Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
2 : 2

Gliwa - Basta, Szufryn, Kraczunow, Brzyski - Piter-Bucko, Kasprzak - Kuban (74' Danek), Trochim (69' Dudzic), Małkowski - Piszczek (65' Baran).
Malarz - Broź, Astiz, Dąbrowski, Hlousek - Moulin, Mączyński (85' Sadiku) - Kucharczyk (46' Pasquato), Guilherme, Hamalainen - Niezgoda.

Mecze na żywo: Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa

90+4'
Teraz dobrze zachowali się piłkarze nowosądeckiej drużyny, piłka wybita.

90+3'
Wielkie szczęście Sandecji! Potężne zamieszanie, piłka po strzale Dąbrowskiego odbiła się od słupka, będzie tylko korner dla gości.

90+2'
GOOOOL! Niezgoda trafia na 2:2!
Defensorzy Sandecji nie upilnowali snajpera Legii, a ten celną główką pokonał Gliwę.

90+1'
Kocioł w szesnastce, ostatecznie futbolówka została wybita poza obręb pola karnego.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

90'
Będzie korner dla gości ze stolicy.

89'
Sfaulowany Hamalainen, będzie rzut wolny dla Legii niedaleko szesnastki gospodarzy.

88'
Rozpaczliwe ataki warszawian do tej pory nie przyniosły efektu w postaci drugiego gola.

86'
Mocny strzał Moulina zza pola karnego nie sprawił większych problemów Gliwie.

85'
Trener Romeo Jozak postanowił dokonać zmiany ofensywnej: Mączyńskiego zastąpił Sadiku.

81'
GOOOL! Gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie!
Duży błąd Malarza, który czekał aż wrzutka z prawej strony wyląduje w jego rękawicach. Tam nagle zjawił się Piter-Bucko i wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości.

81'
Nie było zagrożenia.

80'
Hamalainen zablokował centrę z prawej strony placu gry, będzie róg dla Sandecji.

79'

78'
żółta kartkaDudzic otrzymał żółtą kartkę.

76'
Szufryn wyskoczył do główki, ale gra została przerwana - sędzia boczny dopatrzył się spalonego.

74'
żółta kartkaczerwona kartkaGuilherme wyrzucony z boiska! Bezmyślny faul Brazylijczyka na Małkowskim, arbiter nie miał wątpliwości - pokazał pomocnikowi drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną.

74'
Ostatnia zmiana w nowosądeckim klubie: Danek wszedł, Kuban zszedł.

71'
żółta kartkaKuban otrzymał żółty kartonik za faul na Moulinie.

69'
Druga zmiana w ekipie gospodarzy: Dudzic zajął miejsce Trochima.

67'
Centra Hamalainena trafiła na głowę Szufryna.

65'
Korekta w składzie Sandecji: Baran zastąpił Piszczka.

64'
Nie było zagrożenia po tym rzucie rożnym.

64'
Róg dla gości. Po jego wykonaniu sędzia wskazał na narożnik boiska, co oznacza, że będzie jeszcze jeden korner.

63'
Hlousek dośrodkował w szesnastkę, futbolówka nie doszła do żadnego z legionistów.

60'
GOOL! Dąbrowski wyrównał stan meczu!
Środkowy obrońca znalazł sobie miejsce i precyzyjną główką pokonał Gliwę.

59'
Rzut rożny dla Legii Warszawa.

57'
Drugi raz w ciągu dwóch minut na ofsajdzie dał się złapać Piszczek.

56'
Warszawski zespół stara się doprowadzić do wyrównania, jednak wciąż brakuje im najważniejszego elementu w konstruowaniu akcji - pomysłu.

55'
Na spalonym złapany Piszczek.

53'
Podopieczni Radosława Mroczkowskiego nie spieszą się z rozgrywaniem akcji.

52'
Dobrze ustawiony Kraczunow wybił dośrodkowanie z prawego skrzydła, przerywając akcję gości.

50'
żółta kartkaŻółta kartka dla Guilherme za przewinienie w ofensywie na Piterze-Bucko.

49'
Obyło się bez zagrożenia pod bramką gości po tym rzucie rożnym.

48'
Korner dla zespołu z Nowego Sącza.

47'
Szarża Brzyskiego, były piłkarz Legii został jednak zatrzymany.

46'

Zmiana w zespole Legii: za Kucharczyka wszedł Pasquato.

Obie ekipy wracają na boisko po zakończonej przerwie.

Duża niespodzianka w Niecieczy - Sandecja prowadzi z Legią Warszawa 1:0. Sam mecz natomiast do najciekawszych nie należy - niewiele sytuacji podbramkowych, dużo strat, sporo niedokładnych podań.

45'
Główka Kraczunowa po wrzutce Brzyskiego nie poleciała w światło bramki.

43'
Centrostrzał Trochima został wypiąstkowany przez Malarza.

42'
żółta kartkaPiszczek sprytnie ograł Dąbrowskiego, a ten musiał ratować się faulem. Rzut wolny dla gospodarzy na wysokości szesnastki i żółta kartka dla obrońcy "Wojskowych".

