Lech Poznań - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Putnocky - Gumny, Dilaver, Janicki, Kostevych - Trałka, Gajos - Makuszewski, Jevtić, Radut (84' Barkroth) - Gytkjaer (62' Bille Nielsen)(71' Rakels).
Kiełpin - Stefańczyk, Uryga, Dźwigała, Sylwestrzak (87' Łukowski) - Furman, Szymański - Merebashvili, Stilić (81' Biliński), Varela (70' Michalak) - Kante.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Płock

Po mało interesującym starciu w stolicy Wielkopolski, pierwsze trzy punkty po blisko dwóch miesiącach zainkasował Lech Poznań.

90+3'
Nieudany drybling Jevticia i akcja gospodarzy zakończyła się niepowodzeniem.

90+2'
Krótkie rozegranie i strata futbolówki.

90+1'
Jevtić zastawiał się z piłką i zdołał wywalczyć rzut wolny tuż przy linii końcowej.

90'
Arbiter przedłużył drugą połowę o cztery minuty.

90'
Korner dla Kolejorza po zablokowanej wrzutce Makuszewskiego.

89'
Szymański zacentrował za wysoko dla Bilińskiego.

87'
Ostatnia zmiana w klubie z Płocka: Łukowski zastąpił Sylwestrzaka.

86'
Niezła centra Barkrotha, do piłki już wyskoczył Rakels, ale Łotysza uprzedził Uryga.

85'
Merebashvili płasko wstrzelił futbolówkę w pole karne, nikt nie zdołał jej sięgnąć.

84'
Zmiana w Lechu Poznań: Radut zszedł, Barkroth wszedł.

82'
Obyło się bez większego zagrożenia po tym rzucie rożnym.

81'
Zmiana w Wiśle Płock: Biliński wszedł za Stilicia.

80'
Uderzenie Raduta z zerowego kąta, po interwencji Kiełpina będzie róg.

79'
żółta kartkaKara indywidualna dla Furmana na niesportowe zachowanie w stosunku do Gajosa.

77'
13 587 kibiców ogląda to starcie.

76'
Fatalne uderzenie z powietrza w wykonaniu Stilicia, piłka po próbie Bośniaka minęła cel o dobrych kilka metrów.

75'
Niedokładna centra z lewego skrzydła, przez co Makuszewski nie sięgnął tego zagrania.

74'
Kolejna dobra interwencja Gumnego, tym razem wybił piłkę sprzed głowy Merebashvilego.

72'
Szarża Merebashvilego, Gumny ze stoickim spokojem zatrzymał jednak Gruzina.

71'
To koniec spotkania dla Bille Nielsena. Za niego na placu gry pojawił się Rakels.

70'
Strzał z powietrza Kante, Putnocky nie miał jednak kłopotu z obroną.

70'
Korekta w składzie gości: Varela opuścił murawę, jego miejsce zajął Michalak.

69'
Medycy pokazują, że będzie potrzebna zmiana.

68'
Poważne zderzenie w polu karnym Nafciarzy. Poszkodowanymi są Bille Nielsen i Kiełpin. Duński napastnik potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

67'
Napastnik gospodarzy, Bille Nielsen, wywalczył stały fragment gry blisko szesnastki.

66'
Kibice zgromadzeni na stadionie mogą czuć się nieco rozczarowani - niewiele emocji jest w tym meczu.

64'
Przeciągnięta centra Stilicia minęła pole karne.

63'
Wybita wrzutka Sylwestrzaka, róg dla płocczan.

62'
Zmiana w poznańskim zespole: za Gytkjaera wszedł Bille Nielsen.

61'
Silny strzał Kostevycha z dystansu, Kiełpin zbił futbolówkę przed siebie, nikt jednak nie zdołał dojść do dobitki.

60'
Dośrodkowanie znalazło się w rękach słowackiego golkipera Kolejorza.

59'
Po interwencji Gajosa będzie korner dla Wisły Płock.

58'
Na ofsajdzie złapany Makuszewski.

