Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Loska - Wolniewicz, Wiesteska, Suarez, Koj - Kądzior (78' Kiklaisz), Żurkowski, Matuszek, Kurzawa - Ł. Wolsztyński (86' Grendel), Angulo
Kuciak - Milos, Wojtkowiak, Augustyn, Wawrzyniak - Łukasik, Krasić (69' Kuświk) - Sławczew, F.Paixao, Peszko (65' Balde) - M.Paixao

Suarez (49.)
F.Paixao (70.)

Wolniewicz (56.) żółta kartka
Sławczew (76.) żółta kartka

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Ostatni gwizdek arbitra głównego! Remis!

90+3'
Bardzo krótko trwała radość Angulo. Gol, który przed chwilą przez niego zdobyty, sędzia liniowy nie uznał. Hiszpan był na pozycji spalonej.

90+2'
Romario, po interwencji medycznej, wrócił do dalszej gry.

90+1'
Coraz więcej mi mówi, że w dzisiejszym meczu będzie podział punktów.

90'
Zawody w Zabrzu potrwają minimum 4 minuty dłużej.

89'
Zaangażowano sztab medyczny.

89'
Balde skarży się na uraz kolana.

87'
Emocje sięgają zenitu.

86'
Łukasz Wolsztyński wymieniony przez Erika Grendela.

85'
Za chwilę dojdzie do drugiej zmiany w składzie gospodarzy. Grendel dostanie możliwość zaliczenia występu.

83'
Pan Zbigniew Dobrynin zaczyna, chyba, tracić kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi.

82'
Dusan Kuciak fantastycznie wyciągnął przepiękne zagranie Kiklaisza! Młody zawodnik Górnika popisał się bardzo nonszalanckim, ale jakże doskonałym strzałem.

80'

78'
Damianowi Kądziorowi nie udało się dzisiaj wpisać na listę strzelców. Kiklaisz otrzymał szansę od Marcina Brosza.

76'
żółta kartka W następnej serii gier, w barwach Lechii, nie zobaczymy Sławczewa. Bułgar został surowo potraktowany przez Zbigniewa Dobrynina.

75'
Grzegorz Kuświk dotknął futbolówkę ręką. Można było odczytać zagranie napastnika jako zagranie z premedytacją. Sędzia główny wykazał się wyrozumiałością, nie pokazując kartki.

74'
Matuszek pracuje na żółtą kartkę. Obejrzeliśmy kolejną sytuację, w której defensor zabrzan zbyt agresywnie walczył o futbolówkę.

73'
Damian Kądzior nadział się na miękki atak ze strony przeciwnika.

72'

70'
GOL! Tomasz Loska nieudolnie zatrzymał zagranie Romario Balde. W dobrym miejscu był Flavio Paixao, i pewnym uderzeniem wyrównał stan meczu!

69'
Kolejna, ofensywna zmiana u gospodarzy. Grzegorz Kuświk zastąpił Milosa Krasicia.

68'
Gracze Lechii dali dużo miejsca Żurkowskiemu, aby ten spróbował swoich sił z dalszej odległości. Owocem jego pracy okazał się minimalnie nieudany strzał.

66'

65'
Sławomir Peszko solidnie pracował na płycie murawy, Balde wszedł do gry.

63'
Dani Suarez efektownie wyszedł w powietrze, aby zakończyć dogranie z lewego narożnika boiska. Jego strzał głową udało się wybronić Lechistom.

62'
Romario jest przygotowywany do wejścia na plac gry.

61'
Flavio nie wyrobił się przy koordynacji swojego ciała, w sytuacji bramkowej. Tomasz Loska, który udanie zainterweniował, przypadkowo oberwał.

59'
Zbliża się godzina gry w Zabrzu. Lechia w coraz większych opałach.

57'
Angulo spóźnił się z wejściem na piłkę. Jakub Wawrzyniak miał prawo do narzekań, po ataku.

56'
żółta kartka Adam Wolniewicz wiedział, że nie da rady uratować sytuacji, po swoim technicznym błędzie. Żółta kartka za agresywny wślizg.

55'
Beniaminek tego sezonu rozpędza swoje ataki.

54'
Przyjezdni próbują z dystansu. Najpierw ryzykownie huknął Krasić, został zablokowany. Drugą próbę podjął Sławczew, jednak futbolówka poszybowała znacznie nad poprzeczką.

53'
Gra przerwana. Atakujący piłkę z rzutu rożnego zawodnik Górnika faulował. Grzegorz Wojtkowiak poszkodowany.

51'
Goście z Gdańska starają się szybko odpowiedzieć. Z osiemnastego metra solidnie huknął piłkarz gdańskiego klubu, wynik meczu nie uległ zmianie.

50'
Zabrzańscy kibice domagają się kolejnych trafień.

49'
GOL! Klasowo wykonany rzut rożny przez gospodarzy! Do bezpańskiej piłki w polu karnym dopadł Dani Suarez. Przyjął sobie futbolówkę, a potem kapitalnie zwiódł Dusana Kuciaka.

48'
Korner dla gospodarzy.

47'
Zbigniew Dobrynin dostrzegł sytuację, w której to Żurkowski został podcięty.

46'
Górnik Zabrze rozpoczął II połowę meczu!

Duża garść statystyk od portalu Ekstrastats.

Do przerwy 0:0

44'
Sędzia przedłuży I odsłonę spotkania o jedną minutę.

44'
Lechia próbowała skonstruować akcję ofensywną. Ten plan szybko został pokrzyżowany przez faul na Sławczewie.

