Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 3

Kuciak - Milos, Wawrzyniak, Augustyn, Nunes (56' Lipski) - Wojtkowiak, Łukasik - F. Paixao, Krasić (46' Balde), Peszko (76' Kuświk) - M. Paixao
Załuska - Nunes, Dvali, Fojut, Rapa - Piotrowski (89' Kort), Drygas, Murawski (90+3' Rudol) - Delev (77' Matynia), Frączczak - Zwoliński

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Zawodnicy Lechii Gdańsk nie spodziewali się takiej gry ekipy ze Szczecina. Gospodarze wykazywali się dzisiaj dużą nieudolnością piłkarską.
Jakub Piotrowski zasłużył, w mojej opinii, na miano najlepszego gracza niedawno zakończonego starcia ligowego.

90+5'
Gubi się defensywa Lechii. Prawa strona boiska jest przejęta przez "Portowców".

90+4'
Romario Balde przegrał z kretesem rywalizację na lewej flance boiska. Pogoń Szczecin już może się cieszyć ze zwycięstwa.

90+3'
Taktyczna zmiana. Sebastian Rudol za Rafała Murawskiego.

90+2'
Łukasz Zwoliński wybornie popracował w obronie. Napastnik gości sprowokował swojego przeciwnika do przewinienia.

90'
Sześć minut zdecydował się przedłużyć mecz Zbigniew Dobrynin.

89'
Zmiana. Jakub Piotrowski wymieniony przez Dawida Korta.

89'
Gramy dalej.

88'
Przerwa w grze. Pirotechnika dała o sobie ponownie znać.

87'
Grzegorz Kuświk próbował mocno uderzyć zza pola karnego. Napastnik Lechii, tuż przed próbą, stracił równowagę.

86'
Coraz mniej czasu pozostało gdańszczanom na odrobienie strat. Nie można im odmówić wielkiego entuzjazmu w ostatnich minutach.

84'
Ricardo Nunes zbyt mocno posłał piłkę ze stałego fragmentu gry. Poszybowała za bramkę Dusana Kuciaka.

83'
GOL! Marco Paixao ponownie wpisał się na listę strzelców. Portugalski napastnik doskonale wpakował piłkę do bramki, z niewielkiej odległości. Rzut rożny wyszedł gospodarzom.

82'
Nunes uprzedził nadbiegającego do piłki z dośrodkowania, z lewego skrzydła. Po dobrej interwencji - korner dla Lechii.

80'
Hubert Matynia spróbował szczęścia z dystansu. Młody pomocnik nie zagroził w żadnym stopniu bramki Kuciaka, ale jednak poprawił statystykę w ilości "uderzeń".

79'
Marco Paixao ponownie pomógł sobie ręką, przy próbie przechwycenia futbolówki.

77'
Hubert Matynia zastąpił Spasa Deleva.

76'
Grzegorz Kuświk spróbuje pomóc swoim kolegom z drużyny, Sławomir Peszko był jednym z lepszych graczy Lechii.

75'
Marco Paixao nie uniknął zagrania piłki ręką. Sędzia główny dostrzegł nieprzepisowe zachowanie w polu karnym Pogoni.

74'
Coraz więcej frustracji widać na twarzach piłkarzy gdańskiego klubu.

72'
Zbigniew Dobrynin nie dopatrzył się faulu na Frączczaku. Gracze Pogoni reklamowali złamanie regulaminu gry przez Patryka Lipskiego.

71'
Gooool! 0:3! Adam Frączczak nie zawiódł swoich kibiców, i pewnie ulokował futbolówkę w prawym, dolnym rogu bramki!

69'
Arbiter główny pokazał na jedenasty metr! Zagranie ręką Milosa.

68'
Romario Balde nie patyczkuje się podczas walki o futbolówkę. Kolejny raz przekroczył zasady gry ten piłkarz "Biało - Zielonych".

67'
Rzut wolny wykonany przez Łukasika nie należał do wybitnych. Defensywa przyjezdnych bardzo dobrze wyjaśniła sytuację w swojej szesnastce.

66'
żółta kartka Żółta kartka dla Ricardo Nunesa. Tego zawodnika, z racji wyczerpania limitu kartkowego, nie zobaczymy w weekend, na boisku.

65'
Flavio Paixao genialnie przeszedł z piłką, na prawej flance boiska. Portugalski pomocnik próbował dograć do swojego brata bliźniaka, ale w ostatniej chwili wślizgiem zareagował obrońca Pogoni.

