Korona Kielce - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Gostomski - Kosakiewicz, Rymaniak, Kovacević, Kallaste - Żubrowski - Możdżeń, Cebula - Cvijanović (54' Dejmek) - Soriano (69' Kiełb), Kaczarawa (82' Diaw).
Malarz - Broź, Dąbrowski, Astiz, Hlousek - Moulin, Mączyński - Kucharczyk (83' Sadiku), Hamalainen (59' Kopczyński), Guilherme (45+1' Pasquato) - Niezgoda.

Mecze na żywo: Korona Kielce - Legia Warszawa

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

Po doskonałym dla oka pojedynku, to kielczanie okazali się drużyną lepszą. Trzy punkty dla Korony oznaczają również, że ten zespół wskoczy, przynajmniej do jutra, na trzecią lokatę w ligowej tabeli.

Tak też się dzieje! Ostatni gwizdek arbitra.

90+3'
Niecelne podanie Moulina i to jest prawdopodobnie koniec marzeń gości o remisie.

90+2'
Optymistyczna próba Brozia zza szesnastki, efekt podobny jak przed chwilą - brak zagrożenia.

90+1'
Moulin z dystansu, Gostomski nawet nie musiał się zbytnio wysilać, aby złapać futbolówkę.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'
Gospodarze za wszelką cenę walczą o utrzymanie obecnego rezultatu.

88'
Pasquato nie może pogodzić się z faktem, że sędzia odgwizdał jego faul przy linii bocznej. Włoch nie miał jednak racji - wyraźnie przekroczył przepisy.

87'
żółta kartkaDąbrowski otrzymał żółtą kartkę za przewinienie taktyczne.

85'
Kolejny raz na spalonym został złapany Niezgoda.

83'
Jest także roszada w Legii: Sadiku zajął miejsce Kucharczyka.

82'
Trzecia zmiana w ekipie Gino Lettieriego: Diaw wszedł, Kaczarawa zszedł.

81'
Ofsajd Niezgody, gra przerwana.

79'
Arbiter Złotek konsultował się z VAR'em w tej sytuacji. Nic to nie zmieniło i kielczanie mogą cieszyć się z prowadzenia.

78'
GOOOOOL!
Kiełb zdobył swojego trzeciego gola w tym sezonie! Wyśmienite podanie Kosakiewicza do pomocnika gospodarzy, który nie mógł tego zmarnować.

77'
Kucharczyk nie miał pomysłu na rozegranie akcji i dośrodkował wprost w ręce Gostomskiego.

75'
Nie najlepiej rozegrany korner, koroniarze mają piłkę.

74'
Jak niewiele zabrakło legionistom do objęcia prowadzenia! Rykoszet po uderzeniu Moulina i będzie tylko rzut rożny. Z perspektywy wydawało się, że futbolówka wturla się do bramki.

74'
Strzał Możdżenia wylądował w rękawicach Malarza.

73'
Ewidentny faul Kopczyńskiego na Możdżeniu tuż przy linii pola karnego. Będzie niezła okazja do bezpośredniego uderzenia.

71'
Bardzo słabo rozegrany ten stały fragment gry.

70'
Bomba Kiełba z pola karnego została odbita przez golkipera warszawskiej drużyny. Następny w tym meczu korner.

69'
Druga korekta w składzie Korony: Kiełb zastąpił Soriano.

68'
Defensorzy ekipy gospodarzy oddalili niebezpieczeństwo po dograniu z rzutu rożnego.

67'
Korner dla piłkarzy ze stolicy.

66'
Niezwykle zacięte spotkanie w Kielcach.

65'
"Asystentem" przy tej okazji Kucharczyka był Pasquato.

64'
Kucharczyk uderzył w słupek! Grający na skrzydle zawodnik dostał znakomite podanie z głębi boiska, stanął "oko w oko" z bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać.

63'
Kosakiewicz zacentrował w szesnastkę, ale piłka znalazła się pod nogami obrońcy gości.

62'
Dejmek nie dał się oszukać i łatwo zatrzymał w polu karnym Niezgodę.

60'
Soriano padł w polu karnym po starciu z świeżo wprowadzonym Kopczyńskim, arbiter jednak nawet przez moment nie pomyślał o wskazaniu "na wapno". Wydaje się, że była to dobra decyzja.

59'
Kopczyński wszedł na murawę, wcześniej wspomniany Fin jest już w szatni.

58'
Hamalainen jednak nie powróci już do gry. Krwotok z nosa nie jest możliwy do zatamowania. Za moment druga wymuszona zmiana w Legii Warszawa.

57'
żółta kartkaŻółty kartonik dla Kaczarawy.

55'
Fiński pomocnik gości jest za linią końcową. Sztab medyczny opatruje jego nos.

54'
Zmiana w Koronie Kielce: Cvijanović opuszcza plac gry, Dejmek zajął jego miejsce.

52'
GOOOOL! 2:2!
Hamalainen wyszedł "sam na sam" po prostopadłym podaniu Pasquato i bez problemów pokonał Gostomskiego.

51'
Na spalonym złapany Niezgoda.

49'
Kielecki zespół sprawia wrażenie kontrolującego wydarzenia na murawie.

48'
Warszawianie od samego początku podejmują próby zdobycia gola wyrównującego.

46'

Bez zmian w wyjściowych składach.

Piłkarze wracają na boisko.

Prawdziwe widowisko w Kielcach! Dużo sytuacji, sporo walki na boisku. Oby druga część meczu była co najmniej tak samo emocjonująca jak pierwsza.

45+3'
Pasquato dwa razy dograł w szesnastkę, ale w żadnym z tych prób nie było niebezpieczeństwa pod bramką Gostomskiego.

