Bayern Monachium - PSG online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
PSG
3 : 1

Ulreich – Kimmich, Hummels, Süle, Alaba (85' Rafinha) – Rudy, Tolisso – Coman, James (83' Vidal), Ribery (67' Mueller) – Lewandowski.
Areola – Alves, Silva (72' Kimpembe), Marquinhos, Kurzawa – Verratti, Rabiot, Draxler (90+1' Lo Celso) – Neymar, Cavani, Mbappe.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na kolejne mecze Ligi Mistrzów na żywo już jutro.

90+3'
Koniec meczu. Było to bardzo dobre spotkanie.

90+3'
Znakomite podanie do Lewandowskiego, a ten... sam chyba nie wie co chciał zrobić. Z kilku metrów chciał lobować bramkarza i posłał piłkę wysoko nad bramką.

90+2'
Powinno być 3:2! Ulreich jednak świetnie obronił strzał Mbappe z bliskiej odległości.

90+2'
Groźnie pod bramką Bayernu, ale ostatecznie żaden z zawodników PSG nie oddał strzału.

90+1'
Lo Celso zastąpił Draxlera.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Zablokowany strzał Comana.

88'
Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne PSG, ale nikt nie zdołał oddać strzału.

85'
Rafinha zastąpił Alabę.

83'
Vidal zastąpił Jamesa.

82'
żółta kartka Draxler ukarany żółtą kartką za faul na Lewandowskim.

81'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się w polu karnym Bayernu. Ostatecznie w ekwilibrystyczny sposób nad bramką uderzał Marquinhos.

80'
Strzał Mbappe został zablokowany i będzie rzut rożny.

78'
Bardzo niecelnie głową uderzał Hummels.

78'
Błąd Bayernu. Długie zagranie za plecy obrońców, Neymar wybiegł z własnej połowy, ale Ulreich wyszedł daleko poza pole karne i głową wybił piłkę.

77'
Trzecia bramka podcięła skrzydła PSG.

76'
Mało taktyki na boisku. Sporo miejsca się zrobiło. Obecnie przewagę ma Bayern.

73'
Tolisso padł w polu karnym po starciu z bramkarzem, ale sędzia nie odgwizdał faulu. I słusznie, bo zawodnik Bayernu symulował i od razu pokazał, że nie było faulu i przeprosił.

72'
Kimpembe zastąpił kontuzjowanego Silvę.

69'
Goool! 3:1! Coman świetnie przedarł się lewą stroną boiska,
wyłożył Tolisso na jedenasty metr, a ten mocnym strzałem zdobył bramkę!

67'
Mueller zastąpił Ribery'ego.

66'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ ucierpiało dwóch zawodników PSG.

64'
Odpowiedź Bayernu. Lewandowski świetnie wystawił piłkę Ribery'emu, ale ten nie zdołał oddać strzału.

64'
Świetne zagranie do Cavaniego, ten padł w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się faulu. Wściekły jest napastnik PSG!

62'
Zadrżało serce kibicom Bayernu, ale Mbappe z kilku metrów uderzył obok bramki, a poza tym był na spalonym.

61'
Mbappe huknął z woleja sprzed pola karnego, ale Ulreich zdołał odbić piłkę.

60'
Dobra kontra PSG. Neymar, Verratti i w końcu strzelał Draxler, ale prosto w Ulreicha.

60'
Chaotyczna jest gra w ostatnich minutach.

58'
Festiwal prostych strat z obu stron.

55'
Zablokowany strzał Rudego.

53'
żółta kartka Rudy sfaulował Rabiota i otrzymał kartkę.

50'
Gool! 2:1! Cavani dobrze wypatrzył Mbappe, który nadbiegając nie miał problemów, żeby z kilku metrów głową pokonać Ulreicha. Będą emocje.

50'
Jak na razie po przerwie nie odnotowaliśmy żadnej groźnej sytuacji.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Bayern prowadzi z PSG 2:0 po bramkach Lewandowskiego i Tolisso.

