Arka Gdynia - Chrobry Głogów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
Chrobry Głogów
1 : 1

Pilarz - Warcholak, Marcjanik, Danch, Socha - Nalepa (84' Szwoch), Sołdecki, Jazvić, Marcus, Zebrakowski (70' Nowicki) - Siemaszko (56' Kun)
Gospodinov - Danielak, Michalec, Stolc, Gołąb - Szczepaniak, M.Machaj, Mandrysz, Bach (47' B. Machaj) - Kaczmarek (58' Kowalczyk), Trytko (65' Napolov)

Dziękuję ślicznie wszystkim za uwagę.

Arka Gdynia w dalszej fazie aktualnie rozgrywanej edycji Pucharu Polski!

Pan Kornel Paszkiewicz zakończył mecz!

90+3'
Sytuacja wzięła się do wybornej centry z prawego narożnika boiska.

90+2'
Jakże blisko gola dla Arki! Gospodinov stał niczym zaczarowany! Poprzeczka uratował jego przed kapitulacją! Jazvić błysnął genialnym strzałem głową.

90+1'
Gdynianie chcą efektownie przypieczętować promocję do następnej rundy.

89'
Sędzia dorzucił 240 sekund.

88'
Krzysztof Pilarz popełnił błąd, wychodząc z bramki. Napolov nie zdołał jednak skorzystać z prezentu, bo zbyt bardzo oddalił się na skrzydło.

87'
Gwizdek sędziego. Patryk Kun chciał uciec Gąłobowi. Cel nie został zrealizowany, ponieważ obrońca wykonał zdecydowany wślizg na nogi Kuna.

86'
Szymon Nowicki pociągany za koszulkę. Konkretna interwencja przeciwnika, Szczepaniaka, spowodowała upadek.

84'
Michał Nalepa wymieniony przez Mateusza Szwocha. Obaj trenerzy zrealizowali po trzy korekty personalne.

82'
Gospodinov wyśmienicie odczytał zamiary przeciwników. Genialne wyjście do prostopadłego zagrania.

81'
Kibice z Gdyni już zaczynają celebrować awans.

80'
Goście przejęli inicjatywę. Każda minuta oddala ich od sukcesu.

78'
Chrobry Głogów wciąż wierzy, że uda się wywalczyć promocję do kolejnej rundy Pucharu Polski.

77'
Mateusz Machaj musiał przeprosić kolegów z drużyny. Bardzo nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego. Krzysztof Pilarz pewnie wyłapał lecącą futbolówkę.

75'
Ostatni kwadrans podstawowego czasu gry.

74'
Krzysztof Pilarz czujnie na linii. Goalkeeper musiał zatrzymać nieprzyjemne uderzenie, w realizacji Mateusza Machaja.

72'
żółta kartka Niesportowe zachowanie u Nowickiego ujrzał Kornel Paszkiewicz. Bardzo szybko zarobiona kartka.

71'
Michał Nalepa bardzo nieudolnie wybił rzut wolny. Pomocnik Arki posłał futbolówkę wprost w rękawice Gospodinova.

70'
Na dwadzieścia minut przed końcem regulaminowego czasu gry ujrzeliśmy zmianę. Nowicki za Zebrakowskiego.

69'
GOL! 1:1! Remis! Adam Danch mógł mówić o wielkim pechu. Doświadczony obrońca próbował zablokować silne huknięcie, ale zamiast skutecznej interwencji, to zmylił swojego bramkarza.

68'
Stolc był odpychany w swojej szesnastce. Obrońca gości walczył o górną futbolówkę z Kunem.

67'
Michał Nalepa nie mógł się rozwinąć w ofensywie. Mateusz Machaj celowo przekroczył zasady gry.

65'
Roszada u gości. Przemysław Trytko udostępnił miejsce na boisku Napolovi.

64'

62'
Krzysztof Pilarz nie dał się zaskoczyć. Robert Mandrysz zanotował silną próbę ze znacznej odległości. Po drodze piłka odbiła się od Marcjanika, ale to nie przeszkodziło bramkarzowi.

61'
Gospodarze dyktują warunki na boisku.