57'
Furman zacentrował wprost w ręce Putnocky'ego.

56'
Gumny przekroczył przepisy na własnej połowie. Będzie rzut wolny dla gości.

55'
Sędzia Musiał dopatrzył się faulu Dilavera w starciu powietrznym z Kante.

54'
Lech Poznań ma niewielką przewagę, ale nie przekłada się to na kreowanie sytuacji.

52'
żółta kartkaStefańczyk otrzymał żółtą kartkę.

52'
Niewiele ciekawego dzieje się na placu gry.

51'
Długie zagranie Raduta do wybiegającego na pozycję Makuszewski było nieprecyzyjne.

50'
Lechici powoli rozgrywają futbolówkę.

48'
Obydwu drużynom wciąż brakuje dokładności w grze.

46'

Bez zmian w wyjściowych składach.

Zawodnicy ponownie zameldowali na murawie.

Dużo walki na INEA Stadionie, przy czym należy podkreślić, że obie ekipy nie prezentują swojej najwyższej jakości na boisku.

Krótkie rozegranie, sędzia nie pozwolił na dokończenie akcji.

45+1'
Rzut rożny dla Nafciarzy.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

45'
GOOOL! Gytkjaer dał prowadzenie gospodarzom!
Duńczyk wykorzystał duży błąd Urygi który zgubił piłkę i wcisnął futbolówkę do siatki, która po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

43'
Doskonały strzał Jevticia sprawił dużo problemów Kiełpinowi, który zdołał sparować tę próbę na poprzeczkę. Do dobitki doszedł Gytkjaer, ale był na spalonym.

43'
Putnocky zdołał odbić mocne uderzenie Kante.

41'
Słaby występ notuje Radut, Rumun zaliczył kolejną stratę.

40'
Merebashivili złapany na niewielkim spalonym.

38'
Spóźniony Gumny wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Furmanem. Nie umknęło to uwadze sędziego.

37'
Gra gospodarzy nie wygląda zbyt dobrze.

36'
GOOL! Stilić wyrównał stan meczu!
Wisła przeprowadziła świetną kontrę, Varela zagrał do Kante, ten odegrał do Bośniaka, a on celnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

33'
Kolejne nieprecyzyjne podanie Makuszewskiego na prawej stronie placu gry, przez co Gumny nie miał szans na dojście do piłki.

32'
Nie było zagrożenia po dograniu Raduta.

31'
Jeszcze jeden róg dla lechitów.

31'
Duński napastnik Kolejorza stanął "oko w oko" w Kiełpinem po zagraniu Gajosa, jednak jego strzał odbił golkiper. Rzut rożny.

30'
Dośrodkowanie z narożnika boiska padło łupem Gytkjaera.

29'
Korner dla gości.

28'
Było groźnie! Przypadkowo odbita od Gumnego futbolówka mogła zaskoczyć słowackiego bramkarza Lecha, gdyby nie jego refleks, a późniejsza dobitka Kante trafiła tylko w boczną siatkę.

27'
Rzut wolny dla Wisły Płock w pobliżu pola karnego poznaniaków po przewinieniu Raduta na Vareli.

25'
Faul Dilavera w ofensywie na Stefańczyku. Arbiter nie zdecydował się na ukaranie Austriaka żółtym kartonikiem.

24'
Makuszewski jest podbudowany swoim golem, dlatego też oddał strzał z pola karnego. Efekt jednak był dużo gorszy niż poprzednio.

23'
Sam poszkodowany zdecydował wykonać ten stały fragment gry. Jego wrzutka dotarła do jednego z piłkarzy ubranych w niebiesko-białe barwy, ale zagrożenia ostatecznie nie było.

22'
Sfaulowany Jevtić 40 metrów od bramki strzeżonej przez Kiełpina.

21'
Spotkanie jest rozgrywane w dość spokojnym tempie.

20'
Główka Jevticia przeszła nieznacznie nad poprzeczką! Szwajcarowi dogrywał Gumny.

