Bayern Monachium - 1.FC Koeln online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1.FC Koeln
1 : 0

Starke - Rafinha, Boateng, Sule, Alaba - Rudy - Muller, Tolisso (46' Rodriguez), Vidal (46' Coman), Ribery (76' Kimmich) - Lewandowski.
Horn - Mere, Sorensen, Heintz - Olkowski, Ozcan, Lehmann (84' Clemens), K.Horn (76' Kusic) - Jojic, Klunter, Handwerker (67' Fuhrich).

Lewandowski (60.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - 1.FC Koeln

Dziękujemy Państwu ślicznie za wspólnie spędzony wieczór.

Bawarczycy zwiększają swoją przewagę w tabeli, a 1.FC Koeln wciąż bez zwycięstwa w lidze, choć trzeba zaznaczyć, że goście zaprezentowali się dzisiaj nie najgorzej.

90+1'
Kolejny błąd Boatenga w defensywie, ale i tym razem obyło się bez zagrożenia.

90'
Arbiter doliczył minutę do drugiej połowy.

89'
Szarża Olkowskiego, polski zawodnik dośrodkował niedokładnie i piłka wyszła poza linię końcową.

87'
Kolejny duży błąd w obronie Boatenga omal nie sprokurował gola dla kolończyków! Strzał Kluntera został jednak obroniony przez Starke'a.

86'
Clemens uwierzył w swoje umiejętności i uderzył z powietrza z 25 metrów. Piłka minęła cel w znacznej odległości.

85'
Doskonała obrona Horna po uderzeniu z dystansu Rodrigueza!

84'
Ostatnia zmiana w drużynie z Kolonii: Clemens wszedł za Lehmanna.

82'
Osiem minut regulaminowego czasu gry dzieli Bayern od zdobycia kompletu "oczek".

81'
Sule popełnił przewinienie w ofensywie i sędzia odgwizdał rzut wolny.

80'
Rzut rożny dla monachijczyków.

77'
Lewandowski otrzymał prezent od defensorów, ale nie wykorzystał tej okazji - przestrzelił.

76'
Zmiana w obu ekipach: w Bayernie Ribery zszedł, a Kimmich wszedł, natomiast w 1.FC Koeln Kiliana Horna zastąpił Kusic.

75'
Powoli toczy się to spotkanie. Bawarczycy kontrolują sytuację.

74'
Goście mieli okazję do przeprowadzenia kontry. Szybko jednak stracili futbolówkę i skończyło się tylko na chęciach.

71'

70'
Ponowna próba Rudego, tym razem groźniejsza, ale świetnie spisał się Horn.

69'
Rudy podjął decyzję o uderzeniu z dystansu. Jego płaska próba nie mogła zmusić bramkarza do kapitulacji.

67'
Korekta w składzie kolończyków: Fuhrich zajął miejsce Handwerkera.

66'
Coman trafił głową w poprzeczkę! Lewandowski nie zdążył z dobitką. Natarcie gospodarzy trwa.

65'
Skuteczna obrona golkipera po silnym strzale Rodrigueza.

65'
Tak też zrobił polski snajper. Trafił jednak tylko w mur.

64'
Do bezpośredniej próby przymierza się Lewandowski.

63'
Ribery sfaulowany przez Olkowskiego. Rzut wolny na połowie gości.

61'
Dobre dogranie Boatenga na głowę Mullera, ten jednak nie zdołał czysto trafić w piłkę.

60'
1:0! Lewandowski w końcu przebił mur 1.FC Koeln!
Zgranie Mullera otworzyło mu szansę na zmianę rezultatu, a ten skorzystał z nadarzającej się okazji.

58'
Wymiana podań zakończona mocnym uderzeniem z woleja w wykonaniu Lewandowskiego. To także nie zakończyło się nawet interwencją Horna.

55'
Jak do tej pory, druga część spotkania nie różni się w większym stopniu od pierwszej.

