Trabzonspor - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Trabzonspor
0 : 1

Kıvrak (62' Özturk)– Bosingwa, Belkalem, Papadópoulos, Nizam – Atık( 46' Yilmaz), Medjani, Ekici ( 77' Yatabare), Constant, Waris – Cardozo.
Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Junior, Brzyski – Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Duda, Kucharczyk ( 96' Kosecki) – Radović ( 90' Saganowski).

20:59'
Dziękujemy za spędzony czas. Zapraszamy na kolejne relacje. Miłego wieczoru.

20:58'
Koniec spotkania. Legia wygrywa 1:0 po bramce Kucharczyka

90+8'
Piłka w bramce Legii, ale faul na bramkarzu

90+7'
Kuciak wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Trabzonu

90+6'
Żółtą kartkę otrzymuje Deniz Yilmaz po dyskusji z sędzią

90+6'
Zmiana w Legii. Kosecki za Kucharczyka

90+5'
Legia prowadzi, ale Trabzon napiera. Zostało kilka minut

90+4'
Legii udaje się przez chwilę utrzymać przy piłce i wymienić kilka podań

90+3'
Wspaniała postawa kibiców Legii, którzy cały czas dopingują i wierzą w sukces

90+2'
Yatabare efektownie przekłada piłkę z nogi na nogę w polu karnym Legii i strzela. Na szczęście dla Legii niecelnie

90+1'
Constant strzela w mur z rzutu wolnego.

90'
8 minut doliczone

90'
Boisko opuszcza Radović, a w jego miejsce Saganowski.

90'
Marek Saganowski szykuje się do wejścia na boisko

89'
Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Michał Żyro

88'
Kucharczyk tym razem w obronie. Efektownie odbiera piłkę Bosingwie

87'
Dossa Junior wrócił już na boisko

87'
Znowu atakuje Trabzon. Rzeźniczak wybija piłkę na oślep

86'
Duda długą piłką do Kucharczyka, który jednak osamotniony na połowie Trabzonu traci piłkę

85'
Bosingwa groźnie dośrodkowuje, Yatabare nie sięga piłki

84'
W równolegle rozgrywanym meczu Lokeren prowadzi z Metalistem. Jeśli wyniki spotkań się utrzymają, Legia w kolejnym meczu może wywalczyć awans!

84'
Dossa Junior doznał kontuzji. Kulejąc schodzi z boiska

83'
Faul na Warisie blisko pola karnego Legii po prawej stronie boiska

82'
Chwila oddechu po faulu na Dudzie

81'
Kuciak kuleje, ale wraca do bramki

80'
Żółtą kartkę otrzymuje Ondrej Duda za dyskusję

79'
Kuciak doznał kontuzji, zwija się z bólu!

78'
Constant trafia w poprzeczkę!!!

77'
Zmiana w drużynie gospodarzy. Yatabare za Ekici.

76'
Trabzon coraz częściej atakuje większą liczbą zawodników. Constant strzela z 15 metrów koło bramki

76'
Cardoso w świetnej sytuacji strzelił tuż obok słupka!!

75'
Dossa Junior faulował w walce o górną piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Radovicia

74'
Żółtą kartkę otrzymuje Avraam Papadopoulos na faul na Radoviciu

72'
Dośrodkowanie Bosingwy i strzał głową Yilmaza świetnie wybroniony przez Kuciaka

71'
Kontra Legii. Kucharczyk na spalonym

70'
Ekici nie trafił z siedmiu metrów w stuprocentowej sytuacji !

