Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3 : 1

Putnocky - Gumny, Dilaver, Janicki, Kostevych - Trałka (55' Tetteh), Gajos - Jevtić, Radut, Situm (77' Jóźwiak) - Gytkjaer (88' Bille Nielsen).
Mucha - Kupczak, Keckes (88' Kogut), Putiwcew, Maksimenko - Piątek, Janjatović (83' Miković) - Śpiączka, Stefanik, Gergel (65' Guba) - Iancu.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

90+3'
Iancu zdecydował się na strzał ze sporej odległości. Nie trafił w światło bramki.

90+2'

90'
Do drugiej części spotkania arbiter doliczył trzy minuty.

90'
Bardzo słaba wrzutka Jevticia.

89'
Rzut wolny dla poznańskiego Lecha w pobliżu szesnastki rywali.

88'
Po jednej zmianie po obu stronach: w drużynie Lecha Gytkjaera zastąpił Bille Nielsen, a w Bruk-Becie Kogut wszedł Keckesa.

86'
Ponownie Jevtić, Szwajcar dostał podanie od Jóźwiaka, uderzył jednak wysoko nad poprzeczką.

84'
Huknął z daleka Jevtić, Mucha tym razem nie musiał interweniować.

83'
W międzyczasie nastąpiła zmiana w ekipie z Niecieczy: Miković zastąpił Janjatovicia.

82'

80'
3:1! Gykjaer skompletował hat-tricka!
Znakomita szarża Duńczyka zakończona precyzyjnym uderzeniem.

79'
Gra zatrzymana, Putiwcew siedzi na murawie.

78'
żółta kartkaJanjatović ukarany żółtą kartką.

77'
Druga zmiana w Lechu Poznań: Jóźwiak zastąpił Situma.

75'
Niecieczanie zaczynają coraz mocniej zagrażać lechitom.

74'
2:1! Putiwcew zdobył gola kontaktowego!
Bułgar wyskoczył wyżej od Tetteha i celną główką nie dał szans słowackiemu bramkarzowi poznaniaków.

73'
Korner dla zawodników Macieja Bartoszka.

72'
Maskimenko zacentrował prosto do rąk Putnocky'ego.

70'
8102 kibiców jest dzisiaj na INEA Stadionie.

69'
Nie było niebezpieczeństwa pod bramką Muchy.

68'
Rykoszet po uderzeniu Raduta, lechici wznowią grę z prawego narożnika boiska.

67'
Jevticiowi zabrakło kilkanaście centymetrów do zdobycia przepięknego gola! Szwajcar bez przyjęcia huknął z 20 metrów, piłka jednak otarła się tylko o boczną siatkę.

65'
Korekta w składzie zespołu z Niecieczy: Guba zajął miejsce Gergela.

64'
żółta kartkaKartka w kolorze żółtym - to kara dla Stefanika za faul na Situmie.

63'
Wysokiej jakości wrzutka Jevticia zakończyłaby się asystą, gdy środkowi obrońcy Lecha nie przeszkodziliby sobie w walce o główkę.

62'
Piłkarze trenera Bjelicy mają zdecydowaną przewagę nad Bruk-Betem.

60'
żółta kartkaPutiwcew ukarany żółtym kartonikiem za wcześniejsze przewinienie na Gajosie.

60'
Gytkjaer świetnie ograł Keckesa w szesnastce gości, ale jego późniejsza próba minęła lewy słupek o dobry metr.

59'
Obyło się bez większego zagrożenia po rzucie rożnym.

58'
Situm finezyjnie uderzył z szesnastki. Otrzymał świetne podanie od Gumnego. Udana interwencja Muchy sprawiła, iż gospodarze mają korner.

56'
żółta kartkaŻółta kartka dla Situma. Oznacza to, że Chorwat będzie pauzował w pierwszej kolejce po przerwie zimowej.

55'
Na boisku zameldował się Tetteh.