45+2'
Mączyński zdobył korner dla gości.

45+1'
Miejsce kontuzjowanego brazylijskiego pomocnika zajął Pasquato.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu.

44'
Guilherme pokazuje, że nie jest w stanie kontynuować gry. Będzie potrzebna zmiana.

43'
Arbiter skorzystał z VAR'u, ale nie zmienił decyzji - legioniści wznowią grę od środka.

42'
GOOOL! Kielczanie wychodzą na prowadzenie!
Kallaste dobił strzał Cvijanovica i z najbliższej odległości pokonał Malarza.

40'

39'
GOOL! Gospodarze wyrównali!
Soriano szczęśliwie uderzył po poślizgnięciu się, wykorzystując wrzutkę Kosakiewicza i mamy remis!

37'
Korona była bardzo bliska wyjścia "dwa na jeden" z golkiperem, jednak na minimalnym spalonym znalazł się Soriano.

36'
Soriano wpadł w pole karne, ale bardzo źle rozegrał akcję i nic z tego nie wynikło.

35'
Bezpośrednia próba Możdżenia była niskiej jakości i trafiła w mur.

34'
Kaczarawa wywalczył stały fragment gry. Odległość do bramki wynosi nieco około 25 metrów.

33'
Złe przyjęcie Niezgody po podaniu na dobieg z głębi pola odebrało mu szansę na dobry strzał. Mimo to zdołał dograć, ale nie znalazł adresata.

32'
Soriano złapany na ofsajdzie.

31'
Nieprawdopodobny kocioł w polu karnym Korony! Poprzeczka po główce Guilherme, po chwili Moulin huknął zza szesnastki, piłka po rykoszecie wyszła poza boisko.

29'
Mocno wstrzelona przez Niezgodę futbolówka opuściła plac gry.

28'
Gospodarze nie stworzyli zagrożenia po tym rzucie rożnym.

27'
Trzecia fenomenalna obrona Malarza! Tym razem na korner odbił mocną główkę Kovacevicia.

26'
Kaczarawa sfaulowany przez Moulina. Rzut wolny dla zawodników z Kielc.

25'
Nie była konieczna pomoc sztabu medycznego, Brazylijczyk o własnych siłach powstał i będzie mógł dalej występować w tym starciu.

24'
Guilherme leży na murawie po czystym wejściu Rymaniaka, arbiter na moment wstrzymał mecz.

22'
Przewinienie Niezgody w ofensywie przy próbie wyłuskania futbolówki spod nóg Rymaniaka.

21'
Tempo nieco spadło, w grę obu ekip wkradła się niedokładność.

19'
Hamalainen niepotrzebnie kalkulował po otrzymaniu piłki w szesnastce i po chwili ją stracił.

17'
Niedokładne podanie Niezgody, który był w polu karnym, do Hamalainena spowodowała, że akcja "Wojskowych" zakończyła się niepowodzeniem.

16'
Szybkie jest rozgrywane w szybkim tempie.

14'
Jak to nie wpadło? Doskonała interwencja Malarza po zagraniu Kaczarawy i przypadkowym odbiciu piłki od Astiza uchroniły gości od straty gola.

12'
żółta kartkaŻubrowski ukarany żółtą kartką za faul na Kucharczyku.

11'
Gostomski wyszedł z pola bramkowego i uprzedził nadbiegającego Moulina.

10'
Malarz fantastycznie odbił główkę Kovacevicia!

10'
Spore zamieszanie w szesnastce Legii, będzie następny stały fragment gry z narożnika boiska.

9'
Korner dla koroniarzy po interwencji Dąbrowskiego.

7'
Przeciągnięta wrzutka Hlouska wyszła za linię końcową.

6'
Broź złapany na niewielkim spalonym.

5'
Uderzenie z dystansu Hamalainena, Gostomski z problemami, ale ostatecznie zdołał złapać futbolówkę.

4'
Zdobyta bramka dodała skrzydeł podopiecznym Romeo Jozaka.

2'
GOL! Niezgoda otworzył wynik spotkania!
Świetna kontra legionistów, Hamalainen precyzyjnie dośrodkował na głowę snajpera warszawian, a ten strzałem głową trafił do siatki.

2'
Nikt nie zamknął centry Cvijanovicia z rogu boiska.

1'
Korona szybko ruszyła na Legię, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Sędziowie wyprowadzili graczy obydwu klubów na murawę.

*'
Arbitrem nadchodzącego meczu będzie Pan Mariusz Złotek.

*'

*'
Wyjściowe zestawienie gospodarzy również poznaliśmy. Rezerwowymi w zespole z województwa świętokrzyskiego będą: Alomerović, Diaw, Barry, Dejmek, Burdenski, Górski, Kiełb.

*'
Skład gości został zaprezentowany, czas zatem na przedstawienie obsady ławki rezerwowych: Cierzniak, Jodłowiec, Kopczyński, Pasquato, Sadiku, Szymański, Turzyniecki.

*'
Dzisiejsi rywale po poprzedniej kolejce byli w różnych humorach. Kielczanie bezbramkowo zremisowali z Zagłębiem Lubin, natomiast warszawianie na własnym stadionie pokonali Górnika Zabrze 1:0.

*'
Sytuacja w ekstraklasowej tabeli: Koroniarze są na piątej lokacie, Legioniści zajmują drugą pozycję.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Sobotnie starcia ligowe zakończą się bardzo ciekawie zapowiadającym się pojedynkiem: Korona Kielce podejmie Legię Warszawa. Serdecznie Państwa zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego spotkania.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online