Wisła Kraków - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 3

Buchalik - Bartkowski, Głowacki, Arsenić, Sadlok - Boguski, Basha (78' Wasilewski), Pérez, Wojtkowski (67' Brożek), Imaz - López
Loska - Wolniewicz, Wiesteska, Suarez, Koj - Kądzior (90' Grendel), Żurkowski, Matuszek, Kurzawa - Ł. Wolsztyński (72' Ambrosiewicz), Angulo (90+5' Ledecky)

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Górnik Zabrze umocnił się na pozycji lidera! Ekipa Marcina Brosza potrafiła odwrócić losy spotkania, bardzo dobrym występem w drugiej odsłonie zawodów.

Koniec gry!

90+6'
żółta kartka Ledecky dostał żółty kartonik. Świeżo wprowadzony gracz nie mógł się pogodzić z decyzją sędziego, który przerwał akcję, po ofsajdzie.

90+5'
Angulo zmieniony przez Ledecky'ego.

90+4'
żółta kartka Marcin Wasilewski otarł się o czerwień. Bardzo ostry wślizg w wykonaniu doświadczonego pomocnika.

90+3'
Bombowe uderzenie Imaza! Dwóch obrońców Górnika dało radę zablokować strzał.

90+2'
Z dystansu znowu próbował Żurkowski. Górnik groźnie kontratakuje. Goście kradną cenne sekundy.

90+1'
"Biała Gwiazda" stawia na szybkość. Górnik zszedł do głębszej defensywy.

90'
Arbiter główny przedłużył mecz o 5 minut!

90'
Grendel w miejsce Kądziora.

89'
Patryk Małecki ponownie poniżej oczekiwań. Zbyt krótko posłana futbolówka, z kornera.

88'
Marcin Brosz ma jeszcze dwie zmiany do przeprowadzenia.

87'
Zabrzanie bronią dostępu do swojej bramki. Nieudanie z rzutu rożnego piłkę wybił Patryk Małecki.

85'
Michał Buchalik jest niepewny na linii. Przed chwilą, jednak, klasowo poradził sobie z płaską próbą, z dystansu. Żurkowski szukał swojego, drugiego gola w tym meczu.

84'
Kolejna piłka meczowa! Ambrosiewicz trafił w poprzeczkę bramki! Jego ekipa świetnie rozprowadziła akcję!

83'
Angulo mógł mówić o wielkim pechu! Hiszpański snajper, będąc sam na sam z bramkarzem, stracił równowagę na boisku! Angulo był już blisko minięcia Buchalika.

82'
Goście z Zabrza starają się jak najdłużej utrzymać przy piłce.

81'
Kądzior zrealizował przewinienie w ofensywie. Odepchnięty w swoim polu karnym został Bartkowski.

80'
Ostatnie dziesięć minut podstawowego wymiaru czasu gry. Coś czuję, że będzie to bardzo emocjonujący czas.

78'
Kiko Ramirez wykorzystał limit zmian. Wasilewski w miejsce Bashy.

77'
2:3! Wisła ma kontakt! Carlitos w bajecznym stylu wypracował sobie przestrzeń do strzału. Hiszpan, będąc na krawędzi szesnastki, posłał piłkę tuż przy lewym słupku.

76'
Michał Buchalik pewnie zgarnął piłkę, z bardzo głębokiego dośrodkowania. Goalkeeper Wisły jest dzisiaj przybity.

75'
Angulo nie wrócił w porę z pozycji spalonej.

74'
Wisła Kraków gra w osłabieniu. Swoją drugą żółtą kartkę obejrzał przed chwilą Arkadiusz Głowacki. Doświadczony stoper wiedział, że aby przerwać akcję rywala, musi przewinić.

72'
GOL! Górnik Zabrze podwyższył wynik! Żurkowski zaliczył soczysty strzał zza pola karnego. Niezdarnie futbolówkę odbił Buchalik. Ta wleciała do jego bramki.

71'
Zmiana taktyczna w składzie Górnika: Ambrosiewicz za Ł. Wolsztyńskiego.

69'
W ekipie gospodarzy doszło już do drugiej zmiany. Małecki zastąpił Boguskiego.

68'
Paweł Brożek już z sytuacją. Doświadczony snajper efektownie obrócił się z piłką, i strzelił. Odpowiednio zareagował obrońca Górnika.