54'
Poznaniacy przez moment "w dziesiątkę".

53'
33-letni zawodnik ponownie usiadł na murawę. Będzie potrzebna zmiana.

52'
Defensywny pomocnik Lecha gra dalej, choć nie wiadomo, czy będzie mógł występować dalej.

51'
żółta kartkaPiątek otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola. Poszkodowany Trałka wciąż nie podnosi się z murawy.

50'
Świetna, intuicyjna interwencja Muchy po płaskim strzale Raduta!

50'
Stefanik z dystansu, prosto w Putnocky'ego.

48'
Gajos! Piękna akcja gospodarzy zakończona została podaniem do Gajosa, który nie dał Keckesowi zabrać sobie piłki w polu karnym. Ostatecznie uderzył, niewystarczająco mocno, aby podwyższyć prowadzenie "Kolejorza".

47'
Trałka przymierzał się do uderzenia, ale został zablokowany.

46'
Putiwcew zgarnął w ostatnim momencie piłkę spod nóg Gykjaera. Rzut rożny.

46'

Nie zmian w wyjściowych zestawieniach.

Gracze obu stron powrócili na murawę.

Statystyki:

Piłkarze ze stolicy Wielkopolski zasłużenie schodzą do szatni na kwadrans odpoczynku z prowadzeniem. Niecieczanie starają się im dorównać, ale nie potrafią w większym stopniu zagrozić pilnującemu dostępu do bramki słowackiemu golkiperowi Lecha.

45'
Sześćdziesiąt sekund doliczone do regulaminowego czasu.

44'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry.

43'
Rzut wolny dla gości niedaleko szesnastki podopiecznych Nenada Bjelicy.

42'
Nieco za mocne górne, prostopadłe podanie Gajosa do wybiegającego Gumnego. Prawy obrońca, pomimo swojej szybkości, nie miał większych szans na dogonienie futbolówki.

40'
Lechici ponownie przejęli kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

38'
2:0! Drugi gol Gytkjaera!
Napastnik Lecha wykorzystał duży błąd linii obronnej Bruk-Betu i ze stoickim spokojem umieścił piłkę w siatce.

36'
1:0! Gykjaer otworzył wynik meczu!
Duński snajper uprzedził defensora i zamknął wrzutkę Kostevycha celnym strzałem, którego obronić nie miał szans Mucha.

34'
Keckes sfaulowany przez Gykjaera w starciu powietrznym o górną piłkę.

33'

32'
Jevtić oddał strzał w swoim stylu zza pola karnego. Futbolówka przeszła jednak nad poprzeczką.

30'
Tempo spotkania spadło.

28'
Festiwal niedokładności w grze obydwu klubów.

27'
Jak niewiele zabrakło teraz Śpiączce do zmiany wyniku! Gergel wstrzelił piłkę na środek pola karnego, a tam zawodnik Bruk-Betu spóźnił się o sekundę, aby dołożyć nogę.

26'
Jevtić nie najlepiej dograł futbolówkę z lewego narożnika, obrońcy szybko przechwycili ją w powietrzu.

25'
Zablokowana wrzutka Situma. Róg dla gospodarzy.

23'
Starcie w stolicy Wielkopolski wyraźnie się wyrównało.

21'
Gergel umieścił futbolówkę w siatce, ale był na sporym ofsajdzie.

20'
Gajos świetnie przyśpieszył akcję swoim rajdem. Kapitan Lecha Poznań zamiast na podanie, zdecydował się na zakończenie akcji strzałem. Płaska próba z daleka nie odnalazła drogi do celu.

19'
Obyło się bez większego niebezpieczeństwa pod poznańską bramką.

18'
Rzut rożny dla ekipy z Niecieczy.

17'
Zdecydowanie za mocna wrzutka Jevticia wylądowała w rękawicach Muchy.

16'
Duże zamieszanie w szesnastce gości nie przyniosła gospodarzom upragnionej bramki. Groźnie główkował Dilaver. Lech pozostaje jednak na wysokości pola karnego swoich rywali.

