Liverpool - Manchester City online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Manchester City
4 : 3

Karius - Gomez, Matip, Lovren, Robertson - Can (79' Milner), Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain - Salah (88' Lallana), Mane (90+4' Klavan) - Firmino.
Ederson - Walker, Stones, Otamendi, Delph (31' Danilo) - De Bruyne, Gundogan, Fernandinho - Sane, Sterling (71' B. Silva) - Aguero.

Mecze na żywo: Liverpool - Manchester City

Dziękujemy Państwu ślicznie za ten wspólnie spędzony czas.

Kapitalne widowisko na Anfield. Siedem goli, mnóstwo sytuacji podbramkowych. Ten mecz jest zarazem pierwszą porażką Manchesteru City i zwieńczeniem ich pięknej serii. Dla Liverpoolu to zwycięstwo oznacza, że ekipa The Reds wskoczy na trzecie miejsce w tabeli.

90+5'
Aguero! Jak bliski szczęścia był Argentyńczyk! Jego główka trafiła tylko w boczną siatkę.

90+4'
Jeszcze zmiana w ekipie Liverpoolu: za Mane wszedł Klavan.

90+3'
żółta kartkaAguero wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego gospodarzy. Milner otrzymał żółty kartonik.

90+2'
Nieprzemyślana decyzja Aguero o strzale. Piłka po próbie snajpera poszybowała wysoko nad poprzeczką.

90+1'
4:3! Gundogan!
Co tu się dzieje! Niemiecki pomocnik wykorzystał złe zachowanie obrońców. Wielkie emocje czekają nas w samej końcówce.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone cztery minuty.

88'
Druga zmiana w zespole prowadzonym przez Jurgena Kloppa: Lallana zajął miejsce Salaha.

87'
Podręcznikowy błąd w rozegraniu, De Bruyne zagrał do Sane, a ten mu odegrał w momencie, gdy był za linią obrony.

86'
Rzut rożny dla gości.

85'
Jeszcze co najmniej pięć minut mają Obywatele na zmianę niekorzystnego rezultatu.

84'
4:2! Bernardo Silva daje nadzieję The Citizens!
Duże zamieszanie w polu karnym wykorzystał niedawno wprowadzony Portugalczyk.

82'
Wijnaldum szukał piątej bramki dla Liverpoolu, ale jego próba minęła cel o metr.

81'
Gundogan chciał zaskoczyć Kariusa strzałem z dystansu, ale został zablokowany.

79'
Pierwsza korekta w składzie Liverpoolu: Milner wszedł za Cana.

78'
Otamendi mógł zdobyć gola na 4:2, ale skiksował w dogodnej sytuacji. Defensor otrzymał doskonałe podanie od De Bruyne.

77'
Korner dla piłkarzy Pepa Guardioli.

76'
Firmino nie miał miejsca na strzał przed szesnastką, szukał pomysłu na inne rozegranie akcji, ale ostatecznie stracił futbolówkę.

74'
Goście wyglądają na pogodzonych z porażką.

72'
żółta kartkaKartonik w kolorze żółtym dla Fernandinho za przewinienie taktyczne.

71'
Druga zmiana w drużynie City: Bernardo Silva zastąpił Sterlinga.

69'
żółta kartkaŻółta kartka dla Sterlinga.

68'
4:1! Co za błąd Edersona!
Golkiper źle wybił piłkę, wprost pod nogi Salaha, a Egipcjanin przelobował bramkarza z ponad 40 metrów.

66'
Nie najlepsze dogranie ze stojącej piłki.

65'
żółta kartkaOtamendi otrzymał żółtą kartkę za faul przy polu karnym. Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

63'
The Reds wykorzystali bardzo kiepską dyspozycję obrony The Citizens.

62'
3:1!
Doskonałe uderzenie Mane! Senegalczyk trafił w samo okienko bramki.

61'
Już mogło być 3:1! Wielki błąd Fernandinho, Mane huknął "tylko" w prawy słupek.

