Real Madryt - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
3 : 2

Navas - Nacho, Varane (37' Asensio), Ramos, Theo - Casemiro, Kovacic (58' Ceballos), Isco (69' Llorente) - Cristiano Ronaldo, Lucas, Mayoral
Bürki - Subotic, Bartra (80' Toprak), Sokratis, Schmelzer - Sahin (65' Weigl), Dahoud - Pulisic, Kawaga (90+1' Yarmolenko), Guerreiro - Aubameyang

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Borussia Dortmund pożegnała się z rozgrywkami Champions League, tego sezonu. Klub z Niemiec, w przyszłym roku, zobaczymy w Lidze Europy.

Real Madryt zapracował na zgarnięcie pełnej puli. Ekipę z Hiszpanii podziwiać będziemy w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Losowanie par już w najbliższy piątek.

Koniec meczu w Madrycie!

90+2'
Ostatnie minuty spotkania Borussia stara się wykorzystać na próbę doprowadzenia do remisu.

90+1'
Roszada. Kagawa wymieniony przez Yarmolenko.

90'
Arbitrzy wydłużyli ten mecz o 3 minuty.

89'
Tuż obok światła bramki powędrowała piłka, po strzale autorstwa Llorente. Będzie rzut rożny, ponieważ futbolówka otarła się jeszcze od obrońcy BVB.

88'
Na Wembley "Koguty" prowadzą już 3:0!

87'
Kagawa wybornie uwolnił się spod presji rywala! Japończyk znakomicie pociągnął z futbolówką, i zaliczył mocny strzał! Zbyt mocny! Piłka przeleciała nad poprzeczką.

86'
Theo próbował centro - strzałem zaskoczyć źle ustawionego Burkiego. Futbolówka nabrała bardzo interesującej rotacji, jednak ostatecznie wylądowała za bramką.

85'
Cristiano Ronaldo zanotował swoistą bombę, z okolic dwudziestego metra. Strzał poleciał wprost w rękawice Romana Burkiego. Bramkarz gości ma dzisiaj wiele pracy.

84'
Asensio przeprosił Cristiano Ronaldo za katastrofalne dośrodkowanie. Była szansa na podwyższenie rezultatu w tym spotkaniu.

83'
Sergio Ramos znalazł się na bardzo dużym spalonym. Nie było żadnych kontrowersji.

81'
Gooool! Real Madryt nagrodzony za ostatnie, ciężkie starania! Lucas pognębił Burkiego uderzeniem zza pola karnego. Strzał nie był genialny, ale poleciał w miejsce, gdzie nie mógł dotrzeć bramkarz Borussii.

80'
Toprak zmienił Batrę.

79'
Cristiano Ronaldo wpakował futbolówkę do bramki, ale sędzia główny nie mógł uznać trafienia. Dostrzeżono bardzo mały ofsajd.

78'
Subotić bardzo szczęśliwie wyszedł z zagrożenia, które poniekąd sam stworzył. Jego ryzykowna interwencja wślizgiem mogła zaskoczyć Burkiego.

76'
Roman Burki pokonał Cristiano Ronaldo! CR7 oddał strzał głową, z pobliża bramki przeciwnika. Piłkarzowi gospodarzy do realizacji celu, zdobycia gola, zabrakło wyraźnie większej siły.

75'
Cristiano Ronaldo bardzo energetycznie upominał się o jedenastkę. Portugalczyk uważał, że na nim został popełniony faul.
Sędzia, analizując całą sytuację, przyznał gospodarzom korner.

74'
Cristiano Ronaldo nadział się na przypadkowe zderzenie z interweniującym Burkim. Bramkarz przyjezdnych nie wyrobił się, po efektownej robinsonadzie.
O rzucie karnym nie mogło być mowy.

73'
Kolejna próba autorstwa Lucasa. I znów wprost w goalkeepera Borussii Dortmund. Pomocnik Realu podreperował statystykę odnoszącą się do ilości strzałów celnych.

71'
Ceballos bardzo wyraźnie skiksował. Młody zawodnik posłał uderzenie z okolic trzynastego metra od bramki Burkiego.
Ten mógł spokojnie patrzeć, jak piłka zmierza na trybuny.

70'
Roman Burki nie miał żadnych problemów ze skuteczną interwencją, po strzale Lucasa. Futbolówka ulokowana została w samo centrum bramki.

69'
Zinedine Zidane wydelegował Marcosa Llorente. Isco dostał czas na odpoczynek.

68'
Bardzo dobre wieści z Porto!

66'
Real znowu ma przewagę. Ekipa z Niemiec cierpliwie wyczekuje na moment, w którym to można byłoby wyprowadzić groźny kontratak.

65'
Weigl zjawił się na boisku, Sahin otrzymał podziękowania od trenerów Borussii.

