Wisła Płock - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
Arka Gdynia
2 : 0

Kiełpin - Reca, Łasicki (87' Uryga), Dźwigała, Stefańczyk - Rasak, Szymański, Varela (90+1' Biliński), Stilić (76' Michalak), Merebashvili - Kante
Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Socha (86' Danch) - Szwoch, Łukasiewicz, Kriwie (61' Siemaszko), Zarandia (46' Kun), Piesio - Jurado

Dziękuję wszystkim odbiorcom za uwagę.

Wisła Płock zagrała najprawdopodobniej najlepszy swój mecz w lidze, do tej pory. W składzie gospodarzy dzisiaj trudno było wskazać jakikolwiek słaby punkt.

Pan Paweł Gil zasygnalizował koniec meczu!

90+2'
ma pełne rękawice pracy! Merebashvili huknął soczyście zza pola karnego. Uderzenie skierowane w prawy sektor bramki nie znalazło drogi do sukcesu.

90+1'
Jerzy Brzęczek postanowił wykorzystać limit zmian. Biliński zastąpił Varelę.

90'
Na tablicy sędziego technicznego pojawiła się cyfra "3".

89'
Steinbors pokazał swoje umiejętności! Doświadczony bramkarz nie dał się złamać, po bardzo silnej próbie!

88'
Zbliżamy się do finiszu regulaminowego czasu gry.

87'
Alan Uryga wszedł na boisko za Igora Łasickiego.

86'
Adam Danch zastąpił nieudolnego dzisiaj Tadeusza Sochę.

85'
W składzie Arki dojdzie do trzeciej, czyli ostatniej korekty.

83'
Jose Kante, który pełnił zadania w obronie, był niewłaściwie odpychany. Rzut wolny wykonał Seweryn Kiełpin.

82'

80'
Konrad Michalak tylko w boczną siatkę! Młody zawodnik Wisły Płock doskonale opanował dłuższe zagranie. Solidne kropnięcie z głębi szesnastki mogło się podobać publiczności.

79'
Ruben Jurado zbyt nerwowo w polu karnym przeciwnika. Hiszpański snajper odepchnął interweniującego skutecznie obrońcę Wisły.

78'
Jose Kante w okazały sposób wypracował sobie przestrzeń do strzału. Płaska próba nie sprawiła Steinborsowi wiele kłopotów. Zagranie skierowane w centralną część bramki.

76'
Semir Stilić zakończył udział w tym meczu. Konrad Michalak wysłany przez Jerzego Brzęczka.

75'
żółta kartka Rzut wolny. Patryk Kun wyraźnie wygrał biegową rywalizację z Igorem Łasickim. Ten, by wyratować sytuację, przewrócił swojego przeciwnika.

74'
Problemy z obuwiem przez krótki czas miał piłkarz gospodarzy.

73'
Z niełatwej pozycji główkował Varela. Pomocnik Wisły musiał się cofać, by zakończyć dogranie z prawego skrzydła. W efekcie piłka przeleciała światło bramki.

71'
Przewinienie. Szwoch bez pardonu zatrzymał dobrze rozwijającą się akcję rywala.

69'
Reca efektownie zaangażował się w akcję. Jego dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało jednak znakomicie przerwane przez Steinborsa.

68'
Dynamika, jeśli chodzi o budowanie akcji ofensywnych, uległa gwałtownemu regresowi.

66'
żółta kartka W kolejnym meczu ligowym Wisły nie zagra Merebashvili. Sędzia uznał, że wcześniej wspomniany faul należało ukarać kartką. Gruzin przekroczył limit żółtych kartek.

65'
żółta kartka Grzegorz Piesio za pokaz niesportowego zachowania ujrzał żółtą kartkę. Taki sam los spotkał Antoniego Łukasiewicza.

63'
Steinbors zderzył się z rozpędzonym Merebashvilim.

63'
Coraz więcej negatywnej energii po obu stronach. Zamieszanie pod bramką Arki.

62'
Wisła Płock przez chwilę w osłabieniu. Uraz zasygnalizował Szymański.

