Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
Sandecja Nowy Sącz
5 : 0

Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Szwoch, Łukasiewicz, Kriwiec, Zarandia (61' Nowicki), Piesio (87' Kun) - Jurado (74' Siemaszko)
Gliwa - Basta, Szufryn, Krachunov, Brzyski - Danek, Bućko - Baran, Trochim (51' Dudzic), Mraz (47' Małkowski) - Kolev

Pan Zbigniew Dobrynin zakończył mecz!

90+2'
Ostatnie sekundy pojedynku w Gdyni. Gospodarze mogą z czystym sumieniem dopisać trzy punkty na swoje konto.

90+1'
Przewinienie w ofensywie zaprezentował napastnik Arki Gdynia. Ewidentne odpychanie przeciwnika.

90'
Jest decyzja. 3 MINUTY.

89'
Za chwilę dowiemy się, o ile minut sędzia główny przedłużył ten mecz.

87'
Patryk Kun zastąpił Grzegorza Piesio.

86'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Rzut wolny dla gospodarzy.

85'
Ostatnie 5 minut podstawowego wymiaru czasu gry.

82'
Rafał Siemaszko odepchnął swojego rywala. Sędzia przyznał gościom zasłużony rzut wolny.

81'
W następnej kolejce ligowej Arka zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Płock. Sandecja, z kolei, podejmie aktualnego mistrza kraju, Legię Warszawa.

79'
Powoli zbliżamy się do finiszu meczu.

77'
Mateusz Szwoch bardzo mocno kopnął futbolówkę z dystansu. Michała Gliwę przed możliwą kapitulacją uchronił ofiarnie interweniujący Szufryn.

76'
Rzuty rożne nie są dzisiejszym znakiem firmowym beniaminka.

75'
Sandecja ma korner.

74'
Jurado ma powody do radości. Rafał Siemaszko dostał sposobność na poprawę swojego dorobku strzeleckiego.

73'

71'
Michał Gliwa nie porozumiał się ze swoimi obrońcami. Błąd komunikacyjny miał okazję wykorzystać Szymon Nowicki, ale jego wykończenie akcji głową było dalekie od oczekiwań.

70'
Kolev został zmieniony przez Kasprzaka.

69'
Dla Koleva to już chyba koniec meczu. Kontuzja okazała się dużo poważniejsza, niż wcześniej przewidywano.

68'
Kriwiec odważnie z rzutu wolnego. Od bramki strzeżonej przez Gliwę była bardzo pokaźna odległość. Futbolówka poleciała w trybuny.

67'
Urazu dorobił się Aleksandar Kolev.

66'
Ruben Jurado, mimo blisko ustawionej przy nim pary stoperów, zdołał zamknąć genialne dośrodkowanie w wykonaniu Zbozienia. Hiszpański napastnik posłał futbolówkę tam, gdzie stał Gliwa.

65'
11:9 - statystyki dot. ilości strzałów.

63'

61'
Luka Zarandia otrzymuje salwy braw od gdyńskiej publiczności. Szymon Nowicki ma swoją szansę.

60'
Sztab szkoleniowy gdynian przygotowuje pierwszą zmianę.

58'

56'
Grzegorz Piesio zbyt przekombinował w polu karnym gości. Miał dwie możliwości do strzału, ale z żadnej nie skorzystał. Potem, zaliczył podanie, jednak nikt nie miał prawa do niego dotrzeć.

55'
Soczyście uderzona piłka z ogromnej odległości. Na taki pomysł wpadł jeden z zawodników gospodarzy. Z obroną sygnalizowanego zagrania problemów nie miał Michał Gliwa.

53'
Tomasz Brzyski mocno kopnął piłkę z lewego skrzydła. Futbolówkę dobrze zatrzymał jeden ze stoperów Arki. Goście nie mają dzisiaj szczęścia...

51'
Po boisku biega Bartłomiej Dudzic. Gracz zastąpił doświadczonego pomocnika, Wojciecha Trochima.

50'
Aleksandar Kolev pokonał Steinborsa. Gol nie został jednak uznany, ponieważ bułgarski napastnik, w czasie dośrodkowania z rzutu wolnego, był na ofsajdzie.

49'
5:0! Pogrom! Adam Marciniak zaliczył przepiękny strzał z przewrotki! Uderzenie powędrowało tuż przy prawym słupku.

47'
Pierwsza reakcja trenera Mroczkowskiego. Małkowski zastąpił Mraza.

46'
Wracamy do gry!

Koniec I części gry!

