Wisła Kraków - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 2

Cuesta - Arsenić (46' Bartkowski), Głowacki, Wasilewski, Sadlok - Boguski (76' Bartosz), Halilović, Basha (76' Wojtkowski), Imaz - Brożek, Carlitos
Polacek - Czerwiński, Guldan, Kopacz, Jach, Janoszka (67' Woźniak) - Kubicki, Matuszczyk, Pawłowski (85' Tuszyński) - Jagiełło (90+3' Tosik), Świerczok

Carlitos (37.)
Guldan (5.)
Świerczok (45.)

Wojtkowski (83.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Wisła Kraków smutnym akcentem kończy ten rok kalendarzowy. Goście z Lubina byli dzisiaj dużo lepiej zorganizowani na placu gry.
Nie zawiedli ci, którzy mieli błyszczeć, czyli: Carlitos oraz Jakub Świerczok.

Ostatni gwizdek arbitra!

90+3'
Zmiana. Jagiełło zastąpiony przez Tosika.

90+2'
Paweł Brożek dopadł do dośrodkowania z dalszej odległości. Strzał głową nie sprawił, jednak, żadnych kłopotów goalkeeperowi.

90+1'
Krakowska drużyna stara się jak najszybciej przerzucić piłkę w pobliże bramki Polacka. Obrona Zagłębia zdaje egzamin.

90'
3 minuty dłużej potrwa dzisiejsze widowisko!

89'
Z opieki medycznej korzysta jeden z graczy Zagłębia Lubin.

88'

86'
Bardzo dobry strzał zza pola karnego oddał Jesus Imaz! Na notę zainterweniował Martin Polacek. Bramkarz Zagłębia spokojnie sparował lecącą piłkę.

86'
Carlitos - jest graczem, na którego zwrócone są oczy wszystkich kibiców Wisły.

85'
Patryk Tuszyński zmienił Bartłomieja Pawłowskiego, który zaliczył bardzo udane zawody. Wiele pracy na boisku.

83'
żółta kartka Wojtkowski nie miał prawa uniknąć żółtej kartki. Było widać jego taktyczne przewinienie na biegnącym z piłką Świerczoku.

82'
Wojtkowski spróbował z bezpośredniego woleja. Jarosław Kubicki efektowną interwencją plecami dał oddech Polackowi.

81'
Znowu Marcin Wasilewski! Popularny "Wasyl" próbował wykorzystać zagranie z lewego narożnika boiska. Efektowny strzał głową poleciał tuż obok prawego słupka bramki.

80'
10 minut pozostało do zakończenia regulaminowego czasu gry.

78'
Jakub Świerczak miał piłkę meczową! Napastnik Zagłębia spudłował z najbliższej odległości! Cuesta instynktownie wyłapał futbolówkę, po dobitce wyżej wspomnianego snajpera.

76'
Basha oraz Boguski otrzymali komunikat, że muszą opuścić boisko. Wojtkowski i Bartosz w ich miejsca.

75'
10515 widzów ogląda ten mecz na stadionie Wisły Kraków.

73'
Zablokowane dośrodkowanie Arkadiusza Woźniaka. Gospodarzom zaczyna się poważnie spieszyć.

72'
Obaj trenerzy mają jeszcze po dwie zmiany do przeprowadzenia.

70'
Pawłowski rozczarowany decyzją arbitra o przerwaniu gry. Pomocnik Zagłębia liczył na to, że jego delikatne przewinienie nie zostanie zakwalifikowane jako złamanie regulaminu.

69'

67'
Arkadiusz Woźniak doczekał się swojej chwili - jego przywitali na boisku kibice Zagłębia. Łukasz Janoszka udał się na rezerwę.

66'
Ładną rotację obrała piłka, po centrze Carlitosa. Genialnie, jednak, w powietrzu zachował się Guldan, wygrywając rywalizację z dwoma skaczącymi piłkarzami Wisły.

65'
Carlitos bajecznie zagrał na wolne pole do Imaza. Ten posłał kąśliwe uderzenie, jednak w porę, i dobrze zareagował na linii Martin Polacek.

63'
Cuesta poprawnie wybronił soczystą próbę z dystansu. Adam Matuszczyk solidnie przymierzył z okolic trzydziestego metra.
Piłka leciała w prawy, dolny róg bramki.

61'
Guldan nie wytrzymał sportowego ciśnienia. Kapitan Zagłębia Lubin brzydko zatrzymał dobrze rokującą akcję Wisły.