61'
Zmiana nr. 2 w Arce. Kriwiec wymieniony przez Siemaszkę.

60'
Seweryn Kiełpin zaliczył bardzo udaną wycieczkę. Bramkarz kapitalnie wypiąstkował dośrodkowanie z rzutu wolnego. Chwilę potem wybronił soczyste uderzenie z okolic pola karnego.

58'
Patryk Kun został podcięty w nogi. Wszystko działo się w pobliżu szesnastki Płocka.

57'
Oglądając wydarzenia na boisku, można odczuć wrażenie, że kolejne gole dla Wisły są kwestią czasu.

55'
Zgrabnie rozegrana akcja przez gospodarzy! Na wolne pole piłkę dostał Merebashvili. Gruzin zwiódł rywala, a potem uderzył w światło bramki! Na posterunku egzamin zdał instynktownie interweniujący nogami Steinbors.

54'

52'
Pavel Steinbors doskonale przechwycił futbolówkę, po zawiesinie, po zagraniu głową.

51'
Marcjanik w niedozwolony sposób blokował interweniującego Kiełpina. Arbiter główny przyznał gospodarzom stały fragment gry.

50'
Popularni "Nafciarze" w natarciu! Arka Gdynia zmuszona do bardzo głębokiej defensywy. Jose Kante gnębi obrońców przyjezdnych.

48'
Łukasiewicz zagrał nakładką. Sędzia Gil wszystko dobrze wypatrzył.

47'
Szymański uderzył z pierwszej piłki, po przejęciu jej, z pola karnego. Futbolówka poszybowała w okolice trybun.

46'
Leszek Ojrzyński skorzystał z pierwszej zmiany. Patryk Kun za Lukę Zarandię.

46'
Kontynuujemy spotkanie!

"Podobno statystyki nie kłamią..."

Jakże szalona I połowa meczu dobiegła końca!

45'
Jedna minuta doliczona.

44'
Za chwilę będziemy już wiedzieć, o ile zostanie przedłużona I odsłona meczu.

42'
Jose Kante zbyt efektownie próbował kończyć akcję ofensywną swojej drużyny. Hiszpański napastnik uderzył z niemal leżącej pozycji ciała, piłkę przejął Steinbors.

41'
Antoni Łukasiewicz był tym piłkarzem, który stracił futbolówkę w okolicach środkowej strefie boiska. Jego błąd umożliwił Wiśle wyprowadzenie groźnego ataku.

40'
W Płocku padła druga bramka dla Wisły! Błędy na swojej połowie zawsze się źle kończą! Varela spokojnie ulokował futbolówkę do pustej bramki, po podaniu od Merebashviliego.

39'
Podopieczni Jerzego Brzęczka zdominowali gości z Gdyni.

38'
Sędzia liniowy czekał cierpliwie, by przerwać akcję płocczan. Semir Stilić znajdował się na bardzo klarownym ofsajdzie.

37'

35'
Adam Dźwigała zaskoczył wszystkich na stadionie, soczyście uderzając z konkretnej odległości od bramki. Steinbors nie miał prawa do zlekceważenia zagrożenia, odbił piłkę na bok.

33'
Seweryn Kiełpin wybornie wyczuł strzelającego Jurado. Hiszpan otrzymał znakomite, prostopadłe podanie. Płaski strzał został odbity nogami przez Kiełpina.

32'
Słowne reprymendy od sędziego w kierunku zawodników Arki.

30'
Pavel Steinbors udowodnił, że jest w formie! Goalkeeper świetnie rzucił się w lewy, dolny róg bramki! Tam własnie leciała futbolówka, po strzale Vareli.

29'
Tadeusz Socha nie dał wyboru sędziemu! Żółta kartka dla obrońcy Arki! Wisła Płock, po faulu na Merebashvilim zyskała rzut karny.

28'
Zespół arbitrów ma dzisiaj pełne ręce roboty.

27'
Wisła Płock przejęła inicjatywę. Jerzy Brzęczek może być zadowolony z takiego obrotu spraw.

