Cracovia - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Sandomierski - Diego, Helik, Malarczyk, Pestka - Wójcicki (80' Strózik), Drewniak, Dytiatjew (60' Covilo), Hernandez, Wdowiak (60' Mihalik) - Piątek
Gostomski - Rymaniak, Dejmek, Kovacević, Kallaste (76' Burdeński) - Cebula, Żubrowski, Możdżeń, Kosakiewicz (46' Cvijanović) - Kaczarawa (89' Diaw), Górski

Dziękuję wszystkim za uwagę.

Spotkanie na remis. Trudno mi wskazać na ekipę lepszą w niedawno zakończonym starciu. Obie drużyny zadbały o bardzo dobry poziom piłkarski.

Pan Paweł Raczkowski zakończył mecz!

90+3'
żółta kartka Żółtą kartkę musiał obejrzeć Marcin Cebula. Bardzo nieodpowiedzialny atak na nogę przeciwnika.

90+2'
Zanosi się na to, że w Krakowie będzie podział punktów.

90+1'
Maciej Gostomski miał dużo szczęścia. Bramkarz Korony był zagrożony bardzo dobrym zagrożeniem z rzutu rożnego. Mało brakowało, by bezpośrednie dośrodkowanie zaskoczyło goalkeepera.

90'
Doliczony czas: 3 minuty.

89'
Kaczarawa zszedł z placu gry, Diaw na ostatnie minuty.

88'
"Pasy" zwycięsko wyszły z zagrożenia. Korner Korony nie był wykonany w sposób satysfakcjonujący dla kibiców gości.

87'
Soczysty strzał Macieja Górskiego. Paradę na notę pokazał Grzegorz Sandomierski, pewnie łapiąc piłkę.

86'

84'
Bartosz Rymaniak podjął decyzję o uderzeniu ze znacznej odległości. Piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki.

83'
Futbolówka bardzo swobodnie przechodzi od jednej szesnastki do drugiej.

81'
żółta kartka Kovacević będzie pauzował w następnej serii gier. Czwarta, żółta kartka w tym sezonie. Przewinienie taktyczne nadawało się na indywidualną karę.

80'
Trzeciej zmiany dokonał Michał Probierz. Debiutant Strózik za Wójcickiego.

78'
Pestka kropnął z bardzo ostrego kąta. Z ogromnym trudem futbolówkę zatrzymał Maciej Gostomski.

76'
Ken Kallaste został zmieniony przez Filipa Burdeńskiego.

75'

73'
Zapowiada się Nam walka o wynik do ostatniej minuty.

71'
Reakcja sędziego liniowego. Kaczarawa nie potrafił w odpowiednim czasie zaangażować się w sytuację ofensywną.

70'
Zabrakło dynamiki w akcji ofensywnej gości. Marcin Cebula próbował ratować sytuację, dośrodkowując z lewego skrzydła, ale piłka poleciała w boczną siatkę.

69'

68'
żółta kartka Miroslav Covilo za trzymanie koszulki rywala został ukarany żółtą kartką.

66'
Sędzia główny oddalił sprawę. Rzut karny nie został przyznany.

66'
Marcin Cebula reklamował zagranie piłki ręką w wykonaniu zawodnika Cracovii.

65'
Przewinienie na skaczącym graczu gospodarzy. Dejmek, w walce o wrzutkę z rzutu rożnego, odpychał Pestkę.

64'
Maciej Gostomski dobrze wyszedł do centry z rzutu wolnego. Goalkeeper wykazał się dobrym czytaniem gry.

63'
Marcin Cebula przyznał się do tego, że dokonał faulu w środkowej strefie boiska.

61'
Kaczarawa przebojem przedarł się na lewej flance boiska. Napastnik Korony przybliżył się do bramki, ale z jego wysiłków nic nie wyszło, ponieważ piłka przeszła wszystkich graczy w szesnastce Cracovii.

60'
Zmiany. Covilo za Dytiatjewa, Mihalik w miejsce Wdowiaka.

58'
Piłkarze Cracovii domagali się przyznania im rzutu karnego. Rzekomo miało dojść do przewinienia.

57'
Jakub Żubrowski bardzo mocno z dystansu, bezpośrednio z rzutu wolnego. Futbolówka kopnięta wprost w Grzegorza Sandomierskiego.

56'
żółta kartka Żółta kartka w kierunku Dytiatjewa. Pomocnik gospodarzy był koszmarnie spóźniony ze zdecydowanym wejściem.

55'
Rymaniak posłał długi cross. Helik doskonałym wślizgiem zatrzymał lecącą futbolówkę.

53'
Chaos pod bramką Gostomskiego. Jego koledzy z drużyny bardzo szczęśliwie wyjaśnili sytuację w swoim polu karnym.

52'
Cracovia ma korner.

51'
Coraz więcej emocji w Krakowie. Korona miała przed chwilą wyśmienitą szansę, jednak Górski niedokładnie dogrywał w decydującym momencie.

50'
GOL! Remis! Radek Dejmek najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z lewego narożnika boiska. Stoper Korony zaskoczył bezradnego Sandomierskiego zagraniem głową.

49'
Cudem wyratowała się Cracovia! Ken Kallaste był bliski wykorzystania niefrasobliwego zachowania rywala.

48'
GOL! 2:1! Krzysztof Piątek idealnie zagrał głową! Futbolówka powędrowała w lewy, dolny róg bramki!

46'
Trener Korony dokonał pierwszej zmiany w składzie, Cvijanović zastąpił Kosakiewicza.