60'
Upłynęła godzina gry w Krakowie.

59'
Paweł Brożek nie miał szans na zbudowanie akcji ofensywnej. Snajper "Białej Gwiazdy" został okrutnie podcięty.

58'
Marcin Wasilewski pomylił się głową. Były zawodnik Leicester City próbował skutecznie zakończyć akcję z rzutu rożnego.
Piłka powędrowała daleko od lewego słupka.

57'
Kopacz naprawił błąd Czerwińskiego. Było blisko tego, aby Bartkowski wyszedł na konkretną sytuację na gola.

55'
Bartłomiej Pawłowski został wzięty w kleszcze. Skrzydłowy gości upadł na murawę, po interwencji jednego z rywali. Sędzia przyznał rzut wolny.

54'
"Miedziowi" biegają po boisku w niezmienionym składzie personalnym.

52'
Dwóch defensorów Zagłębie wzięło odpowiedzialność za krycie Carlitosa. Hiszpan nie potrafił ich ograć.

51'
Cuesta nie miał większych problemów ze skutecznym chwytem piłki, po dośrodkowaniu z lewego narożnika boiska.

50'
Zagłębie miało rzut wolny. Dłuższe zagranie udało się Wiślakom dobrze zneutralizować.

48'
Gospodarze reklamują zagranie piłki ręką u jednego z zawodników Zagłębia. Arbiter główny nie zauważył przewinienia.

47'
Marcin Wasilewski wie, gdzie się ustawić. Obrońca Wisły po raz kolejny udanie zainterweniował, w czasie stałego fragmentu gry dla przeciwników.

46'
Arsenić nie popisał się dobrą grą w pierwszej połowie meczu. Za niego na plac gry wszedł Bartkowski.

46'
Przed nami II odsłona spotkania w Krakowie!

Świeża porcja statystyk od portalu Ekstrastats.

Koniec I części gry!

45'
GOL! Zagłębie ponownie na prowadzeniu! Ekipa przyjezdnych zbudowała wyśmienity atak. Jakub Świerczok, będąc w polu karnym, genialnie przyjął sobie piłkę i uderzył nie do obrony.

44'
Marcin Wasilewski wziął na siebie strzał Świerczoka. Wielce ofiarna interwencja doświadczonego obrońcy.

43'
Carlitos był bliski zdobycia kolejnej bramki! Jego plany kapitalnie pokrzyżował Polacek, instynktownie rzucając się na silny strzał.

41'
Cuesta niepewnie zachował się na przedpolu. Bramkarz Wisły nieudolnie wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego, ale na jego szczęście, Wasilewski odpowiednio zażegnał niebezpieczeństwo.

40'
Cuesta asekuracyjnie zbił piłkę nad poprzeczkę. Jakub Świerczok niebezpiecznie kończył dogranie ze stałego fragmentu gry.

38'
Zagłębie Lubin ruszyło do szturmowania pola karnego Wisły.

37'
GOL! Wisła Kraków doprowadziła do remisu! Carlitos wyśmienicie sfinalizował zagranie z prawego skrzydła boiska.
Futbolówka, po drodze, odbiła się od obrońcy gości, i wpadła do bramki zaskoczonego Polacka.

35'
W środkowej strefie boiska arbiter główny przyuważył przewinienie na zawodniku Wisły Kraków.

34'
Lepszy fragment gry w wykonaniu piłkarzy Radosława Sobolewskiego.

33'

31'
Martin Polacek został nieprzepisowo blokowany, w trakcie realizacji interwencji we własnej strefie. Marcin Wasilewski, w opinii sędziego, zbyt agresywnie wyszedł do futbolówki.

30'
Korner dla gospodarzy.

29'
Rośnie przewaga ekipy z Krakowa.

27'
Jesus Imaz nie wykorzystał prezentu od Jarosława Jacha. Defensor Zagłębia, będąc w swoim polu karnym, zaliczył nieudolne kopnięcie piłki. Ją przechwycił Imaz, ale pod wpływem wielkich nerwów, kopnął piłkę wysoko nad poprzeczką.

26'
Arsenić dogrywał z prawej flanki boiska. Piłkę bardzo pewnie zatrzymał Martin Polacek.

25'
Gospodarze próbują stosować jak najwyższy pressing na połowie przeciwnika.

24'
Coraz więcej dynamiki na placu gry. Piłka swobodnie zmierza od jednego do drugiego pola karnego.

