Jagiellonia Białystok - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
5 : 1

Pawełek - Grzyb, Runje, Mitrović, Guilherme (84' Wasiluk) - Romańczuk, Kwiecień - Frankowski, Świderski (74' Pospisil), Novikovas (61' Cernych) - Sekulski.
Gostomski - Rymaniak, Kovacević, Dejmek, Diaw (46' Kaczarawa), Kallaste (58' Soriano) - Kosakiewicz, Burdenski (46' Cvijanović), Możdżeń, Kiełb - Górski.

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce

Dziękujemy Państwu ślicznie za wspólnie spędzony czas i przeżyte emocje.

90'
Sekulski zmarnował doskonałą okazję do skompletowania hat-tricka! Jego dwa strzały z bliskiej odległości zdołał odbić Gostomski.

89'
Odważne uderzenie Grzyba z dystansu, piłka po koźle nie sprawiła jednak kłopotów golkiperowi.

88'
Bardzo spokojne tempo meczu. Widać, że pojedynek zbliża się do końca.

86'
żółta kartkaKwiecień ukarany żółtym kartonikiem za faul na Możdżeniu.

84'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod białostocką bramką po tym rzucie rożnym.

84'
Trzecia zmiana w zespole z Podlasia: Wasiluk zastąpił Guilherme.

83'
Kaczarawa zdołał wywalczyć korner.

82'
Około dziesięć minut dzieli gospodarzy od zainkasowania trzech punktów.

80'
Poprzeczka po odbiciu się piłki od Kaczarawy! Na nieszczęście Gruzina, zaraz po tej sytuacji piłka wpadła w rękawice Pawełka.

77'
Wrzutka Frankowskiego nie doszła do żadnego z jego klubowych kolegów.

74'
Zmiana w "Dumie Podlasia": Pospisil wszedł, Świderski zszedł.

73'
Dogranie Świderskiego wylądowało w rękawicach bramkarza gości.

72'
żółta kartkaKosakiewicz ukarany żółtą kartką. Będzie rzut wolny na wysokości szesnastki Korony.

71'
Drugie z rzędu rozegranie zostało szybko rozczytane przez defensorów kieleckiej ekipy.

71'
Powtórka stałego fragmentu gry.

70'
Dejmek na rzut rożny.

69'
Niewiele zabrakło Soriano, aby zdążyć do dogrania Kiełba z lewej strony.

68'
Chaos w szeregach obronnych gości, podopieczni Gino Lettieriego popełniają proste błędy.

67'
5:1! Kwiecień pokonał bramkarza!
Środkowy pomocnik celną główką zamknął wrzutkę Cernycha.

65'
Białostoczanie zdają się kontrolować wydarzenia boiskowe.

64'
4:1! Sekulski zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu! Guilherme dokładnie wstrzelił piłkę, prosto pod nogi nadbiegającego napastnika, a ten wślizgiem wepchnął piłkę do siatki.

63'
Obydwa kluby rozgrywają futbolówkę głównie w środku placu gry. Szwankuje dokładność podań.

61'
Korekta w składzie Jagiellonii Białystok: Cernych zajął miejsce Novikovasa.

60'
Tempo spotkania wyraźnie spadło w drugiej połowie.

58'
Trener Korony postanowił dokonać ostatniej zmiany: Soriano zastąpił Kallaste.

57'
Romańczuk przewinił w ofensywie, arbiter odgwizdał rzut wolny.

57'
Przyblokowana wrzutka Sekulskiego. Kolejny w tym pojedynku rzut rożny.

56'
Kaczarawa uderzył głową po dośrodkowaniu z narożnika. Piłka minęła bramkę.

55'
Róg dla koroniarzy.

54'
Kwiecień popisał się doskonałą "ruletką", dzięki której ograł dwóch piłkarzy. Wraz z udanym zwodem, wpadł w szesnastkę i uderzył. Próba została jednak zablokowana.

53'
Bezpośredni strzał Kiełba nie znalazł drogi do celu.

53'
Rzut wolny dla Korony Kielce z około 30 metrów.

51'
Górski nie najgorzej przyjął sobie piłkę w szesnastce gospodarzy, ale jego późniejsze uderzenie pozostawiło wiele do życzenia.

50'
Kaczarawa niemal idealnie zagrał do wbiegającego w pole karne Możdżenia, ten jednak zamiast od razu uderzać postanowił przyjmować i nic z tej akcji nie wynikło.

48'
Dokręcona centra Rymaniaka została w ostatniej chwili przecięta przez Grzyba.

47'
Uderzenie Świderskiego zza pola karnego poszybowało wysoko nad poprzeczką.

46'

W drużynie gości nastąpiły dwie zmiany: za Burdenskiego i Diawa weszli Cvijanović i Kaczarawa.

Zawodnicy wracają na boisko po zakończonej przerwie.

Statystyki:

Bardzo dużo emocji w Białymstoku. Aż cztery gole, dużo sytuacji po obu stronach. Miejmy nadzieję, że druga część spotkania będzie stała na takim samym albo wyższym poziomie.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

45'
3:1! Świderski trafił do pustej bramki!
Gospodarze wyszli "dwa na jeden" z golkiperem, Sekulski wyłożył piłkę Świderskiemu, a ten dopełnił formalności.

43'
Kiełb nie trafił czysto w piłkę przy próbie zdobycia bramki wyrównującej, przez co wynik wciąż jest niekorzystny dla gości.

