Real Madryt - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
0 : 3

Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modrić, Casemiro (72' Asensio), Kroos, Kovacić (72' Bale) - Benzema (66' Nacho), Ronaldo.
Ter Stegen - Roberto (90+1 Vidal), Pique, Vermaelen, Alba - Paulinho (84' Gomes), Rakitić, Busquets, Iniesta (76' Semedo) - Messi, L. Suarez.

Mecze na żywo: Real Madryt - FC Barcelona

Dziękujemy Państwu za ten wspólnie spędzony czas. Życzymy wesołych i spokojnych Świąt.

Barcelona upokorzyła Real na Santiago Bernabeu. Stołeczny zespół nie zrobił tego, co zrobili goście w drugiej połowie - wykorzystał swojej przewagi.

Koniec!

90+3'
0:3! "Królewscy" na kolanach!
Szarża Messiego prawym skrzydłem zakończyła się powodzeniem, Argentyńczyk wyłożył ją świeżo wprowadzonemu Vidalowi. Hiszpan nie dał szans Navasowi.

90+1'
Trzecia zmiana w "Dumie Katalonii": Vidal zastąpił Roberto.

90+1'
Gomes uderzył wysoko nad bramką.

90'
Doliczone trzy minuty do drugiej połowy.

89'
Ramos złapany na pozycji spalonej.

88'
żółta kartkaKartka w kolorze żółtym dla Busquetsa za faul na Marcelo.

87'
Duże kłopoty miał Navas po woleju z 20 metra Messiego. Ostatecznie golkiper zdołał złapać piłkę.

86'
Podopieczni Zinedine Zidane'a wyglądają na pogodzonych z porażką.

85'
Zablokowana próba Gomesa z pola karnego. Niezwykłe tempo ma ten mecz w końcowych minutach.

84'
Druga zmiana w "Blaugranie": za Paulinho wszedł Gomes.

83'
żółta kartkaMarcelo dostał żółtą kartkę.

82'
Ramos trafił w ter Stegena! Madrytczycy nie mogą przebić się przez mur, jaki w bramce postawił Niemiec.

81'
Marcelo zdobył rzut rożny.

80'
Semedo miał szansę na ostatecznie zamknięcie rywalizacji w tym spotkaniu. Kolejny raz doskonale spisał się Navas.

79'
Silne uderzenie Bale'a sparował do boku ter Stegen. Marcelo liczył na szansę do dobicia futbolówki, ale niemiecki bramkarz nie dopuścił do tego

78'
Bale zmarnował świetną okazję! Walijczyk otrzymał podanie w pole karne od Modricia, uniknął krycia, ale trafił prosto w bramkarza.

76'
Pierwsza zmiana w Barcelonie: Semedo zastąpił na boisku Iniestę.

74'
Asensio domaga się podyktowania "jedenastki". Ręką miał zagrać Roberto przy blokowaniu jego centry. Arbiter jasno wskazał, że gospodarze mają zapomnieć o tej sytuacji, bo karnego nie będzie.

72'
Podwójna korekta w składzie Realu Madryt: Asensio zastąpił Casemiro, Bale wszedł za Kovacicia.

70'
Messi miał szansę na trzecią bramkę, jednak świetnie spisał się Navas.

69'
Paulinho wpadł w pole karne, ale został zatrzymany przez golkipera "Królewskich".

68'
Katalończycy wyraźnie zwolnili swoją grę, włączyli "tryb ekonomiczny".

67'
Niezwykle trudna sytuacja gospodarzy, mają dwie bramki do odrobienia, przy czym grają "w dziesiątkę".

66'
Zmiana w Realu Madryt: Nacho zajął miejsce Benzemy.

64'
Messi pewnie wykonał rzut karny i podwyższył prowadzenie Barcelony!

63'
czerwona kartkaCzerwony kartonik dla Carvajala za odbicie piłki ręką, która zmierzała do siatki. Niebywały napór gości zakończył wskazaniem "na wapno"!

62'
Paulinho znalazł sobie miejsce do strzału zza szesnastki, ale zrobił to zbyt słabo, aby pokonać Navasa.

60'
Asensio i Bale są przygotowani do wejścia na boisko.

59'
żółta kartkaŻółta kartka dla Ramosa, choć środkowy defensor Realu mógł dostać czerwoną za nieładne potraktowanie Suareza.