25'
Kontrowersja! Jose Kante najwyżej wyskoczył do centry i oddał ładny strzał głową. Piłka zmierzała do bramki, ale w ostatniej chwili, z linii bramkowej wybił ją Helstrup!
Były wątpliwości, czy futbolówka przypadkiem nie przekroczyła całym obwodem linii.
Sędzia główny nie uznał gola!

23'
GOL! Jose Kante zdobył bramkę, w kontrowersyjnych okolicznościach. Sędzia liniowy wskazał pozycję spaloną, ale arbiter główny uznał, że gra może się toczyć dalej, co wykorzystał Kante, karcąc złe ustawienie obrony.

21'

19'
Semir Stilić dał się sfaulować. Rzut wolny dla Wisły Płock.

18'
Antoni Łukasiewicz po raz kolejny okazał się niezastąpiony w bocznym sektorze boiska. Zawodnik idealnie zatrzymał dośrodkowanie z prawej flanki.

16'
Ruben Jurado starał się mocno o skuteczną finalizację sytuacji z prawego skrzydła boiska. Wrzutka w jego kierunku okazała się jednak minimalnie niedokładna.

15'
Kwadrans gry tego spotkania stał się już historią.

13'
Na stadionie w Płocku funkcjonuje dzisiaj system VAR.

12'
Jose Kante zmarnował dogodną sytuację na strzelenie gola! Bardzo szybka akcja na lewej flance. Hiszpański napastnik, znajdując się blisko bramki, nieudanie nakrył futbolówkę głową.

11'
Steinbors bardzo efektownie wypiąstkował piłkę, po centrze z lewego narożnika boiska.

10'
Merebashvili został zablokowany przez Łukasiewicza. Doświadczony pomocnik Arki nie pozwolił na to, by piłka przeleciała pod jego szesnastkę.

9'

7'
Przeciągnięte dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska zanotował Kriwiec. Seweryn Kiełpin musiał skutecznie złapać futbolówkę.

6'
Gdynianie będą mieli czwarty rzut rożny. Rasak nie kalkulował i wybił piłkę poza swoją szesnastkę.

5'
W rundzie jesiennej, w bezpośrednim pojedynku padł wynik 1:1.

3'
Sędzia liniowy zdecydował się na zasygnalizowanie pozycji spalonej. Orientację w terenie stracił Ruben Jurado.

2'
Arka zaczęła od dwóch groźnie zapowiadających się stałych fragmentów gry.

1'
Zbozień daleko wyrzucił piłkę z autu. Dobre ustawienie Wisły Płock pokrzyżowało plany ofensywne Arki.

*'

*'
Sędzia główny wyprowadził obie ekipy na boisko.

*'

*'
Arka Gdynia w tym tygodniu wywalczyła awans do półfinału Pucharu Polski. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego w dwumeczu ograli Chrobrego Głogów.
W drodze do finału stoi Korona Kielce.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej uznał, że Paweł Gil będzie najlepszym arbitrem do prowadzenia nadchodzącego starcia.

*'
Wisła Płock ma do zrealizowania cel, jakim jest przerwanie bardzo negatywnej passy - 4 ostatnie mecze ligowe kończyły się porażką piłkarzy Jerzego Brzęczka.

*'
Na ławce rezerwowych "Nafciarzy" znajdziemy taki skład: Gradecki, Stępiński, Uryga, Sylwestrzak, Michalak, Łukowski, Biliński

*'
Leszek Ojrzyński na ławce rezerwowych zostawił taki zestaw piłkarzy: Pilarz, Sołdecki, Danch, Warcholak, Kun, Nalepa, Siemaszko

*'
Pojedynek w Płocku zainauguruje dokładnie o godz. 15:30

*'
Witamy serdecznie, Państwa! 18. kolejka LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu nie odpoczywa! Na początek sobotniego maratonu zabieramy Państwa do Płocka, gdzie Wisła zmierzy się z Arką Gdynia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online