Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Słowik - Poprawa, Celeban, Tarasovs, Pich - Madej (90+1' Scalet), Srnic (79' Łyszczarz) , Riera, Vacek, Piech - Robak
Polacek - Czerwiński, Guldan, Kopacz, Jach, Balić - Kubicki, Matuszczyk, Woźniak - Tuszyński (89' Tosik), Świerczok (69' Pawłowski)

Celeban (90+4.)

Celeban (55.) żółta kartka
Jagiełło (56.) żółta kartka
Balić (88.) żółta kartka

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

90+4'
GOL! 1:0! Piotr Celeban najprawdopodobniej daje zwycięstwo!
Środkowy obrońca, będąc tuż pod bramką, wpakował piłkę do celu.

90+3'
żółta kartka Bartosz Kopacz spóźnił się z atakiem na futbolówkę. Arkadiusz Piech bardzo niefortunnie nadział się na zagranie.

90+1'
Łukasz Madej opuścił boisko, Scalet wpuszczony na ostatnie sekundy.

90'
Sędzia dorzucił 3 minuty.

88'
żółta kartka Balić bardzo konkretnie zatrzymał atak Śląska Wrocław. Pan Frankowski słusznie wyciągnął żółtą kartkę.

87'
Marcin Robak otrzymał dobre dogranie z rzutu wolnego. Efektowna próba głową poleciała jednak wprost w Martina Polacka.

86'
Balić zachował się bardzo nieroztropnie w okolicach swojego pola karnego.

85'
Pawłowski niedokładnie wykonał korner. Jeden z obrońców wrocławian bez trudu wyjaśnił sytuację w swojej szesnastce.

83'
Zamieszanie w polu karnym Śląska. Obrona gospodarzy z problemami, ale skutecznie się wybroniła przed zagrożeniem.

82'

80'
Patryk Tuszyński zaskoczył wszystkich na stadionie! Napastnik "Miedziowych" zaliczył efektowne uderzenie z dalszej odległości. Futbolówka bardzo nieznacznie minęła światło bramki.

79'
Łyszczarz zmienił Srnicia.

77'
Śląsk Wrocław nadal bez zmian personalnych.

76'
Faul. W ofensywie przewinił Arkadiusz Piech. Bartosz Kopacz wystąpił w tej sytuacji, w roli ofiary.

74'
Wcześniej wspomniany Buksa otrzymał swoją szansę, wszedł na boisko za Jagiełłę.

73'
Do wejścia na plac gry przygotowywany jest Adam Buksa.

72'

70'
Wielkim refleksem bramkarskim błysnął Martin Polacek! Bardzo nieprzyjemny strzał głową oddał Robert Pich. Słowak kierował futbolówkę w lewy, dolny róg!

69'
Trenerzy Zagłębia wykorzystują pauzę w meczu. Zmiana: Pawłowski za Świerczoka.

68'
Szybka interwencja medyczna dała efekt. Balić powrócił do gry.

67'
Tym graczem jest Balić. W tej chwili odbiera medyczne konsultacje.

66'
Kontuzji nabawił się jeden z graczy Zagłębia Lubin.

65'
Gospodarze jeszcze bez celnej próby w tym spotkaniu.

64'
Bartłomiej Pawłowski otrzymuje taktyczne wskazówki. Najprawdopodobniej będzie to pierwszy wybór Piotra Stokowca.

62'
Oburzony werdyktem sędziego o przerwaniu gry, po rzekomym przewinieniu, był Arkadiusz Piech. Rzut wolny dla zespołu gości.

61'
Błyskawiczną decyzję o oddaniu strzału z dystansu podjął Łukasz Madej. Piłka koszmarnie zeszła z nogi doświadczonemu pomocnikowi.

60'
Godzina gry we Wrocławiu już przeszła do historii.

58'
W bardzo inteligentny sposób pozycję strzelecką wypracował sobie Robert Pich. Dośrodkowania z rzutu rożnego nie udało się zamienić na gola.

56'
żółta kartka Jagiełło wpisał się do notesu arbitra głównego. Zupełnie nieprzemyślany atak.

55'
żółta kartka Piotr Celeban otrzymał żółtą kartkę za naprawdę agresywną próbę odbioru.

54'
Śląsk Wrocław usiłuje zepchnąć Zagłębie do głębszej defensywy.

52'
Bardzo pewny chwyt piłki zaprezentował Jakub Słowik. Arkadiusz Woźniak zagrał zbyt głęboko.

51'

49'
Guldan posłał długie zagranie w okolice bramki Słowika. Goalkeepera wyratował dobrze interweniujący głową Piotr Celeban.

48'
Piech nie zdołał się obrócić z futbolówką. Napastnik Śląska Wrocław był łapany za koszulkę przez Balicia.

47'
Obie drużyny grają w niezmienionych składach.

46'
Wróciliśmy do gry!

Bartosz Frankowski dał sygnał - koniec I części gry.

44'
Zbliżamy się do końca I połowy tego meczu.

42'
Z pierwszej piłki uderzył Jarosław Kubicki. Zagłębie swobodnie buduje zagrożenie na prawym skrzydle boiska.

