Arsenal - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Liverpool
3 : 3

Cech - Bellerin, Koscielny, Monreal (46' Mustafi), Maitland-Niles - Xhaka, Wilshere - Iwobi (79' Welbeck), Özil, Alexis (89' Walcatto) - Lacazette.
Mignolet - Gomez, Lovren, Klavan, Robertson - Henderson (12' Milner), Can, Coutinho (84' Oxlade-Camberlaim) - Salah, Firmino, Mane (80' Wijnaldum).

Mecze na żywo: Arsenal - Liverpool

90+4'

90+4'
Bardzo nieudany strzał Ozila.

89'
Walcott zastąpił Alexisa.

89'
Salah uderzył z pola karnego w boczną siatkę po kolejnej groźnej kontrze.

84'
Oxlade-Camberlaim zastąpił Coutinho.

83'
Sprytnie uderzenie Alexisa w krótki róg z boku pola karnego, ale Mignolet nie dał się zaskoczyć.

80'
Wijnaldum zastąpił Mane.

79'
Welbeck zastąpił Iwobiego.

73'
Can głową uderzał po rzucie rożnym, ale za lekko.

71'
Goool! 3:3! Firmino uderzył z 15 metrów, Cech odbił piłkę,
ale strzał był tak mocny, że piłka przełamała ręce i wpadła do bramki
.

68'
Mogło być 4:2, ale Klavan w ostatniej chwili wybił piłkę. Niewiele brakowało, a byłby gol samobójczy.

65'
Mecz toczy się w dobrym tempie. Akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą.

62'
Znakomite dośrodkowanie do Mane, ten miał sporo miejsca w polu karnym, ale jego uderzenie z woleja odbił Cech! Mógł być remis!

61'
Xhaka uderzył obok bramki z linii pola karnego.

58'
Goool! Co tu się wyprawia! Arsenal już prowadzi! Liverpool stracił piłkę na własnej połowie. Arsenal świetnie rozegrał piłkę i po podaniu piętą Lacazette do Ozila ten wykorzystał sytuację sam na sam.

57'
żółta kartka Iwobi ukarany żółtą kartką.

56'
Co to było za kilka minut! Teraz Arsenal jest na fali.

55'
Niesamowite!! 2:2!!! Xhaka kapitalnym, potężnym strzałem z dystansu pokonał Mignoleta, który nie popisał się w tej sytuacji

53'
Co za odpowiedź 2:1! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Alexix Sanchez uprzedził obrońcę i głową z bliskiej odległości pokonał bramkarza!

52'
2:0! Liverpool znów wyprowadził zabójczą kontrę. Salah otrzymał piłkę, miał przed sobą dwóch obrońców, ale technicznym strzałem tuż przy słupku wpadła do bramki.

48'
Kolejna znakomita kontra Liverpoolu, ale Cech obronił strzał Salaha.

48'
Lacazette mógł znaleźć się w dobrej sytuacji, ale nie zdołał oddać strzału, a jego podanie przejął obrońcy.

46'

46'
Mustafi zastąpił Monreala.

45'
Koniec pierwszej połowy. Liverpool zasłużenie prowadzi z Arsenalem 1:0.

45'
I znów groźnie. Mane tym razem zagrał do Salaha, ale ten nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji.

44'
Mogło być 2:0, ale Mane fatalnie spudłował.

43'
Lacazette dobrze został powstrzymany przez Lovrena w polu karnym.

40'
Gra się nieco wyrównała.

37'
Özil uderzał z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

35'
Liverpool sprytnie rozegrał rzut wolny, ale Lovren nieczysto trafił w piłkę i nie zdołał podać do świetnie ustawionych partnerów.

32'
Cudowny strzał Firmino. Nakręcił rywala w polu karnym, uderzył technicznie i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

30'
Mane uderzał z szesnastu metrów, ale bez problemów piłkę złapał Cech.

26'
Liverpool przypieczętował przewagę golem.

26'
Goool! 1:0 dla Liverpoolu. Dobra kontra, piłkę zagrywał Salah, a ta odbiła się rykoszetem od Kościelnego i dopadł do niej Coutinho, który sprytnym strzałem głową pokonał Cecha.

24'
Odpowiedź Liverpoolu. Firmino uderzał głową w długi róg. Piłka minimalnie minęła słupek. Sporo szczęścia miał Arsenal.

24'
Alexis chciał kombinacyjnie rozegrać piłkę z Lacazette. Piłka padła jednak łupem Mignoleta.

22'
Wreszcie dobra okazja. Po dośrodkowaniu Robertsona głową z ostrego kąta uderzał Firmino, ale Cech wybił piłkę na rzut rożny.

20'
Dośrodkowanie Robertsona dobrze wyłapał Cech.

20'
Optyczną przewagę ma obecnie Liverpool.

18'
Brakuje dokładności w poczynaniach obu zespołów. Sporo strat i odbiorów z jednej i drugiej strony.

16'
Jak na razie nie ma spodziewanych emocji.

14'
Niecelny strzał Coutinho.

12'
Milner zastąpił kontuzjowanego Hendersona.

11'
Mieliśmy przerwę w grze, ponieważ pomocy sztabu medycznego potrzebował Henderson.

9'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

7'
Dośrodkowanie Liverpoolu z rzutu rożnego prosto w ręce bramkarza.

5'
Alexis dośrodkowywał z rzutu wolnego prosto na głowę obrońcy.

4'
Xhaka próbował płasko uderzyć sprzed pola karnego, ale za lekko i piłkę wybił obrońca.

4'
Obie drużyny szybko starają się przedostać pod bramkę rywala, ale brakuje dokładności.

3'
Jak na razie spokojny fragment meczu. Gra toczy się w środku pola.

1'
Początek spotkania.

'
Ławka rezerwowych Arsenalu: Ospina, Mustafi, Kolasinac, Coquelin, Elneny, Walcott, Welbeck.

Ławka rezerwowych Liverpoolu: Karius, Alexander-Arnold, Lallana, Milner, Wijnaldum, Oxlade-Camberlaim, Solanke.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu Arsenal - Liverpool na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online