Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Kelemen - Guilherme, Mitrović, Runje, Burliga - Romanchuk, Grzyb - Cernych, Novikovas (69' Pospisil), Frankowski (83' Świderski) - Sheridan (90+3' Kwiecień)
Załuska - Nunes, Dvali, Fojut, Niepsuj - Hołota (67' Kort), Listkowski (84' Formella), Drygas - Delev, Frączczak (79' Gyurcso) - Zwoliński

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Jagiellonia Białystok potrafiła dotrzymać bardzo dobry rezultat do samego końca. "Jaga" awansowała na 3. lokatę w ligowej tabeli.

Czarna seria "Portowców" ma swój dalszy ciąg. Goście, w mojej ocenie, byli dużo lepsi od swoich przeciwników, ale w dzisiejszym meczu zabrakło najważniejszej cechy, czyli skuteczności.

Sędzia zakończył bój w Białymstoku!

90+5'
Jarosław Fojut znalazł głową drogę do bramki Jagiellonii! Stoper ze zdobycia gola cieszył się tylko przez chwilę, bo sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd.

90+4'
Cernych efektownie pociągnął z futbolówką, po doskonałym przechwycie w środkowej strefie. Litwin, znajdując się w polu karnym, jednak, przegrał z interweniującym wślizgiem obrońcą.

90+3'
Sheridan wykonał swoją, dzisiejszą misję. Bartosz Kwiecień pojawił się na boisku.

90+2'
Jagiellonia skupiona już jedynie na obronie fenomenalnego rezultatu.

90'
Marian Kelemen dzisiaj jest bezbłędny na przedpolu. Doświadczony bramkarz daje wiele spokoju swoim kolegom z bloku defensywnego.

89'
Sędzia, do regulaminowego wymiaru czasu gry, dorzucił aż 6 minut!

88'
Precyzji zabrakło Gyurcso, przy dograniu do lepiej ustawionego kolegi. Formella stał na czternastym metrze od bramki. Akcję przerwał Runje.

87'
Łukasz Załuska nie miał problemów ze skutecznym zatrzymaniem strzału z ogromnej odległości od bramki.

86'
żółta kartka Martin Pospisil został bez pardonu wyeliminowany przez Spasa Deleva. U Bułgara widać było piłkarską złość.

85'
Przed Nami pięć minut do zakończenia regulaminowego czasu gry.

84'
Spas Delev przepychał się z Romanchukiem. Bułgarski skrzydłowy leży poza placem gry. Przed chwilą wkroczył sztab medyczny.

83'
Roszada w Jagiellonii. Frankowski zmieniony przez Świderskiego.

82'
Marian Kelemen uratował swój klub! Genialnie skrócony kąt Gyurcso! Węgier zbyt długo zwlekał z uderzeniem na bramkę gospodarzy.

80'
Marian Kelemen fachowo przejął centrę z lewego skrzydła boiska.

79'
Adam Gyurcso zameldował się na płycie boiska. Przypomnę, że Węgier zmienił kontuzjowanego Frączczaka.

78'
Niepsuj, będąc na 20 metrze od bramki, posłał celne uderzenie. Sygnalizowane zagranie bez większego trudu zneutralizował Marian Kelemen.

77'
Płasko wybity rzut rożny przez gospodarzy. Realizacja stałego fragmentu gry nie należała do perfekcyjnych.

76'
Adam Gyurcso wstał z ławki i przygotowuje się do wejścia na boisko.

75'
Adam Frączczak nie będzie zdolny do kontynuowania gry.

73'
W polu karnym Jagiellonii zjawiły się sztab medyczny. Adam Frączczak i Marian Kelemen odbierają pomoc.

72'
W swojej strefie solidnie zaatakowany został Marian Kelemen. Adam Frączczak nie wytrzymał próby nerwów.

70'
Zbyt wielki minimalizm może słono kosztować graczy Ireneusza Mamrota.

69'
Podziękowania od swoich kibiców otrzymał Arvydas Novikovas, w jego miejsce - Martin Pospisil.

68'
Ogromne zamieszanie zrobiło się w polu karnym Jagiellonii, podczas stałego fragmentu gry. Wielu zawodników skakało do piłki, ale to Kelemen najwyżej wyskoczył do piłki.

67'
Zmiana u gości. Tomasz Hołota wymieniony przez Dawida Korta.

66'
Jagiellonia nie istnieje na boisku. Pogoń Szczecin w pełni zdominowała wydarzenia na murawie.

65'

63'
Obaj szkoleniowcy czekają na chwilę przerwy, by zrealizować zmiany.

