Korona Kielce - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Alomerović - Rymaniak, Kovacević, Diaw (83' Dejmek), Kallaste - Żubrowski, Burdenski - Kosakiewicz, Możdżeń, Cvijanović (67' Jukić) - Soriano (86' Kaczarawa).
Polacek - Todorovski, Balić, Guldan, Tosik (78' Pakulski) - Matuszczyk - Kubicki, Janoszka - Jagiełło (66' Janus) - Tuszyński, Świerczok (85' Woźniak).

Mecze na żywo: Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Korona Kielce dołączyła do Legii Warszawa, Górnika Zabrze, Arki Gdynia i została czwartym półfinalistą Pucharu Polski.

90+3'
Płaskie wstrzelenie Możdżenia, piłka została wybita przez obrońców.

90+2'
Zagłębie już bez większego zastanowienia, dogrywa piłkę na oślep pod pole karne Korony.

90'
żółta kartkaŻółty kartonik otrzymał także Todorovski.

90'
Gra została przedłużona o trzy minuty.

90'
żółta kartkaKovacević ukarany żółtą kartką.

88'
Jukić z dystansu, bez problemów interweniował Polacek.

87'
Gospodarze są coraz bliżej awansu do półfinału Pucharu Polski.

86'
Jest także korekta w wejściowym zestawieniu Korony: Kaczarawa zastąpił Soriano.

85'
Ostatnia zmiana w Zagłębiu: Woźniak zajął miejsce Świerczoka.

83'
Roszada w drużynie gospodarzy: Dejmek zastąpił Diawa.

82'
GOOL! Burdenski podwyższył prowadzenie!
Wymiana podań pomiędzy zawodnikami Korony, po małym bilardzie w szesnastce Zagłębia trafiła pod nogi pomocnika kielczan, a ten nie miał kłopotów z pokonaniem golkipera.

79'
Świerczok! Główka napastnika przeszła obok słupka.

78'
Druga zmiana w ekipie z Lubina: Tosik opuścił plac gry, jego miejsce zajął Pakulski, debiutant w pierwszym zespole Zagłębia.

78'
Janus minął dwóch rywali w polu karnym, ale w ostatniej chwili odebrano mu futbolówkę.

77'
Obyło się bez zagrożenia.

76'
Kosakiewicz wywalczył korner.

74'
Możdżeń odczuł skutki starcia z Janoszką.

72'
Alomerović ma wyraźnie problem z grą nogami. Tym razem "popisał" się bardzo złym wybiciem, które na jego szczęście nie zakończył się niebezpieczeństwem pod własną bramką.

72'
Korona nie szarżuje tempa gry.

71'
Strzał Tosika był niecelny. Goście starają się, ale cały czas brakuje efektu bramkowego.

70'
Po krótkim rozegraniu, futbolówka po zgraniu Tuszyńskiego trafiła w poprzeczkę! Ostatecznie tylko następny rzut rożny.

69'
Wrzutka Janusa zablokowana. Korner dla lubinian.

68'
Instynktowne uderzenie Kosakiewicza było minimalnie niecelne.

67'
Jest także korekta w składzie Korony Kielce: Cvijanović kończy swój udział w tym spotkaniu, jego miejsce zajął Jukić.

66'
Pierwsza zmiana w Zagłębiu: Jagiełło zszedł, Janus wszedł.

65'
Uderzenie Soriano zostało zablokowane.

63'
Gino Lettieri może być zadowolony z gry swoich podopiecznych. Jedyny aspekt, który momentami szwankuje, to dokładność.

62'
Matuszczyk w ostatniej chwili przeciął wrzutkę Kosakiewicza. Gdyby tego nie zrobił, Soriano najprawdopodobniej zdobyłby gola.

61'
Nieczysty strzał głową Kubickiego nie mógł zaskoczyć Alomerovicia.

60'
Nikt nie zamknął dogrania z narożnika placu gry.

59'
Po główce Todorovskiego, gracze z Kielc będą mieli rzut rożny.

58'
Zbyt lekka wrzutka Kosakiewicza nie mogła znaleźć adresata w postaci któregoś z partnerów.

57'
Kielczanie sprawiają wrażenie zespołu kontrolującego boiskowe wydarzenia.

56'
Dośrodkowanie Cvijanovicia spadło pod nogi Rymaniaka, a ten szybko podjął decyzję o uderzeniu. Futbolówka poszybowała jednak nad bramką.

55'
Róg dla gospodarzy.

53'
Cvijanović trafił w mur.

52'
Rzut wolny dla piłkarzy z Kielc około 25 metrów od bramki Polacka.

51'
żółta kartkaŻółty kartonik dla Świerczoka.

50'
Szarża Tuszyńskiego w polu karnym, snajper znalazł sobie miejsce do strzału, jego próba minęła jednak cel.

49'
Nic nie wynikło po tym kornerze dla Zagłębia Lubin.

48'
Udana przecięcie Kallaste przerwało kontrę gości. Rzut rożny.

47'
Janoszka złapany na pozycji spalonej.

46'

Bez zmian w wyjściowych składach.

Zawodnicy wracają na murawę.

Korona Kielce coraz bliżej półfinału Pucharu Polski. Piłkarze z województwa świętokrzyskiego prowadzą już 2:0 w dwumeczu.

