Chelsea - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Atletico Madryt
1 : 1

Courtois - Christensen, Azpilicueta, Cahill - Zappacosta (72' Willian), Fabregas, Kanté, Bakayoko (63' Pedro), Moses - Morata (81' Batshuayi), Hazard
Oblak - Giménez (79' Vietto), Savic, Lucas, Filipe - Koke, Gabi (78' Correa), Saúl, Thomas - Griezmann, Torres (57' Carrasco)

Savić (sam.) (75.)
Saul (56.)

Zappacosta (52.) żółta kartka
Lucas (15.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Atletico Madryt

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Chelsea Londyn w najbliższy piątek pozna rywala, z którym przyjdzie się jej mierzyć w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Atletico Madryt swoją przygodę z europejskimi pucharami, w tym sezonie, kontynuować będzie w Lidze Europy. Brak skuteczności dzisiaj był jedną z największych bolączek.

90+4'
Na aferę grają goście. Być może atak rozpaczy przyniesie upragnionego gola.

90+3'
Eden Hazard został złapany na dosyć małym spalonym.

90+2'
Piłkę meczową miał Batshuayi, po wybornym odegraniu od Fabregasa. Piekielnie posłana futbolówka z okolic szesnastki ,poleciała tuż obok lewego słupka.

90+1'
Pozycja spalona. W porę z ofsajdu nie wrócił piłkarz Atletico Madryt.

90'
Sędzia techniczny pokazał, że mecz potrwa minimum 4 minuty dłużej.

89'
Diego Simeone oburzony! W polu karnym Chelsea upadł gracz Atletico. Rzutu karnego nie ujrzymy, przynajmniej po tym zdarzeniu.

88'
Carrasco był ciągnięty za koszulkę. Zawodnik cierpliwie czekał na reakcję ze strony sędziego.

86'
Obu stronom zależy na zdobyciu gola. Na ten moment Atletico jest poza rozgrywkami Champions League, a gospodarze z kolegi plasują się na 2. miejscu w stawce.

85'
Eden Hazard bał się pozycji spalonej. Belgijski gwiazdor nie ruszył do fantastycznego, prostopadłego zagrania.

84'
AS Roma w dalszym ciągu prowadzi 1:0.

82'
Willian spudłował w fenomenalnych okolicznościach! Miał wiele miejsca na siedemnastym metrze od bramki! Zamiast skutecznej finalizacji akcji, to kibice z Londynu doczekali się koszmarnego kiksu.

81'
Brawa z trybun dostał Alvaro Morata. Michy Batshuayi ostatnim, dzisiejszym zmiennikiem.

80'
Prostopadłe podanie do Griezmanna. W porę zainterweniował defensor "The Blues".

79'
Ostatnia korekta w składzie gości. Vietto za Gimeneza.

78'
Zmiana. Correa zastąpił Gabi.

76'
Jan Oblak jest dzisiaj niemożliwy! Bramkarz Atletico fenomenalnie nogami powstrzymał zamiary jednego z napastników Chelsea! Swojego gola szukał Alvaro Morata.

75'
GOL! Remis w Londynie! Bramkę samobójczą, po interwencji, zdobył Savić. Eden Hazard posłał bombowe wgranie z lewego skrzydła.

73'
Alvaro Motata najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z prawego skrzydła. Piłka odbiła się od głowy jednego z obrońców, i wypadła poza plac gry.

72'
Willian za Zappacostę. To już druga zmiana przeprowadzona przez Antonio Conte.

71'
Inicjatywę przejęli gospodarze. W żaden sposób nie uśmiecha im się perspektywa zajęcia drugiej pozycji w tabeli.

70'
Goalkeeper gości wrócił do gry.

69'
Sztab medyczny madryckiego klubu udziela pomocy Oblakowi.

68'
Jan Oblak na spółkę ze swoim obrońcą uratował Atletico! Gimenez ładnym wślizgiem zablokował napastnika rywala, ale był też bliski zaskoczenia swojego bramkarza. Ostatecznie, piłka powędrowała do rękawic Oblaka.

67'
Christensen mógł pluć sobie w brodę! Obrońca "The Blues" spudłował z paru metrów od bramki! Efektowny szczupak okazał się wielce nieudolny. Sytuacja znakomita na gola.

