Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
0 : 1

Gliwa - Basta (87' Baran), Szufryn, Krachunov, Brzyski - Bućko, Trochim (58' Danek), Kasprzak (70' Cetnarski), Piszczek, Małkowski - Kolev
Kelemen - Burliga, Mitrović, Runje, Guilherme - Kwiecień (85' Wlazło), Grzyb, Novikovas (78' Pospisil), Świderski (69' Cernych), Frankowski - Sekulski

Dziękuję uprzejmie za uwagę.

Sandecja Nowy Sącz przedłużyła swoją niemoc strzelecką. Marian Kelemen wyratował Jagiellonii komplet punktów w dzisiejszym spotkaniu.
Podopieczni Ireneusza Mamrota udowodnili, że zależy im na powtórzeniu wyniku z poprzedniego sezonu ligowego.

90+6'
Michał Gliwa udał się pod szesnastkę przeciwnika, ale dośrodkowanie udało się zneutralizować przyjezdnym.

90+5'
Faul na Grzegorzu Baranie. Rzut wolny dla Sandecji.

90+4'
Ostatnia szansa gospodarzy.

90+2'
żółta kartka Tomasz Brzyski, za niesportowe zachowanie, ujrzał żółty kartonik. Ta kara indywidualna wykluczy go z następnego spotkania.
Kartka barwy żółtej trafiła również na konto Przemysława Frankowskiego.

90+1'
Przepychanki na boisku. Zrobiło się nerwowo.

90+1'
Piłkarze Radosława Mroczkowskiego już w żaden sposób nie kalkulują.

89'
Sędzia główny dołoży 4 minuty do podstawy czasowej meczu.

88'
Jagiellonia działa skrupulatnie w defensywie.

87'
Grzegorz Baran w miejsce Adriana Basty.

86'
Piłkę rozgrywają zawodnicy Sandecji. Gospodarze mają świadomość, że czasu na odrobienie strat pozostało naprawdę niewiele.

85'
Kwiecień opuścił plac gry, Piotr Wlazło otrzymał swoją szansę.

84'
Jubilatowi życzymy wszystkiego dobrego!

82'
Łukasz Burliga doskonale wygarnął futbolówkę próbującemu strzelać Piszczkowski. Niedokładne zagranie wyłapał Kelemen.

81'
Gospodarze próbują chaotycznymi atakami coś stworzyć pod bramką Jagiellonii.

80'
Ostatnie dziesięć minut podstawowego czasu gry.

79'
Łukasz Sekulski korzysta z pomocy profesjonalnych medyków.

78'
Zmiana. Martin Pospisil za Novikovasa.

77'
Nie ma zmiany wyniku! Marian Kelemen fenomenalnie wyczuł intencje strzelającego Koleva! Uderzenie w prawy kierunek bramki! Późniejsza dobitka odbiła się od poprzeczki!
Sytuacja niebywała!

75'
Jedenastka dla Sandecji! Na krawędzi pola karnego Jagiellonii sfaulował Kwiecień!

74'

73'
Drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota przejęli inicjatywę.

71'
Łukasz Sekulski efektownie złożył się do piłki, którą wyłożył mu jego kolega z drużyny. Efektowna wrzutka z prawego skrzydła nie została zamieniona na gola.

70'
Mateusz Cetnarski zastąpił Bartosza Kasprzaka.

69'
Cernych daje zmianę za Świderskiego. Kibice Jagiellonii podziękowali swojemu zawodnikowi.

68'
Sztab szkoleniowy Sandecji powinien podebatować na temat kolejnych zmian w składzie.

66'
GOL! Kibice zgromadzeni na stadionie, doczekali się pierwszego trafienia. Novikovas pewnie kopnął piłkę w prawy, dolny róg.

65'
Rzut karny dla "Jagi". Kompletnie nieodpowiedzialny wślizg w swoim polu karnym zaprezentował Szufryn.

64'
To była szansa! Filip Piszczek na swojej głowie miał idealną sposobność na zdobycie bramki! Pomocnik Sandecji, w idealnym położeniu, posłał piłkę wprost w rękawice Kelemena.