58'
Mogło być 0:2! Suarez źle zakończył akcję po podaniu Messiego i piłka tylko otarła się o boczną siatkę.

56'
Gospodarze natychmiast rzucili się do odrabiania strat.

54'
0:1! Luis Suarez otworzył wynik meczu!
Znakomity rajd Rakiticia, Chorwat dograł następnie do Roberto, ten wyłożył piłkę urugwajskiemu napastnikowi, a snajper nie dał szans Navasowi.

53'
Uderzenie Suareza wprost w Navasa. Świetny rajd przeprowadził Alba, dograł do Urugwajczyka, ale ten źle strzelił.

52'
Piłkarze Ernesto Valverde mają przewagę, sytuacja na placu gry jest całkowicie inna niż w pierwszych 45 minutach.

50'
Ładnie rozegrał piłkę Rakitić, Luis Suarez "popisał się" słabym dośrodkowaniem i madrytczycy zatrzymali akcję.

49'
Gracze "Dumy Katalonii" zdecydowanie lepiej weszli w drugą część meczu.

48'
Udany zwód Luisa Suareza na prawym skrzydle, ponownie jednak Urugwajczyk zbyt daleko wypuścił sobie piłkę.

47'
Strzał Ronaldo z nieco ponad 20 metrów, ter Stegen nie musiał nawet interweniować.

46'

Nie ma zmian w wyjściowych składach.

Piłkarze powrócili na plac gry po zakończonej przerwie.

Wielkie starcie La Liga nieco rozczarowuje. Dopiero ostatni kwadrans przyniósł większe emocje. Stroną lepszą bezsprzecznie są gospodarze. Wynik jednak wciąż jest bezbramkowy.

45+1'
Barcelona zdobyła rzut wolny w odległości umożliwiającą bezpośrednie uderzenie. Tak też zrobił Messi, ale trafił prosto w mur.

45'
Do regulaminowego czasu gry została doliczona minuta.

44'
Real Madryt coraz bliższy zdobycia gola. Katalończycy muszą gonić za futbolówką od kilku minut.

42'
Benzema w słupek! Niepilnowany snajper wykorzystał zamyślenie Vermaelena, ale nie zdołał umieścić piłki w siatce po centrze Marcelo.

41'
Strzał Modricia nie trafiło w światło bramki.

40'
Kolejny korner nie przyniósł zagrożenia.

39'
Intuicyjna interwencja Navasa po główce Paulinho! Rzut rożny.

38'
Tempo spotkania znowu spadło.

36'
Luis Suarez za daleko wypuścił piłkę i stracił ją na rzecz Navasa.

35'
Kastylijczycy domagali się jeszcze podyktowania rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką Pique. Sędzia nie przychylił się do protestów.

34'
Doskonałe, prostopadłe podanie Modricia do Ronaldo, ten zacentrował do Benzemy, a Francuz został zablokowany.

33'
Coraz więcej dzieje się na boisku po spokojniejszym okresie.

31'
Kapitalna obrona ter Stegena po uderzeniu Ronaldo! Portugalczyk zakręcił Roberto, wpadł w pole karne, płaska próba została odbita przez golkipera.

30'
Fantastyczną okazję miał teraz Paulinho! Brazylijczyk przestrzelił w polu karnym po otrzymaniu dobrego podania od Messiego. Goście powinni prowadzić.

28'
Modrić za wysoko uniósł nogę w starciu z Iniestą. Gra przerwana.

27'
Ramos przeszarżował w starciu fizycznym i sędzia odgwizdał jego przewinienie w ofensywie.

26'
Następny w tym spotkaniu korner. Wykona go Kroos.

25'
Carvajal i Varane zatrzymali szarżującego Luisa Suareza. Dwójka defensywna wzięła urugwajskiego napastnika "w kleszcze".

24'
Obrońcy Realu Madryt nie pozwolili barcelończykom na dojście do dogranej z narożnika piłki.

23'
Podopieczni Ernesto Valverde zdobyli rzut rożny.

21'
Samolubne zakończenie akcji w szesnastce w wykonaniu Ronaldo zostało zablokowane. Gdyby portugalski piłkarz zamiast na strzał, zdecydował się na podanie do lepiej ustawionego Marcelo, to być może gospodarze stworzyliby większe zagrożenie.

20'
Bardzo złe dośrodkowanie Kroosa, zagranie Niemca bez większych problemów przejął Busquets.

