Górnik Zabrze - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 4

Loska – Ambrosiewicz, Wieteska, Suarez, Karwot – Kądzior, Matuszek, Żurkowski, Kurzawa – Angulo, Ł. Wolsztyński (64' Kiklaisz)
Wilk – Fink, Helik, Dytiatjew, Pestka – Drewniak, Dimun – Zenjov, Hernandez (87' Wdowiak), Mihalik (71' Diego) – Piątek (88' Strózik)

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Cracovia

Dziękujemy ślicznie za uwagę! Dziękujemy za obecność przy naszych relacjach z LOTTO Ekstraklasy, w tym roku kalendarzowym.

Górnik Zabrze nie będzie liderem po 21. kolejkach ligowych. Dzisiaj zabrakło gospodarzom wiele skuteczności pod bramką Wilka.
Cracovia, z kolei, wykazała się ogromną dokładność w szesnastce przeciwnika. Krakowska drużyna wydostała się ze strefy spadkowej.

Arbiter główny dał sygnał - koniec meczu!

90+1'

90'
Faul. Spóźniony atak Helika.

89'
Dostaliśmy komunikat z którego wynika, że mecz zostanie przedłużony o trzy minuty.

88'
Krzysztof Piątek zszedł z placu gry, Sebastian Strózik zameldował się na murawie.

87'
Mateusz Wdowiak zmienił Javiego Hernandeza. To druga roszada przeprowadzona przez Michała Probierza.

86'
Cracovia nie musi się już bać o swoją przyszłość w tym spotkaniu.

85'
żółta kartka Helik otrzymał żółty kartonik za prowokowanie kibiców drużyny przeciwnej.

84'
Zmiana wyniku! Świetnie rozegrany rzut wolny przez podopiecznych Probierza. Krótko sfinalizowany stały fragment gry. Zenjov otrzymał wyborne podanie na piąty metr!

82'
żółta kartka czerwona kartka Sędzia główny "podziękował" za grę Daniemu Suarezowi. Ciągnięcie za koszulkę rywala zostało wyłapane przez Bartosza Frankowskiego.

81'
Mimo beznadziejnego wyniku, Górnik próbuje walczyć dalej.

80'
Bardzo trudne położenie podopiecznych Marcina Brosza.

79'
GOL! Cracovia zdobyła trzecią bramkę! Mateusz Wieteska niedostatecznie dobrze zrozumiał się z Tomaszem Loską. Bramkarz został zaskoczony, po interwencji wślizgiem.

78'
Igor Angulo chciał coś zmienić strzelając z okolic dwudziestego metra. Uderzenie zostało ofiarnie zblokowane przez Pestkę.

77'
Tylko 13 minut rozegrał dzisiaj Kiklaisz. Młodego zawodnika zabrzan zmienił Lasik.

76'
Krzysztof Piątek nie zdołał w porę uciec z ofsajdu. W górę powędrowała chorągiewka sędziego.

75'
Rozpoczęło się ostatnie piętnaście minut regulaminowego czasu gry tego pojedynku.

73'
Od dobrego kwadransa gry Cracovia operuje w głębokiej defensywie.

71'
Zmiana. Mihalika zastąpił Diego.

70'
Ambrosiewicz użył zbyt wiele sił w centrę z prawego skrzydła boiska. Nikt z graczy ofensywnych Górnika Zabrze nie miał prawa nic konstruktywnego z tego podania uczynić.

69'
żółta kartka Sprowokować dał się Mihalik. Piłkarz krakowskiego zespołu za swój faul taktyczny zobaczył żółtą kartkę.

68'
Szymon Matuszek ponowie próbował swojego szczęścia strzałem głową. Udało się uderzyć celnie, ale niestety, do zrealizowania celu, czyli zdobycia gola, dużo zabrakło.

67'

65'
Inicjatywę przejęli piłkarze Marcina Brosza.

64'
Krzysztof Kiklaisz zmienił Łukasza Wolsztyńskiego.

