Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Kuciak - Milos, Wawrzyniak, Augustyn, Nunes - Sławczew, Łukasik - F. Paixao, Krasić (79' Balde), Peszko (89' De Oliveira) - M. Paixao (83' Kuświk)
Słowik - Poprawa, Celeban, Pawelec, Augusto - Tarasovs 90+1' Bergier), Chrapek (72' Łyszczarz), Vacek, Riera, Kosecki (81' Madej) - Robak

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław

Serdecznie dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Śląsk Wrocław musi dalej czekać z premierową wygraną na obiekcie przeciwnika. Wrocławianie mogą gdybać, co by było gdyby Marcin Robak, w I odsłonie meczu wykorzystał rzut karny.

Lechia Gdańsk pokazała to, co najważniejsze w futbolu - skuteczność. Bracia Paixao udowodnili, że są gdańskiej ekipie mocno potrzebni. Brawa należą się również Dusanowi Kuciakowi, który popisał się m.in. obroną rzutu karnego.

Szymon Marciniak zasygnalizował koniec tego spotkania!

90+2'
żółta kartka Złośliwość wkradła się w poczynania Augusto. Bardzo brzydkie zachowanie kosztowało go żółtą kartkę.

90+1'
Igors Tarasovs wyraźnie utykał. Bergier dostał szansę od trenera Urbana.

90'
Widowisko piłkarskie zostało wydłużone o minimum 3 minuty.

89'
W glorii chwały z boiska zszedł Sławomir Peszko. De Oliveira ostatnim zmiennikiem po stronie gospodarzy.

88'
Nadzieje są jeszcze u piłkarzy gości. Jeśli zawodnicy Jana Urbana chcą zapunktować, to muszą jak najszybciej złapać "kontakt".

86'
Gospodarze mają kontrolę na boisku. Przynajmniej takie wrażenie można odczuć, oglądając końcową fazę tego meczu.

85'
Ważna kwestia.

83'
Marco Paixao ponownie udowodnił swój strzelecki kunszt. Na placu gry już inny napastnik - Grzegorz Kuświk.

82'
3:1! Szybka odpowiedź Śląska! Świeżo wprowadzony Łukasz Madej dopadł do bezpańskiej piłki, i wpakował ją pomiędzy nogami Kuciaka!

80'
GOL! 3:0! Losy tego meczu chyba już rozstrzygnął duet braci Paixao!

79'
Adam Owen desygnował do gry Balde. Krasić wykonał kapitalną pracę.

78'
Goście z Wrocławia próbują wykorzystać każdą okazję na zbudowanie akcji ofensywnej. Coraz mniej czasu im pozostało na zmianę losu.

77'

75'
Marcin Robak nie ma dzisiaj szczęścia. Znów oglądaliśmy reakcję ze strony sędziego liniowego. Ofsajd.

74'
Jeden z piłkarzy Lechii, który wziął odpowiedzialność za realizację rzutu rożnego, nie sprostał zadaniu. Zbyt krótko wybity korner.

73'
Dusan Kuciak pewnie zatrzymał futbolówkę. Efektownymi nożycami swoich sił próbował Mariusz Pawelec. Celny, ale sygnalizowany strzał był największą pociechą tej akcji.

72'
Centymetry zadecydowały o tym, że Dusan Kuciak nie skapitulował, po bombowym strzale Sieto Riery! Pomocnik Śląska Wrocław, będąc w głębi szesnastki, obił poprzeczkę!

71'
Michał Chrapek mocno niezadowolony opuścił płytę boiska, Adam Łyszczarz za niego.

70'
W górę powędrowała chorągiewka arbitra liniowego. Marcin Robak oszukany przez parę środkowych obrońców Lechii.

69'

67'
Jakub Słowik zachował przytomność! Augusto, który próbował przerwać dośrodkowanie z prawego skrzydła, był bliski pokonania głową swojego bramkarza. Ten umiejętnie zbił piłkę na korner.

65'
16. - tyle fauli dokonali gości. Tylko dwa mniej zawodnicy gdańskiej Lechii.

