Lech Poznań - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Putnocky - Gumny, Janicki, Dilaver, Kostevych - Trałka, Gajos (46' Tetteh) - Radut, Jevtić, Makuszewski (28' Barkroth) - Gytkjaer (80' Rakels).
Sandomierski – Fink, Helik, Malarczyk, Pestka – Drewniak, Deja – Wójcicki (59' Wdowiak), Hernandez (54' Szczepaniak), Mihalik (72' Ferraresso) – Piątek.

Dilaver (38.)

Trałka (51.) żółta kartka
Tetteh (54.) żółta kartka
Fink (90+1.) żółta kartka

Mecze na żywo: Lech Poznań - Cracovia

Zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Krakowianie tylko okresami zagrażali lechitom.

Koniec spotkania.

90+7'
Z dystansu uderzył Jevtić. Bramkarz nie dał się pokonać.

90+5'
Do strzału głową po centrze z rzutu wolnego doszedł golkiper Cracovii, Sandomierski, ale futbolówka przeszła obok słupka.

90+4'
Minął doliczony czas, arbiter jednak jeszcze nie zakończył meczu.

90+3'
Lechici zaczynają grać na czas, uciekają z futbolówką pod linię końcową.

90+2'
Kostevych ugrał rzut wolny tuż przy linii pola karnego.

90+1'
żółta kartkaFink otrzymał żółtą kartkę za przekroczenie przepisów w starciu z Radutem.

90'
Gra została przedłużona o trzy minuty.

90'
Gumny uwierzył w swoje możliwości strzeleckie i huknął z daleka. Równie mocno, jak niecelnie.

89'
Kolejna próba szwedzkiego skrzydłowego, efekt podobny jak przed momentem.

88'
Jevtić bezpośrednio strzelił ze stojącej futbolówki, ale golkiper nie dał się zaskoczyć. Po chwili jeszcze z dystansu niecelnie uderzył Barkroth.

88'
Nieudany wślizg Wdowiaka, pomocnik Cracovii wyraźnie sfaulował Barkrotha. Rzut wolny dla "Kolejorza" na wysokości pola karnego gości.

87'
Dobrze ustawiony Malarczyk nie pozwolił Trałce dojść do wrzutki Jevticia.

85'
Długa piłka do wbiegającego w pole karne Helika, ten próbował ją odgrywać na środek szesnastki, ale zamiast tego, zagrał ją prosto do Putnocky'ego.

84'
Kompletnie nieudane rozegranie tego stałego fragmentu gry. Od bramki wznowi Sandomierski.

83'
Udany wślizg Pestki przy linii końcowej uniemożliwił Barkrothowi zacentrowanie w szesnastkę. Rzut rożny.

80'
Trzecia zmiana w poznańskim zespole: Rakels zastąpił Gytkjaera.

79'
Za głębokie dośrodkowanie Barkrotha. Gytkjaer nie miał szans na dojście do piłki.

78'

77'
Krakowianie skupiają się głównie na przerywaniu ataków Lecha Poznań, gospodarze natomiast wciąż dążą do podwyższenia rezultatu.

76'
Na trybunach zasiada 20 692 widzów.

72'
Zmiana w Cracovii: Ferraresso wszedł za Mihalika.

72'
Fatalny strzał bez przyjęcia Raduta. Rumun niepotrzebnie podjął taką decyzję.

70'
Deja mógł wyrównać stan meczu, ale dogranie Szczepaniaka było nieco za wysokie. Źle zachowali się defensorzy Lecha.

68'
Centymetrów zabrakło teraz Gytkjaerowi, aby zamknąć uderzeniem wrzutkę Raduta.

67'
Nie było precyzji w płaskim wstrzeleniu Barkrotha, przez co obrońcy gości nie mieli kłopotów z przejęciem piłki.

65'
Uderzenie Jevticia z ponad 25 metrów poszybowało wysoko nad poprzeczką.

63'
Radut z dystansu, próba zablokowana.

63'
Duży kocioł w polu karnym Cracovii w ostatnich kilkudziesięciu sekundach. Ponownie zabrakło dokładności w najważniejszym momencie akcji, aby wynik uległ zmianie.