41'
Jakub Słowik bardzo dobrze wyszedł do centry z rzutu rożnego. Świetne warunki fizyczne zaprocentowały w powietrznej batalii.

40'
Łukasz Madej przekroczył swoje boiskowe kompetencje.

39'
Zagłębie Lubin przejęło inicjatywę. Przyjezdni dyktują warunki.

38'
Arkadiusz Woźniak posyłał futbolówkę w środkową strefę bramki.

37'
Jakub Słowik popełnił interwencję życia! Arkadiusz Woźniak miał wyborną sposobność na zdobycie gola! Silny strzał z bliskiej odległości został instynktownie wyciągnięty przez Jakuba Słowika!

35'
Jarosław Kubicki miał okazję do solidnego kropnięcia tuż zza pola karnego. Z tej okazji skorzystał, ale strzał pofrunął w bezpiecznej odległości od światła bramki.

34'
Coraz bardziej mglisto na stadionie.

32'
Arkadiusz Woźniak był bez większego krycia. Napastnik spróbował ten fakt wykorzystać, uderzając zza pola karnego. Do realizacji celu - zdobycia bramki - było bardzo blisko.

31'

29'
Marcin Robak wreszcie znalazł się w dogodnej sytuacji na gola. Z lewej flanki boiska znakomicie odgrywał Kamil Vacek. Robak posłał futbolówkę tuż nad poprzeczką.

28'
Atmosfera Derbów udziela się piłkarzom na boisku. Coraz częściej oglądamy spięcia.

26'
Jakub Słowik został nieprzepisowo zaatakowany w swojej strefie. Czerwiński zbyt późno próbował przejąć futbolówkę.

25'
Jeśli chodzi o sytuacje ofensywne, to oba kluby Nas nie rozpieszczają...

24'
Piłkarze Piotra Stokowca prezentują wysoki pressing.

22'
Stałe fragmenty gry nie są jak na razie domeną przyjezdnych. Przed chwilą, oglądaliśmy bardzo nieudolną centrę z lewego narożnika boiska.

21'
Pan Frankowski stara się wyłapywać wszelkie przewinienia.

20'
Arkadiusz Piech dostał okazję, którą był zobligowany wykorzystać! Snajper otrzymał wyśmienite dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Strzał głową był całkowicie chybiony.

18'
Patryk Tuszyński ponownie wystąpił w negatywnej roli. Sędzia Frankowski dopatrzył się przewinienia w ofensywie.

17'
Robert Pich pokusił się o oddanie strzału z dystansu. Płaska próba nie wyszła słowackiemu pomocnikowi. Uderzenie powędrowało daleko od lewego słupka.

16'
Patryk Tuszyński, pełniąc obowiązki w obronie, złamał reguły gry. Rzut wolny dla "Wojskowych".

15'

13'
Balić miał ogromnie trudne zadanie. Obrońca gości próbował sfinalizować zdecydowanie przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jakub Słowik mógł z ulgą odetchnąć.

12'
Obu stronom brakuje pomysłu na rozegranie piłki. Miejmy nadzieję, że ten stan rzeczy jak najszybciej się zmieni.

11'
W polu karnym Śląska doszło do złamania przepisów gry. Sędzia liniowy wskazał na ofsajd, na którym znajdował się Balić.

10'
Jest twarda walka o futbolówkę.

8'
Zdecydowany atak na piłkę zaprezentował Balić. Ryzykowna decyzja okazała się swoistym strzałem w dziesiątkę.

7'
Srnić bardzo ładnie pociągnął z futbolówką, i oddał soczysty strzał zza pola karnego. Zagranie mogło robić wrażenie. Piłka powędrowała tuż obok lewego słupka bramki.

5'
Robert Pich został zesłany do parteru. Rzut wolny dla ekipy prowadzonej przez Jana Urbana.

4'

3'
Bardzo silny strzał z przeogromnej odległości od bramki Słowika popełnił Balić. Piłka powędrowała w trybuny stadionu. Uderzenie jedynie na statystyki.

1'
Szybka akcja Zagłębia została przerwana przez arbitra liniowego. Jakub Świerczok nie dotrzymał pozycji.

*'

*'
Na boisko wkraczają obie drużyny.

*'
W ostatniej bezpośredniej konfrontacji ligowej lepszy był Śląsk Wrocław (2:1).

*'
Śląsk Wrocław jest ekipą, która w tym sezonie ligowym udowodniła, że umie grać na swoim terytorium. Na osiem pojedynków udało się pięciokrotnie zwycięsko schodzić z boiska.

*'
Podopieczni Piotra Stokowca dzisiaj spróbują przełamać niechlubną passę 4 ostatnich meczów bez zwycięstwa. Na dwanaście możliwych punktów udało się zgarnąć jedynie dwa.

*'
Nadchodzące spotkanie poprowadzi Pan Bartosz Frankowski.

*'
XVIII "Miedziowych".

*'
Sztab szkoleniowych "Wojskowych" zdecydował się na dobór takich piłkarzy.

*'
Witamy Państwa! Dzisiaj odbędzie się prestiżowy mecz dla kibiców z województwa dolnośląskiego, a mianowicie Śląsk Wrocław zagra z Zagłębiem Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online