67'
W odrobieniu strat Wiśle ma pomóc Paweł Brożek. Wojtkowski zszedł z murawy.

66'
Łukasz Wolsztyński doczekał się swojej okazji bramkowej. Efektowne zagranie z piętki powędrowało minimalnie nad poprzeczką bramki Buchalika.

65'

63'
GOL! Bezpośrednio z dośrodkowania, z rzutu rożnego bramkę zdobył Rafał Kurzawa! Michał Buchalik bardzo nieudolnie zachował się na linii.

62'
Wisła Kraków zamknęła się w swoim polu karnym. Zabrzanie, w przeciągu minuty, dwukrotnie próbowali zagrozić od rożnego.

61'
żółta kartka Niesportowe zachowanie u Wolniewicza dopatrzył się Daniel Stefański.

60'
Wybiła godziny gry w Krakowie. Górnik Zabrze jest stroną przeważającą.

58'
Gospodarze wybronili się. Rzut wolny wykonywany przez Rafała Kurzawę został dobrze zneutralizowany przez Rafała Boguskiego.

57'
W drużynie Wisły Kraków wkrada się duża frustracja.

56'
żółta kartka Chwilę wcześniej żółte kartki obejrzeli: Arsenić oraz Sadlok.

55'
GOL! Na tablicy wyników 1:1! Angulo wybornie wykonał jedenastkę! Piłka poleciała w prawy, dolny róg bramki.

54'
Sędzia główny wskazał na jedenasty metr! Górnik Zabrze ma rzut karny.

52'
Trwa weryfikacja przez VAR.

51'
Kontrowersyjna sytuacja. Arsenić, przez przypadek dotknął futbolówkę ręką. Wszystko się działo w polu karnym Wisły.

50'
Arsenić daje coraz więcej powodów arbitrowi, aby ten podjął decyzję o wymierzeniu indywidualnej kary.

49'
Arsenić brzydko odepchnął Angulo. Sędzia główny dał szansę graczowi gospodarzy, i nie wyciągnął żółtej kartki.

48'
W czasie przerwy nie doszło do zmian w składach.

47'
Żurkowski zbyt przesadnie przepychał się z futbolówką. Sędzia przyznał Wiśle rzut wolny.

46'
Górnik Zabrze zainaugurował II odsłonę tego pojedynku.

Finisz I części gry!

45'
Kolejna akcja zabrzan, po rzucie rożnym. Dani Suarez, który doszedł do sytuacji strzeleckiej, zupełnie nieudanie trafił w futbolówkę.

44'
Z bardzo trudnej pozycji strzał zza pola karnego oddał Basha. Futbolówka poleciała na trybunę krakowskiego zespołu.

43'
Podopieczni Marcina Brosza próbują ponownie przejąć inicjatywę.

41'
Żółta kartka wisiała w powietrzu. Maciej Sadlok bardzo wyraźnie przetrzymywał swojego rywala za koszulkę.

40'
Nieuchronnie zbliżamy się do końca I połowy meczu w Krakowie.

38'
Para stoperów Górnika próbowała skutecznie wykończyć akcję z rzutu wolnego. Rafał Kurzawa po raz kolejny pokazał, że umie bić stałe fragmenty. Wieteska głową minimalnie niecelnie.

37'
Maciej Sadlok zbyt wysoko uniósł nogę, w starciu z przeciwnikiem. Pan Daniel Stefański był zobligowany do przerwania akcji.

35'
Szymon Żurkowski zdecydowanie przebiegł pokaźny dystans z futbolówką, i oddał uderzenie. Piłka powędrowała w centrum bramki Michała Buchalika.

34'
Jesus Imaz bardzo chciał uciec ze spalonego. Miał dobre chęci, ale cel nie został zrealizowany. Ofsajd.

33'
Krakowska ekipa napędza swoje ataki. Carlitos podjął próbę zza pola karnego. Hiszpan efektownie podkręcił futbolówkę, ale nie tak, aby ta wylądowała w bramce. Piłka przeleciała obok prawego słupka.

31'
Wisła wyprowadziła fenomenalny kontratak! Imaz został kapitalnie wypuszczony w uliczkę przez Carlitosa! Zawodnik gospodarzy minął pewnie Loskę, ale będąc rozpędzony posłał piłkę tuż obok bramki.

30'
Upłynął Nam już drugi kwadrans gry. Z każdą minutą oglądamy coraz lepsze widowisko piłkarskie.