63'
żółta kartka Premierowa, żółta kartka w dzisiejszym wieczorze. Ujrzał ją Nunes, który solidnie zaczepił nogę przeciwnika. Gracz Lechii, z powodu limitu kartkowego (wyczerpania), nie wystąpi za tydzień.

61'
Dusan Kuciak zatrzymał zablokowany strzał z dystansu. Słowacki bramkarz robił wszystko, by nie dopuścić do rzutu rożnego dla przeciwników.

60'
To już godzina gry w województwie pomorskim. Miejscowa Lechia ma prawo do odczuwania pełnej satysfakcji.

59'
Jan Urban, opiekun gości, przy takim rezultacie, powinien pomyśleć o dokonaniu zmian w składzie.

57'
Na tablicy wyniku pojawiła się zmiana wyniku! Flavio wyśmienicie wykonał rzut karny! Jakub Słowik skapitulował, po soczystym uderzeniu w środek.

55'
System VAR potwierdził decyzję Pana Marciniaka. Piotr Celeban niepocieszony.

54'
Szymon Marciniak skorzystał z pomocy systemu VAR! Będzie potrzebna konsultacja.

53'
Szymon Marciniak ucieszył kibiców w Gdańska! Sędzia wskazał na jedenasty metr! Piotr Celeban dotknął piłkę ręką!

52'
Milos założył "siatkę" przeciwnikowi, a potem próbował dośrodkować na pole karne. W ostatniej chwili skutecznie zareagował boczny obrońca Wrocławia.

51'
Coraz lepiej organizuje się blok obronny gospodarzy.

50'
Goście starają się bronić "indywidualnie". Każdy zawodnik Lechii ma swojego opiekuna.

48'
Michał Chrapek nieznacznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki Kuciaka. Pomocnik Śląska zasłużenie otrzymał brawa za swoją próbę.

47'
Obie drużyny przystąpiły do gry w drugiej części , w niezmienionych składach.

46'
Czas na II połowę meczu!

Świeże dane statystyczne od portalu Ekstrastats.

W Gdańsku przerwa!

44'
Kamil Vacek zawiódł Marcina Robaka, który błysnął genialnym zagraniem na jeden kontakt. Vacek, gdy miał idealną sytuację, nieudolnie nakrył piłkę.

43'
Joao Nunes idealnie blokuje Marcina Robaka. Napastnik drużyny gości ma bardzo mało miejsca w szesnastce gdańszczan.

42'

40'
GOL! Genialnie wykonany rzut wolny przez Peszkę! Skrzydłowy zagrał precyzyjnie na głowę Marco Paixao! Ten ulokował piłkę w prawym sektorze bramki.

38'
Marcin Robak był na pozycji spalonej. Sędzia Marciniak wychwycił sygnalizację arbitra liniowego.

37'
Bracia bliźniacy Paixao po raz kolejny pokazali genialną synergię! Bardzo kąśliwe zagranie z okolic pola karnego było trudne do zatrzymania dla bramkarza! Jakub Słowik wybornie rzucił się do strzału w prawy, dolny róg.

35'
Sławomir Peszko poturbował Mariusza Pawelca. Skrzydłowemu gospodarzy bardzo zależało się na wygraniu indywidualnej potyczki.

34'
Obrona Lechia wykonała swoje zadanie na szóstkę. Marcin Robak starał się silnym, płaskim uderzeniem zaskoczyć Kuciaka. Mur ustawiony przez Kuciaka zablokował strzał.

32'
Tuż pod szesnastką Lechii upadł Jakub Kosecki. Będzie szansa na stworzenie zagrożenia.

31'
Marcin Robak próbował dojść do crossowego zagrania. Snajper "Wojskowych", będąc zbyt daleko do piłki, nie miał szans na zrealizowanie swojego planu.

30'
Upłynął już drugi kwadrans gry tego pojedynku.

28'
Kamil Vacek zahaczył Daniela Łukasika. Szymon Marciniak uznał, że cała sytuacja klasyfikuje się na odgwizdanie.