64'

62'
Łukasz Załuska jest niemal bezbłędny w grze na przedpolu. Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł efektu wymiernego.

61'
Sławomir Peszko został bez pardonu zaatakowany. Dużo fauli oglądamy dzisiaj w środkowej strefie placu gry.

60'
Wybiła godzina gry w Gdańsku. Pogoń Szczecin zaskakuje wszystkich, którzy skazywali ją na pożarcie w starciu z Lechią.

59'
Łukasz Załuska doskonale na przedpolu. Dobre warunki fizyczne zaprocentowały w powietrznej batalii o futbolówkę.

58'
Rzut wolny dla Lechii. Odległość bardzo dobra na to, aby spróbować zagrozić bramce Załuski.

56'
Joao Nunes już wylądował na rezerwie. Patryk Lipski zameldował się na placu gry.

55'
Romario Balde przypadkowo trafił w udo rywala. Na murawie po raz kolejny pojawił się sztab medyczny. Piotrowski będzie chyba zmieniony.

55'
Leży zawodnik Pogoni Szczecin.

54'
Goście bardzo swobodnie rozgrywają futbolówkę w obrębie szesnastki Lechii. Piotrowski zaprzepaścił świetną okazję na zdobycie gola. Adam Frączczak bardzo dokładnie zacentrował z prawej flanki.
Piłka poszybowała w trybuny.

52'
Brak komunikacji wśród zawodników ze Szczecina. Dośrodkowanie Rapy nie doszło do trzech graczy Pogoni.

51'
Marco Paixao nie dopilnował swojego ustawienia. Pogoń Szczecin zacznie od kolejnego rzutu wolnego.

50'
Rafał Murawski reklamował zagranie piłki ręką przez Jakuba Wawrzyniaka. Jego uwagi były zupełnie bezpodstawnie.

49'
Łukasz Załuska instynktownie wyszedł do dośrodkowania z rzutu wolnego. Futbolówka miała wielkie szanse na dotarcie na głowy zawodników Lechii.

48'
Rafał Murawski nie wytrzymał próby nerwów. Flavio Paixao sfaulował w niebezpiecznej strefie boiska.

47'
Dusan Kuciak pewnie zgarnął futbolówkę, po zbyt krótkim podaniu od Piotrowskiego. Adam Frączczak powinien, a nawet musiał zostać lepiej obsłużony.

46'
Romario Balde zmienił Milosa Krasicia. Trener Owen próbuje gonić niekorzystny rezultat.

46'
II połowa zawodów!

Solidna porcja statystyk od portalu Ekstrastats.

Zbigniew Dobrynin zakończył I połowę spotkania w Gdańsku!

45'
"Portowcy" są dużo aktywniejsi w ofensywie.

44'
O jedną minutę dłużej pograją obie ekipy w tej części gry.

44'
Końcowa faza I odsłony spotkania.

43'
Milos Krasić nieudanie wstrzelił futbolówkę, z prawego skrzydła boiska. Łukasz Załuska bezproblemowo zatrzymał zagranie.

42'
Rapa musi spróbować opanować swoje emocje. Kolejny groźny faul na jego koncie.

41'
Adam Frączczak mocno niecelnie przyjął sobie dłuższe zagranie. Futbolówka, po nieudanej próbie przechwytu, wylądowała w rękawicach Dusana Kuciaka.

40'

38'
Chaos w polu karnym Szczecina! Dvali uratował sytuację, wybijając piłkę z linii bramkowej. Rzut rożny w realizacji Lechii mógł się naprawdę podobać.

37'
Przewinienie taktyczne. Adam Frączczak subtelnie przetrzymywał Sławomira Peszkę.

35'
Środkowa strefa Pogoni pracuje doskonale. Gospodarze są bezradni w centrum boiska.

34'
Dusan Kuciak popełnił efektowną robinsonadą. Słowacki bramkarz idealnie wyciągnął się do uderzenia z dystansu, w wykonaniu Łukasza Zwolińskiego.

33'
GOL! Zanosi się Nam na sensację! Goście zdobyli drugą bramkę. Piotrowski ośmieszył graczy Lechii, na lewej flance boiska. Sprytny, płaski strzał odbił się od prawego słupka i wpadła do siatki.