45+4'
Arka popsuła idealną szansę na podwyższenie. Łukasiewicz zbyt mocno zagrywał do Jurado. Gospodarze w pewnym momencie mieli przewagę liczebną.

45+3'
Drużyna gości jest rozbita. Patrząc na aktualny wynik, ogromnie trudno się takiemu stanowi rzeczy dziwić.

45+2'

45'
O 5 minut przedłużono grę w I połowie meczu.

44'
Mateusz Szwoch uderzył w prawy, dolny róg bramki. W dobrym kierunku podążył Michał Gliwa, ale strzał okazał się do bólu precyzyjny.

43'
GOL! Mateusz Szwoch zdobył bramkę. Po raz drugi udowodnił, że jest jednym z najlepszych egzekutorów rzutów karnym w lidze.

42'
Arbiter główny pokazał na jedenasty metr! Arka ma rzut karny.

40'
Będzie potrzebna konsultacja z systemem VAR.

39'
Mamy kontrowersyjną sytuację. Szurfyn, chyba, dotknął piłkę ręką, w szesnastce Sandecji.

37'
Grzegorz Piesio zagrał piłkę ręką. Zawodnik próbował wpłynąć arbitra na zmianę decyzji, ale ten był nieugięty.

36'
Linii obronnej gospodarzy udaje się blokować próby z dystansu, które wykonuje ekipa Sandecji.

35'

33'
Gospodarzom trzy gole nie wystarczą. Arka ciągle atakuje.

31'
Z okolicy dwunastego metra uderzał Ruben Jurado. Snajper próbował wykorzystać fakt, że jest ślisko na boisku. Piłka powędrowała obok lewego słupka bramki.

30'
Bardzo dobre dwa kwadranse gry w Gdyni.

28'
Jurado był pociągany za swoją koszulkę. Arka ma stały fragment gry.

27'
Piłkarze trenera Ojrzyńskiego mają wiele energii w budowaniu akcji na szesnastce przyjezdnych.

25'

23'
Steinbors nie dał się zaskoczyć. Drużyna z Nowego Sącza ciekawie rozegrała stały fragment gry - korner. Bramkarz pewnie wyłapał piłkę.

22'
Kolev nie zdołał dotrzeć do zbyt mocnego zagrania z lewego skrzydła. Sandecja będzie miała na pocieszenie rzut rożny.

20'
Beniaminek aktualnego sezonu, mimo słabego początku, nie wywiesza białej flagi.

19'
Daniel Zbozień łapał przeciwnika za koszulkę. Sędzia Dobrynin musiał przerwać grę.

18'

16'
Zafrasowana mina Radosława Mroczkowskiego. Nikt z gości nie spodziewał się takiego startu.

14'
W Gdyni 3:0! Świetnie wyprowadzona kontra. Jurado znakomicie dograł do Kriwca. Ten, nie mając presji rywali, uderzył nie do obrony dla Gliwy.

13'
GOL! Michał Gliwa skapitulował! Mateusz Szwoch idealnie wyegzekwował rzut karny. Silny, pewny strzał.

12'
System VAR wyłapał sytuację, w której gracz Sandecji, w polu karnym, dotknął futbolówkę ręką. Jedenastka!

11'
System VAR jest potrzebny. Pan arbiter główny podszedł do stanowiska.

10'
Michał Gliwa kapitalnie zachował się na linii. Luka Zarandia oddał soczysty strzał zza pola karnego. Piłka zmierzała w prawy, dolny róg bramki.

8'
Sandecja wzięła się do konkretnej pracy w ofensywie. Blisko zdobycia wyrównującej bramki był Kolev, ale w końcowej fazie sytuacji lepszy był Steinbors.

7'
Steinbors niepewnie bronił na przedpolu. Bardzo chaotyczna gra przy stałym fragmencie dla Sandecji.

6'
Wbrew przepisom grę przerwał Adam Marciniak.

5'
GOL! Ruben Jurado wyprowadził Arkę na prowadzenie! Napastnik wyśmienicie wykończył akcję płaskim uderzeniem. Ruben Jurado otrzymał podanie od Szwocha.

3'
Michał Gliwa skutecznie zainterweniował. Para stoperów przyjezdnych się pogubiła, w kryciu. Jurado nieudanie jednak trafił piłkę głową.

2'
Pierwsza próba podjęta w tym meczu. Jej autorem został Aleksandar Kolev. Piłka, po uderzeniu Bułgara, powędrowała w okolicach trybun.

1'
Na stadionie w Gdyni pracuje system VAR.