45'
Draxler uderzył prosto w Ulreicha, któru nie miał problemów ze złapaniem piłki.

45'
Neymar mógł znaleźć się w idealnej sytuacji, ale Ribery dobrze wrócił i w ostatniej chwili uratował Bayern.

43'
Ulreich zdołał obronić strzał Neymara.

41'
żółta kartka Kartkę zobaczył również Marquinhos.

41'
żółta kartka Tolisso ukarany żółtą kartką.

37'
Goool! 2:0! James kapitalnie dośrodkował w pole karne, gdzie spod opieki obrońcy uwolnił się Tolisso i strzałem głową pokonał bramkarza.

35'
Dośrodkowanie do Cavaniego, ale ten nie przyjął piłki. Po chwili zagranie Mbappe zostało przejęte.

34'
Mógł być remis! Mbappe świetnie zagrał do Neymara, który miał przed sobą tylko Ulreicha, ale piłka przeciała obok bramki.

29'
Dwa dośrodkowania w pole karne Bayernu nie przyniosły zagrożenia.

27'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał jeden z zawodników Bayernu, ale trafił prosto w obrońcę i nie było zagrożenia.

26'
Ładna akcja Bayernu, ale po zagraniu Alaby obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

24'
Neymar powstrzymany w polu karnym.

23'
Neymar z rzutu wolnego uderzył nad bramką. Sędzia i tak użył gwizdka, ponieważ dopatrzył się faulu zawodnika PSG stojącego w murze.

23'
żółta kartka Żółtą kartkę zobaczył również James.

22'
PSG często po wymianie kilku podań stara się długimi zagraniami uruchomić napastników. Teraz piłka została skierowana do Neymara, który został sfaulowany przez Kimmicha. Żółta kartka dla obrońcy Bayernu. żółta kartka

19'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne PSG, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

17'
Bardzo nieudany strzał z dystansu Rudego. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

16'
Jeśli takim wynikiem zakończy się mecz, to obie drużyny będą miały po 15 punktów, ale PSG zachowa pozycję lidera. Bayern tak naprawdę nie ma szans na przegonienie Francuzów, ponieważ ma dużo słabszy bilans bramek.

14'
Okres gry w środku pola. Nieco dłużej przy piłce utrzymuje się PSG.

11'
Kolejna szansa przed Lewandowskim. Jego strzał z ostrego kąta został jednak zablokowany.

8'
Gool! 1:0. Lewandowski. James dośrodkował z pola karnego,
piłkę głową zgrał Coman, a po błędzie Dani Alvesa Lewandowski uniknął spalonego i z czterech metrów umieścił piłkę w bramce obok bezradnego Areoli.

8'
Sprzed pola karnego próbował uderzać Cavani, ale nie trafił w piłkę. Po chwili z dalszej odległości potężnie strzelał Varratti, lecz został zablokowany.

6'
Coman dryblował z prawej strony boiska, oddał strzał z bocznej linii pola karnego, ale pewnie piłkę złapał bramkarz PSG. Na dobitkę czaił się Lewandowski.

4'
Dośrodkowanie w pole karne Bayernu. Kurzawa zgrał piłkę głową, ale Cavani jej nie sięgnął.

3'
Mogło być 1:0 dla PSG. Mbappe w polu karnym ograł Alabę, uderzył potężnie, ale piłkę odbił Ulreich.

2'
Bayern wysokim pressingiem atakuje PSG.

1'
Rozpoczął Bayern.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi PSG: Trapp, Kimpembe, Di Maria, Meunier, Berchiche, Lo Celso, Pastore.

'
Rezerwowi Bayernu: Starke, Martinez, Rafinha, Boateng, Vidal, Friedl, Mueller.

'
W pierwszym składzie Bayernu znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

'
Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem PSG 3:0. Czy mistrzowie Niemiec zdołają się zrewanżować przed własną publicznością?

'
Na mecz Bayern - PSG zapraszamy o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - PSG, to zapraszamy do śledzenia meczu online