Bayern Monachium - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Borussia Dortmund
2 : 1

Ulreich - Kimmich, Boateng, Sule, Alaba - Martinez (87' Rudy), Vidal - Muller, Rodriguez (75' Tolisso), Ribery (61' Coman) - Lewandowski.
Burki - Bartra (35' Dahoud), Sokratis, Toprak, Schmelzer - Weigl - Pulisic, Kagawa, Guerreiro (56' Schurrle), Toljan (88' Isak) - Yarmolenko.

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Borussia Dortmund

Bawarczycy w przekroju całego spotkania byli drużyną lepszą i zasłużenie awansowali do ćwierćfinału Pucharu Niemiec.

90+4'
Jeszcze będzie wznowienie gry z narożnika boiska w wykonaniu monachijczyków.

90+3'
Strzał głową Sokratisa nie znalazł drogi do bramki.

90+2'
Jak wielkie szczęście mieli teraz gospodarze! Isak uderzył z okolic 11. metra, piłka minęła słupek o kilka centymetrów, był jeszcze po drodze rykoszet. Korner.

90'
Do regulaminowego czasu zostały doliczone trzy minuty.

89'
żółta kartkaŻółta kartka dla Dahouda za przewinienie taktyczne.

88'
Ostatnia roszada w ekipie z Dortmundu: Isak zajął miejsce Toljana.

87'
Trzecia zmiana w Bayernie: Rudy zastąpił Martineza.

86'
Jak niewiele zabrakło Schurrle, aby piłka wpadła do siatki po jego strzale z 20 metrów! Kilkanaście centymetrów dzieliło gości od remisu.

85'
Schmelzer, zdaniem sędziego, był na pozycji spalonej.

83'
żółta kartkaŻaden z zawodników Bayernu nie sięgnął centry, po chwili Vidal popełnił faul taktyczny na Pulisiciu, za który otrzymał żółtą kartkę.

82'
Zablokowany strzał Mullera, rzut rożny dla mistrzów Niemiec.

82'
Szykuje się niezwykle ciekawa końcówka w stolicy Bawarii.

80'
Uderzenie Toljana z daleka minęła cel o kilka metrów.

79'
żółta kartkaLewandowski ukarany żółtym kartonikiem.

78'
Piłkarze Petera Stogera przeprowadzają coraz silniejsze natarcia.

77'
GOOOL! Yarmolenko zdobył bramkę kontaktową!
Ukrainiec celną główką zamknął miękkie dośrodkowanie Kagawy.

75'
Zmiana w Bayernie: Tolisso zajął miejsce Rodrigueza.

74'
Monachijczycy ma spotkanie pod kontrolą, pomimo faktu, iż goście są groźniejsi niż w pierwszej części starcia.

72'
Wrzutka Kagawy wprost na głowę Mullera.

71'
Następny korner dla BVB.

70'
Obyło się bez zagrożenia po tym rzucie rożnym.

69'
Centrostrzał Schmelzera wyraźnie wystraszył golkipera Bayernu. Przeniósł on futbolówkę nad poprzeczkę, dzięki czemu dortmundczycy wznowią grę z narożnika boiska.

68'
Główka Kagawy nie była dostatecznie mocna, aby pokonać Ulreicha.

67'
Fatalny strzał Schurrle z pola karnego. Niemiec, zamiast w światło bramki, trafił w kolegę z zespołu.

66'
Yarmolenko wywalczył róg dla swojej drużyny.

64'
Centymetrów zabrakło Lewandowskiemu, aby wślizgiem zamknąć wstrzelenie piłki przez Mullera! Zadanie utrudnił mu Burki, który odbił lekko futbolówkę.

63'
Ależ zepsuli to goście! Borussia mogła mieć doskonałą okazję do zdobycia gola na 2:1, ale spalili akcję złym podaniem.

62'
Korner nie przyniósł najmniejszego zagrożenia pod dortmundzką bramką.