28'
Carlos Lopez wykonał rzut wolny. Futbolówka posłana w miejsce, gdzie stał obrońca Górnika Zabrze.

27'
żółta kartka Szymon Matuszek nie mógł sobie poradzić na lewej flance boiska. Szybki faul zatrzymał akcję Wisły, na wysokości szesnastki Górnika.

26'
Bardzo gęsto jest w centralnej części boiska.

25'

23'
żółta kartka Zawodnicy gospodarzy robią niemal wszystko, aby Górnik nie rozwinął skrzydeł. Basha zrealizował faul natury technicznej.

22'
Rafał Boguski po raz trzeci w tym sezonie ligowym wpisał się na listę strzelców.

21'
GOL! W Krakowie zmiana wyniku! Snajper Wisły popisał się wielkim instynktem, idąc do dobitki strzału Macieja Sadloka.
Rafał Boguski wreszcie się odblokował.

20'
Dani Suarez efektownym "szczupakiem" oddał strzał głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Michał Buchalik spokojnie obserwował lot piłki, która zmierzała obok lewego słupka.

19'
żółta kartka Arkadiusz Głowacki musiał się ratować popełniając przewinienie taktyczne. Żółta kartka.

18'
Kolejna, dobra interwencja w wykonaniu Kurzawy. Pomocnik Górnika świetnie się ustawia w swojej szesnastce.

17'

15'
Pierwszy kwadrans gry tego spotkania nie przyniósł Nam wielu okazji bramkowych. Liczę na to, że z minuty na minutę obie ekipy zdynamizują swoje ataki.

14'
Rafał Kurzawa ponownie dobrze się ustawił w strefie. Wisła Kraków nie skorzystała z dwóch stałych fragmentów gry.

13'
Kolejny rzut rożny dla Wisły. Rafał Kurzawa, nie kalkulując, przeciął dośrodkowanie z narożnika boiska.

12'
Korner dla gospodarzy. Centra, która została posłana przez Carlitosa, wyblokowana przez Suareza.

11'
Wieteska został okrutnie przewrócony przez walczącego o piłkę Imaza. Przewinienie w ofensywie zostało w porę wyłapane przez sędziego.

10'
Wysoko nad poprzeczką pofrunęła piłka, po uderzeniu z dystansu, w wykonaniu gracza Górnika Zabrze. Żurkowski był tym, który podjął odważną decyzję.

8'
Podopieczni Marcina Brosza starają się narzucić swój styl gry.

7'
Minimalnie dośrodkowanie z rzutu wolnego przeciągnął Rafał Kurzawa. Kilku jego kolegów z klubu próbował wykończyć sytuację ze stałego fragmentu gry, ale nikomu nie udało się dotrzeć do lecącej futbolówki.

6'
Wolniewicz umiejętnie się zastawił z piłką. Basha nie miał innego wyjścia, sfaulował.

5'
W Krakowie pada śnieg. Aura może powodować niestandardowe sytuacje na placu gry.

3'
Piłka, po centrze Rafała Kurzawy, przedostała się pod pole karne Wisły. Obrona "Białej Gwiazdy" w porę zdołała ogarnąć sytuację w swojej szesnastce.

2'
Gospodarze zaczęli pierwsze ataki na bramkę Loski. Długie dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska nieudanie zakończył Imaz.

1'
Ekipie sędziowskiej, w wątpliwych sytuacjach dzisiaj pomoże system VAR.

*'
Gramy!

*'
"Hit kolejki" do sędziowania przypadł Panu Danielowi Stefańskiemu.

*'
Trener Marcin Brosz wyjawił podstawowy skład!

*'
Lista zawodników gospodarzy, którzy nadchodzący bój zaczną z perspektywy ławki rezerwowych.

*'
Ten mecz zapowiadany jest przez wiele ekspertów jako starcie dwóch hiszpańskich snajperów, czyli Angulo z Carlitosem.
Angulo, z Górnika Zabrze, na ten moment przewodzi w stawce, mając osiemnaście trafień. Jego rodak, Carlos Lopez, o sześć goli mniej.

*'
Spotkanie w Krakowie zostanie rozegrane w ramach 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'
Witam wszystkich sympatyków polskiej Ekstraklasy. Punktualnie o godz. 18:00 odbędzie się pojedynek Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online