Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3 : 3

Mucha - Fryc, Kupczak, Putiwcew, Kesckes (73' Iancu), Słaby - Kupczak, Piątek, Miković, Jovanović, Pawłowski - Śpiączka (55' Stefanik)
Buchalik - Bartkowski, Głowacki, Arsenić, Sadlok - Pérez, Basha, Wojtkowski (83' Wasilewski) - Boguski (67' Bartosz), Carlitos, Imaz (67' Małecki)

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie przeżywane emocje.

Arbiter główny zakończył szalony pojedynek! Podział punktów w Niecieczy.

90+3'
Carlitos nie wykorzystał beznadziejnego zachowania Putiwcewa. Środkowy obrońca gospodarzy skiksował w pobliżu swojej szesnastki. Carlitos nie zdołał zmienić wyniku, ponieważ w kluczowym momencie akcji zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

90+2'
Klub z Niecieczy chce przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę.

90+1'
Zbyt szybko z decyzją o silnym huknięciu z dystansu odniósł się Iancu. Futbolówka mu bardzo źle naszła na nogę.

90'
Doliczony czas wynosi 4 minuty.

88'
Co się dzieje?! Jest remis! Jovanović wybornie wyskoczył do wrzutki z rzutu rożnego. Idealne uderzenie głową pod poprzeczkę bramki Buchalika.

86'
Chaotycznie bronią się podopieczni Kiko Ramireza. W defensywie pracuje cały zespół.

85'
Michał Buchalik nieudolnie zareagował na linii. Bezpośrednia centra z lewego narożnika była ogromnie bliska zaskoczenia bramkarza Wisły.

84'
Wasilewski przeciął ostre dośrodkowanie na swoje pole karne. Gospodarze są w natarciu.

83'
Po bardzo długiej przerwie do Ekstraklasy wraca Marcin Wasilewski. Środkowy pomocnik zmienił Kamila Wojtkowskiego.

82'
Na aferę grają popularne "Słonie". Pozostało im bardzo mało czasu na zniwelowanie strat.

80'
Zupełnie nieoczekiwany strzał z dystansu podjął Samuel Stefanik. Piłka poleciała daleko od światła bramki. Ale i tak trzeba pochwalić za próbę.

79'
Bartkowski niecelnie dośrodkowywał z prawego skrzydła. Żaden z napastników Wisły nie pofatygował się do wejścia w akcję.

78'
Pawłowski dogrywał z niemal linii końcowej. Jego podanie mogło się podobać, jednak koledzy z klubu nie potrafili dobrze się ustawić.

76'
Długi wyrzut piłki z autu zaliczył Fryc. W powietrzu była soczysta rywalizacja, ale najwyżej wyskoczył obrońca Wisły Kraków.

75'
4510 widzów jest obecnych na stadionie w Niecieczy.

73'
Zmiana. Kesckes już poza grą, Iancu na boisku.

71'
Za chwilę obejrzymy drugą korektę taktyczną u gospodarzy.

70'

68'
Sędzia liniowy wskazał na pozycję spaloną. "Spalił" akcję zawodnik drużyny gości.

67'
Jakub Bartosz zmienił Rafała Boguskiego. Patryk Małecki zastąpił Imaza.

66'
żółta kartkaNie mogło być innej oceny. Putiwcew zaprezentował soczysty wślizg na nogę swojego rywala.

65'
GOL! Carlitos zaliczył trafienie bezpośrednio z rzutu wolnego. Jan Mucha dał się zaskoczyć. Słowackiemu goalkeeperowi nie pomógł rykoszet.

64'
Kupczak popełnił standardowe przewinienie taktyczne. Pan Kwiatkowski nie pokazał mu kartki barwy żółtej.

63'
Samuel Stefanik wdał się w efektowny drybling pod polem karnym przeciwnika. Trzech obrońców Wisły wyjaśniło sytuację.

61'
Zamiana ról na murawie. Ekipa Macieja Bartoszka przejęła inicjatywę.

59'
Bramka! Nieciecza się nie poddała! Samuel Stefanik wyśmienicie zagrał na wolne pole do Bartłomieja Pawłowskiego.
Ten uciekł obrońcom rywala, a potem płaskim uderzeniem wyrównał stan meczu.

58'
Carlitos szukał podaniem z lewego skrzydła Wojtkowskiego. Napastnik "Białej Gwiazdy" zagrał za plecy młodszego kolegi.

57'

55'
Bartosz Śpiączka, jednak, dał sygnał trenerowi, że ta zmiana jest potrzebna. Samuel Stefanik pojawił się na boisku.

54'
Bartosz Śpiączka bardzo ambitnie! Snajper "Słoni" wrócił do kontynuowania spotkania. Zmiany nie będzie, przynajmniej teraz

53'
Maciej Bartoszek za chwilę dokona wymuszoną korektę w składzie.

52'
Napastnikowi gospodarzy potrzebna była pomoc medyczna.

51'
Bartosz Śpiączka w ostrym starciu z Arkadiuszem Głowackim. Stoper krakowskiego klubu zareagował twardo, ale i również skutecznie.

50'
Arsenić jest zdolny do dalszej gry.

49'
Na rozgrzewkę udał się Marcin Wasilewski. Sztab medyczny Wisły zakończył opatrywanie Arsenicia.

48'
żółta kartka Nieprzyjemne zderzenie. Jovanović za agresywne wejście otrzymał żółtą kartkę.