45+2'
Ładna wrzutka Jagiełły, Diaw uprzedził Janoszkę w walce o piłkę.

45'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone dwie minuty.

44'
Todorovski na głowę Janoszki, ten jednak nie trafił czysto w futbolówkę.

42'
Spóźnione wejście Żubrowskiego w Janoszkę. Sędzia zatrzymał grę.

40'
Ten róg nie przyniósł jednak większego niebezpieczeństwa pod kielecką bramką.

39'
Korner dla Zagłębia. Goście coraz mocniej dochodzą do głosu.

38'
Ależ błąd w defensywie Korony Kielce! Rymaniak zagrał zdecydowanie za lekko do Alomerovicia, do piłki niemal doszedł Janoszka i bramkarz gospodarzy przy próbie wykopu, trafił prosto w niego. Piłka odbiła się od słupka i wyszła poza plac gry.

37'
Płaskie zagranie w kierunku wbiegającego w szesnastkę Świerczoka, snajpera lubinian uprzedził Kovacević.

36'
Tuszyński bardzo źle zacentrował w pole karne, piłka przeleciała nad poprzeczką bramki Alomerović. Na boisku ponownie jest Balić.

34'
Obyło się bez zagrożenia po tym rzucie wolnym.

33'
Stały fragment gry dla gospodarzy na połowie "Miedziowych".

31'
Czarnogórzec ma uraz nosa, jednak lada moment powinien wrócić na boisko.

30'
Gra przerwana, Balić potrzebuje pomocy medycznej

29'
Janoszka nie popisał się najlepszym dograniem, koroniarze zdołali oddalić zagrożenie.

28'
Rzut wolny dla gości z Lubina po faulu na Tuszyńskim.

26'
Burdenski z dystansu, spokojnie Polacek.

26'
żółta kartkaBardzo ostre wejście Diawa, arbiter ukarał go żółtą kartką.

25'
Wstrzelenie piłki przez Możdżenia padło łupem obrońców.

23'
Słabe uderzenie Jagiełły zza szesnastki nie trafiło w światło bramki.

22'
Defensorzy przejęli piłkę po centrze Tuszyńskiego.

20'
Nieprzemyślane zagranie Kosakiewicza zabrało szansę Soriano na podwyższenie prowadzenia! Pomocnik kielczan wyłożył futbolówkę za plecy napastnika, co sprawiło, że akcja spaliła na panewce.

19'
Dogranie Rymaniaka z prawego skrzydła wylądowało w rękawicach golkipera.

18'
Nie przeszło podanie Świerczoka do Tuszyńskiego, kolejna atak zatrzymany przez brak dokładności.

16'
Świerczok starał się zabrać z odbitą piłką, ale za mocno ją sobie wypuścił. To wykorzystał Diaw i odegrał ją prosto do Alomerovicia.

15'
Nieprecyzyjne zagranie Kubickiego do Tuszyńskiego, przez co akcja została zakończona.

14'
Ciekawa akcja koroniarzy, Rymaniak nieco przeciągnął dośrodkowanie i obrońcy wybili futbolówkę.

12'
Sfaulowany Kosakiewicz, rozjemca spotkania odgwizdał przewinienie, ale winowajcy, jakim w tej sytuacji był Todorovski, nie ukarał żółtą kartką.

10'
Kielczanie dobrze się jednak bronią i nie dopuszczają do zagrożenia, przecinając akcje w końcowej fazie.

9'
Zagłębie próbuje odpowiedzieć, podopieczni Mariusza Lewandowskiego wymieniają dużą liczbę podań na połowie Korony.

8'
GOL! Rymaniak pokonał bramkarza!
Kapitan gospodarzy wykorzystał zgranie Kovacevicia po wrzutce Cvijanovicia i wpakował piłkę do siatki.

7'
Mocne dośrodkowanie Kallaste, po interwencji Polacka będzie rzut rożny.

5'
Goście nie rzucają się do huraganowego odrabiania strat.

4'
Brakuje dokładności w grze obu ekip.

2'
Ostre wejście Balicia w walce o piłkę z Soriano.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra.

*'
Gracze zameldowali się na placu gry.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej jako sędziego głównego nadchodzącej rywalizacji wyznaczył Pana Daniela Stefańskiego (Bydgoszcz).

*'
Rezerwowi Zagłębia Lubin: Forenc, Janus, Woźniak, Pakulski, Buksa, Czerwiński, Andrzejczak.

*'
Ławka rezerwowych kieleckiego zespołu: Hamrol, Barry, Dejmek, Argyris, Jukić, Cebula, Kaczarawa.

*'
Dzisiaj w roli pierwszego szkoleniowca Zagłębia zadebiutuje Mariusz Lewandowski. Były zawodnik m.in. Szachtara Donieck i wychowanek Miedziowych, zastąpił na tym stanowisku zwolnionego Piotra Stokowca.

*'
W pierwszym meczu pomiędzy dzisiejszymi rywalami, zwycięsko wyszła ekipa z Kielc. Na boisku w Lubinie wygrali 1:0.

*'
Pozostałe dwa kluby, które także przejdą do następnej fazy, poznamy po dzisiejszych pojedynkach.

*'
Po wczorajszych starciach poznaliśmy dwa zespoły, które zagrają w półfinale Pucharu Polski. Są nimi Legia Warszawa i Górnik Zabrze.

*'
Początek spotkania o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online