69'
Strzał Medjaniego zablokowany przez Jakuba Rzeźniczaka

68'
Trabzonspor w ataku pozycyjnym

67'
Brzyski długą piłką do Żyry, który kolejny raz fauluje w ataku

66'
Rozgrzewa się Marek Saganowski

65'
Tym razem w pole karne Legii dośrodkowuje Medjani. Ale piłkę wybija obrońca

64'
Bosingwa zakłada opaskę kapitana

62'
Zmiana w bramce gospodarzy. Schodzi z boiska Onur Kivrak, a za niego wchodzi Fatih Özturk

61'
Kivrak doznał kontuzji. Sędzia przerywa grę

60'
Ale Kucharczyk w dziecinny sposób traci piłkę po interwencji Bosingwy

60'
Kucharczyk w stuprocentowej sytuacji po genialnym podaniu Dudy!

59'
Groźny strzał z 17 metrów, ale piłka wędruje nad bramką Kuciaka

57'
Yilmaz na spalonym. W liczbie spalonych mamy obecnie remis 2:2

56'
Brzyski dośrodkował, Junior w walce o piłkę zderzył się z bramkarzem i sędzia odgwizdał rzut wolny dla gospodarzy

55'
Po rzucie wolnym Legia wyszła z szybkim kontratakiem. Yilmaz zatrzymał faulem szarżującego Kucharczyka

54'
Sędzia stwierdził, że Vrdoljak faulował, ale na powtórce widać, iż tym razem trafił w piłkę

53'
Bosingwa znowu dośrodkował i znowu piłka trafiła w ręce bramkarza Legii

53'
Papadopoulos nie należy dziś do najszczęśliwszych ludzi na świecie. Tym razem zostaje zmasakrowany przez Dudę, ale kartki za to nie ma.

52'
Legia prowadzi, Trabzon wygląda na drużynę bez pomysłu na grę

51'
Teraz lewą stroną próbował Michał Kucharczyk

51'
Michał Żyro próbował rajdu prawą stroną. Zszedł do środka i strzelił, ale bardzo niecelnie

50'
Kevin Constant próbuje strzelać, ale piłka szybuje wysoko nad poprzeczką

50'
Będzie rzut wolny z około 25 metrów

49'
Żółta kartka dla Dossy Juniora za zagranie ręką.

48'
Niezbyt mocny strzał po ziemi pewnie wyłapuje Kuciak

47'
Dużo fauli, walki, charakteru. Taką Legię lubimy!

46'
Zaczynamy drugą połowę - jedna zmiana u gospodarzy - Yilmaz zastępuje Atika.

20:00'

19:59'

19:55'
Jak donosi oficjalny kanał Legii na Twitterze, "w trenera Berga poleciał napój i pojemnik rozbił się tuż za nim na bieżni". Na szczęście to jedyna rzecz, jaka była w pierwszej połowie rozbita w zespole gości. Zobaczymy, co przygotuje Trabzonspor na drugą połowę.

19:50'
A tak strzelał Kucharzyk..

19:49'
Trener gospodarzy miał pewne problemy ze znalezieniem sobie miejsca na stadionie, ale życzliwi ludzie wskazali mu kierunek:

19:48'
Gwizdek sędziego i koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:1.

45+2'
Z rzutu rożnego nic nie wyszło. Od bramki Kuciak.

45+1'
Trabzon wyprowadza jedną z ostatnich akcji pierwszej połowy. Będzie rzut rożny dla gospodarzy

45'
Dwie minuty doliczone

44'
Constant ukarany żółta kartką.

44'
Waris strzela sprzed pola karnego! Kuciak z trudem wybija po rykoszecie

44'
Ekici dośrodkowuje, ale Legia wybija

43'
Faul blisko pola karnego Legii, będzie dośrodkowanie z lewej strony

42'
Żółtą kartkę za dyskusje otrzymuje Michał Kucharczyk

42'
Mamy krótką przerwę w meczu z powodu protestów trenera gospodarzy.

42'
Trener Trabzonsporu wyrzucony na trybuny.