53'
Gospodarze budują atak za atakiem. Tempo wymiany podań jest jednak niedostatecznie duże, przez co koloński zespół nie dał sobie wbić jeszcze gola, pomimo przewagi Bayernu.

51'
Pudło "Lewego" w dogodnej okazji! Polski snajper uderzył głową obok bramki z bardzo niewielkiej odległości.

51'
Dośrodkowanie Rodrigueza z narożnika boiska bez kłopotów wyłapał Horn.

50'
Monachijczycy nie stworzyli zagrożenia, na jakie mieli szanse po stałym fragmencie gry.

49'
Coman zdobył rzut wolny tuż przy linii pola karnego.

48'
Doskonałą okazję zmarnował teraz Alaba! Austriak otrzymał futbolówkę w momencie, gdy nie był kryty w szesnastce 1.FC Koeln, a pomimo tego, uderzył obok słupka.

47'
Klunter wykorzystał stratę Boatenga, jednak nie zdołał oddać strzału, gdyż zatrzymali go pozostali piłkarze z linii obronnej.

46'

W Bayernie Monachium nastąpiła podwójna zmiana: Rodriguez i Coman weszli na plac gry, zastępując Tolisso i Vidala.

Zawodnicy powrócili na murawę.

Niewiele działo się w pierwszych 45 minutach. Na Allianz Arena powiewało nudą.

45'
Nie było zagrożenia po tym kornerze.

44'
Sule w ostatniej chwili zatrzymał Kluntera! Gdyby nie jego wślizg, kolończycy mogliby objąć prowadzenie. Będzie jeszcze rzut rożny dla 1.FC Koeln.

43'
Strzał głową Sule nie przeleciało wysoko nad poprzeczką.

41'
Wygląda, jakby Bayernowi brakowało pomysłu na przebicie się przez szczelną linię defensywną gości.

39'
Rudy zacentrował z rzutu wolnego, obrońcy 1.FC Koeln oddalili niebezpieczeństwo.

38'
Muller lekko podbił piłkę po miękkim zagraniu Rudego. Bramkarz nie musiał nawet interweniować.

37'
Mocno podkręcone uderzenie Vidala z dwunastego metra było chybione.

35'
Ribery złapany na ofsajdzie.

34'
Nieprzemyślane dośrodkowanie w obręb szesnastki kolońskiej drużyny, dogranie wylądowało w rękawicach golkipera.

33'
Złe przyjęcie Olkowskiego spowodowało niepotrzebną stratę futbolówki w okolicy środka pola.

32'
Wrzutka Alaby trafiła wprost na głowę Sorensena.

30'
Mistrz Niemiec wciąż nie może przebić muru, jaki stanowi bramka 1.FC Koeln.

28'
Powtórki wskazały, że gracz z Półwyspu Bałkańskiego miał absolutną rację. Piłka po jego strzale otarła się o plecy Alaby. Spory błąd arbitra.

27'
Jojić groźnie uderzył zza pola karnego. Serb domagał się wskazania na róg boiska, sędzia jednak nie przystał na jego prośby.

27'
Alaba szukał zagraniem Lewandowskiego, ale piłka nie odnalazła Polaka.

26'
Ribery został sfaulowany w pobliżu szesnastki outsidera Bundesligi. Będzie okazja do zmiany rezultatu.

25'
Lobująca główka Boatenga przeszła nad poprzeczką.

24'
Korner dla drużyny ze stolicy Bawarii.

23'
Półwolej Lewandowskiego po zamieszaniu w szeregach obronnych 1.FC Koeln był nieco lekki, aby Horn mógł skapitulować.

21'
Strzał Kluntera nie zaskoczył Starke'a. Bramkarz spokojnie złapał futbolówkę.

20'
Goście zmarnowali dobrą okazję do kontry, wszystko przez niedokładne podanie w końcowej fazie akcji.

19'
Piłkarze Juppa Heynckesa kontrolują wydarzenia na boisku.