15'
Poznaniacy wywalczyli korner.

13'
Lechici znowu mieli szansę na zmianę rezultatu. Najpierw z dystansu uderzył Radut, Mucha odbił piłkę przed siebie, to chciał wykorzystać Gytkjaer, jednak nie zdołał zmusić Słowaka do kapitulacji.

12'
Zespół Macieja Bartoszka chciał zbudować kontratak, ale Stefanik "popisał się" bardzo niedokładnym podaniem.

11'
Pozycja spalona Gykjaera nie umknęła uwadze sędziego bocznego.

10'
Po interwencji lekarzy, doświadczony piłkarz wraca na plac gry.

9'
Kupczak potrzebuje pomocy medycznej.

8'
Wielki błąd Putnocky'ego omal nie skończył się bramką dla niecieczan! Słowak wypuścił futbolówkę z rąk przy próbie złapania centry, co chciał wykorzystać Piątek, ale w ostatnim momencie przyblokował go Gumny.

7'
"Kolejorz" ma wyraźną przewagę.

5'
Ostre dośrodkowanie Kostevycha, grający na szpicy Gytkjaer nie zdołał zagrozić bramkarzowi gości.

4'
Gykjaer zmarnował świetną okazję do zdobycia gola! Duńczyk otrzymał precyzyjne podanie od Jevticia, w sytuacji "sam na sam" z golkiperem najpierw uderzył w niego, a później został zablokowany.

2'
Potężna bomba Gergela z szesnastki gospodarzy. Równie mocna, jak i chybiona.

1'
Radut oddał strzał z dystansu, Mucha nie musiał interweniować, gdyż była to próba niecelna.

1'
Rozpoczęli gracze Bruk-Betu.

*'
Na INEA Stadionie rozbrzmiewa klubowy hymn Lecha Poznań. Zawodnicy są już na murawie.

*'
Arbitrem spotkania będzie Pan Paweł Gil, który zagwiżdże po raz pierwszy o godzinie 15:30.

*'
Ławka rezerwowych gości: Trela, Wróbel, Miković, Guba, Kogut, Słaby, Mrozik.

*'
W zespole Macieja Bartoszka także nie wystąpi kilku piłkarzy. Kontuzje wyeliminowały Vladislavsa Gutkovskisa, Bartłomieja Smuczyńskiego oraz Bartosza Szeligę.Za kartki musi pauzować Vlastimir Jovanović, a Szymon Pawłowski z racji umowy zawartej w wypożyczeniu właśnie z poznańskiej drużyny, nie może dzisiaj zagrać.

*'
Rezerwowymi w meczowej kadrze "Kolejorza" będą: Burić, Nielsen, Vujadinović, Tetteh, Jóźwiak, Barkroth, Bille Nielsen.

*'
Nenad Bjelica nie będzie mógł skorzystać dzisiaj z usług Macieja Makuszewskiego. Skrzydłowy mógł bardzo poważną kontuzję, wykluczającą go z gry na co najmniej pół roku.

*'

*'
Niecieczanie także nie są w najwyższej formie. Dopiero w poprzedniej serii gier odnieśli zwycięstwo, drugie w przeciągu niecałych dwóch miesięcy.

*'
Dla lechitów, którzy wciąż nie mogą odnaleźć swojej optymalnej dyspozycji, nadchodzący pojedynek jest okazją do wskoczenia na podium. Aby tego dokonać, muszą zdobyć komplet punktów w dzisiejszej rywalizacji.

*'
Ligowa tabela prezentuje się następująco:

*'
Witamy wszystkich na naszym portalu! Ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy przed przerwą zimową zbliża się do końca. Na dzisiaj zaplanowano dwa spotkania. Pierwszym z nich jest starcie pomiędzy Lechem Poznań i Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Zapraszamy do śledzenia relacji z tego meczu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online