46'
II połowa meczu!

Przerwa! Remis 1:1.

43'
Stykowa sytuacja. Kosakiewicz nadział się na Pestkę. Zderzenie nie należało do najprzyjemniejszych.

41'
Grzegorz Sandomierski pewnie wyłapał sygnalizowany strzał głową. Korona Kielce, mając rzut wolny stworzyła akcję strzelecką.

40'
Gospodarze coraz bardziej się gubią w swojej szesnastce.

39'
Lepszy moment meczu w wykonaniu podopiecznych Lettieriego.

38'
GOL! Korona odrobiła straty! Przyjezdni wykorzystali chwilę chaosu w szeregach obronnych "Pasów". Marcin Cebula był tym,
który najprzytomniej zachował się pod bramką Cracovii.

36'
Żubrowski pokazał niezłe uderzenie z dalszej odległości od bramki. Grzegorz Sandomierski nie musiał interweniować, piłka poszybowała nad bramką.

35'
Krzysztof Piątek nie ma dzisiaj łatwego życia z sędzią liniowym. Arbiter podniósł w górę chorągiewkę.

33'
Diego ofiarnie powstrzymał uderzenie Kosakiewicza. Ten starał się z pobliża pola karnego.

32'

30'
Jedna trzecia regulaminowego czasu gry tego spotkania już za Nami.

28'
Jakub Wójcicki przedstawił okazałą próbę zza szesnastki. Pomocnik zgrabnie przyjął niełatwą piłkę, a potem solidnie kropnął. Maciej Gostomski zachował zimną krew na linii.

27'
Efektowna zawiesina od rzutu wolnego. Marcin Cebula ładnie dogrywał futbolówkę. Zagranie bardzo ładne, ale nikt nie potrafił domknąć akcji.

26'
Mateusz Możdżeń upadł na murawę, po starciu powietrznym. Rzut wolny dla klubu gości.

24'
Mateusz Wdowiak zepsuł okazję na celne dogranie z prawego skrzydła, po przepięknym przechwycie futbolówki. Zbyt przeciągnięte dośrodkowanie nie doszło do Piątka.

23'
Kaczarawa, będąc w polu karnym Cracovii, przyjął sobie futbolówkę ręką. Skład sędziowski nie mógł zlekceważyć zdarzenia.

22'
Krzysztof Piątek po raz kolejny nie zdołał uniknąć pozycji spalonej.

21'
żółta kartka Arbiter główny udowadnia, że wszelkie ostre zagrania będą surowo karane. Przekonał się o tym doskonale Łukasz Kosakiewicz, który dopuścił się groźnego wślizgu.

20'
Obie drużyny mają sporą motywację do odniesienia dzisiejszego zwycięstwa.

18'
Gwizdek sędziego głównego i reakcja sędziego liniowego zepsuły przepiękną akcję Cracovii. Krzysztof Piątek przejął prostopadłe podanie, ale chwilę wcześniej grę przerwano.

17'
Jestem winny informację o obecności systemu VAR na krakowskim stadionie.

16'
Łukasz Kosakiewicz został skutecznie zablokowany. Młody gracz Korony pokusił się o oddanie próby zza szesnastki.

14'
Marcin Cebula wygrał powietrzny bój o piłkę, z rzutu rożnego. Efektowny strzał głową poleciał tuż nad poprzeczką bramki.
Jak na razie najlepsza sytuacja gości.

13'
Kaczarawa niedokładnie przyjął sobie futbolówkę w decydującym momencie akcji. Korona ma korner.

12'
Ekipa Michała Probierza próbuje zdominować gości.

11'
Krakowska drużyna, po zdobyciu gola, chce jeszcze raz zagrozić bramce Korony.

9'
GOL! Cracovia ma prowadzenie! Kapitalne dogranie Piątka do Hernandeza. Ten przejął futbolówkę, i efektowną podcinką zaskoczył Gostomskiego.

8'
Michał Probierz, opiekun gospodarzy, dyryguje tuż przy linii bocznej.

7'
Krzysztof Piątek zmarnował wyborną okazję na zmianę wyniku. Napastnik "Pasów" beznadziejnie dogrywał do wbiegającego w akcję Hernandeza. Cracovia miała w pewnym momencie nawet przewagę liczebną. Akcja przerwana tuż pod szesnastką.

5'
Maciej Gostomski wykorzystał swoje warunki fizyczne. Bramkarz kieleckiej ekipy doskonale przeciął centrę od rzutu wolnego.

4'
żółta kartka Jakub Wójcicki sprowokował Bartosza Rymaniaka do popełnienia przewinienia taktycznego. Żółta kartka.

2'
Pozycja spalona u gospodarzy. Krzysztof Piątek nie dopatrzył dokładnie ustawienia obrońców Korony.

1'
W okolicach środkowej strefy boiska faulowany był Fink. Pan Raczkowski po raz pierwszy użył gwizdka w tym meczu.

1'
Mecz rozpoczęła ekipa przyjezdnych.

*'
Startujemy!

*'
Urazu na rozgrzewce nabawił się Adam Deja, w jego miejsce - Dytiatjew.

*'
Piłkarze obu ekip weszli na murawę.

*'
Arbiter ze stolicy, Pan Paweł Raczkowski, poprowadzi nadchodzący wielkimi krokami bój.

*'

*'
Witamy na naszym portalu! Czas na zakończenie 18. kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18! Cracovia podejmie Koronę Kielce.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online