22'
Halilović zaprzepaścił sposobność na oddanie groźnego strzału zza szesnastki. Obrona Zagłębia wywarła odpowiednią presję na nim.

20'
Arkadiusz Głowacki ofiarnie wślizgiem zatrzymał kąśliwą piłkę skierowaną w jego szesnastkę. Zagłębie ma dużo miejsca na obu skrzydłach.

19'
Jakub Świerczok idealnie wyszedł do wrzutki z rzutu wolnego. Piłka, po niezłym uderzeniu głową, poszybowała tuż nad poprzeczką bramki.

18'
Podopieczni Mariusza Lewandowskiego szanują piłkę. Ogromny spokój w ich wykonaniu.

17'

15'
Cuesta bardzo dobrze się ustawił, wobec strzału Świerczoka. Snajper "Miedziowych" szuka rozwiązań zza pola karnego przeciwników.

14'
Carlitos dotknął futbolówkę ręką. Sędzia Kwiatkowski ujrzał nieprzepisowe zachowanie.

13'
Rafał Boguski zmarnował atak, który groźnie wyprowadził Jesus Imaz. Doświadczony napastnik Wisły, szukając Carlitosa, bardzo nieudolnie posłał futbolówkę z prawego skrzydła.

11'
Ekipa gości dąży do podwyższenia wyniku. Wisła Kraków coraz lepiej organizuje się w defensywie.

10'
Rzut rożny dla lubinian. Jakub Świerczok spróbował swoich sił z dystansu, uderzenie zostało zablokowane.

9'
Jarosław Kubicki nie pozwolił Carlitosowi w szarży. Faul w środku pola.

8'
Martin Polacek dobrze złapał lecącą futbolówkę. "Biała Gwiazda" groźnie zrealizowała rzut wolny. Carlos Lopez robił wszystko, aby jego uderzenie głową sprawiło problem.
Niestety, Hiszpan nie potrafił skutecznie trafić w piłkę.

6'
Zagłębie miało kolejną okazję! Bartłomiej Pawłowski otrzymał wiele swobody w polu karnym Wisły. Silny strzał z prawej nogi trafił w słupek bramki Cuesty!

5'
Gooool! Zagłębie znakomicie wykonało rzut rożny! Guldan dopadł do futbolówki, będąc tuż pod bramką! Ulokowanie jej do siatki nie mogło mu sprawić problemu.

4'
Dłuższe zagranie w kierunku Czerwińskiego. Posyłający futbolówkę użył troszeczkę zbyt wiele siły.

*'
Piłkarze wracają do gry! Miejmy nadzieję, że już więcej dłuższych przerw w tym spotkaniu nie obejrzymy.

*'

3'
Ważna informacja!

3'
Przerwa w grze. Ten czas starają się wykorzystać obaj szkoleniowcy.

2'
Dym na stadionie. Do gry weszła pirotechnika.

1'
Szybka akcja gospodarzy mogła zrobić krzywdę Zagłębiu. Rafał Boguski, znajdując się blisko szesnastki, jednak niewłaściwie podał do swoich kolegów. Sytuacja została zatrzymana.

*'

*'
Piłkarze pojawili się na murawie. W tej chwili mamy okazję wysłuchać hymn Wisły Kraków.

*'
Gracze Wisły do zbliżającego się wielkimi krokami meczu podchodzą w wyśmienitych humorach, ponieważ w ubiegłą środę, udało się wygrać prestiżowe "Derby Krakowa" (4:1).

*'
Na ławce rezerwowych "Miedziowych" wylądowali: Forenc, Janus, Mazek, Buksa, Tuszyński, Woźnik oraz Tosik.

*'
Wisła Kraków spróbuje wziąć rewanż za ostatnią, bezpośrednią klęskę ligową z Zagłębiem Lubin, kiedy to podopieczni wówczas Piotra Stokowca wygrali 3:0.

*'
Tych zawodników nie zobaczymy w nadchodzącym spotkaniu.

*'
Do Krakowa, w celu realizacji zadań sędziowskich, przyjechał Pan Tomasz Kwiatkowski.

*'
Rezerwa "Białej Gwiazdy".

*'
Witamy Państwa serdecznie na naszym portalu! Niedzielny maraton z LOTTO Ekstraklasą, w tej kolejce, skończymy w Krakowie, gdzie Wisła zmierzy się z Zagłębiem Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online