19'
żółta kartkaTaktyczny faul Vermaelena na Modriciu. Arbiter nie miał wyboru - musiał pokazać Belgowi żółtą kartkę.

18'
Niebezpieczna wrzutka Paulinho, Varane w ostatniej chwili zażegnał niebezpieczeństwo.

17'
Obecni mistrzowie Hiszpanii wciąż są stroną lepszą.

15'
Benzema szukał dograniem w szesnastce Carvajala, ale defensorzy "Blaugrany" przechwycili futbolówkę.

14'
Długie zagranie w kierunku wybiegającego Modricia. Chorwat nie miał jednak większych szans na dojście do piłki, bo podanie z głębi pola było zdecydowanie za mocne.

13'
Legenda Barcelony powróciła na plac gry.

12'
Goście przez chwilę będą musieli sobie poradzić bez swojego doświadczonego pomocnika, "Królewscy" nie stworzyli zagrożenia po rzucie rożnym.

11'
Iniesta leży na murawie. Moment przerwy w grze.

10'
Ależ skiksował Ronaldo! Gdyby czysto trafił w piłkę z 11. metra, to niemiecki bramkarz miałby wielkie kłopoty. A tak, po interwencji Iniesty, będzie tylko korner.

8'
Szybka wymiana podań pomiędzy Messim i Luisem Suarezem, akcja kombinacyjna zakończyła się niepowodzeniem, ponieważ Urugwajczyk znalazł się na ofsajdzie.

7'
Piłkarze Barcelony nie forsują tempa gry.

5'
Odważna próba z dystansu Carvajala. Uderzenie bocznego obrońcy nie mogło jednak zaskoczyć ter Stegena.

5'
Pierwsze minuty należą do "Królewskich". Real prezentuje się lepiej.

3'
Madrytczycy pewnie i spokojnie rozgrywają futbolówkę przy budowaniu ataku pozycyjnego.

2'
Ronaldo wpakował piłkę do siatki, ale gol nie został uznany. Centrę z narożnika zgrał Ramos, która następnie trafiła do Portugalczyka, a on pokonał golkipera. Trafienie nie mogło zostać uznane, gdyż najlepszy strzelec Realu Madryt w historii był na spalonym.

2'
Carvajal wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

1'
El Clasico rozpoczęte!

*'
Zawodnicy wychodzą z tunelu prowadzącego na murawę Estadio Santiago Bernabeu. Początek już za moment!

*'
Jose Maria Sanchez Martinez to rozjemca nadchodzącego starcia.

*'
W tym sezonie dzisiejsi rywale zmierzyły się ze sobą już dwukrotnie, w ramach Superpucharu Hiszpanii. Real rozbił wówczas Barcelonę, wygrywając w dwumeczu 5:1.

*'
Kontuzje uniemożliwiły występ następujących zawodników: Ousmane Dembele, Samuel Umtiti, Paco Alcacer, Gerard Deulofeu. W zespole ze stolicy Hiszpanii wszyscy piłkarze są gotowi do gry.

*'
Rezerwowi, którzy uzupełnią kadrę meczową gości: Cillessen, Semedo, D. Suarez, Mascherano, Digne, Gomes, Vidal.

*'
Skład Barcelony także został zaprezentowany.

*'
Ławka rezerwowych: Casilla, Nacho, Bale, Hernandez, Vazquez, Asensio, Isco.

*'
Wyjściowa "jedenastka" madrytczyków została przedstawiona.

*'
Katalończycy natomiast pewnie przewodzą w tabeli La Liga. Na drugą ekipą, jaką jest Atletico Madryt, mają sześć "oczek" przewagi.

*'
"Królewscy" przystępują do tego meczu będąc w nie do końca optymalnej dyspozycji. Pomimo zdobycia trofeum za Klubowe Mistrzostwa Świata, graczom Zinedine Zidane'a nie najlepiej układa się w rozgrywkach ligowych - tracą do lidera jedenaście punktów.

*'
Pojedynek pomiędzy Realem Madryt i FC Barceloną rozpocznie się o godzinie 13:00.

*'
Witamy serdecznie! Jedno z najważniejszych, najbardziej elektryzujących starć pomiędzy klubami przed nami - El Clasico. Zapraszamy na relację tekstową LIVE z tego wielkiego spotkania.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online