59'
żółta kartka Sędzia wycenił poprzednio wspomnianą sytuację na żółtą kartkę. Faulował bramkarza Michał Zebrakowski.

59'
Gospodinov, w czasie pełnienia interwencji, nadział się na niefortunny kontakt z nadbiegającym rywalem.

58'
Damian Kowalczyk zmienił Konrada Kaczmarka - taką decyzją podjął szkoleniowiec Grzegorz Niciński.

56'
Rafał Siemaszko został ściągnięty z płyty boiska. Patryk Kun ma ponad pół godziny gry.

55'
Goście mieli szansę. Efektownie na lewej flance rywala minął Szczepaniak, ale już potem nie błysnął centrą. Na pocieszenie przyjezdnym pozostał korner.

53'
Gospodinov nie miał prawa popełnić błędu. Zebrakowski zrealizował zdecydowanie za głębokie dośrodkowanie.

52'
Marcus da Silva bardzo ładnie uwolnił się spod krycia obrońców. Efektowna szarża, a potem silny strzał z dystansu mogły się podobać publiczności. Zagranie powędrowało jednak wprost w bramkarza Chrobrego.

50'
Michał Zebrakowski został nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym Chrobrego! Kamery telewizyjne dokładnie to pokazały, jednak Pan arbiter nie chciał wskazać na "wapno".

49'
Arka Gdynia przystąpiła do gry w drugiej połowie pojedynku w niezmienionym składzie.

48'
Kaczmarek był podcinany przez Marcusa. Brazylijczyk gwarantował, że do niczego nie doszło, lecz sędzia główny był innego zdania.

47'
Trener Niciński przygotował pierwszą zmianę: Bacha zastąpił B. Machaj.

46'
Startujemy z II połową!

Koniec I połowy meczu w Gdyni!

45'
Gospodinov uratował sytuację! Kapitalna i szczęśliwa na linii! Sołdecki umiejętnie znalazł się przy stałym fragmencie gry - rzucie rożnym.

44'
Rafał Siemaszko został idealnie obsłużony kapitalnym podaniem. W sytuacji sam na sam z bramkarzem snajper musiał uznać wyższość tego pierwszego. Płaskie uderzenie nie zaskoczyło Gospodinova.

43'
Mateusz Machaj bardzo mocno kopnął piłkę. Pomocnik Chrobrego trafił jednak w swojego kolegę, który stał w murze. Był nim Bach.

42'
Rzut wolny dla Chrobrego Głogów. Pierwszoligowiec będzie mógł zagrozić, poprzez bezpośredni strzał z rzutu wolnego.

41'
Leszek Ojrzyński, mimo korzystnego rezultatu, nawołuje swoich podopiecznych do ciągłej walki.

40'
5 minut pozostało Nam do zakończenia I odsłony spotkania.

38'
Gospodarze mają kontrolę nad przebieg wydarzeń boiskowych.

36'
Gołąb wykonał interwencję, która uchroniła jego klub przed stratą bramki! Zebrakowski wygrał rywalizację o pozycję, ale udany wślizg w odpowiednim momencie, wytrącił napastnika Arki.

35'
Zawiesinę w pobliże bramki Pilarza posłał Bach. Obrońcy Arki udanie zaasekurowali swojego goalkeepera.

33'
Filip Jazvić popatrzył na ustawienie Gospodinova, i szybko podjął decyzję o oddaniu strzału zza pola karnego. Piłka nieznacznie przeleciała obok lewego słupka.

30'
Gospodinov klasowo zatrzymał ekwilibrystycznie uderzoną futbolówkę przez Siemaszko. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

29'
Przyjezdni gubią się w szykach obronnych. Kolejny błąd w defensywie. Tadeusz Socha miał szansę na asystę, jednak dogranie przeciął Stolc.

28'
Bach szukał swoich kolegów długim zagraniem z prawego skrzydła. Dobrze sytuację wyjaśnił Krzysztof Pilarz, skutecznie łapiąc futbolówkę.

27'
Michał Zebrakowski został upomniany przez arbitra liniowego, który zasygnalizował ofsajd.

26'

25'
Tuż obok bramki trafił Siemaszko! Drugą asystę w tym spotkaniu mógł zanotować Marcin Warcholak.