62'
Kostevych zacentrował w pole karne. Do futbolówki nie zdołał dojść Barkroth.

60'
Tempo meczu wyraźnie spadło.

59'
Roszada w ekipie spod Wawelu: za Wójcickiego wszedł Wdowiak.

58'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

57'
Rzut rożny dla piłkarzy prowadzonych dziś przez Rene Pomsa.

55'
Przewinienie w ofensywie Barkrotha, sędzia Złotek przerwał grę.

54'
żółta kartkaKartonik w kolorze żółtym ujrzał Tetteh za spóźnione wejście.

54'
Korekta w wyjściowym zestawieniu gości: Szczepaniak zajął miejsce Hernandeza.

51'
żółta kartkaTrałka otrzymał żółtą kartkę za faul w okolicy środka boiska.

50'
Dwaj zawodnicy Lecha przeszkodzili sobie w polu karnym Cracovii - Jevtić precyzyjnym strzałem chciał podwyższyć prowadzenie, lecz zamiast tego, trafił w Gytkjaera.

49'
Okres niedokładności w grze obydwu ekip.

47'
Przyzwoita wrzutka Raduta, ale nikt nie zdołał zamknąć akcji strzałem.

46'
Barkroth wywalczył korner dla swojej drużyny.

46'

W składzie gospodarzy nastąpiła zmiana: Tetteh zastąpił Gajosa.

Po zakończonej przerwie, piłkarze powrócili na boisko.

Statystyki:

Po 45 minutach piłkarze z Poznania zasłużenie prowadzą. Mecz rozgrywany jest w niezłym tempie, oba zespoły stworzyły sporo sytuacji podbramkowych.

45+3'
Zaskakujące uderzenie z powietrza w wykonaniu Piątka. Putnocky nie dał się zaskoczyć.

45+1'
Kostevych udanie zablokował dośrodkowanie Finka i po chwili dał mu się sfaulować.

45'
Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

43'
Piłka w siatce Cracovii! Arbiter nie uznał gola, gdyż dopatrzył się ofsajdu, a powtórki nie dają jednoznacznej odpowiedzi, czy ta decyzja sędziego należała do słusznych.

41'
Prostopadłe podanie Jevticia było nieco zbyt mocne dla Gytkjaera, ale mimo to Duńczyk prawie doszedł do zagrania. Uprzedził go golkiper.

40'
Poznaniacy zdają się kontrolować boiskowe wydarzenia.

38'
1:0! Dilaver zdobył swojego pierwszego gola w Lechu Poznań. Obrońca zachował się najsprytniej w polu karnym i dał prowadzenie lechitom.

37'
Sandomierski interweniował na wszelki wypadek po centrze Gumnego. Korner dla gospodarzy.

36'
Zamieszanie w obrębie szesnastki "Pasów", nikt jednak nie zdołał oddać groźnego uderzenia.

35'
Piłka w siatce Lecha! Piątek pokonał z bliska Putnocky'ego, ale sędzia liniowy słusznie zauważył, że w momencie kopnięcia futbolówki był na spalonym.

34'
Bezpośredni strzał Hernandeza podbił Gytkjaer. Korner dla krakowskiego zespołu.

33'
Arbiter dostrzegł przewinienie Dilavera na Mihaliku blisko pola karnego poznaniaków. Będzie rzut wolny. Do bramki około 20 metrów.

32'
Kapitan drużyny w niebiesko-białych barwach uderzył z 25 metrów. Zrobił to jednak niedostatecznie słabo, aby pokonać bramkarza.

29'
Ciekawe rozegranie pomiędzy graczami Lecha, w końcowej fazie Gumny podał przed pole karne, gdzie uderzył Radut. Rumun nie trafił jednak w światło bramki.

28'
Miejsce kontuzjowanego zawodnika zajął Barkroth.

26'
"Maki" już poza placem gry. Za moment nastąpi zmiana.

25'
Błąd techniczny Makuszewskiego zakończył się dla niego urazem. Skrzydłowy Lecha źle stanął przy próbie przyjęcia piłki i będzie potrzebna pomoc sztabu medycznego. Dla reprezentanta Polski może to być koniec meczu.