27'
Zagęszczony środek boiska w Gdańsku.

26'
Wiele niedokładnych zagrań po obu stronach barykady.

24'
Flavio Paixao wyraźnie przeciągnął centrę z prawego skrzydła placu gry.

23'
Lechia coraz częściej atakuje lewą stroną boiska.

22'

20'
Głośna reakcja ze strony kibiców Lechii! Dusan Kuciak idealnie wyczuł intencje strzelającego Marcina Robaka! Słowak rzucił się w prawy sektor swojej bramki.

19'
Rzut karny dla Śląska! Zagranie piłki ręką dostrzegł Szymon Marciniak. Wawrzyniak zawinił.

18'
Role się odwróciły. Piłkarze trenera Owena przejęli wyraźną inicjatywę.

16'
Jakub Słowik zatrzymał "na raty" przepiękny strzał głową, autorstwa Marco Paixao. Na dobitkę liczył jego brat bliźniak, ale goalkeeper złapał piłkę.
Sławomir Peszko popisał się błyskotliwą grą na lewej flance.

15'
Marco Paixao podjął próbę ambitnego, prostopadłego podania. Piłkę znakomicie przeciął stoper Śląska Wrocław. Futbolówka wylądowała finalnie w rękawicach Słowika.

14'
Kamil Vacek pokazał, jak wykonywać czyste wślizgi. Pomocnik przyjezdnych idealnie zatrzymał na prawej flance rozpędzonego rywala.

13'
Coraz większa przewaga po stronie gości. Marcin Robak został przed chwilką złapany na pozycji spalonej.

12'

11'
Sławomir Peszko zdecydowanie przekroczył swoje piłkarskie kompetencje. Piotr Celeban został przewrócony.

10'
Obrona przyjezdnych zdała egzamin. Bardzo interesujące dośrodkowanie w wykonaniu Peszki udało się doskonale zatrzymać.

9'
Milos Krasić był brzydko łapany za koszulkę.

8'
Dusan Kuciak przejął bezpańską piłkę. Sieto Riera był bez najmniejszych szans, jeśli chodzi o dotarcie do zbyt głęboko posłanej piłki.

6'
Dusan Kuciak został poddany pierwszej próbie w tym spotkaniu. Jakub Kosecki pokusił się o zanotowanie efektownego woleja zza pola karnego. Strzał skierowany w lewy sektor bramki został skutecznie wyłapany.

5'
Michał Chrapek był ofiarą przewinienia w środkowej strefie boiska. Daniel Łukasik złamał przepisy.

4'
Flavio Paixao wziął duży zamach, przy strzale z dystansu. Futbolówkę umiejętnie zatrzymał jeden z obrońców Śląska Wrocław.

3'
Od samego początku meczu "Biało - Zieloni" ruszyli z wysokim pressingiem.

1'
W Gdańsku pracuje system VAR. Na czele jego dzisiejszego zespołu stoi Bartosz Frankowski.

*'
Gra ruszyła!

*'
Gracze obu drużyn wyszli z tunelu.

*'
Dzisiejszy pojedynek zapowiada się bardzo interesująco, pod kątem rywalizacji strzelców: Marco Paixao oraz Marcina Robaka.
Portugalski napastnik ma 11. trafień, a jego konkurent o jednego gola mniej.

*'
Śląsk Wrocław czeka na pierwszą wygraną w delegacji. Gracze Jana Urbana dzisiaj zrobią wszystko, by przełamać katastrofalną statystykę.

*'
Poprzednie spotkanie pomiędzy obiema ekipami dostarczył wiele emocji, Śląsk wygrał 3:2.
Kibice zgromadzeni na stadionie z dużą pewnością chcieliby powtórkę.

*'
Eksportowy arbiter Szymon Marciniak poprowadzi nadchodzące starcie w Gdańsku.

*'
Dobry wieczór, Państwu! "Mecz przyjaźni" Lechii ze Śląskiem Wrocław jest jednym z hitów 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online