41'
Kolejna próba z daleka, tym razem Moulina, Gliwa pewnie wyłapał futbolówkę.

39'
Na ofsajdzie złapany Hamalainen.

38'
Kontra zakończyła się jednak bardzo niecelnym strzałem Guilherme.

37'
Warszawianie próbują odpowiedzieć, lewą flanką idzie kontratak.

36'
GOL dla Sandecji Nowy Sącz!
Błąd całej linii defensywnej Legii, Piszczek znalazł miejsce, wyłożył piłkę Trochimowi, ten zwiódł Brozia, następnie Malarza i trafił do siatki.

34'

33'
"Widowisko" w Niecieczy nie stoi na najwyższym poziomie.

31'
Trochim! Gdyby zawodnik Sandecji lepiej przymierzył po dośrodkowaniu Małkowskiego, to nowosądecka drużyna mogłaby już prowadzić. A tak, od bramki wznowi Malarz.

30'
Małkowski przegrał pojedynek szybkościowy z Astizem na połowie gości.

29'
Płaskie dogranie Brozia, nikt jednak nie przyjął tego zagrania.

27'
Beniaminek pokazuje konsekwencję w obronie, gospodarze skutecznie spychają legionistów na 35-40 metr od własnej szesnastki.

26'
Guilherme! Brazylijczyk miał dobrą sytuację w polu karnym do zdobycia gola, ale spudłował.

24'
Niedokładność to główna cecha boiskowa, jaką widzimy w grze obu klubów.

23'
Dośrodkowanie Kucharczyka wprost w ręce bramkarza.

20'
Przewaga jest po stronie Legii Warszawa, pomimo to Gliwa nie miał jeszcze okazji do zaprezentowania swoich możliwości.

19'
Słabe uderzenie Brzyskiego poszybowało wysoko nad poprzeczką.

18'
Moulin wyraźnie przekroczył przepisy w starciu z Kubanem. Stały fragment dla gospodarzy, odległość do celu wynosi około 30 metrów.

17'
Trochimowi nie udało się zabrać z piłką. Bez większego wysiłku zatrzymał go Hlousek.

16'
Niewiele działo się na murawie w trakcie niewiele ponad kwadransa.

15'
Dalekie zagranie z głębi pola w kierunku wybiegającego Kubana, szybszy od pomocnika Sandecji był Malarz. Golkiper łatwo wyłapał piłkę.

13'
Mączyński huknął z dystansu, futbolówka minęła cel o kilka metrów.

12'
Piszczek oddał strzał zza szesnastki, Astizowi udało się to zablokować.

11'
Jeden z zawodników gospodarzy był na pozycji spalonej w momencie centry - nie umknęło to uwadze sędziego liniowego, który uniósł chorągiewkę.

10'
Dąbrowski popełnił przewinienie w walce o piłkę z Kubaniem. Rzut wolny dla graczy z Nowego Sącza.

9'
Szybka wymiana podań pomiędzy kilkoma zawodnikami stołecznego klubu zakończyła się uderzeniem Hamalainena. Fin nie znalazł jednak drogi do bramki.

7'
Nowosądecka drużyna skupia się głównie na przerywaniu akcji Legii.

6'
Moulin posłał niską wrzutkę w pole karne Sandecji, jej jakość była podobna do wysokości, na jakiej została zawieszona.

5'
Pierwsze minuty tego pojedynku stoją pod znakiem ataków pozycyjnych gości.

4'
Gospodarze mieli okazję do przeprowadzenia kontry, złe rozegranie piłki zniweczyło jednak plany i legioniści przechwycili futbolówkę.

2'
Ostre wstrzelenie piłki z lewego skrzydła przez Niezgodę, Kucharczyk był minimalnie spóźniony i nie zdołał zamknąć akcji.

1'
Arbiter rozpoczął mecz.

*'
Obydwie jedenastki meldują się na boisku w Niecieczy. Za moment początek spotkania.

*'
Rozjemcą starcia będzie Pan Tomasz Musiał.

*'

*'
Ławka rezerwowych Sandecji: Pietrzkiewicz, Baran, Gałecki, Danek, Cetnarski, Mraz, Dudzic.

*'
Ławka rezerwowych "Wojskowych": Szumski, Hildeberto, Pasquato, Kopczyński, Szymański, Sadiku, Czerwiński.

*'
Poprzednia kolejka nie najlepiej zakończyła się zarówno dla gospodarzy, jak i gości. Piłkarze Radosława Mroczkowskiego doznali sromotnej porażki w starciu z Arką Gdynia, a warszawianie przegrali z Koroną w Kielcach.

*'
Obie strony mierzyły się ze sobą w tym sezonie ligowym. W trzeciej serii gier stołeczny zespół pokonał Sandecję 2:0. Dla legionistów było to zresztą pierwsze zwycięstwo ligowe w obecnych rozgrywkach.

*'
Godzina, na którą zaplanowano rozpoczęcie tej rywalizacji, to 20:30.

*'
Witamy wszystkich kibiców na naszym portalu! Serdecznie zapraszamy na ostatnie sobotnie spotkanie 18. kolejki Lotto Ekstraklasy: beniaminek z Nowego Sącza zmierzy się z Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online