24'
Kolejny bardzo słabo wykonany przez gospodarzy korner nie miał prawa zakończyć się niebezpieczeństwem pod bramką Sandomierskiego. Jevtić przeciągnął wrzutkę.

23'
Lechici wznowią grę od rzutu rożnego.

22'
Ryzykowny, ale skuteczny wślizg Pestki we własnej szesnastce zatrzymał szarżującego Makuszewskiego.

20'
Centrę Raduta z lewego rogu bez problemów wypiąstkował bramkarz.

19'
Wstrzelona ze skrzydła przez Gytkjaera futbolówka nie znalazła adresata.

18'
Szwajcarski pomocnik powtórzył próbę z daleka. Ponownie świetnie spisał się golkiper.

17'
Jevtić w swoim stylu soczyście strzelił zza szesnastki. Dobra interwencja Sandomierskiego uchroniła gości przed stratą gola.

15'
Powoli zarysowuje się przewaga gospodarzy. Zawodnicy z Poznania nie mogą się jednak wyzbyć braku precyzji w zagraniach.

13'
Słabe uderzenie z dystansu Gumnego. Wychowanek "Kolejorza" wyraźnie chybił.

12'
Spotkanie toczy się w dobrym tempie. Obydwie drużyny cały czas próbują atakować.

10'
Kocioł w polu bramkowym gości, ostatecznie defensorzy wybili piłkę.

9'
Piłkarze ze stolicy Wielkopolski wywalczyli wznowienie gry z prawego narożnika boiska.

8'
Źle rozegrany stały fragment gry i poznaniacy oddalili zagrożenie.

7'
Duża niepewność w grze obronnej gospodarzy. Będzie korner dla podopiecznych Michała Probierza po wybiciu Kostevycha.

6'
Gajos z dystansu, futbolówka poszybowała daleko od bramki.

5'
Zmiana decyzji - bramka nie została uznana! Wciąż zatem mamy remis.

4'
Trwa wideoweryfikacja VAR.

3'
Piątek otworzył wynik meczu!
Napastnik gości wykorzystał złe zachowanie Dilavera i po kornerze umieścił piłkę w siatce. Powtórki wskazują jednak, że austriacki obrońca został sfaulowany przy tej akcji.

2'
Rzut rożny dla Cracovii.

1'
Szybki atak lechitów, Makuszewski dośrodkował jednak za wysoko dla Gytkjaera.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Obie "jedenastki" wychodzą na plac gry. Kibice Lecha Poznań odśpiewują klubowy hymn. Za kilka minut zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego.

*'
Arbitrem wyznaczonym do poprowadzenia nadchodzącego pojedynku jest Pan Mariusz Złotek (Gorzyce).

*'
Siedmiu zawodników, którzy uzupełnią "osiemnastkę" meczową Cracovii: Wilk, Siplak, Dytiatjew, Ferraresso, Dimun, Wdowiak, Szczepaniak.

*'
Na ławce trenerskiej Lecha Poznań zasiądzie dzisiaj Rene Poms, asystent Nenada Bjelicy. Chorwat został zawieszony na dwa spotkania, w związku z jego zachowaniem podczas meczu z Piastem Gliwice.

*'
Rezerwowi klubu z Wielkopolski: Burić, Nielsen, Tetteh, Barkroth, Jóźwiak, Majewski, Rakels.

*'
Obie drużyny zmierzyły się już ze sobą w tym sezonie. W sierpniu w stolicy Małopolski lepsi byli lechici. Zespół Michała Probierza poległ w starciu z poznaniakami 0:2.

*'

*'
Dzisiejszych rywali w tabeli dzieli dziesięć punktów. Zajmujący 5.miejsce "Kolejorz", zdobył ich do tej pory 29, a krakowianie utrzymujący 12. lokatę, mają 19 "oczek".

*'
Spotkanie, które zamknie dziewiętnastą serię gier, rozpocznie się o godzinie 18:00.

*'
Dobry wieczór Państwu. W Poznaniu odbędzie się "mecz przyjaźni" pomiędzy miejscowym Lechem i Cracovią. Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online