18'
Słaba centra nie mogła wywołać zagrożenia w polu karnym kolończyków.

17'
Z prawego narożnika boiska wznowi grę Bayern.

15'
Główka Sule minęła cel o kilkanaście centymetrów! Defensor świetnie wyszedł w powietrze i zabrakło mu naprawdę niewiele, aby otworzyć wynik meczu.

14'
Obyło się bez zagrożenia po stałym fragmencie gry.

13'
Następna groźna akcja gospodarzy, ale i tym razem skończyło się na rogu.

12'
"Lewy" zagrał ręką w szesnastce 1.FC Koeln, co nie umknęło uwadze arbitra.

11'
Lewandowski! Wyćwiczone na treningach rozegranie rzutu rożnego przyniosło efekt w postaci groźnej próby reprezentanta Polski. Napastnik nie trafił jednak w bramkę.

10'
Rykoszet po bezpośrednim uderzeniu Alaby, korner dla monachijczyków.

10'
Rzut wolny dla Bayernu Monachium. Odległość do bramki wynosi około 30 metrów.

9'
Dalekie podanie Olkowskiego po przechwycie futbolówki doleciało pod nogi Sule.

7'
Aktywny jest dzisiaj Vidal. Pomocnik jest motorem napędowym większości dotychczasowych akcji.

6'
Horn udanie zatrzymał strzał Ribery'ego. Golkiper opuścił swoje pole bramkowe, co okazało się być dobrą decyzją.

5'
Na pozycji spalonej został złapany Vidal.

4'
Już początek spotkania wskazuje na spodziewaną, dużą przewagę gospodarzy.

2'
Vidal szukał gry z Lewandowskim, podanie Chilijczyka znalazło polskiego snajpera, który w polu karnym zdecydował odgrywać. Piłka trafiła jednak pod nogi obrońców kolońskiej ekipy.

1'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego.

*'
Gracze obydwu klubów zameldowali się na murawie stadionu Allianz Arena.

*'
Na boisku dojdzie dzisiaj do rywalizacji dwóch Polaków. W Bayernie wystąpi Robert Lewandowski, a w barwach 1.FC Koeln zagra Paweł Olkowski.

*'
Daniel Siebert to arbiter nadchodzącej rywalizacji.

*'
Zestawienie taktyczne gości także zostało przedstawione. Siedmioro piłkarzy, którzy uzupełnią "meczową osiemnastkę" to: Muller, Clemens, Fuhrich, Kusic, Risa, Ouahim, Bisseck.

*'
Braki kadrowe w ekipie z Monachium: z różnych przyczyn nie ma: Manuela Neuera, Svena Ulreicha, Juana Bernata, Thiago Alcantary oraz Arjena Robbena.

*'
Znamy już skład gospodarzy. Teraz czas na podanie obsady ławki rezerwowych: Weinkauf, Hummels, Kimmich, Martinez, Rodriguez, Wriedt, Coman.

*'
Zespół z Kolonii rozgrywa bardzo słaby sezon. Poza niewielkim dorobkiem punktowym, 1.FC Koeln nie odniosło jeszcze zwycięstwa w rozgrywkach ligowych. Jak źle dzieje się w tej drużynie, świadczy fakt, że w poprzedniej serii gier prowadzili już 3:0 z Freiburgiem, by na koniec ulec im 3:4.

*'
Dzisiejsi rywale znajdują na dwóch bardzo odległych biegunach w tabeli: Bawarczycy zajmują fotel lidera, a kolończycy są "czerwoną latarnią" ligi, mając na swoim koncie zaledwie trzy punkty.

*'
Dobry wieczór Państwu! Nie tylko Lotto Ekstraklasa rozgrywa obecną kolejkę w środku tygodnia - taką sytuację mamy także m.in. w Bundeslidze. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z ciekawego starcia właśnie w tej lidze: Bayern Monachium zmierzy się z 1.FC Koeln.
Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - 1.FC Koeln, to zapraszamy do śledzenia meczu online