63'
Soczysty strzał z pobliża szesnastki zanotował Bartosz Kwiecień. Piłka, po zgrabnym zagraniu, powędrowała minimalnie nad poprzeczką bramki.

61'
Jagiellonia zaprzepaściła sytuację na gola! Doskonały przechwyt piłki na połowie gospodarzy stworzył wiele możliwości. Świderski, będąc w polu karnym, nieudolnie, jednak, dogrywał do kolegów z ofensywy.
Był potencjał.

60'
Godzina gry w Niecieczy, i ciągle bez bramek...

59'
Tomasz Brzyski dobrze wykonał rzut wolny. W szesnastce Jagiellonii upadł Kolev, ale arbiter główny nie zauważył przewinienia.

58'
Adrian Danek zmienił solidnie pracującego dzisiaj Wojciecha Trochima.

57'
Na pozycji spalonej znalazł się gracz gospodarzy.

56'
Sandecja stara się coś stworzyć, poprzez wyprowadzenie kontrataków.

55'
Drużyna z Nowego Sącza okopana w defensywie. Przed chwilą udało się skutecznie wyjaśnić sytuację po rzucie rożnym.

53'
Goście wykazują się dziś wielką nieudolnością ofensywną. Karol Świderski spudłował w wymarzonej sytuacji, a potem okazję do dobitki zmarnowali jego koledzy z klubu.

52'
Jagiellonia próbuje na nowo dyktować warunki gry.

51'
Statystyki I odsłony. Źródło: Ekstrastats.

49'
Michał Gliwa bardzo chaotycznie, ale jednak skutecznie zatrzymał kąśliwe wgranie futbolówki z prawej flanki, w wykonaniu Sekulskiego.

48'
Szufryn popełnił błąd, który mógł wiele kosztować jego ekipę. Nieprzemyślana strata futbolówki na wysokości swojego pola karnego szczęśliwie dla niego nie została dobrze wykorzystana przez napastników "Jagi".

47'
Obie ekipy grają w niezmienionych składach.

46'
II część gry!

Sędzia zdecydował się zakończyć I odsłonę tego meczu!

43'
Wrzutka z rzutu wolnego nie okazała się lekiem na nieskuteczność Sandecji. Goście bardzo dobrze się ustawili w obrębie swojej szesnastki.

42'
Wojciech Trochim nie potrafił skutecznie sfinalizować niezłej centry z lewego skrzydła. Trochim głową ulokował futbolówkę obok prawego słupka bramki.

40'
Marian Kelemen otrzymał wyśmienitą okazję na popełnienie dobrej interwencji. Basta posłał zdecydowanie zbyt głębokie wgranie.

39'
żółta kartka W następnej kolejce ligowej trener Ireneusz Mamrot nie będzie mógł skorzystać z usług Łukasza Burligi. To była jego czwarta, żółta kartka.

38'
Sandecja wyszła z zagrożenia w pełni zwycięsko. Krachunov przeciął tor lotu piłki, po zagraniu głową Świderskiego.

37'

36'
Wojciech Trochim przyłapany na ofsajdzie. Pomocnik Sandecji, w momencie zagrania na pole karne, był najbliżej bramki Kelemena.

35'
żółta kartka Sędzia Stefański uznał, że żółta kartka należy się Grzybowi.

34'
Wojciech Trochim został kopnięty w głowę. Rafał Grzyb, przypadkowo, ale bardzo groźnie ułożył nogę.

33'
Jagiellonia, przy ewentualnej wygranej, wskoczył na "pudło" tabeli LOTTO Ekstraklasy, po 19. kolejkach.

31'
Podopieczni Radosława Mroczkowskiego podejmują coraz śmielsze próby ataków.

30'
Jedna trzecia regulaminowego czasu gry jest już poza Nami. Jagiellonia ma wielką przewagę na płycie boiska.

28'
Sandecja Nowy Sącz nie oddała jeszcze celnej próby w tych zawodach.

27'
Przemysław Frankowski zawiódł swoich kolegów i trenerów z drużyny! Pomocnik otrzymał kapitalnie podanie na siódmy metr od bramki Gliwa! Wystarczyło lepiej ułożyć stopę, zamiast dobrego strzału, to zobaczyliśmy uderzenie w trybuny.