61'
Pierwsza korekta w składzie gospodarzy: Coman wszedł, Ribery zszedł.

60'
Rzut rożny dla Bayernu Monachium.

59'
Muller nie znalazł partnera do dogrania, ale i tak zdołał wywalczyć aut na wysokości pola karnego.

57'
Kagawa! Japończyk zmarnował dobrą okazję do zdobycia gola kontaktowego. Będąc niepilnowany w polu karnym, uderzył obok prawego słupka.

56'
Druga zmiana w drużynie z Dortmundu: Schurrle zajął miejsce Guerreiro.

54'
Bawarczycy zdają się oddawać inicjatywę gościom.

52'
Centra z rogu boiska wylądowała w rękawicach Ulreicha.

51'
Dahoud z dystansu, rykoszet i korner dla BVB.

50'
Guerreiro przy próbie dośrodkowania trafił w rękę Kimmicha. Sędzia nie zdecydował się jednak na podyktowanie rzutu karnego. Powtórki nie dają jednoznacznej odpowiedzi, czy był to słuszny werdykt.

49'
Mogło być 3:0, gdyby nie fenomenalne zachowanie Burkiego po strzale głową Mullera z kilku metrów! Szwajcar intuicyjnie odbił piłkę nogą.

48'
Muller nie może się pogodzić z decyzją arbitra o przyznaniu rzutu wolnego gościom za jego wejście w nogi Sokratisa w ofensywie. Wychowanek Bayernu nie miał racji.

47'
Główke Sule poszybowała nad poprzeczką.

46'
Udana interwencja Burkiego po próbie Rodrigueza. Bramkarz zdołał jeszcze złapać futbolówkę, ale już za linią końcową. Korner.

46'

Obie "jedenastki" powróciły na plac gry.

Trzeci zespół Bundesligi jest póki co zaledwie tłem dla mających dużą przewagę piłkarzy Bayernu Monachium.

Gwizdek sędziego głównego i piłkarze udają się do szatni na kwadrans przerwy.

45'
Jedna z ostatnich akcji Borussii Dortmund przed przerwą także nie zakończyła się jakimkolwiek niebezpieczeństwem pod bramką Ulreicha.

44'
Strata Weigla, monachijczycy w natarciu.

42'
Obecny mistrz Niemiec szybko wyciągnął wnioski z sytuacji z 36. minuty. Borussia znowu wydaje się być nieco bezradną.

40'
GOOL! Muller podwyższa prowadzenie Bayernu!
Niemiec otrzymał precyzyjne podanie od Lewandowskiego, wpadł w pole karne i celną podcinką nie dał szans golkiperowi.

39'
Przewaga gospodarzy nieco stopniała, ale wciąż jest za duża, jeśli goście marzą o wyrównaniu.

38'
Korekta w zestawieniu wyjściowym, na jaką zdecydował się trener dortmundczyków, przynosi względne efekty.

36'
Znakomitą okazję do wyrównania miał Yarmolenko! Strzał Ukraińca z niewielkiej odległości z linii bramkowej wybił Alaba.

35'
Szkoleniowiec drużyny z Dortmundu podjął decyzję o zmianie taktycznej: Dahoud zastąpił Bartrę.

34'
Podopieczni Petera Stogera poza praktycznie brakiem okazji podbramkowych, to jeszcze posyłają niedokładne podania pryz próbie wyprowadzenia kontry.

32'
Bardzo ładna wymiana podań pomiędzy Riberym i Lewandowskim, francuski skrzydłowy nie zdołał celnie uderzyć.

31'
Guerreiro złapany na pozycji spalonej.

30'
Nic nie wynikło z tego rogu, nikt nie doskoczył do dogrania.

29'
Zablokowane dośrodkowanie Alaby. Rzut rożny dla zawodników ze stolicy Bawarii.

28'
Yarmolenko długo szukał miejsca do uderzenia, ostatecznie jednak to mu się nie udało i Bayern ponownie w posiadaniu piłki.