63'
Ceballos zdecydował się na indywidualne kończenie akcji ofensywnej. Owocem jego pracy okazał się wyraźnie nieudolny strzał obok prawego słupka.

62'
Pulisić upadł w obrębie pola karnego gospodarzy. Sędzia główny uznał, że interweniujący Sergio Ramos, nie przekroczył swoich boiskowych kompetencji.

61'
Cristiano Ronaldo nie porozumiał się z Mayoralem. Portugalczyk próbując sfinalizować wrzutkę z lewego skrzydła, zdjął futbolówkę nadchodzącemu młodszemu koledze z klubu.

60'
Bardzo dynamiczna godzina gry w stolicy Hiszpanii.

59'
Isco zbyt mocno wgrał futbolówkę w kierunku Cristiano Ronaldo. Portugalski gwiazdor nie miał najmniejszych szans na dojście do przeciągniętej centry.

58'
Dani Ceballos przywitany gorąco przez publiczność, Kovacić wylądował na ławie rezerwowych.

57'
Pulisić zdecydowaną szarżą popisał się na prawej flance boiska. Był bliski asysty, ale jego płaskie podanie wpadło wprost pod nogę przeciwnika.

56'
U "Królewskich" za chwilę dojdzie do kolejnej zmiany w składzie.

55'
Kontra Borussii po doskonałym przechwycie futbolówki. Aubameyang, który próbował szczęścia z ostrego kąta, został znakomicie zablokowany wślizgiem.

54'
Son podwyższył stan meczu z APOEL-em Nikozja. Na ten moment Borussia jest w Lidze Europy.

53'

51'
Jęk zawodów na trybunie kibiców Realu! Cristiano Ronaldo zaprzepaścił sytuację, którą był zobligowany skutecznie sfinalizować. Uderzenie, po wyśmienitym odegraniu od kolegi, powędrowało minimalnie obok lewego słupka bramki.

50'
Sergio Ramos jest zawsze niebezpieczny przy stałych fragmentach gry. Przed momentem - nie było inaczej. Soczysty strzał głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, pewnie wyłapał Burki.

48'
GOL! Borussia doprowadziła do wyrównania! Dużą niefrasobliwość w szeregach obronnych gospodarzy wykorzystał Aubameyang. Gaboński snajper najpierw uderzył w nogi Novasa,
ale już przy dobitce wykazał się genialną podcinką nie do obrony.

47'
Sztab szkoleniowy Realu Madryt w czasie pierwszej połowy zawodów dokonał wymuszą zmianę - Asensio za Varane'a.
U Borussii Dortmund nadal bez roszad.

46'
Ruszyła II połowa spotkania!

Tak sytuacja kształtuje się na innych obiektach.

45+1'
Sędzia Kralovec często dzisiaj jest nękany przez obie ekipy, w kontekście rzekomych jedenastek. Przed chwilą, symulował gracz Borussii.

45'
Sędzia główny przedłużył pierwszą połowę spotkania o jedną minutę.

45'
Isco faulowany w środkowej strefie boiska.

43'
GOL! Wielka walka i ambicja Schmelzera dały BVB kontaktową bramkę. Doświadczony obrońca idealnie odebrał przeciwnikowi futbolówkę, a potem po profesorsku dostarczył ją na głowę Aubameyanga.

42'
Ależ to była okazja! Isco perfekcyjnie wypatrzył i dograł do Mayorala! Młody pomocnik, uderzając z kilkunastu metrów, posłał piłkę minimalnie obok lewego słupka.

41'
Znowu przewaga po stronie Realu Madryt. Kolejne gole dla drużyny ze stolicy Hiszpanii wydają się już być tylko formalnością.

40'
Kovacić zbyt agresywnie. Sędzia dał mu szansę, i nie podjął decyzji o indywidualnej karze.

38'
Cristiano Ronaldo padł w szesnastce Dortmundu. Arbiter główny nie uległ presji ze strony kibiców Realu, i nie wskazał na wapno.

37'
Tu zaskoczenie! Uraz Varane'a okazał się dużo poważniejszy. Marco Asensio pojawił się na płycie boiska.

36'
Lekki uraz przed chwilą sygnalizował Varane.

35'
Coraz lepiej na placu gry prezentuje się Borussia.

33'
Aubameyang miał stuprocentową sytuację na zdobycie gola! Snajper otrzymał podanie na wolne pole! Miał ogrom czasu i miejsca, ale to nie wystarczyło - posłał futbolówkę obok lewego słupka.

32'
Cristiano Ronaldo odebrał brawa od kibiców. Wielce efektowny wolej zza szesnastki okazał się bardzo błyskotliwy. Na linii doskonale popracował Roman Burki.