42'
żółta kartkaByły gracz m.in. Lecha Poznań otrzymał napomnienie w postaci żółtej kartki.

41'
Taktyczne przewinienie Możdżenia po stracie.

39'
Koroniarze nie przerywają ataków. Cały czas jednak dobrze spisuje się linia defensywna "Jagi".

37'
Nieudana szarża Kwietnia. Rajd pomiędzy trzema zawodnikami Jagiellonii nie zakończył się powodzeniem.

36'
Rymaniak zacentrował w pole karne, znalazł tam Górskiego, jednak napastnik po przyjęciu futbolówki już po chwili ją stracił.

34'
Możdżeń w swoim stylu huknął zza szesnastki, ale tym razem było to niecelne uderzenie.

33'
żółta kartkaRomańczuk dostał żółty kartonik za bardzo spóźnione wejście niedaleko pola karnego "Dumy Podlasia".

31'
Przeciągnięta wrzutka Guilherme z lewej strony boiska nie znalazła adresata.

29'
2:1! Gospodarze ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą Sekulskiego! Grający na szpicy piłkarz otrzymał idealne podanie od Novikovasa i precyzyjnym strzałem trafił do siatki.

27'
Nie najlepsze wykonanie, piłka wybita poza obręb pola karnego.

26'
Korner dla zawodników Gino Lettieriego.

25'
Senegalski obrońca został teraz sfaulowany przez Świderskiego zaraz po odebraniu mu futbolówki.

24'
Zdecydowanie za mocne górne podanie Diawa, nie wiadomo do kogo chciał zagrać środkowy defensor koroniarzy.

23'

21'
1:1! Fantastyczny gol Kiełba!
Świetny strzał z ponad 25 metrów pomocnika kieleckiej drużyny, golkiper nie miał szans na obronę.

20'
Dużo dzieje się na boisku, bardzo ciekawe starcie w stolicy Podlasia.

19'
Diaw skiksował we własnym polu karnym, na jego szczęście Dejmek szybko naprawił jego błąd.

18'
Nie popisał się teraz Sekulski. Snajper Jagiellonii przesadził z siłą dogranej futbolówki, przez co okazja do przeprowadzenia groźnej akcji spełzła na niczym.

17'
Zablokowana centra Kosakiewicza. Kielczanie wciąż w pobliżu pola karnego białostoczan.

16'
żółta kartkaNapastnik Korony otrzymał za ten faul żółtą kartkę.

15'
Górski przewinił w starciu o górną piłkę w okolicach szesnastki gospodarzy. Poszkodowanym Runje.

14'
Kovacević z dystansu, dobrze ustawiony Pawełek nie dał się zaskoczyć.

12'
Kallaste trafił piłką Grzyba w głowę z niewielkiej odległości. Gra zatrzymana, kapitan "Jagi" potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

11'
1:0! Novikovas otworzył wynik meczu!
Litewski skrzydłowy przeprowadził indywidualną akcję, wbiegł w pole karne i uderzeniem po ziemi nie dał szans Gostomskiemu.

9'
Novikovas pospieszył się z zagraniem na wolne pole do Guilherme. Niepotrzebna strata.

7'
Półwolej Świderskiego z linii szesnastego metra nie miał prawa zaskoczyć bramkarza. Gracz białostockiej ekipy kopnął futbolówkę niedostatecznie mocno.

6'
Główka Kwietnia po centrze Novikovasa z rzutu wolnego minęła słupek o blisko metr.

5'
Frankowski jest aktywny od pierwszych minut. Jego rajdy prawą stroną wywołują problemy w szeregach obronnych gości.

3'
Potężne zamieszanie w polu karnym Jagiellonii, ostatecznie jednak ani Kiełb, ani Burdenski nie zdołali oddać celnego strzału na bramkę Pawełka.

2'
Novikovas! Gdyby Litwin lepiej złożył się do uderzenia z powietrza, to Gostomski najprawdopodobniej musiałby wyjąć piłkę z siatki. A tak, golkiper zdołał na raty wyłapać tę próbę.

1'
Gramy!

*'
Początek już za moment. Obydwa zespoły są już na murawie.

*'
Arbiter główny nadchodzącej rywalizacji to Pan Tomasz Musiał (Kraków).

*'

*'
Rezerwowi gości: Alomerović, Barry, Jukić, Aankour, Cvijanović, Soriano, Kaczarawa.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Węglarz, Cernych, Wasiluk, Guti, Wlazło, Pospisil, Tomasik.

*'
W stolicy województwa świętokrzyskiego lepsi byli podopieczni Ireneusza Mamrota. Białostoczanie wygrali z Koroną 3:2.

*'
Poprzednia kolejka lepiej zakończyła się dla zawodników z Podlasia. "Jaga" pokonała Sandecję Nowy Sącz 1:0. Natomiast kielczanie od pewnego czasu mają spadek formy. Ich ostatnie zwycięstwo miało miejsce blisko dwa tygodnie temu, w rewanżowym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski przeciwko Zagłębiu Lubin.

*'
Tak prezentuje się ligowa tabela:

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie! Do zakończenia rundy jesiennej obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy pozostały dwie kolejki. Przedostatnia seria gier zostanie rozegrana dzisiaj i jutro. Jednym z dwóch spotkań, które ją rozpocznie, będzie pojedynek: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce.
Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego starcia. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online