62'
100% sytuację dostał Spas Delev. Błąd w komunikacji na linii stoperów Jagi! Bułgarski pomocnik, znajdując się w wybornym położeniu, posłał futbolówkę wysoko w trybuny.

61'
Łukasz Burliga oraz Kamil Drygas odczuli wcześniej wspomniane zdarzenie. Obaj potrzebują konsultacji medycznych.

60'
Na refleks interweniował Kelemen! Mitrović, który próbował przeciąć dośrodkowanie z prawego skrzydła, nieudolnie trafił w futbolówkę. Słowacki bramkarz kapitalnie zbił piłkę na bok.

59'
Skaczący Drygas faulował skaczącego Burligę. Arbiter Przybył wyłapał całe zdarzenie.

58'
Cernych ubolewał nad tym, że nie zdołał utrzymać równowagi. Bardzo źle w defensywie zachował się Jarosław Fojut. Piłka, ostatecznie, znalazła się poza placem gry.

56'
Tomasz Hołota musi uważać na swoje nerwy. Pomocnik Pogoni, przed chwilą, dopuścił się solidnego, taktycznego przewinienia.

55'
Adam Frączczak wymusił na przeciwniku dokonanie faulu.

53'
Spas Delev reklamował u sędziego rzut karny. Bułgar był przekonany o tym, że walczący obrońca Jagiellonii szarpał go za koszulkę.
Arbiter nie widział przewinienia.

52'
Jarosław Fojut zostawił Sheridana na pozycji spalonej. Doświadczony defensor wykazał się wielkim sprytem.

51'
Marian Kelemen dostał okazję na pokazanie swoich wysokich umiejętności. Słowacki goalkeeper skutecznie sparował bardzo silny strzał Ricardo Nunesa.

50'
Marcin Listkowski spróbował wykorzystać dobrą sposobność na zanotowanie uderzenia zza pola karnego. Młody pomocnik, na złość Pogoni, źle trafił w piłkę.

49'
Spas Delev znalazł sobie trochę miejsca na lewej flance, i zaliczył dośrodkowanie. Jeden ze stoperów Jagiellonii udanie wybił futbolówkę głową.

48'
Jagiellonia, jak i Pogoń grają w niezmienionych składach.

47'
Szarża Cernycha w okolicach pola karnego gości. Ricardo Nunes zdecydowanym wejściem wyjaśnił całą sytuację.

46'
Kontynuujemy mecz!

Korzystając z przerwy przedstawiamy Państwu statystyki. Dane przygotował portal Ekstrastats.

Koniec I części gry!

45+2'
Spas Delev bardzo efektownie wykonał stały fragment gry. Urodziwy strzał z rzutu wolnego fachowo zatrzymał na linii Kelemen.

45+2'
Pogoń ma szansę od rzutu wolnego. Odległość dobra na bezpośrednie uderzenie.

45+1'
Z pozycji spalonej nie uciekł w czas Kamil Drygas.

45'
Jedną minutę dłużej pograją obie ekipy.

43'
"Portowcy" mają ciągle futbolówkę. Ale ten stan rzeczy dalej nie robi krzywdy gospodarzom.

42'
Marian Kelemen ma piłkę w rękawicach. Dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska, którego autorem był Adam Frączczak, mogło robić wrażenie.

41'
Trzeci rzut wolny, który zrealizował Ricardo Nunes, nie przyniósł wymiernego efektu. Jagiellonia wybroniła się w znakomitym stylu.

39'
Przemysław Frankowski podciął ewidentnie Adama Frączczaka.

38'
Gracze ze Szczecina topornie szukają konceptu na ofensywę.

36'
Minimalny ofsajd gospodarzy. Dvali ryzykował, tak długo zostając w linii obrony.

35'
Kamil Drygas będąc ściśle kryty wygrał rywalizację o długie zagranie z rzutu wolnego. Pomocnik Pogoni zbyt słabo posłał głową futbolówkę. Kelemen nie otrzymał szansy popełnić robinsonady.

34'
Sheridan doszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Uderzenie piłki głową przez napastnika poszybowało wprost w rękawice Łukasza Załuski.

33'
Krótko rzut rożny rozegrali gospodarze. Goście zdołali się umiejętnie ustawić.

31'
Kamil Drygas prostopadłym zagraniem szukał wychodzącego na pozycję Łukasza Zwolińskiego. Napastnik został idealnie uprzedzony przez interweniującego Runje.