31'
Jeden z piłkarzy BVB starał się wybłagać na arbitrze odgwizdanie faulu, na wysokości pola karnego gospodarzy. Sędzia Kralovec nakazał mu jak najszybciej wstać.

30'
Keylor Navas bardzo dobrze uprzedził nadbiegającego na futbolówkę Aubameyanga. Duża szybkość Gabończyka nie pomogła mu w dojściu do ciekawego dośrodkowania.

29'
Bardzo zagęszczony jest środek pola.

28'
Goście próbuje wziąć swój los w swoje ręce.

26'
Borussia miała przed chwilą dwa rzuty rożne. W każdej sytuacji zagrożenie potrafiła skutecznie oddalić obrona "Królewskich".

25'
Dortmund zaprzepaścił okazję na złapanie kontaktu! Aubameyang katastrofalnie odegrał z pierwszej piłki do kolegi z klubu.
Potem, oglądaliśmy dobitkę, ale Keylor Navas efektownie sobie z nią poradził.

24'
Tottenham prowadzi 1:0 z ekipą APOEL-u. Bramkę zdobył Fernando Llorente.

22'
Uderzenie z dystansu zaprezentował widzom Theo Hernandez. Próba mogła się podobać, ale Burki nie musiał interweniować. Piłka spokojnie przeleciała obok celu.

21'
Peter Bosz, szkoleniowiec BVB, próbuje wpłynąć na swoich graczy. Patrząc na wydarzenia boiskowe, to ma bardzo trudne zadanie.

19'
Wielka przewaga podopiecznych Zinedine Zidane'a.

18'
Schmelzer idealnie uprzedził Casemiro. Ten już, będąc pod polem karnym, próbował odwrócić się z futbolówką.

17'
Roman Burki naprawił wielki błąd jego defensywy. Goalkeeper kapitalnie, w straconej sytuacji, skrócił kąt napastnikowi "Królewskich". To mogło się zakończyć stratą bramki.

16'
żółta kartka Bartra nie uchylił się przed odpowiedzialnością. Agresywna próba odbioru nie umknęła uwadze sędziego głównego. Żółta kartka.

15'
Przeciągnięta okazała się być centra z rzutu rożnego. Jeden z piłkarzy Realu zbyt mocno kopnął futbolówkę. Piłka przeszła wszystkich graczy.

14'

12'
Goool! Historia dzieje się na naszych oczach! Cristiano Ronaldo popisał się genialnym, technicznym uderzeniem z niemal miejsca! Piłka poszybowała w prawy sektor bramki.

11'
Dla Mayorala był to pierwszy gol w tym sezonie Ligi Mistrzów.

9'
Gospodarze z minuty na minutę napędzają ataki na bramkę Burkiego.

8'
GOL! Real objął prowadzenie! Ronaldo dograł do Isco. Ten sprytnie przedłużył futbolówkę Mayoralowi, który będąc bardzo bliski bramki, zaskoczył efektowną podcinką Burkiego!

7'
Roman Burki spokojnie wyłapał futbolówkę. "Królewscy" spróbowali ataku na lewej stronie murawy.

6'
Schmelzer bardzo udanie przeciął dłuższe zagranie w kierunku Isco.

5'
Borussia Dortmund w korespondencyjnym boju gra z APOEL-em Nikozja o udział w fazie pucharowej Ligi Europy. Obie ekipy na ten moment mają po trzy oczka.

3'
Pierwsza, dobra próba w wykonaniu Cristiano Ronaldo. Niebezpieczny strzał zza pola karnego bardzo niepewnie wyciągnął Burki.

2'
Sokratis zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Z lewego skrzydła boiska poszybowało zgrabne dośrodkowanie.

1'
Borussia Dortmund próbowała się rozkręcić na prawej flance boiska. Udany wślizg obrońcy gospodarzy przerwał czysto atak.

*'
Mecz wystartował!

*'
Przed meczem nastąpi minuta ciszy.

*'
W Madrycie rozbrzmiał hymn Ligi Mistrzów!

*'
W ostatnim, bezpośrednim starciu Real Madryt ograł Borussię Dortmund 3:1.

*'
Nad tym, aby na boisku panował sportowy porządek odpowie Pan Pavel Kralovec.

*'
Długo wyczekiwany pojedynek odbędzie się na Estadio Santiago Bernabeu.

*'
Sztab szkoleniowy niemieckiej ekipy ma ogromny problem związany z kontuzjami. Dzisiaj nie zagrają: Castro, Durm, Gotze, Piszczek, Philipp, Reus oraz Rode.

*'
Na taką ucztę czeka niemal każdy kibic piłkarski!

*'
Jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań tej serii gier rozpocznie się o 20:45

*'
Dobry wieczór! Nasz serwis zaprasza na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu: Real Madryt - Borussia Dortmund.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online