Legia Warszawa - Bytovia Bytów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bytovia Bytów
4 : 2

Cierzniak - Berto, Czerwiński (60' Moneta), Dąbrowski, Turzyniecki - Nagy (46' Broź), Jodłowiec, Szymański, Kopczyński, Pasquato - Sadiku (63' Chukwu)
Szromnik - Kamiński, Wróbel, Gonzalez, Wilczyński - Duda, Poczobut, Biel, Jakóbowski, Wacławczyk (65' Kpassa) - Surdykowski

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Bytovia Bytów

Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Koniec! Legia wywalczyła zasłużony awans do półfinału Pucharu Polski!

90'
GOL! Padło trafienie z bezpośredniej centry z rzutu rożnego! Radosław Cierzniak popełnił przeogromny błąd w ustawieniu.

89'
Surdykowski próbował wywalczyć rzut karny. Łukasz Broź zaliczył niewielki kontakt z nogą rywala, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

88'
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia tego pojedynku.

86'
Chukwu czekał na futbolówkę, z dośrodkowania, z lewej flanki boiska. Nie doczekał się jej, ponieważ w porę zainterweniował jeden z defensorów.

85'
Losy tego dwumeczu wydają się już być przesądzone.

84'
Obrońca Legii został odepchnięty przez napastnika Bytovii.

82'
Cierzniak ma piłkę w rękawicach. Rzut rożny dla Bytovii okazał się wykonany niechlubnie.

81'

79'
Szromnik zareagował na refleks! Wybitna interwencja nogami uratowała Drutex przed utratą piątego gola w tym meczu. Szymański był bliski szczęścia.

78'
Kpassa został w ostatniej chwili wyblokowany przez ostatniego obrońcę gospodarzy. Hebel zaliczył kąśliwe zagranie z prawego sektora boiska.

77'
żółta kartka Żółta kartka dla Michała Kopczyńskiego. Młody pomocnik zbyt agresywnie zaatakował rywala, który znajdował się blisko piłki.

75'
Pasquato pokazał swój duży kunszt, przy wybiciu rzutu wolnego. Soczysty, efektowny strzał poleciał minimalnie tuż obok lewego słupka bramki.

74'
żółta kartka Żółtą kartkę złapał piłkarz gospodarzy - Berto.

73'
Legia Warszawa w pełni zdominowała Bytovię.

71'
4:1! Łukasz Broź zanotował kolejną asystę w tym spotkaniu! Jego dogranie kapitalnie głową wykończył Łukasz Szymański. Szromnik nie miał szans przy tak precyzyjnym zagraniu.

70'
Dwadzieścia minut podstawowego czasu gry pozostało do zakończenia.

67'
Wróbel nadział się na przypadkowe uderzenie ze strony przeciwnika.

65'
Kpassa zmienił Wacławczyka.

63'
Chukwu zameldował się na placu gry.

62'
żółta kartka Łukasz Turzyniecki naraził się arbitrowi w takim stopniu, że ten zdecydował się na wyciągnięcie żółtej kartki.

61'
3:1! Gol! Berto! Gwiazda Legii wpakowała piłkę do siatki,
z kilkunastu metrów. Gospodarze są już chyba niemal pewni awansu.

60'
Godzina gry w stolicy Polski. Legia Warszawa odmieniła losy meczu.

58'
Surdykowski złapany na pozycji spalonej. Nie było żadnych wątpliwości.

56'
Szromnik ryzykownie wyszedł z bramki. Stawką była piłka, po prostopadłym podaniu w okolice jego szesnastki. Goalkeeper wygrał ten bój.

54'
Surdykowski nie skopiował sytuacji z 25. minuty meczu, kiedy to zdobył gola, po wrzutce z kornera. Przed chwilą próbował, ale źle nakrył futbolówkę głową.

53'
Informacja potwierdzona.

51'
Jeśli Bytovia chce zagrać w 1/2 finału Pucharu Polski, to teraz musi zdobyć minimum trzy gole.

50'
GOL! Legia na prowadzeniu! Łukasz Broź popisał się precyzyjnym wgraniem z prawego skrzydła. Akcję, z najbliższej odległości od bramki, sfinalizował Szymański.

49'
Zdecydowanie za głęboko poszybowała piłka, po centrze z rzutu wolnego. Radosław Cierzniak spokojnie ją wyłapał.

48'
GOL! Legia Warszawa wyrównała stan spotkania! Szymański perfekcyjnie urwał się obronie na lewej flance boiska. Młody piłkarzy dokładnie dograł do Berto, a ten efektowną piętką pokonał Szromnika.

46'
Nagy był dzisiaj mało aktywny na placu gry. Trener Jozak wpuścił na murawę Łukasza Brozia.

46'
Czas na grę w II części spotkania!

Legia przegrywa 0:1 z Bytovią. Koniec I odsłony meczu!

44'
Szromnik udanie popracował na przedpolu. Legia nie potrafiła wygenerować zagrożenia, po stałym fragmencie gry.

43'
Korner dla Legii. Zatrzymane zostało wgranie z lewej flanki boiska.