23'
Gospodarze próbują dobić rywala. Złe ustawienie obrony przeciwnika starał się wykorzystać Filip Jazvić, ale w doskonałej sytuacji, posłał futbolówkę nieznacznie obok lewego słupka bramki.

22'
GOL! 1:0! Filip Jazvić świetnie głową sfinalizował piłkę, po wyrzucie z autu, w realizacji Warcholaka! Futbolówka powędrowała w lewe okno bramki.

20'
Gospodinov podjął świetną decyzję o dalekim wyjściu do piłki, z rzutu wolnego. Bramkarz wykonał kapitalną pracę na przedpolu.

19'
żółta kartka Mateusz Machaj został ukarany żółtym kartonikiem. Były gracz m.in. Lechii Gdańsk, popełnił przewinienie natury taktycznej.

18'
żółta kartka Tadeusz Socha obejrzał żółty kartonik. Sędzia dał jasny sygnał, że nie będzie tolerował ostrych wślizgów w nogi zawodników.

17'

15'
Tadeusz Socha został autorem soczystego strzał z pobliża pola karnego rywala. Uderzenie skierowane w sam środek bramki pewnie wyłapał Gospodinov.

14'
Gospodarze zepchnęli gości z Głogowa do głębszej defensywy.

13'
Zaostrza się widowisko w Gdyni. Nie ukrywam, że zamiast częstych fauli, to wolałbym oglądać sytuacje strzeleckie.

12'
Marcin Warcholak podjął się odważnego wyzwania, jakim był strzał z dalekiej odległości od bramki. Futbolówkę przechwycili kibice zgromadzeni na trybunach.

10'
Michał Zebrakowski nie potrafił sobie poradzić z umiejętnym blokiem, w wykonaniu Bacha. Sędzia główny przerwał akcję Arki.

9'
Warcholak silnie wyrzucił piłkę z autu. Z dłuższego zagrania nie udało się nic groźnego pod bramką Gospodinova wygenerować.

8'
Marcus został poturbowany w powietrznej rywalizacji. Mandrysz powinien bardziej uważać.

7'
Przeciwko byłej, swojej ekipie gra dzisiaj Grzegorz Niciński. Szkoleniowiec, krótko przed objęciem Chrobrego Głogów, pracował przez trzy lata w Arce Gdynia (2014-17). Z tym klubem wywalczył awans do Ekstraklasy (2016).

5'
Marcjanik upadł tuż pod swoją szesnastką. W niedozwolony sposób z przeciwnikiem rozpychał się Kaczmarek.

4'
Mandrysz odważnie walczył o piłkę. W czasie batalii ewidentnie przewinił.

3'
Marcus wrzucił futbolówkę, na prawej flance boiska. Zagranie poleciało za plecy napastników Arki.

1'
Chrobry reklamował rzut rożny. Dośrodkowanie posłane z lewego skrzydła zostało skutecznie zatrzymane przez obronę Arki. Sędzia nakazał grać bramkarzowi gospodarzy.

*'
Gramy!

*'
Przed nami minuta ciszy, która jest poświęcona pamięci zmarłego Janusza Wójcika - byłego selekcjonera reprezentacji Polski.

*'
Arbiter główny wyprowadził obie ekipy na plac gry.

*'
Wczoraj awans do następnej rundy wywalczyły: Górnik Zabrze oraz Legia Warszawa.

*'
Pan Kornel Paszkiewicz zadba o to, by starcie w Gdyni rozgrywało się w sportowej atmosferze.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Steinbors, Zbozień, Helstrup, Szwoch, Kun, Nowicki, Łoś

*'
Ławka rezerwowych przyjezdnych: Janicki, Michalski, Borecki, B.Machaj, Napolov, Gąsior, Kowalczyk

*'
W pierwszym meczu Arka wygrała 2:0. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego są traktowani w roli ogromnego faworyta nadchodzącej potyczki.

*'
Spotkanie w Gdyni rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witam wszystkich fanów piłki nożnej! Czas na poznanie trzeciego półfinalisty Pucharu Polski sezonu 2017/18! Arka Gdynia zmierzy się z Chrobrym Głogów.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Chrobry Głogów, to zapraszamy do śledzenia meczu online