59'
GOOL! Co za wykończenie Firmino!
Brazylijski napastnik wyprzedził Stonesa i piękną podcinką nie dał najmniejszych szans Edersonowi. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

58'
Stones skutecznie zblokował uderzenie Mane. Futbolówka po rykoszecie wylądowała w rękawicach golkipera.

57'
Centrostrzał Salaha i piłka odbiła się od poprzeczki! Dużo szczęście mieli teraz goście.

56'
Kolejna udana interwencja brazylijskiego bramkarza, tym razem po uderzeniu Oxlade'a-Chamberlaina.

55'
Ederson popisał się doskonałą obroną po niepewnym piąstkowaniu. Brazylijczyk znakomicie odbił strzał Salaha.

54'
Rzut rożny dla liverpoolczyków.

53'
Niewiele zabrakło Aguero, aby dojść do wrzutki De Bruyne. Napastnika City uprzedził Matip.

51'
Otamendi trafił w poprzeczkę! Argentyński obrońca wykorzystał bierność obrońców Liverpoolu, uderzył głową, ale "tylko" obił górne obramowanie bramki.

51'
Kontratak Manchesteru City, Sterling zagrał do Aguero, ten został przyblokowany. Korner dla The Citizens.

50'
Defensorzy zdołali oddalić zagrożenie po dograniu z narożnika.

49'
Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

48'
Na ofsajdzie złapany Mane.

47'
Zagranie Aguero do Sane za plecy, niemiecki skrzydłowy zdołał jednak opanować piłkę. Akcja w ostatecznym rozrachunku nie przyniosła zagrożenia.

46'

Piłkarze powrócili na plac gry.

Dużo emocji na Anfield. Obydwa zespoły walczą zaciekle o zwycięstwo. Trudno jest wskazać drużynę jednoznacznie lepszą.

45+2'
Róg dla Liverpoolu. Centra Oxlade'a-Chamberlaina została wybita przez jednego z obrońców City.

45+1'
Doliczony czas gry, sędzia przedłużył pierwszą część meczu o dwie minuty.

45'
Za długo prowadził futbolówkę Wijnaldum, przez co ją stracił w szesnastce gospodarzy.

45'
Fernandinho huknął z daleka, piłka przeszła obok słupka.

44'
Oxlade-Chamberlain dograł wprost na głowę Otamendiego.

43'
Fatalny błąd Danilo przy linii pola karnego, Oxlade-Chamberlain został jednak zablokowany. Tylko korner dla the Reds.

40'
Sane wyrównał stan meczu!
Fantastyczna, indywidualna akcja Niemca, były zawodnik Schalke 04 zakręcił obrońcami, wpadł w pole karne i huknął w lewy róg bramki Kariusa.

39'
Podkręcone uderzenie z rogu pola karnego w wykonaniu Salaha. Ederson pewnie złapał futbolówkę.

38'
Wijnaldum z dystansu, próba zablokowana.

37'
Prostopadłe podanie Fernandinho nie znalazło drogi pod nogi Sane.

35'
Uderzenie po ziemi De Bruyne, bramkarz spokojnie złapał piłkę.

33'
Brakuje w grze gości nieco szybkości, wszelkie ataki City są zatrzymywane.

31'
Niecelna główka Firmino.

31'
Delph będzie jednak musiał opuścić boisko. Jego miejsce zajął Danilo.

30'
Otamendi wyjaśnił sytuację przy szarży Salaha.

29'
Przesadził Oxlade-Chamberlain z siłą górnego podania do Firmino. Brazylijczyk nie miał szans na opanowanie tak wysoko zawieszonej futbolówki.

27'
Obywatele dążą do zdobycia bramki wyrównującej, ale brakuje im dokładności w końcowej fazie budowania ataku.

26'
Wydawało się, że będzie potrzebna zmiana, Danilo był już gotowy do wejścia, ale Delph będzie grał dalej.

25'
Delph leży na murawie, sztab medyczny już przy nim.

24'
Krótkie rozegranie, przeciągnięta centra De Bruyne poleciała w okolice drugiego piętra.