30'
Jagiellonii bardzo swobodnie przychodzi budowanie akcji.

28'
Gwizdy z trybun gospodarzy! Novikovas upadł w szesnastce Pogoni. Jak pokazywały powtórki, o rzucie karnym nie mogło być mowy.

27'
żółta kartka Za ostre zagranie żółty kartonik zobaczył Kamil Drygas.

26'
Przerwa w grze. Pomocnik "Jagi", bez interwencji medycznej, podniósł się z boiska.

25'
Na murawie leży Romanchuk. Gra toczy się dalej.

24'
Arbiter liniowy pokazał, że pozycję spaloną uchwycono w sytuacji Novikovasa.

22'
żółta kartka Tomasz Hołota zrobił wszystko, by przerwać dobrze zapowiadający się kontratak. Kartka barwy żółtej nie mogła być żadnym zdziwieniem.

21'
żółta kartka Swoją siódmą żółtą kartkę w tym sezonie zobaczył Łukasz Burliga. Bardzo zdecydowany wślizg na nogę przeciwnika nie dał innego wyboru sędziemu.

20'
Pogoń ma 64% posiadania piłki.

18'
Łukasz Załuska świetnie czyta grę na przedpolu.

17'
Adam Frączczak idealnie zwiódł jednego obrońcę Jagiellonii, i posłał bardzo silny strzał z dystansu. To miało rację bytu, ale futbolówka poleciała w bezpiecznej odległości od lewego słupka.

16'
Sheridan jest kryty przez Fojuta. Środkowy obrońca przyjezdnych wygrywa wszystkie pojedynki powietrzne.

15'
Bardzo szybko upłynął pierwszy kwadrans tego spotkania.

13'
Mało miejsca na rozegranie. Obie drużyny ostro walczą o każdy centymetr murawy w Białymstoku.

12'
W grze ofensywnej faulu dokonał napastnik "Portowców".

11'
Adam Frączczak jest zdolny do dalszej gry w tym meczu.

11'
Uraz gracza Pogoni Szczecin.

9'
GOL! Piłka w siatce bramki Załuski! Przemysław Frankowski wybornie wygrał walkę o pozycję tuż pod szesnastką przeciwnika,
a potem dokładnie zagrał do Sheridana, który nie dał najmniejszych szans bramkarzowi.

8'

6'
Bardzo groźnie leciała piłka, po centrze z rzutu wolnego, w wykonaniu Ricardo Nunesa. Najwyżej do lecącej futbolówki wyskoczył Łukasz Burliga.

5'
Mitrović brzydko odepchnął piłkarza Pogoni. Odległość jest bliska do szesnastki Kelemena.

4'
Jagiellonia cofnęła się do głębokiej obrony. Ekipa gości próbuje od początku spotkania to wykorzystać.

3'
Gol dla Pogoni Szczecin, po kapitalnie rozegranej akcji. Łukasz Zwoliński złapał się jednak za głowę, ponieważ arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd.
Wynik 0:0.

1'
Przewinienie udowodniono graczowi "Portowców". Od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

*'
Startujemy z 18. serią gier!

*'
Minuta ciszy. Jest ona poświęcona zmarłemu niedawno trenerowi Januszowi Wójcikowi.

*'
"W stepie szerokim" na stadionie w Białymstoku. Obie drużyny wyszły na boisko.

*'
Klub z Białegostoku ma dzisiaj plan przedłużenia serii dobrych wyników na swoim stadionie. Podopieczni Ireneusza Mamrota nie przegrali od ostatnich czterech kolejek w lidze.

*'
W bezpośrednim spotkaniu rundy jesiennej Pogoń Szczecin uległa Jagiellonii Białystok (0:1). W tamtym meczu gola w doliczonym czasie gry zdobył Sheridan.

*'
Pogoń Szczecin spróbuje dzisiaj przełamać bardzo niechlubną passę 11 spotkań ligowych bez zwycięstwa.

*'
Sędzia z Kluczborka, Pan Jarosław Przybył, będzie rozjemcą spotkania w Białymstoku.

*'
Ławka rezerwowych Pogoni: Henger, Matynia, Rapa, Formella, Gyurcso, Kort, Rudol

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Pawełek, Wasiluk, Guti, Pospisil, Świderski, Sekulski, Kwiecień

*'
Serdecznie chciałbym Państwa przywitać na naszym portalu! W ten weekend zostanie rozegrana 18. kolejka LOTTO Ekstraklasy tego sezonu. Na pierwszy ogień pójdzie starcie Jagiellonii Białystok z Pogonią Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online