17'
Wielkie zamieszanie w polu karnym podopiecznych Nenada Bjelicy. Stilić dwa razy uderzył, został jednak zablokowany.

16'
Podkręcona centra w obręb pola karnego gospodarzy, Putnocky pewnym wyjściem zażegnał ewentualne niebezpieczeństwo.

15'
żółta kartkaŻółta kartka dla Raduta.

13'
GOL!
Makuszewski zabrał się z piłką przed pole karne i uderzył z nieco ponad 20 metrów. Golkiper płocczan nie zdołał obronić tej próby.

12'
Górne podanie Vareli do Stilicia, Bośniak został jednak zatrzymany przez Trałkę.

11'
Nieudany rajd Makuszewskiego, reprezentant Polski łatwo stracił futbolówkę.

10'
Zdecydowanie brakuje dokładności w grze obu drużyn.

9'
Szymański domagał się rzutu rożnego po nabiciu Gajosa, ale sędzia liniowy dostrzegł, że zrobił to już za linią końcową.

8'
Odpowiedź Wisły, goście od kilkudziesięciu sekund są na wysokości szesnastki Lecha.

6'
Optyczna przewaga lechitów.

5'
Kante ucierpiał przy walce o piłkę z Trałką, arbiter zatrzymał grę. Obyło się jednak bez pomocy sztabu medycznego.

4'
Niedokładne podanie Kostevycha w kierunku wybiegającego z pola karnego Jevticia i od bramki wznowi Kiełpin.

3'
Dośrodkowanie Makuszewskiego z prawego skrzydła było przeciągnięte. Futbolówka wyszła poza boisko.

2'
Radut popełnił przewinienie przy linii bocznej na Stefańczyku.

1'

*'
Minuta ciszy poświęcona pamięci zmarłego niedawnego Stanisława Atlasińskiego, który był zawodnikiem Lecha Poznań.

*'
Obie jedenastki wychodzą na plac gry. Sympatycy ekipy z Poznania odśpiewują klubowy hymn.

*'

*'
Arbitrem głównym nadchodzącego spotkania będzie Tomasz Musiał (Kraków). Na linii będą mu pomagać Sebastian Mucha oraz Jakub Ślusarki. Sędzią technicznym będzie Marek Opaliński, a w wozie VAR zasiądzie Jarosław Przybył i Krzysztof Myrmus.

*'
Do dyspozycji szkoleniowców nie byli dostępni: Nikola Vujadinović, Lasse Nielsen, Mario Situm (Lech) oraz Damian Byrtek, Paul Parvulescu, Maciej Rogalski (Wisła).

*'
Rezerwowi Wisły: Gradecki, Stępiński, Rasak, Łukowski, Michalak, Biliński, Piątkowski.

*'
Ławka rezerwowych Lecha: Burić, Tetteh, Bille Nielsen, de Marco, Barkroth, Jóźwiak, Rakels.

*'
Trenerzy obydwu zespołów odkryli karty.

*'
Podobny problem ma drużyna z Płocka. Podopieczni Jerzego Brzęczka w poprzedniej kolejce ponieśli dotkliwą porażkę w Gdańsku, gdzie przegrali 0:3. Rywal, który dał wiślakom ostatni komplet punktów, to Śląsk Wrocław. Tamten pojedynek ponad miesiąc temu, co świadczy o obecnej dyspozycji płocczan.

*'
Kolejorz od dłuższego czasu walczy z powrotem do optymalnej formy. Lechici ostatnie zwycięstwo odnieśli na początku października, kiedy to rozgromili Legię Warszawa 3:0.

*'
Tabela po dotychczasowych zmaganiach:

*'
Dzień dobry Państwu!
Czas na pierwsze niedzielne spotkanie 17. kolejki Lotto Ekstraklasy. W stolicy Wielkopolski, Lech Poznań podejmie Wisłę Płock. Serdecznie zapraszamy na relację tekstową LIVE z tego pojedynku.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online