41'
Znowu Trabzon i znowu Bosingwa dośrodkowuje w pole karne Legii. I znowu bezskutecznie

40'
Kucharczyk upada w polu karnym Trabzonu. Sędzia nie widzi karnego, Kucharczyk protestuje

39'
Trabzon w ataku pozycyjnym, ale Turkom nie udaje się przebić przez gęste zasieki ustawione na polu karnym Legii

38'
Turcy przyspieszają bez ostrzeżenia, wymieniają kilka przypadkiem nieźle się składających podań i Ekici uderza niemrawo z dystansu. Przy tym słupku, przy którym akurat Kuciaka nie było. Na szczęście, piłka przelatuje dość znacznie obok słupka.

37'
Brzydki faul Nizama na Vrdoljaku

37'
Kucharczyk wychodził sam na sam, ale sędzia odgwizdał spalonego. Kontrowersyjna decyzja

36'
Ekici strzela po ziemi. Niecelnie

35'
Radović tańczy w polu karnym Trabzonu, jednak w ostatniej chwili traci piłkę.

34'
Fauluje Brzyski i kolejna żółta kartka dla Legii.

34'
Dobre dośrodkowanie, jednak bez groźnej sytuacji. Przy piłce Legia.

33'
Nieporozumienie z Kuciakiem i niebezpieczne uderzenie na bramkę. Mamy rzut rożny dla Trabzonsporu.

33'
Vrdoljak fauluje Bosingwę. Z rzutu wolnego gospodarze.

32'
Brzyski w pole karne, ale Radovic nie zdołał dojść do piłki.

31'
Strzał z dystansu Warisa

30'
Po nieudanej wrzutce od bramki rozpoczyna Kuciak

30'
Znowu faul na zawodniku Trabzonu i groźna sytuacja. Rzut wolny z odległości 40 metrów

28'
Dośrodkowanie w pole karne Legii, ale nieskuteczne

26'
Żółtą kartkę otrzymuje Michał Żyro

25'
Bardzo niecelny strzał Carla

23'
Groźna sytuacja dla Trabzonu. Kuciak zderzył się w polu karnym z Warisem

21'
Dośrodkowanie w pole karne. Legia wybija piłkę na ślepo na połowę przeciwnika

20'
Faul Michała Żyry w środku pola

19'
Trabzonspor ma problemy z ustawieniem obrony. To była już druga sytuacja sam na sam dla Legii

18'
Michał Kucharczyk po prostopadłym podaniu Vrdoljaka znalazł się sam na sam z bramkarzem

17'

16'
Jeeeeeest GOOOOOL!!! Autorem bramki jest Michał Kucharczyk

15'
Szybki kontratak Trabzonu zakończony strzałem Cardoso

14'
Legionista został w ostatniej chwili zatrzymany przez obrońcę wślizgiem

14'
Sam na sam Jodłowca z bramkarzem!

12'
Trabzon w ataku pozycyjnym. Dośrodkowanie w pole karne spokojnie wyłapuje Kuciak

11'
Trabzon próbował wyprowadzić atak, ale skutecznym przechwytem wykazał się Broź

10'
Drugi raz Legia przerzuca piłkę długim podaniem do ataku

8'
Daleki przerzut do Żyry, ale ten zdaniem sędziego fauluje w walce o górną piłkę

6'
Jodłowiec faulowany w środku pola

5'
Trabzon atakuje. Strzelał z dystansu Ekici

3'
Przed meczem uczczono minutą ciszy zmarłego niedawno założyciela klubu Mekanina Olsuna

1'

*'
Ławka rezerwowych Trabzonsporu: Fatih Ozturk, Sefa Yilmaz, Yusuf Erdogan, Salih Dursun, Zeki Yavru, Ishak Dogan, Mustapha Yatabare.

*'
Ławka rezerwowych Legii: Konrad Jałocha, Igor Lewczuk, Marek Saganowski, Inaki Astiz, Jakub Kosecki, Helio Pinto, Krystian Bielik.

*'
Piłkarze są już na murawie. Zaraz początek meczu.

*'
Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a na facebooku

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Ligi Europy
Trabzonspor - Legia Warszawa. Początek o godzinie 19:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Trabzonspor - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online