47'
Obaj szkoleniowcy, w czasie przerwy, nie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian.

46'
II część gry!

Sędzia główny podziękował obu stronom za grę w I odsłonie tego meczu.

43'
Kolejna, dobra akcja Wisły! Świetnie w uliczkę został wypuszczony Wojtkowski. Strzał oddany końcówkami palców powędrował minimalnie obok lewego słupka.

42'
Arkadiusz Głowacki, z bardzo trudnej pozycji strzelał, po centrze z rzutu rożnego. Doświadczony stoper z pozycji niemal leżącej koszmarnie skiksował.

41'

39'
Carlitos nie błysnął przy finalizacji kontrataku. Hiszpański napastnik wykazał się mocno nieudolną podcinką w dobrej sytuacji. Snajper powinien pokusić się o mocne uderzenie.

38'
Maciej Bartoszek, trener Bruk-Betu, bardzo energiczne przekazuje swoje uwagi piłkarzom.

36'
Bartłomiej Pawłowski bardzo mocno wstrzelił futbolówkę w pole karne. Łukasz Piątek próbował skutecznie zagrać stopą. Cel nie został jednak zrealizowany, piłka poleciała daleko od bramki.

35'
Putiwcew daleko poszedł ze swojej strefy. Stoper gospodarzy doszedł do wrzutki z prawej flanki, jednak jego strzał głową nie należał do najlepszych.

34'
Chwilowe problemy zdrowotne miał Michał Buchalik, ale już teraz bramkarz Wisły jest zdolny do kontynuowania meczu.

32'
Jesus Imaz miał czego żałować! W jego kierunku powędrowało bardzo interesujące podanie. Hiszpan minimalnie spóźnił się z próbą przyjęcia długiego zagrania.

31'
Rafał Boguski był na pozycji spalonej, w czasie podania od swojego klubowego kolegi.

30'
Minął drugi kwadrans gry w Niecieczy. Oglądamy naprawdę godne uwagi widowisko.

28'
Maciej Sadlok bardzo dobrze wślizgiem na wysokości swojej szesnastki. Termalica w ataku.

26'
Carlitos znalazł się w wybornej sytuacji strzeleckiej! Hiszpański snajper dostał trochę przestrzeni, i oddał silne uderzenie z głębi szesnastki! Kapitalnie futbolówkę na korner sparował Jan Mucha.

25'
Jovanović nie może się wstrzelić. Następna bardzo nieudolna próba z okolic pola karnego.

23'
"Biała Gwiazda" próbuje jak najszybciej zadać kolejny cios.

22'
GOL! Wisła znów na prowadzeniu! Akcja lewą stroną przyniosła przyjezdnym gola. Kamil Wojtkowski otrzymał podanie na czternasty metr, i uderzył nie do obrony w prawy, dolny róg bramki.

20'
Kolejna centra w wykonaniu Fryca. Piłka powędrowała dokładnie tam, gdzie stał Arkadiusz Głowacki.

19'
Akcja za akcję. Dynamika meczu stoi na bardzo dobrym poziomie.

18'
Jovanović został przewrócony przez łapiącego za koszulkę Bashę.

16'
Michał Buchalik nie pomylił się przy wyjściu z bramki. Fryc posłał efektowne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

15'
Świetny kwadrans spotkania. Nikt nie odpuszcza na placu gry.

13'
W Niecieczy jest remis! Bardzo dobrze zrealizowany rzut karny przez Piątka. Bliski skutecznej obrony był Buchalik, ale strzał w prawy sektor bramki okazał się wysoce precyzyjny.

12'
Rzut karny! Perez dotknął futbolówkę ręką! Sytuacja była bardzo klarowna. Żółta kartka dla Hiszpana.

11'
Gospodarze odkryli lewą stronę obrony.

9'
GOL! Wisła Kraków wykorzystała chwilę nieuwagi! Imaz uwolnił się spod opieki przeciwników. Defensywa "Słoni" kompletnie się pogubiła. Płaski strzał z bliskiej odległości okazał się nie do zatrzymania.

8'

6'
Jovanović miał kolejną okazję do bezpośredniej próby. Zagranie z pierwszej piłki, bez przyjęcia, powędrowało obok prawego słupka bramki "Białej Gwiazdy".

5'
Gospodarze bardzo swobodnie rozgrywają swoje akcje. Jovanović dostał trochę miejsca do strzału. Jeden z obrońców Wisły ofiarnie zatrzymał uderzenie.

4'
Maciej Sadlok się idealnie ustawił w swojej szesnastce. Pawłowski zagrał piłkę zbyt krótko, z narożnika boiska.

3'
Arkadiusz Głowacki udanie zablokował Bartosza Śpiączkę. Korner.

2'
W rundzie jesiennej, w bezpośrednim starciu, Wisła Kraków wygrała 1:0.

1'
Arbitrowi głównemu dzisiaj w spornych sytuacjach będzie pomagał system VAR.

*'
Startujemy!

*'
Obie drużyny mają o co grać! Dzisiaj emocji nie powinno zabraknąć!

*'
Pan Tomasz Kwiatkowski został wysłany przez Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia nadchodzącego starcia.

*'

*'
Mecz prestiżowy dla publiczności z małopolski rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy wszystkich na naszym portalu! Czas na zamknięcie 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18! Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Wisłę Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online