Arka Gdynia - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 0

Steinbors – Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Warcholak – Łukasiewicz – Zarandia (71' Kun), Kriwiec (63' Nalepa), Szwoch, Piesio – Siemaszko.
Loska – Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj – Matuszek, Ambrosiewicz – Wolsztyński (61' Kądzior), Kurzawa – Żurkowski (80' Ledecky), Angulo.

Zbozień (90+3.)

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Górnik Zabrze

90+4'

90+3'
Goool! 1:0 dla Arki. Co za końcówka! Jurado wywalczył piłkę, jego strzał obronił Loska, ale wobec dobitki Zbozienia był już bez szans!.

90+1'
Żółtą kartką ukarany również Kądzior.

89'
Ledecky żółta kartka

84'
Jurado zastąpił Siemaszkę.

84'
Groźnie uderzał Kądzior, ale Steinbors zdołał odbić pilkę. Dobijać próbował Angulo, ale skiksował.

81'
Siemaszko uderzał przewrotką, ale ostatecznie piłka minęła bramkę.

80'
Ledecky zastąpił Żurkowskiego.

76'
żółta kartka Koj ukarany żółtą kartką.

73'
Druga połowa nie dostarcza zbyt wielu emocji.

71'
Zarandia opuścił boisko, a zastąpił go Kun.

68'
Wieteska niecelnie uderzał po zagraniu Kurzawy.

63'
Nalepa zastąpił Kriwca.

61'
Kądzior zastąpił Wolsztyńskiego.

59'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

54'
Górnik po przerwie prezentuje się lepiej.

51'
Warcholak uderzył z bardzo dużej odległości, ale pewnie interweniował Loska.

50'
Marcjanik ukarany żółtą kartką.

49'
Jak na razie gra toczy się w środku pola.

46'

'
Statystyki pierwszej połowy:

45+1'

45'
W końcówce pierwszej połowy przewagę zyskał Górnik.

44'
Z 30 metrów z rzutu wolnego uderzał Kurzawa i Arkę uratował słupek!

40'
Kontra Górnika zakończona lekkim strzałem Żurkowskiego.

38'
Groźne dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Górnika. Ostatecznie jednak grę od bramki wznowi Loska, choć wydaje się, że Arce należał się kolejny rzut rożny.

34'
Zarandia z dystansu uderzył nad bramką.

33'
Arka cały czas atakuje bramkę Górnika.

30'
Było groźnie. Siemaszko uniknął spalonego, głową chciał uderzyć obok Loski, który wyszedł z bramki, ale uderzył obok bramki.

27'
Arka prezentuje się dziś naprawdę dobrze.

23'
Bardzo niecelny strzał Kurzawy.

20'
Wolsztyński uderzył na bramkę Arki, ale Steinbors zdołał wybić piłkę nad rzut rożny. Było groźnie.

16'
Groźna akcja Arki, ale strzał Piesia głową przeleciał nad bramką.

15'
Po dośrodkowaniu głową obok bramki uderzał Angulo.

13'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Wolsztyńskiego.

12'
Warcholak zamknął akcję po dośrodkowaniu Kriwca, ale nie trafił w światło bramki.

8'
Ładna akcja Zarandii, który zszedł do środka, ale jego mocny strzał z pola karnego był niecelny.

7'
Obrońcy Górnika wybili piłkę przed pole karne, dopadł do niej Zarandia, którego strzał na rzut rożny wybili obrońcy.

6'
Jak na razie jest to dość wyrównane spotkanie, choć to Arka wydaje się być bardziej zdeterminowana w atakach.

3'
Piesio mocno dośrodkował w pole karne, ale Loska zdołał odbić piłkę.

1'
Arka od razu ruszyła do przodu i oddała strzał z bardzo dużej odległości. Lekki i niecelny. Nie było zagrożenia.

1'
Rozpoczęła Arka.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Górnik musi ten mecz wygrać, aby utrzymać pozycję lidera Lotto Ekstraklasy.

'
Składy:

'
Początek meczu o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online