31'
Rafał Murawski był zdeterminowany do odebrania piłki Krasiciowi. Zbyt wielka ambicja sprowadziła się do realizacji przewinienia w środku pola.

30'
Drugi kwadrans meczu w Gdańsku przeszedł do historii.

29'
Gdańszczanie chaotycznie, ale na końcu skutecznie oddalili zagrożenie od swojej bramki, po centrze z prawego narożnika boiska.

28'
Piotrowski twardo walczył o futbolówkę z Łukasikiem. Piłkarz Pogoni, w ocenie sędziego liniowego, był większym agresorem w starciu.

26'
Gwizdek arbitra. Ricardo Nunes został przewrócony przez Flavio Paixao. Stały fragment gry dla gości.

25'
Milos zanotował kąśliwe dogranie z prawego skrzydła boiska. Jeden ze stoperów Pogoni znakomicie zneutralizował zagrożenie z pobliża swojej bramki.

24'
"Portowcy" muszą sobie przez kilka minut radzić w osłabieniu. Jarosław Fojut jest poza placem gry opatrywany.

23'
Jarosław Fojut zasygnalizował problemy zdrowotne. Na plac gry zostanie najprawdopodobniej przywołany sztab medyczny.

21'

20'
Peszko groźnie dośrodkował z rzutu wolnego. Obrona ze Szczecina świetnie się ustawiła. Lechia dąży do jak najszybszego wyrównania.

18'
Pogoń próbuje iść za ciosem! Spas Delev obsłużony genialnym, crossowym zagraniem. Bułgar zdecydował się na silny strzał zza pola karnego, ale nieudanie się wstrzelił w piłkę. Ta poleciała nad poprzeczką.

17'
GOL! Pogoń Szczecin na prowadzeniu! Gospodarze oddali pole na prawej flance boiska. Rafał Murawski idealnie dograł do będącego bez opieki Adama Frączczaka, a ten z kilku metrów ulokował futbolówkę pod poprzeczką.

15'
Kwadrans meczu w Gdańsku nie przyniósł większych piłkarskich emocji.
Życzę sobie, jak i pewnie większość publiczności, by ten stan rzeczy się szybko zmienił.

13'
Dużo niedokładności po obu stronach. Kibice zgromadzeni na stadionie nie mogą być zadowoleni z dotychczasowego widowiska.

12'
Kolejna reakcja sędziego liniowego. Ten wyłapał bardzo mały ofsajd zawodnika Lechii Gdańsk. Piłkarzem tym był Milos Krasić.

11'
Faul. Łukasik przewrócił się, po interwencji defensywnego pomocnika drużyny gości.

9'
Crossowe podanie ze środka pola powędrowało w stronę Marco Paixao. Portugalczyk nie miał szans na dojście do prostopadłego podania.

8'

6'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Flavio Paixao niedokładnie przeanalizował ustawienie przeciwników.

5'
żółta kartka Rapa obejrzał żółty kartonik. Rumuński defensor "Portowców" ostro zaatakował nogę Marco Paixao.

4'
Lechia próbowała zbudować akcję ofensywną wymieniając podania na jeden kontakt. Obrona Pogoni skutecznie zainterweniowała.

3'
W środkowej strefie przewinił Milos. Rzut wolny dla ekipy przyjezdnych.

2'
Spas Delev uchwycony na premierowym ofsajdzie dzisiejszych zawodów.

1'
Gospodarze rozpoczęli spotkanie.

*'
Gramy!

*'
Zawodnicy obu ekip weszli na plac gry. Kibice Lechii mają swój czas.

*'

*'
Podczas ostatniej ligowej bitwy pomiędzy obiema ekipami padł bezbramkowy remis.

*'
Sędzia z Łodzi, Pan Zbigniew Dobrynin, został przydzielony do sprawowania funkcji arbitra głównego nadchodzącego starcia.

*'
Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Henger, Hołota, Matynia, Stasiak, Rudol, Kort, Listkowski.

*'
Ławka rezerwowych Lechii: Zelenka, Vitoria, Balde, Lipski, Kuświk, Żukowski, Oliveira.

*'
Układ sił w tabeli po wtorkowych spotkaniach.

*'
Mecz wystartuje o godz. 18:00

*'
Witamy wszystkich na naszym portalu! 20. kolejka LOTTO Ekstraklasy rozkręca się na dobre! W Gdańsku miejscowa Lechia podejmie Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online