66'
Jan Oblak instynktownie nogami zatrzymał kąśliwe wgranie Pedro.

64'
Antoine Griezmanna miał niezłą sytuację na zmianę wyniku. Jego soczysty strzał z głębi szesnastki poleciał w boczną siatkę bramki Chelsea.

63'
Pedro zamienił Bakayoko.

62'
Z ławki rezerwowych podniósł się Pedro. W najbliższych minutach powinniśmy spodziewać się korekty u gospodarzy.

61'
Nerwowość u Diego Simeone. Każda minuta oddala jego podopiecznych od awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

60'
Godzina gry w Londynie przeszła już do historii.

59'
AS Roma prowadzi 1:0 z Qarabachem. To jest dramatyczna wiadomość dla kibiców ze stolicy Hiszpanii.

57'
Mecz z asystą na koncie zakończył Fernando Torres. W jego miejsce - Carrasco.

56'
GOL! Atletico na prowadzeniu! Świetnie wykonany rzut rożny. Torres idealnie przedłużył lecącą futbolówkę głową, a z pokonaniem bramkarza Chelsea nie miał Saul.

55'
Korner dla gości. Wgranie Thomasa zostało w odpowiednim momencie powstrzymane przez Cahilla.

54'
Piłkarze Simeone starają się odwrócić role. Za chwilę powinniśmy ujrzeć pierwszą zmianę w jego ekipie.

53'
Cóż za akcja! Przepiękną próbę z okolic trzydziestego metrów pokazał Felipe! Piłka odbiła się od prawego słupka bramki! Dobitki próbował jego kolega z klubu, ale pewną interwencją popisał się Courtois.

52'
żółta kartka Ewidentnie spóźniony wślizg zanotował Zappacosta. Żółta kartka była najniższym wymiarem kary.

51'
Gospodarze są aktywniejsi w ofensywie.

50'
Jan Oblak nękany przez zawodników Chelsea! Najpierw efektowna robinsonada, po uderzeniu głową Hazarda, a następnie Mosen próbował zza pola karnego.

49'
Lucas zaryzykował wybijając piłkę piętką. Obrońca Atletico był bliski zdobycia gola. Futbolówka poleciała ostatecznie za boisko.

48'
Antoine Griezmann spróbował sam wymierzyć sprawiedliwość, bezpośrednio bijąc rzut wolny. Poprawny strzał pewnie wyłapał Courtois.

47'
Griezmann nie ma łatwego życia z obrońcami Chelsea. Christensen nie poradził sobie z nerwami.

47'
Bez zmian w obu składach.

46'
Rozpoczęliśmy II połowę spotkania!

Rezultaty z innych boisk.

Bez goli do przerwy. Na ten moment Atletico poza burtą Ligi Mistrzów.

45'
Pierwsza odsłona widowiska została przedłużona o jedną minutę.

44'
Griezmann nadział się na rozpędzonego Cahilla. Francuski gwiazdor odczuł niefortunną sytuację.

43'
Coraz bliżej końca I części gry w Londynie.

41'
Przyjezdni reklamowali rzut karny. W ich opinii, Fernando Torres był nieprzepisowo blokowany.
Arbiter puścił grę.

40'
Dużo krótkich podań zamieniają goście, przy budowaniu akcji ofensywnych. W mojej ocenie, brakuje dynamiki.

39'
Atletico próbuje wyczekać na moment, w którym to Anglicy straciliby futbolówkę.

37'
Piłka krąży ciągle przy nogach zawodników gospodarzy.

36'
Oblak! To on pokazał klasę! Fabregas posłał bardzo kąśliwy, płaski strzał w lewy, dolny rób bramki! Goalkeeper efektownie wyciągnął futbolówkę.

34'
Podopieczni trenera Conte emanują ogromnym spokojem na boisku.

33'
Hazard pokazał próbkę swoich technicznych możliwości. Belg przepięknie zaszarżował na prawym skrzydle boiska. Atletico przed możliwą kapitulacją uratował Savić konkretnie blokując pomocnika.

31'
Faul. Arbiter główny doskonale widział sytuację, w której to ewidentnie przewinił Gabi.

30'
O żółtą kartkę konkretnie otarł się Gimenez. Zawodnik ekipy gości bardzo zawzięcie łapał przeciwnika za koszulkę.

