Śląsk Wrocław - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Słowik - Pawelec, Celeban, Augusto (46' Madej), Tarasovs - Chrapek (53' Vacek), Riera, Kosecki (85' Srnić), Pich, Piech - Robak
Szmatuła - Konczkowski, Korun, Hebert, Pietrowski - Valencia (70' Badia), Dziczek (76' Angielski), Sedlar, Vassiljev, Mak - Papadopulos (66' Jankowski)

Dziękuję ślicznie za uwagę.

Byliśmy świadkami kapitalnego widowiska piłkarskiego. Obie strony miały wiele doskonałych sytuacji na zdobycie goli. Ostatecznie mieliśmy ich 4.
Piast Gliwice na ten moment powyżej strefy spadkowej.

Remis we Wrocławiu! Koniec spotkania.

90+5'
Piast Gliwice zneutralizował zagrożenie. Piłka poszybowała daleko od ich pola karnego.

90+4'
Wrocławianie mają okazję. Być może dzisiaj już ostatnią. Rzut wolny.

90+3'
Vassiljev kopnął w trybuny. Zawodnik z Estonii nie ma dzisiaj swojego dnia.

90+2'
Piotr Celeban bliski przejęcia bezpańskiej futbolówki. Duży błąd Heberta w swojej szesnastce. Stoper drużyny gospodarzy nie potrafił jednak skutecznie przyjąć piłki.

90+1'
Trwa walka o zwycięstwo. Obie ekipy nie będą zadowolone z podziału punktów.

89'
Jest decyzja: 4 minuty doliczone.

87'
Marcin Robak zmarnował kolejną, idealną okazję! Snajper, mając wiele miejsca blisko bramki, trafił w interweniującego Szmatułę.
Takie sytuacje muszą być skutecznie finalizowane.

86'
Goool! Kamil Angielski najwyżej wyskoczył do centry z rzutu wolnego. Bardzo ładny strzał głową! Futbolówka odbiła się od lewego słupka i wpadła do bramki.

85'
Jakuba Koseckiego na boisku zmienił Srnić.

84'
Uraz jednego z piłkarzy Śląska Wrocław.

83'
Vassiljev nie potrafił dokładnie dograć od rzutu wolnego. Każda minuta dla gości się liczy.

82'

80'
Ostatnie dziesięć minut podstawowego wymiaru czasu gry.

78'
Śląsk Wrocław był bliski dobicia Piasta! Marcin Robak wyśmienicie wypracował sobie okazję bramkową, jednak w decydującym momencie akcji, przegrał z wybornie broniącym Szmatułą.

76'
Karol Angielski wszedł na boisko, Kamil Dziczek nie rozegrał dobrych zawodów.

75'
Faul. Marcin Pietrowski zdecydowanie za późno zaatakował futbolówkę. Nie trafił w nią, a tylko w nogi rywala.

74'
5645 widzów jest na stadionie Śląska Wrocław.

72'
Piast Gliwice musi bardziej zaryzykować. Obrona Śląska Wrocław coraz lepiej się komunikuje na placu gry.

71'
Pozycja spalona. Arkadiusz Piech miał do siebie wiele pretensji.

70'
W zmianach wynik 2:2. Gerard Badia za Joela Valencię.

69'

67'
Niebezpiecznie rzut wolny wykonał Konstantin Vassiljev. W strefie bramkarskiej było wiele zamieszania, ale to obrona Śląska Wrocław udanie zareagowała.

66'
Maciej Jankowski ma pomóc swojej ekipie w odrobieniu strat. Papadopulos znalazł się na ławce rezerwowych.

65'
Gooool! Śląsk Wrocław ponownie na prowadzeniu! Bardzo ładna,
szybka akcja gospodarzy na prawej flance boiska. Pich doskonale odegrał do znajdującego się pod bramką Piecha, a ten z paru metrów nie zawiódł swoich kibiców.

64'
We Wrocławiu zaczął padać śnieg. Zobaczymy, jak to wpłynie na dynamikę zawodów.

63'
Vassiljev zaprzepaścił szansę Piasta Gliwice na skuteczną kontrę. Estończykowi zabrakło szybkości w rozegraniu, po stracie futbolówki w środku pola.

62'
żółta kartka Niesportowe zachowanie Koseckiego zmusiło arbitra do pokazania mu żółtego kartonika.
Sedlar również wpisany do notesu sędziego.

61'
Jakub Kosecki w pojedynku z Konczkowskim. Pomocnik Śląska przez chwilę leżał na murawie.

60'
Igors Tarasovs nieudanie trafił piłkę głową. Gospodarze mieli szansę zagrozić po stałym fragmencie gry.

59'
Jakub Szmatuła na posterunku! Marcin Robak szukał szczęścia z ostrego kąta. Bramkarz Piasta udanie nogami zatrzymał płaski strzał.

58'
Arkadiusz Piech poturbowany w powietrznej batalii. Gdański arbiter szybko przyznał wrocławianom rzut wolny.

57'
Jakub Słowik pewnie zgarnął piłkę, po nieudanym zgraniu głową jednego z zawodników Piasta Gliwice.

56'
Valencia zablokowany. Śląsk Wrocław zbyt biernie w obronie.

55'
Valencia próbował zamknąć dogranie z prawego skrzydła boiska. Pomocnik wysoko skakał do lecącej futbolówki, lecz niestety, dla niego, wyżej wyskoczył obrońca gospodarzy.

53'
Były gracz Piasta Gliwice, Kamil Vacek, zastąpił Michała Chrapka.

52'
Michał Chrapek korzysta z pomocy fizjoterapeutów. Zanosi się na zmianę w Śląsku Wrocław.

51'
Uderzenie w trybuny. Dziczek popisał się kolejną, nieudolną szarżą z futbolówką.