62'
Matuszek nie ucieszył publiczności! Zawodnik gospodarzy otrzymał genialne dośrodkowanie z lewego skrzydła. Środkowy pomocnik zbyt efektownie chciał zaskoczyć bramkarza przeciwników głową.
Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

60'
żółta kartka Dani Suarez podciął ewidentnie szarżującego zawodnika Cracovii. Nieprzyjemny incydent miał miejsce w centralnej części boiska.

59'
Mihalik spróbował wykorzystać nieobecność Karwota na swojej strefie. Pomocnik drużyny przyjezdnych uderzył z głębi szesnastki, jednak futbolówka przeleciała daleko od światła bramki.

58'
Przeszła piłka obok napastników Górnika. W akcję ofensywną konkretnie zaangażował się Karwot, który mógł się poszczycić niezłym dośrodkowaniem.

56'
Damian Kądzior zanotował celną próbę z dystansu. Strzał udany, ale kibice z Zabrza liczy na dużo, dużo więcej przy tym kontrataku.
Cracovia nadal prowadzi dwiema bramkami.

55'
Wolsztyński próbował przedrzeć się na przebój z futbolówką. Dimun wzorowo i czysto odebrał napastnikowi piłkę.

54'
Wilk przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę! Mateusz Wieteska idealnie wyszedł do wrzutki z rzutu wolnego, którą posłał Rafał Kurzawa!

53'
Zenjov oddał próbę z okolic pola karnego Górnika. Piłka zeszła z nogi strzelającemu. Futbolówka poszybowała daleko od lewego słupka bramki Loski.

52'

50'
Będzie rzut rożny. Strzał Kurzawy odbił się od głowy stojącego w murze Dimuna.

49'
Szymon Żurkowski sfaulowany w pobliżu szesnastki przeciwnika. Kurzawa dostanie wymarzoną okazję.

49'
Angulo koszmarnie zmarnował szansę Górnika na próbę zagrożenia bramki Wilka. Hiszpan, będąc na wysokości pola karnego gości, zagrał za plecy wszystkich kolegów z drużyny.

48'
Pomocnik Cracovii jest już zdolny do kontynuowania spotkania. Obyło się bez interwencji medycznej.

47'
Uraz Szymona Drewniaka.

46'
Czas najwyższy na grę w II połowie spotkania!

Koniec I części gry! Mamy sensacyjny wynik!

45'
Sędzia wydłużył I odsłonę o jedną minutę.

44'
Napastnik Górnika Zabrze, Angulo, minął się z futbolówką. Rzut rożny był bardzo dobrze wykonany przez drużynę gospodarzy.

43'
Pestka powstrzymał dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Korner.

42'
Faul. Stały fragment gry dla krakowian. Łukasz Wolsztyński konkretnie przerwał akcję przeciwników.

40'
Doszło do faulu w polu karnym Cracovii. Reguły gry złamał skaczący do centry piłkarz Górnika Zabrze.

39'

37'
Górnik Zabrze realizuje coraz więcej fauli w środkowej strefie boiska.

36'
Michał Probierz bardzo energetycznie przekazuje swoje uwagi.

35'
Hernandez przeprosił jednego z przeciwników, którego wbrew przepisom gry przewrócił.

33'
Gospodarze próbują odrabiać straty.

32'
Zagotowało się pod bramką gości! Obrona Cracovii musiała się okopać, by zatrzymać szturm zabrzan. Trzech graczy gospodarzy starało się mocno zaskoczyć Wilka.

30'
GOL! Kibice Cracovii mają powód do radości! Meik Karwot nieszczęśliwie głową ulokował piłkę w swojej bramce. Obrońca próbował zabezpieczyć sytuację, po stałym fragmencie gry.

28'
Dimun podjął ambitny cel - uderzenie z dystansu. Nic groźnego z tego się nie urodziło, ponieważ ofiarnie strzał na siebie wziął obrońca Górnika.

27'
GOL! Cracovia ma prowadzenie! Fink dobił strzał Piątka. Górnik oddał całą lewą flankę boiska. Obrońca Cracovii nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki do bramki, z najbliższej odległości.

26'
Wysoki pressing prezentują goście z Krakowa.