29'
Atletico próbuje grać coraz bardziej kombinacyjnie.

27'
W środku pola wiele się dzieje... Kolejny faul w wykonaniu piłkarzy Chelsea.

26'
Na trybunach Stamford Bridge znajduje się wiele znakomitości.

24'
Bakayoko, w opinii arbitra głównego, przekroczył regulamin gry.

23'
Chelsea jest agresorem. W ostatnich paru minutach oglądaliśmy groźne akcje w jej wykonaniu. Przypominam, że o awans walczy Atletico.

22'
Moses zdecydowanym rajdem na prawej flance boiska umożliwił zdobycie gola Moracie! Hiszpan, oddając uderzenie ze wślizgu, trafił wprost w rękawice Oblaka!

21'
Przyjezdni szukają szczęścia wykonując dużo dośrodkowań w okolice bramki mistrza Anglii. Cahill jest piłkarzem, który najczęściej neutralizuje zagrożenia.

19'
W innym meczu tej grupy AS Roma bezbramkowo remisuje z Qarabachem. W pierwszym składzie azerskiej ekipy występuje Jakub Rzeźniczak.

18'
Klubowi z Hiszpanii pozostaje jak na razie konstruowanie wolnych ataków. Chelsea doskonale organizuje się w szyku obronnym.

17'
Alvaro Morata! Hiszpański snajper zaczarował publiczność swoim kapitalnym strzałem z okolic pola karnego! Futbolówka, mimo ciekawej rotacji, poleciała tuż przy prawym słupku.

16'
Fabregas próbował zacentrować z prawego skrzydła boiska. Przyjezdni wyszli bez szwanku, dzięki ofiarnej interwencji Gimeneza.

15'
żółta kartka Żółta kartka. Za realizację przewinienia taktycznego na Hazardzie karę indywidualną zebrał Lucas.

14'
Piłka w rękawicach Oblaka. Cesc Fabregas niedokładnie wykonał stały fragment gry - rzut wolny.

13'
Morata sprytnie zastawił się z piłką. Zawodnik Atletico, Gimenez, musiał popełnić faul.

12'

10'
Gwizdek sędziego. Morata wyraźnie odepchnął swojego rywala. Przewinienie miało miejsce w centralnej części boiska.

9'
Courtois po raz kolejny dostał okazję na zaprezentowanie skutecznej interwencji. Gimenez dograł zbyt głęboko, z prawej flanki boiska.

7'
Pewne, mocne kopnięcie futbolówki w wykonaniu Cahilla. Na jego szesnastkę poleciało zgrabne wgranie z lewego skrzydła boiska. Zdecydowana interwencja.

6'
Goście wykorzystują chaotyczną grę przeciwnika w środku pola. Angielska drużyna zalicza wiele prostych strat.

5'
Courtois pewnie zatrzymał dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

4'
Minimalnie nad poprzeczką pofrunęła futbolówka, po strzale Fernando Torresa! Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Chelsea.

3'
Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę.

1'
Zappacosta solidnie uderzył z dystansu. Piłka powędrowała na trybuny stadionu.

*'

*'
Przed Nami oficjalny hymn Ligi Mistrzów!

*'
Do rozpoczęcia meczu pozostał już tylko kwadrans!

*'
27 września 2017 roku, w 1. serii gier, Chelsea wygrała 2:1 z Atletico.

*'
Pan Danny Makkelie będzie rozjemcą miejmy nadzieję emocjonującego widowiska.

*'
Atletico Madryt musi liczyć na potknięcie AS Roma w starciu z Qarabach. Na ten moment Atletico zgromadziło sześć oczek, a rywal do promocji, AS Roma - 8. punktów.

*'
Klub ze stolicy Anglii zapewnił sobie awans do następnej fazy Champions League. Podopieczni trenera Conte mają, po 5. kolejkach, 10. punktów.

*'
Zestaw par dzisiejszego wieczoru.

*'
Spotkanie, które będzie rozgrywane na Stamford Bridge, rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Dobry Wieczór! Etap fazy grupowej Ligi Mistrzów wielkimi krokami zbliża się do końca! W naszej, dzisiejszej ofercie znajdą Państwo relację z meczu: Chelsea - Atletico Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online