26'
Muszę wspomnieć, że na stadionie w Niecieczy zamontowany został dziś system VAR.

25'
Przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu rożnego zaprezentował piłkarz wicemistrza kraju. Czekamy na sytuacje strzeleckie z jakiekolwiek ze stron.

23'
Tomasz Brzyski nie pozwolił Jagiellonii wyprowadzić ataku w środkowej strefie boiska. Faul taktyczny.

22'
Akcja Sandecji. Dłuższe wgranie piłki w okolice szesnastki Jagiellonii. Sytuację próbował rozkręcić Kasprzak, ale jego zagranie głową przechwycił Kelemen.

20'
Łukasz Burliga szukał płaskim zagraniem wbiegającego Przemysława Frankowskiego! Klasowym wślizgiem, który zatrzymał akcję, błysnął Szufryn.

19'
Marian Kelemen popisał się znakomitą interwencją na przedpolu. Doświadczony goalkeeper świetnie zgarnął zbyt głębokie dośrodkowanie z rzutu wolnego.

18'

16'
Michał Gliwa na refleks! Bardzo udana robinsonada nogami, po jakże soczystej próbie z okolic jedenastu metrów.
Rośnie przewaga przyjezdnych.

15'
Novikovas popełnił przewinienie w ofensywie. Trochim wykorzystał swój duży piłkarski staż.

14'
Jagiellonia Białystok jest coraz groźniejsza w strefie szesnastki beniaminka. Zablokowany bardzo silny strzał autorstwa Świderskiego.

13'
Novikovas został przyuważony przez sędziego liniowego na pozycji spalonej.

12'
Szufryn skutecznie zatrzymał wrzutkę z lewego narożnika boiska.

12'
Basta ofiarnie wślizgiem zablokował wgranie z lewego skrzydła boiska.

11'

9'
Początkowe minuty meczu przyniosły Nam twardą grę.

8'
Jeden z obrońców Sandecji wybił piłkę poza plac gry. Wojciech Trochim zneutralizował zagrożenie od rzutu wolnego.

7'
Jagiellonia wykona rzut wolny. Powinniśmy doczekać się centry na pole karne gospodarzy.

6'
Szufryn nie patyczkował się z rywalem, podczas powietrznej batalii.

5'
Novikovas odważnie kropnął z krawędzi pola karnego. Futbolówka przeleciała minimalnie tuż obok światła bramki.

4'
Groźne dośrodkowanie wykonał Kwiecień. Gliwę przed niebezpieczeństwem uchronił wysoko skaczący Szufryn.

3'
Wojciech Trochim w ostrym starciu z Łukaszem Burligą. Sędzia główny oznajmił, że agresorem był piłkarz Sandecji.

1'
Filip Piszczek próbował dorzucić futbolówkę, z lewego skrzydła boiska. Płaskie wgranie zatrzymał Łukasz Burliga.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip są już na murawie.

*'
W rundzie jesiennej, w bezpośrednim pojedynku, niespodziewanie wygrała 3:1 Sandecja Nowy Sącz.

*'
Jagiellonia Białystok, w tym sezonie ligowym odniosła dwie porażki w delegacjach.

*'
Takie taktyczne zagrania pokażą obaj szkoleniowcy.

*'
19. kolejkę gier polskiej Ekstraklasy tego sezonu zainauguruje Pan Daniel Stefański.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii: Pawełek, Cernych, Chomczenowski, Wasiluk, Guti, Wlazło, Pospisil

*'
Ławka rezerwowych Sandecji: Radliński, Kuban, Baran, Gałecki, Danek, Cetnarski, Mraz

*'
Muszę przypomnieć, że dzisiejsze starcie odbędzie się w Niecieczy.

*'
Sędzia główny spotkanie rozpocznie o godz. 18:00

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Ruszamy już z 19. kolejką LOTTO Ekstraklasy. W pierwszym meczu tej serii gier Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Jagiellonią Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Sandecja Nowy Sącz - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online