24'
Jeszcze jeden rzut rożny dla lidera Premier League.

23'
Rykoszet po strzale Sane, korner dla podopiecznych Pepa Guardioli.

22'
Wrzutka Sane nie była najwyższej jakości i nie sprawiła kłopotów defensywie graczy Jurgena Kloppa.

21'
Matip sfaulował Gundogana niedaleko szesnastki Liverpoolu. Stały fragment gry.

20'
Jak niewiele zabrakło Aguero, aby zamknąć zagranie De Bruyne z prawej strony boiska. Gdyby snajper gości trafił czysto w piłkę, najprawdopodobniej byłby remis.

18'
Dośrodkowanie De Bruyne z rzutu wolnego bez większych problemów wyłapał Karius.

17'
Centra Firmino wprost w ręce golkipera Manchesteru City.

15'
Niedokładne dogranie Salaha.

14'
Zakotłowało się w polu karnym The Citizens! Ostatecznie Salah, pomimo ogrania Delpha, nie zdołał celnie uderzyć na bramkę.

13'
Wyrównane spotkanie, z lekkim wskazaniem na gospodarzy.

12'
Spalony Sterlinga, skrzydłowy przez swoje złe ustawienie skazał na niepowodzenie akcję, która mogła przynieść gościom wyrównanie.

10'
Dwie straty Aguero w ciągu kilkudziesięciu sekund.

9'
Oxlade-Chamberlain otworzył wynik meczu!
Mocne uderzenie Anglika z dystansu, Ederson bez większych szans na interwencję. The Reds na prowadzeniu!

8'
Niezwykle zażarta walka w środku pola.

7'
Sterling nie dał rady przyjąć płaskiego podania w szesnastce od De Bruyne. Karius złapał piłkę.

5'
Rajd Aguero pod polem karnym zakończył się niepowodzeniem. Obrońcy Liverpoolu zatrzymali Argentyńczyka tuż przed linią końcową.

3'
Mane dostał świetną piłkę od Firmino, Senegalczyk nie zdołał jednak opanować futbolówki. Po chwili finezyjny strzał oddał Salah, ale został zablokowany.

2'
Zacięta walka o piłkę już od pierwszych minut.

1'
Starcie rozpoczęte!

*'
Gracze są już na murawie. Początek za moment!

*'
Również klub z Manchesteru nie ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Z powodu urazów, nie wystąpią: Benjamin Mendy, Vincent Kompany, a także Gabriel Jesus.

*'
Najbardziej odczuwalny w kadrze Liverpoolu jest brak niedawno sprowadzonego Virgila van Dijka. Poza nim, nie ma także Daniela Sturridge'a, Alberto Morreno, Nathaniela Clyne'a oraz Jordana Hendersona.

*'
Rezerwowi Manchesteru City: Bravo, Zinczenko, Danilo, Mangala, D. Silva, B. Silva, Diaz.

*'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Mignolet, Milner, Klavan, Lallana, Ings, Solanke, Alexander-Arnold.

*'
Poznaliśmy wyjściowe składy obydwu drużyn.

*'
To właśnie na tym stadionie rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego już za godzinę:

*'
Arbitrem spotkania będzie Pan Andre Marriner.

*'
Jeśli gospodarzom uda się dzisiaj zwyciężyć, to wskoczą na trzecią lokatę, wyprzedzając tym samym londyńską Chelsea.

*'
The Citizens są na najlepszej drodze do mistrzostwa Anglii, mając 15 punktów przewagi nad drugim Manchesterem United. Liverpoolczycy z kolei zajmują czwartą lokatę, a do tej pory uzbierali 44 "oczka".

*'
Wielkie starcie w stolicy Merseyside. Podopieczni Jurgena Kloppa będą chcieli zatrzymać machinę Pepa Guardioli, która do tej pory nie poniosła żadnej porażki w lidze.

'
Początek meczu 23. kolejki Premier League Liverpool - Manchester City o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Manchester City, to zapraszamy do śledzenia meczu online