43'
Flavio Paixao leży na placu gry, sygnalizując wielki ból. Adam Wolniewicz nie patyczkował się z portugalskim przeciwnikiem.

42'
Minimalnie niecelnie uderzył gracz gospodarzy, po zagraniu z rzutu rożnego. Futbolówka przeleciała tuż obok prawego słupka.

41'
Jakub Wawrzyniak sprokurował groźny stały fragment gry dla zabrzan.

40'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca I odsłony tego pojedynku.

38'
Dusan Kuciak pewnie i efektownie zagrał na przedpolu. Słowacki goalkeeper przejął prostopadłe zagranie w stronę Angulo.

37'
Łukasz Wolsztyński ewidentnie zagrał piłkę ręką. Sytuacja ciekawa, ponieważ arbiter główny nie przerwał akcji.

36'
Milos bardzo dobrze zablokował silną próbę Wolszstyńskiego. Gospodarze przypominają swoją grą występy z poprzednich spotkań.

35'

34'
Goście się wybronili. Flavio Paixao wygrał ważną rywalizację powietrzną w swojej szesnastce.

33'
Nerwy puściły Peszce. Gospodarze mają dobrą okazję na zagrożenie bramki Kuciaka.

32'
Długi wyrzut piłki z autu, przez Górnik. Obrońcy Lechii mieli nie lada problem, jednak udało się im skutecznie zażegnać niebezpieczeństwo.

30'
Górnik Zabrze usiłuje przejąć inicjatywę. Lechię czeka perspektywa gry z kontry.

29'
Jest rzut rożny dla Górnika Zabrze. Sędziowie w VAR-ze nie ujrzeli przewinienia na Kądziorze.

28'
Będzie reakcja systemu VAR! W polu karnym Lechii padł gracz Górnika. Być może Kądzior był faulowany.

27'
Słabszy fragment spotkania. Obie drużyny spowolniły swoje piłkarskie działania na boisku.

25'

23'
Flavio Paixao był zdziwiony decyzją arbitra o przerwaniu gry. Sędzia główny dopatrzył się faulu w realizacji Portugalczyka.

22'
"Biało - Zieloni" próbują posyłać wiele crossowych piłek. Obrona Górnika różnie sobie radzi z takim rodzajem zagrożeń.

21'
Ekipa Marcina Brosza sukcesywnie się rozkręca. Na ten moment oglądamy dobre, piłkarskie widowisko.

19'
Marco Paixao uchwycony na ofsajdzie. Krasić zaliczył urodziwe zagranie crossowe.

18'
Igor Angulo został obsłużony genialnym, prostopadłym podaniem przez Rafała Kurzawę. Hiszpański snajper, mając bardzo dobrą okazję, uderzył wysoko nad bramką.

16'
Peszko został przewrócony w okolicach środkowej strefy boiska. Do przewinienia taktycznego przyznał się jeden z piłkarzy lidera Ekstraklasy.

15'
Pierwszy kwadrans gry dla klubu z Gdańska.

14'
Tomasz Loska wybornie zainterweniował na przedpolu. Milos Krasić był bliski dotarcia do prostopadłego zagrania od Marco Paixao.

13'
Lechia Gdańsk stara się nadać tempo tym zawodom.

11'
Sławomir Peszko efektownie urwał się na lewej flance boiska, i oddał soczyste uderzenie! Tomasz Loska delikatnie musnął futbolówkę, co uratowało Górnika Zabrze!

10'
Sławomir Peszko wrzucił z lewego skrzydła boiska. Zagranie przeciął jeden z obrońców Górnika.

9'
Damian Kądzior dał o sobie znać! Soczysta próba z okolic szesnastego metra od bramki Kuciaka! Piłka poszybowała nieznacznie nad poprzeczką.

8'
Łukasz Wolsztyński ambitnie ruszył do dłuższego zagrania od klubowego kolegi. Jego późniejszy zapał złamał sędzia liniowy, podnosząc w górę chorągiewkę.

7'

5'
Sławomir Peszko domagał się od sędziego odgwizdania przewinienia. Skrzydłowy Lecha uważał, że był niesportowo odepchnięty.
Arbiter Dobrynin puścił grę.

4'
Górnik Zabrze doskonale popracował w obronie. Centra z narożnika boiska powędrowała na głowę jednego z zawodników gospodarzy.

3'
Korner dla Lechii. Suarez udanie powstrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

2'
Cross w kierunku napastników Górnika Zabrze. Piłkę przejął pewnie Dusan Kuciak.

1'
Dobra akcja Lechii. Silny strzał z głębi pola karnego poleciał minimalnie obok bramki Tomasza Loski.

*'
Gra rozpoczęta!

*'
Igor Angulo został najlepszym zawodnikiem listopada w polskiej Ekstraklasie!

*'
Kibice z Zabrza dzisiaj będą liczyć na kolejny pokaz strzeleckiego kunsztu w wykonaniu Angulo. Hiszpański napastnik ma na ten moment 19. goli.

*'
W ostatniej, bezpośredniej batalii ligowej padł remis 1:1.

*'
Jedno z najciekawiej zapowiadających się bojów w tej serii gier poprowadzi Pan Zbigniew Dobrynin.

*'
Zestawienia taktyczne obu ekip!

*'
Dobry wieczór! Przed Nami kolejna dawka Ekstraklasowych emocji! Lider w tabeli, Górnik Zabrze, podejmie rozpędzoną Lechię Gdańsk.
Start spotkania o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online