25'
żółta kartka Wieteska twardo rywalizował o piłkę z Piątkiem. Obrońca Górnika obejrzał żółtą kartkę.

23'
Angulo nieprzepisowo blokował interweniującego w swojej strefie Wilka. Arbiter musiał zareagował, gwiżdżąc.

22'

20'
Ambrosiewicz pokornie przyjął decyzję sędziego Frankowskiego o tym, by przerwać akcję. Piłkarz Górnika Zabrze popełnił przewinienie taktyczne.

19'
Brak komunikacji w szeregach obronnych Cracovii. Dytiatjew uprzedził próbującego interweniować Wilka. Udało się oddalić zagrożenie.

18'
Rzut wolny dla drużyny trenera Brosza.

17'
Groźne, prostopadłe zagranie w kierunku Angulo. Interwencja końcówkami palców Dytiatjewa uratowała przyjezdnych.

16'
Szymon Żurkowski padł w szesnastce Cracovii! Gra została puszczona, ale być może będzie potrzebna konsultacja VAR-u.

15'
Drewniak upadł na murawę. Sędzia dostrzegł przewinienie w środku pola, którego autorem był Damian Kądzior.

14'
Tomasz Loska udanie zainterweniował na przedpolu. Ryzykowna decyzja o dalekiej wycieczce z bramki okazała się strzałem w "10".

13'
Mihalik zatrzymany przez Matuszka. Ten nie dopuścił do tego, aby piłka przeszła na pole karne Górnika.

12'
Zawodnik Cracovii został sprowadzony do parteru. Rzut wolny dla "Pasów".

11'

9'
Damian Kądzior ładnie przejął piłkę, z dośrodkowania, z lewego skrzydła. Szybkie zgaszenie futbolówki klatką piersiową, a potem błyskawiczny strzał.
Piłka poleciała nad poprzeczką bramki Wilka.

8'
Na tym meczu pracuje system VAR. Na czele dzisiejszej komisji stanął pan Szymon Marciniak.

7'
żółta kartka Ostry wślizg na nogi przeciwnika wykonał Dimun. Obejrzeliśmy premierową karę indywidualną w tym spotkaniu ligowym.

6'
Kurzawa prostopadle chciał obsłużyć Angulo. Pomocnik ekipy gospodarzy posłał piłkę zbyt mocno i niedokładnie.

4'
Głębsze dośrodkowanie w pobliże bramki Górnika. Tomasz Loska nie miał większych kłopotów z dobrym chwytem piłki.

3'
Dimun niewiele się pomylił, przy strzale z kilkunastu metrów od bramki. Piłkarz gospodarzy przeniósł futbolówkę minimalnie nad poprzeczką.

2'
Wieteska przeciął groźne dośrodkowanie. Cracovia znalazła sobie miejsce na lewej stronie boiska.

1'
Pierwsza centra na szesnastkę Górnika Zabrze. Jeden z jego stoperów skutecznie zagrał piłkę głową.

*'

*'
Arbiter główny wyprowadził piłkarzy na plac gry.

*'
Michał Probierz, po przegranych "Derbach Krakowa", postanowił dokonać kilku korekt w składzie.

*'
Ostatnia ligowa batalia pomiędzy obiema ekipami przyniosła ogromnie ciekawe widowisko, zakończone wynikiem 3:3.

*'
Marcin Brosz, trener Górnika, przedstawił wyjściowy skład!

*'
Ostatni mecz LOTTO Ekstraklasy w tym roku kalendarzowym poprowadzi Pan Bartosz Frankowski (Toruń).

*'
Górnik Zabrze ma szansę w kapitalny sposób zakończyć rok 2017. Jeśli ekipa Marcina Brosza dzisiaj wygra, to ona po 21. kolejkach, zasiądzie na fotelu lidera.
Cracovia walczy o spokojniejszą zimę. Ewentualna wygrana da awans o trzy lokaty i pozwoli opuścić strefę spadkową.

*'
Pojedynek w Zabrzu rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy serdecznie na relację z ostatniego meczu 21. kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2017/18! Górnik Zabrze rozegra spotkanie z Cracovią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online