50'
Piast Gliwice gra bez zmian w składzie.

48'
Robert Pich odważył się o strzał ze znacznej odległości. Słowacki skrzydłowy kompletnie skiksował. Jakub Szmatuła mógł ze spokojem patrzeć na lecącą piłkę.

47'
żółta kartka Dziczek nie miał prawa uniknąć indywidualnej kary. Ostre wejście na nogę przeciwnika.

46'
Doszło do pierwszej zmiany u gospodarzy. Madej za Augusto.

46'
Śląsk Wrocław rozpoczął drugą odsłonę!

Portal Ekstrastats. zaprezentował dane statystyczne.

Koniec I części gry!

44'
Jakub Szmatuła pewnie wypiąstkował futbolówkę lecącą od rzutu wolnego. Ostatnie minuty dla gospodarzy.

43'
Chaos w obronie ekipy Waldemara Fornalika. Groźnie wykonany rzut wolny sprawił gościom wiele problemów.

41'
Valencia zmarnował kolejną szansę bramkową! Skrzydłowy przyjezdnych miał wiele miejsca do oddania strzału z okolic pola karnego. Płaskie uderzenie pewnie wyłapał Słowik.

40'
Pawelec próbował prostopadle zagrać do Robaka. Obrońca Śląska zagrał, jednak napastnik, Robak, nie miał szans dojść do zbyt mocnego podania.

38'
Augusto zbyt krótko wykonał rzut rożny. Obrońca Piasta głową skutecznie zainterweniował.

37'
Gol wyrównujący powinien na nowo rozbudzić dzisiejsze zawody.

35'
GOL! Remis na tablicy wyników! Igors Tarasovs zaliczył koszmarną stratę na swojej połowie boiska. Był ostatnim obrońcą! Prezent od rywala skutecznie odebrał Michal Papadopulos, zaskakując bramkarza płaskim zagraniem.

33'
Piast wypracował sobie kolejną sytuację strzelecką. Tym razem z kornera! Hebert wygrał powietrzny pojedynek ze swoim przeciwnikiem. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

32'

30'
Drugi kwadrans gry okazał się dużo gorszy od tego pierwszego. Mniej sytuacji bramkowych oglądamy w stolicy województwa dolnośląskiego.

29'
Arbiter główny dostrzegł faul Sedlara. Wszystko się działo w centrum placu gry.

27'
Augusto zanotował soczystą centrę z lewego skrzydła boiska. Jeden ze stoperów Piasta zachował zimną krew i głową oddalił zagrożenie.

26'
Przewinienie w ofensywie zrealizował Papadopulos. Od stałego fragmentu gry rozpoczną podopieczni Jana Urbana.

24'
Jakub Szmatuła świetnie wyszedł do centry z prawego narożnika boiska. Śląsk Wrocław przejął wyraźną inicjatywę.

23'
Pich dobrze zablokowany. Marcin Pietrowski uniemożliwił Słowakowi skutecznie dograć z prawej flanki boiska.

22'
Ciekawy cross w kierunku Marcina Robaka. Snajper Śląska Wrocław próbował ambitnie przejąć futbolówkę, ale ta w ostatniej chwili zrobiła mu psikusa, w postaci kozła.

20'
Coraz większe opady deszczu we Wrocławiu. Taka aura powinna zmotywować obie strony po podejmowania śmielszych prób z dystansu.

19'

17'
Dziczek z Makiem próbowali rozmontować defensywę wrocławian. Wszystko się pięknie układało do momentu, kiedy to nieudolne, prostopadłe zagranie zaliczył Dziczek.

16'
Dziczek nie potrafił dokładnie nakryć futbolówki, w pobliżu pola karnego "Wojskowych". Silny strzał pofrunął wysoko nad poprzeczką bramki.

15'
Jedna szósta tego spotkania przeszła do historii. Był to czas bardzo produktywny z obu ze stron.

14'
Sędzia dopatrzył się przewinienia, w wykonaniu gospodarzy. Ze środkowej strefy boiska grę rozpocznie Piast.

12'
Śląsk Wrocław niekiedy gra bardzo ekstrawagancko na swojej połowie boiska.

11'

9'
Fantastyczny strzał z rzutu wolnego pokazał Konstantin Vassiljev! Rykoszet spowodował, że piłka poleciała na prawy słupek bramki. Coraz emocjonująco się Nam robi we Wrocławiu.

8'
Piotr Celeban spowodował upadek Papadopulosa. Rzut wolny dla ekipy przyjezdnych.

7'
Vassiljev dośrodkował z lewego skrzydła boiska. Niezastąpiony w powietrznej rywalizacji Celeban uspokoił sytuację.

5'
"Piastunki" dążą do jak najszybszej odpowiedzi.

4'
W rundzie jesiennej, w bezpośredniej potyczce, padł remis 1:1.

2'
GOL! Ależ rozpoczęcie meczu! Arkadiusz Piech zaprezentował przepiękny strzał z dystansu! Uderzenie ulokowano w prawym oknie bramki!
Mamy kandydata do "gola kolejki".

1'
Kapitalna okazja dla Piasta! Goście powinni objąć prowadzenie! Wyśmienite rozegranie piłki przez Maka nie wykorzystał Valencia. Pomocnik przegrał bój z doskonale, ofiarnie interweniującym Słowikiem!

*'

*'
Piłkarze obu drużyn pojawili się na płycie boiska.

*'
We Wrocławiu rozjemcą meczu będzie Pan Dominik Sulikowski.

*'
W takich zestawieniach taktycznych obie ekipy zaczną nadchodzący bój.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30

*'
Witamy wszystkich fanów polskiej Ekstraklasy! Nasz serwis przygotuje relację tekstową LIVE z meczu: Śląsk Wrocław - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online