Tottenham Hotspur - Manchester United online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham Hotspur
Manchester United
2 : 0

Lloris, Trippier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Dembele (90+2' Wanyama), Eriksen, Alli (87' Sissoko), Son (80' Lamela), Kane
De Gea, Valencia, Smalling, Jones, Young, Matic, Pogba (63' Fellaini) (70' Herrera), Lingard (63' Mata), Sanchez, Lukaku, Martial

*'

90+3'
Sekundy do końca meczu, gospodarze coraz bliżsi zdobycia trzech punktów.

90+2'
Ostatnia zmiana w Tottenhamie: Wanyama zajął miejsce Dembele.

90+1'
Martial poślizgnął się w momencie zagrania i futbolówka wyszła za pole karne.

90'
Doliczony czas, arbiter doliczył trzy minuty.

88'
Kane uderzył ponad poprzeczką.

87'
Zanim to jednak nastąpi, będzie zmiana: za Alliego wszedł Sissoko.

86'
Przewinienie Valencii tuż przed linią szesnastki United. Będzie rzut wolny w dogodnej do bezpośredniego strzału miejsca.

85'
żółta kartka Żółty kartonik dla Alliego za nieładny faul na Sanchezie.

82'
Goście sprawiają wrażenie jakby czekali na ostatni gwizdek tego spotkania.

80'
Pierwsza korekta w składzie Kogutów: Lamela zastąpił Sona.

77'
Bomba z daleka Diera zablokowana. Gospodarze dominują na placu gry.

77'
Słaba wrzutka Duńczyka.

76'
Zablokowany strzał Kane'a po podaniu Eriksena - ten drugi wznowi grę z lewego narożnika boiska.

74'
Kane z dystansu, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

73'
żółta kartka Young otrzymał żółtą kartkę za spóźnione wejście w nogi Sona.

70'
Trzecia, tym razem wymuszona zmiana w ekipie z Manchesteru: kontuzjowany Fellaini opuszcił murawę, jego miejsce zajął Herrera.

69'
Son w doskonałej sytuacji trafił w De Geę! Zaledwie rzut rożny dla gospodarzy.

67'
Nieczysta próba Kane'a, napastnik nie najlepiej trafił w futbolówkę, co znacznie ułatwiło De Gei złapanie jej.

66'
Uderzenie po ziemi Davisa nie mogło zaskoczyć De Gei, który spokojnie interweniował.

65'
Bardzo niebezpieczny strzał Eriksena z dystansu, piłka po strzale Duńczyka minimalnie przeszła obok bramki.

63'
Podwójna zmiana w Manchesterze United: za Pogbę i Lingarda weszli Mata i Fellaini.

62'
Świetny odbiór Vertonghena, Belg w ostatnim momencie zabrał futbolówkę Martialowi spod nóg.

60'
Alli szukał możliwości przedarcia się przez zasieki obronne Manchesteru, ale Smalling bez większych kłopotów zdołał go zatrzymać.

59'
Niedokładne podanie Alliego w szesnastkę, piłka wyszła za linię końcową.

57'
Czerwone Diabły nie stworzyły niebezpieczeństwa po tym kornerze.

56'
Doskonała interwencja Llorisa po potężnym uderzeniu Lukaku! Tylko rzut rożny.

53'
Sancehez domagał się podyktowania rzutu karnego po zagraniu ręką Sona. Niejednoznaczna sytuacja, powtórki nie rozstrzygają tej sytuacji.

52'
Nieco za wysoka centra Alliego w kierunku Kane'a.

51'
Gospodarze wciąż nacierają na połowę Manchesteru United, piłkarze Jose Mourinho nie są w stanie przeciwstawić się Tottenhamowi.

49'
Płaski strzał Sona, Koreańczyk nie mógł zdecydować się, jak zakończyć akcję tuż przed polem karnym gości. Ostatecznie uderzył płasko, tuż obok lewego słupka.

48'
Bardzo ofensywny początek obu zespołów.

47'
Powtórki nie przyznają jednoznacznej racji sędziemu liniowemu w kwestii ofsajdu.

46'
Son za długo zwlekał z prostopadłym podaniem do Kane'a, przez co Anglik znalazł na spalonym. Gdyby nie to, angielski snajper stanąłby "oko w oko" z De Geą.

46'
Druga część spotkania rozpoczęta!

45+2'
Koniec pierwszej połowy. Tottenham - Manchester United 2:0!

45+1'
W doskonałej sytuacji znalazł się Kane! Jego strzał z pola karnego złapał jednak De Gea.

43'
Od pewnego czasu gra toczy się głównie w środku pola. Brakuje groźnych okazji.

40'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową niecelnie uderzał Dier.

38'
żółta kartka Jones ukarany żółtą kartką.

33'
Son zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała bardzo wysoko nad bramką.

32'
Alli padł w polu karnym. Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania.

30'
Strzał Martiala w krótki róg na rzut rożny wybił Lloris.

28'
2:0! Kapitalną akcję przeprowadził Tottenham. Po wymianie kilku podań do akcji włączył się na prawej stronie boiska Trippier. Po jego płaskim dośrodkowaniu Jones interweniował tak niefortunnie, że pokonał własnego bramkarza.

27'
Mocny strzał Kane'a z dystansu został zablokowany.

26'
Szybka kontra Tottenhamu. Son jednak za krótko zagrywał do Dembele i piłkę przejęli obrońcy.

25'
Sanchez zagrał do Lingarda, ale ten został powstrzymany.

23'
Eriksen zagrał do Kane'a, ale ten z pola karnego uderzył za lekko, aby pokonać bramkarza.

21'
Martial wbiegł w pole karne, ale lewą nogą uderzył wysoko nad bramką.

19'
Sanchez dośrodkował w pole karne, ale górą obrońcy.

16'
Lukaku świetnie przedarł się w polu karnym, ale... zagrał piętą do nikogo.

14'
Znów mogło być groźnie pod bramką Manchesteru, ale Jones po raz kolejny wybił piłkę na rzut rożny.

14'
żółta kartka Dembele ukarany żółtą kartką.

12'
Tym razem z pola karnego uderzał Alli. Jones zdołał jednak zablokować strzał i będzie rzut rożny.

10'
Zablokowany strzał z dystansu Eriksena.

8'
Mecz toczony jest w niezłym tempie.

5'
Kibice Tottenhamu gwiżdżą przy każdej akcji Sancheza.

3'
Ładna akcja Manchesteru. Piłka trafiła do Lingarda, który miał przed sobą tylko bramkarza, ale ten nie zdążył posłać piłki obok bramkarza.

3'
Dobre płaski dośrodkowanie do Lukaku, ale ten nie sięgnął piłki. Poza tym był na spalonym.

1'
Goool! Co za początek! Już w 1. minucie Eriksen precyzyjnym strzałem z kilku metrów zdobył gola dla Tottenhamu

1'

'
Sędzia: Andre Marriner.

'
W pierwszym składzie Manchesteru znalazł się niedawno pozyskany z Arsenalu Alexis Sanchez.

'
Rezerwowi Manchesteru: Rojo, Mata, Rashford, Romero, Ander Herrera, Shaw, Fellaini

'
Rezerwowi Tottenhamu: Rose, Lamela, Wanyama, Vorm, Sissoko, Llorente, Walker-Peters

'
Manchester United jest wiceliderem Premier League i ma 53 punkty. Tottenham ma osiem punktów mniej i jest piąty.

'
Początek meczu o 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham Hotspur - Manchester United, to zapraszamy do śledzenia meczu online