22'
żółta kartkaRibery otrzymał żółtą kartkę.

19'
Pojedyncze zrywy poszczególnych graczy BVB nie przynosi im żadnego efektu.

15'
Dortmundczycy muszą uspokoić swoją grę, monachijczycy mają kontrolę nad spotkaniem.

12'
GOL! Gospodarze wychodzą na prowadzenie za sprawą Boatenga! Środkowy obrońca dobił odbitą od poprzeczki po główce Sule piłkę i dał prowadzenie swojemu klubowi.

11'
Wielkie kłopoty gości, mocny strzał Ribery'ego odbił Burki, dobitka Lewandowskiego była niecelna. Bawarczycy mają coraz wyraźniejszą przewagę.

10'
"Lewy" nie opanował górnego zagrania i futbolówka w rękawicach golkipera.

9'
Drugi ofsajd Yarmolenki w ciągu czterech minut.

8'
Fantastyczna interwencja Burkiego przy podcince Lewandowskiego! Snajper idealnie "wkleił się" w linię obrony i znalazł się "sam na sam" z bramkarzem. Ten jednak świetnie zachował się przy próbie Polaka.

7'
Nikt z piłkarzy Bayernu nie sięgnął wrzutki z lewego narożnika boiska.

6'
Sokratis udanie zatrzymał zmierzający w bramkę strzał Rodrigueza z szesnastki. Tylko korner dla gospodarzy.

5'
Na pozycji spalonej znalazł się Yarmolenko.

3'
Poprzeczka po uderzeniu Vidala! Chilijczyk zamknął centrę z prawego skrzydła, ale futbolówka nie wpadła do siatki.

2'
Długie podanie w kierunku wybiegającego Yarmolenki, golkiper wyszedł z pola bramkowego i złapał piłkę.

1'
Rozpoczęła ekipa z Monachium.

*'
Gracze wyszli na murawę stadionu Allianz Arena.

*'
Rozjemcą spotkania będzie Pan Sascha Stegemann.

*'
Z kolei do dyspozycji Juppa Heynckesa nie są następujący zawodnicy: Manuel Neuer, Thiago Alcantara, Arjen Robben

*'
Braki w kadrze meczowej zdecydowanie większe są po stronie Borussii Dortmund. Peter Stoger, obecny szkoleniowiec, nie może dzisiaj skorzystać m.in. z: Łukasza Piszczka Erika Durma, Gonzalo Castro, Maria Gotze, Sebastiana Rode, Maximilian Philippa oraz Pierre-Emerick Aubameyang.

*'
Rezerwowi gości: Weidenfeller, Zagadou, Subotic, Sahin, Isak, Dahoud, Schurrle.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Starke, Rafinha, Bernat, Rudy, F. Gotze, Tolisso, Coman.

*'
Nieco inaczej wygląda to w Bundeslidze. Czoło tabeli pewnie zajmują monachijczycy, którzy kroczą po kolejny tytuł mistrzowski. Piłkarze z klubu występującego w żółto-czarnych barwach są na trzeciej lokacie, ze stratą trzynastu punktów do lidera.

*'
W poprzedniej rundzie pewniej awansowali dortmundczycy, choć z pewnością miał tutaj znaczenie rywal z jakim się mierzyli. Borussia rozgromiła 1.FC Magdeburg 5:0. Natomiast Bayern po rzutach karnych pokonał RB Lipsk.

*'
Arbiter zagwiżdże po raz pierwszy o godzinie 20:45.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie! Za naszą zachodnią granicą przyszedł czas na ostatnie starcia przed przerwą zimową. Mowa tutaj nie o spotkaniach ligowych, a meczach 1/8 finału Pucharu Niemiec. Zdecydowanie najciekawszym pojedynkiem w tej edycji będzie mecz pomiędzy Bayernem Monachium i Borussią Dortmund.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online