41'
Surdykowski przegrał bitwę powietrzną, potem faulował. Rzut wolny dla Legii Warszawa.

40'
Radosław Cierzniak bardzo dobrze się ustawił! Na jego bramkę powędrowało nieprzyjemne uderzenie z okolic dwudziestego metra. Kamil Wacławczyk miał do siebie pretensje.

38'
Kibice głośno dopingują na trybunach.

37'
Klub z Warszawy usiłuje coś stworzyć. Goście skutecznie ustawiają się w szykach obronnych.

35'
Szromnik instynktownie zatrzymał strzał, po rykoszecie, zza pola karnego. Bramkarz perfekcyjnie rzucił się w lewy sektor.

33'
Radosław Cierzniak efektownie rzucił się na piłkę, która została posłana z prawego skrzydła boiska. Bytovia próbuje pójść za ciosem.

32'
Dosyć topornie gospodarzom idzie budowanie zagrożenia pod szesnastką rywala.

31'

29'
Pasquato próbował wyśmienicie wkręcić futbolówkę w prawe okno bramki. Jeden z obrońców Bytovii skutecznie udaremnił jego plany.

28'
Walka o każdy metr murawy. Kibice zgromadzeni na stadionie nie mają prawa do narzekań, w kontekście zaangażowania obu stron.

27'
Przyjezdnym do wywalczenia awansu do półfinału brakuje jeszcze dwóch goli.

25'
GOL! Sensacja w Warszawie! Surdykowski najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Napastnik Drutexu, przy uderzeniu głową, wykazał się wielką precyzją.

24'
Sławomir Duda sam chciał wymierzyć sprawiedliwość, poprzez bezpośrednią próbę od rzutu wolnego. Bytovia dostała korner, ponieważ strzał został zablokowany.

23'
Duda efektownie nawinął Dąbrowskiego. Środkowy obrońca Legii został zmuszony do podcięcia przeciwnika.

22'
Spóźniony wślizg w wykonaniu piłkarza Legii. Mecz robi się coraz agresywniejszy.

21'
Gonzalez bardzo nieprzyjemnie kopnął na nogę swojego przeciwnika. Przewinienie zrealizowane z premedytacją nie doczekało się żółtej kartki.

20'
Pasquato dostał od obrońców Bytovii wiele miejsca do strzału. Pierwsza próba okazała się jednak wielce nieudolna. Piłka poszła w trybuny.

17'
Bardzo wysoko nogę podniósł Gonzalez. Pasquato mógł się nabawić urazu.

16'
Jakóbowski zablokowany. Berto umiejętnie powstrzymał dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska.

15'
Kwadrans gry minął w Warszawie. Czekamy na większą dynamikę w akcjach ofensywnych po obu stronach.

13'
Bytovia robi dobre wrażenie. Drużyna gości udowadnia, że nie przyjechała do stolicy w roli statysty.

11'
Kolejna interwencja sędziego liniowego. Biel znajdował się najbliżej bramki Radosława Cierzniaka.

10'
Sebastian Kamiński nie zdołał opuścić pozycji spalonej. Arbiter liniowy wskazał ofsajd.

9'
Biel wywalczył rzut rożny. Odważna szarża wgłąb pola karnego dała efekt.

8'
Kolejny raz sędzia przerwał grę. Złamania przepisów w walce o piłce dopuścił się zawodnik ekipy pierwszoligowca.

7'

5'
W ofensywie faulował Kamil Wacławczyk. Rzut wolny dla "Wojskowych".

4'
Duda pokusił się o podkręcenie futbolówki, tuż pod polem karnym. Silny strzał pofrunął tuż obok prawego słupka bramki Cierzniaka.

3'
Sadiku uchwycony na pozycji spalonej. Napastnik nie wytrzymał próby nerwów w decydującym momencie akcji.

2'
Rzut rożny dla Drutexu. Piłka posłana zbyt krótko, obrona Legii wyszła zwycięsko z tej próby.

1'
Berto popełnił premierowe przewinienie w tym meczu.

*'

*'
Minuta ciszy poświęcona Januszowi Wójcikowi - byłemu trenerowi m.in. Legii Warszawa.

*'
Piłkarze weszli na murawę boiska.

*'
"Sen o Warszawie" - pieśń obowiązkowa dla wszystkich fanów Legii.

*'
Przed chwilą zakończyła się rywalizacja Górnika Zabrze z Chojniczanką Chojnice (6:1 w dwumeczu). Ekipa z Ekstraklasy jest pierwszym półfinalistą aktualnej edycji Pucharu Polski.

*'
Pojedynek w stolicy Polski poprowadzi Pan Sebastian Jarzębak.

*'
Dzisiejsze spotkanie zostanie rozegrane w ramach rewanżu 1/4 finału Pucharu Polski. Przypominamy, że w pierwszym starciu lepsza okazała się Legia Warszawa (3:1).

'
Początek meczu Legia - Bytovia o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Bytovia Bytów, to zapraszamy do śledzenia meczu online