Legia Warszawa - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 2

Malarz – Broź (46' Szymański), Astiz, Czerwiński, Hlousek – Kopczyński, Moulin – Kucharczyk, Guilherme (60' Sadiku), Hamalainen (39' Pasquato) – Niezgoda.
Kiełpin – Stefańczyk, Łasicki, Dźwigała, Reca – Szymański (88' Uryga), Furman – Merebaszwili, Stilić (70' Rasak), Varela (81' Łukowski) – Kante.

Varela (k.) (10.)
Czerwiński (17.)

Dźwigała (16.) żółta kartka
Furman (48.) żółta kartka
Moulin (62.) żółta kartka

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Wisła Płock

90+3'
Koniec meczu! Legia przegrała z Wisłą 0:2.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Świetny rajd Merebaszwiliego wzdłuż linii końcowej, ale nie zrozumiał się z Rasakiem i podał niecelnie.

88'
Uryga zastąpił Szymańskiego.

85'
Tomasz Musiał czekał na sygnał od VAR, ale nie będzie karnego.

85'
Strzał Niezgody zablokował nogą i ręką obrońca Wisły. Sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

81'
Łukowski zastąpił Varelę.

80'
Pasquato uderzył z dystansu, ale piłkę złapał Kiełpin.

75'
13 721 kibiców pojawiło się na stadionie.

72'
Rasak z dystansu uderzył nad bramką. Wcześniej Wisła wyszła ze świetną kontrą, ale źle ją rozegrała.

70'
Rasak zastąpił Stilicia.

69'
Po dośrodkowaniu Kucharczyka do strzału doszedł niepilnowany Sadiku, ale uderzył tuż obok bramki. To powinien być gol.

66'
Stilić mógł podwyższyć na 3:0. Chciał oddać efektowny techniczny strzał, ale nie trafił w bramkę.

63'
żółta kartka Żółtą kartę zobaczył również Kiełpin.

62'
żółta kartka Moulin ukarany żółtą kartką.

60'
Sadiku zastąpił Guilherme.

60'
Po dośrodkowaniu Pasquato do strzału głową doszedł Szymański, ale z trudnej pozycji uderzył nad bramką.

54'
Niezgoda ładnie uderzył głową, ale piłkę spadającą pod poprzeczkę na rzut rożny wybił Kiełpin.

53'
Źle we własnym polu karnym zachował się Dźwigała, dzięki czemu do sytuacji strzeleckiej doszedł Niezgoda. Jego mocny strzał zdołał odbić Kiełpin.

49'
Pasquato z rzutu wolnego trafił w mur i będzie rzut rożny.

48'
żółta kartka Furman ukarany żółtą kartką.

47'
Mogło być 3:0! Stilić dośrodkował w pole karne, tam z pierwszej piłki uderzył Dźwigała, ale dobrze ustawiony był Malarz.

46'

46'
Szymański zastąpił Brozia.

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Wisła Płock prowadzi z Legią 2:0.

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze trzy minuty.

40'
Dobra okazja Legii, ale Kiełpin obronił płaski strzał Kucharczyka.

39'
Pasquato zastąpił kontuzjowanego Hamalainena.

38'
Stilić zakręcił Hlouskiem w polu karnym, ale jego podanie przeciął jeden z obrońców.

37'
Poprzeczka uratowała Wisłę Płock! Po dośrodkowaniu z prawej strony głową uderzał Hamalainen.

35'
Broź z prawej strony pola karnego uderzył nad bramką.

34'
Hamalainen świetnie dostrzegł na skrzydle Brozia, ale jego dośrodkowanie do Hlouska dobrze wyłapał Kiełpin.

33'
Guilherme uderzał z pola karnego nad bramką.

28'
Legia ma przewagę, ale Wisła dzielnie się broni.

25'
Niezgoda uwolnił się spod opieki obrońcy i lewą nogą uderzył z woleja z pola karnego. Kiełpin zdołał odbić piłkę.

23'
Wisła gra dziś naprawdę dobrze.

21'
Niezgoda dośrodkowywał spod końcowej linii, ale piłka w rękach bramkarza Wisły Płock.

17'
Goool! Świetna kontra Wisły Płock! Z lewej strony pola karnego wzdłuż bramki do Kante zagrywał Merebaszwili, a Czerwiński interweniował tak niefortunnie, że wbił piłkę do własnej bramki! 2:0!.

16'
żółta kartka Dźwigała ukarany żółtą kartką za faul na Kucharczyku.

12'
Mógł być remis! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niesamowitą interwencją na linii bramkowej Wisłę od straty gola uchronił... Kante! Po chwili dobijał jeszcze jeden z legionistów, ale w boczną siatkę.

10'
Goool! Varela mocnym strzałem z rzutu karnego pokonał Malarza! 1:0 dla Wisły

9'
Jest rzut karny dla Wisły Płock! Słuszna decyzja sędziego.

8'
Będzie Tomasz Musiał oglądał tę sytuację!

8'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ sędzia czeka na sygnał z VAR.

7'
Merebaszwili padł w polu karnym po starciu z Astizem, ale sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego, pomimo sporych protestów zawodników Wisły.

5'
Dobry początek meczu.

2'
Znakomite zagranie za plecy obrońców, ale Varela był na spalonym.

1'
Już w 16 sekundzie z pola karnego bardzo niecelnie uderzał Niezgoda.

1'

Początek meczu o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online