Vfb Stuttgart - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Vfb Stuttgart
0 : 1

Zieler – Pavard, Baumgartl, Badstuber – Beck (81' Bekalo), Ascacibar, Gentner, Aogo (81' Asano) – Akolo, Ozcan – Terodde (48' Kamiński).
Ulreich – Kimmich, Boateng, Hummels (68' Suele), Rafinha - Martinez, Tolisso (65' Mueller) – James, Vidal, Coman (84' Alaba) – Lewandowski.

Mueller (79.)

Mecze na żywo: Vfb Stuttgart - Bayern Monachium

90+5'
Koniec meczu. Co to była za końcówka! Ostatecznie Bayern wygrał 1:0.

90+4'
NIEPRAWDOPODOBNE! Ulreich obronił strzał Akolo!!!!

90+4'
żółta kartka Rafinha ukarany żółtą kartką.

90+3'
Rzut karny dla gospodarzy!

90+2'
Padł jeden z zawodników w polu karnym. Został kopnięty przez Suele. Sędzia nie podyktował karnego, ale będzie VAR!

90+2'
Powinno być 2:0! Kontra Bayernu. James z własnej połowy wybiegał na sytuację sam na sam. Jego strzał odbił Zieler, a dobić piłki nie zdołał również Lewandowski.

90'
Kapitalny strzał Akolo, ale Boateng głową wybił piłkę na rzut rożny. Znakomita końcówka. Doliczone trzy minuty.

89'
Kontra Bayernu, ale Mueller w doskonałej okazji się pogubił i stracił piłkę.

88'
Badstuber mógł doprowadzić do remisu, ale będzie tylko rzut rożny.

88'
Asano potężnie uderzył sprzed pola karnego nad bramką. Będzie jednak rzut rożny.

84'
Alaba zastąpił Comana.

81'
Asano zastąpił Aogo, a Bekalo wszedł za Becka.

80'
Kolejna akcja Bayernu, ale Baumgartl wybił piłkę na rzut rożny.

79'
Goool! Coman zagrał do Muellera, ten ładnie przyjął piłkę i potężnie uderzył, co zaskoczyło Zielera.

76'
Beck płasko zagrywał w pole karne, ale Ulreich złapał piłkę.

71'
Lewandowski z powietrza uderzył sprzed pola karnego. Bardzo niecelnie.

70'
żółta kartka Beck ukarany żółtą kartką.

68'
Suele zastąpił Hummelsa.

68'
Kamiński dobrze zagrywał do Akolo, ale ten nie zabrał się z piłką i doznał jeszcze jakiegoś urazu.

67'
Ależ huknął z dystansu Boateng! Świetnie interweniował Zieler.

65'
Mueller zastąpił Tollisso.

63'
Dośrodkowanie w pole karne w kierunku Kamińskiego, ale ten nie opanował piłki.

63'
Kamiński wygrał pojedynek główkowy, ale zagrożenie zażegnał Ulreich, który wybiegł z bramki.

61'
Dobre dośrodkowanie do Lewandowskiego, ale ten nieczysto trafił w piłkę. Uderzał jeszcze James i został zablokowany.

59'
Wreszcie groźna okazja. Strzał Comana z pola karnego na rzut rożny wybił bramkarz gospodarzy.

57'
Bayern dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

54'
James z rzutu wolnego uderzył wyraźnie nad bramką.

53'
żółta kartka Aogo sfaulował Lewandowskiego i otrzymał żółtą kartkę.

52'
Mecz toczy się w środku pola. Brakuje podbramkowych okazji.

49'
Co ciekawe Polak wszedł do ataku, pomimo iż jest obrońcą.

48'
Marcin Kamiński na boisku. Zastąpił Terrodde.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Akolo obrócił się z piłką w polu karnym, ale miał na plecach obrońcę i został zablokowany.

44'
Zablokowany strzał Comana.

40'
Sporo szczęścia mieli teraz gospodarze. Najpierw był jeden strzał, potem dobijał James, ale piłkę zmierzającą do bramki wybił obrońca, a poprawka Martineza głowa była za lekka.

36'
Bayern wyszedł czterech na trzech obrońców, ale Tollisso zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem.

36'
Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska głową piłkę strącił Lewandowski, ale potem bramkarz Stuttgart był faulowany przez jednego z zawodników Bayernu.

33'
Ozcan ładnie minął rywala, ale dobrze asekurował Rafinha i przerwał w ostatniej chwili groźną akcję.

32'
żółta kartka Boateng ukarany żółtą kartką.

29'
Ozcan uderzył z dystansu nad bramką.

26'
Hummels uderzył głową nad poprzeczką.

23'
Stuttgart często przedostaje się w okolice pola karnego Bayernu.

21'
Znów dał o sobie znać Lewandowski. Strzał Polaka w długi róg zdołał jednak odbić bramkarz.

17'
Dośrodkowanie Rafinhy prosto w ręce bramkarza Stuttgartu.

15'
Świetnie w defensywie gospodarzy spisuje się Beck.

12'
Jak na razie jest to wyrównane spotkanie. Obie drużyny miały po jednej dobrej okazji do zdobycia bramki.

9'
Stuttgart stara się konstruować akcje od swojej bramki.

6'
Świetna akcja gospodarzy zakończona groźnym płaskim strzałem sprzed pola karnego. Z problemami interweniował Ulreich. To mogło skończyć się golem.

3'
Prostopadłe zagranie do Lewandowskiego, ale uprzedził go bramkarz.

3'
Bayern od początku dominuje.

1'
Mogło być 1:0 dla Bayernu. Lewandowski mimo asysty obrońcy zdołał oddać strzał lewą nogą z pola karnego. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Pełne składy:

'
W składzie Vfb Stuttgart zabrakło miejsca dla Marcina Kamińskiego. Polak mecz rozpocznie na ławce rezerwowych. W Bayernie od pierwszej minuty zagra oczywiście Robert Lewandowski.

'
Początek spotkania o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Vfb Stuttgart - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online