Chelsea - Bournemouth online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Bournemouth
0 : 3

Courtois; Azpilicueta, Christensen, Cahill, Zappacosta, Kante, Bakayoko, Alonso, Barkley, Pedro, Hazard.
Begovic; Francis, S. Cook, Ake; Stanislas, L. Cook, Gosling, Daniels; Ibe, Wilson, Fraser.

Wilson (51.)
Stanislas (64.)
Ake (67.)

Mecze na żywo: Chelsea - Bournemouth

90+4'

90+1'
Mousset zastąpił Wilsona.

83'
Pugh zastąpił Ibe.

77'
żółta kartka Fabregas ukarany żółtą kartką.

71'
King zastąpił Stanislasa.

67'
Niesamowite! 3:0 dla Bournemouth! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę zgrał Stanislas, a Ake zdobył gola głową.

65'
Zappacosta opuścił boisko, a zastąpił go Hudson-Odoi.

64'
2:0!!! Wilson tym razem nie strzelał, a podawał. Gola z bliskiej odległości zdobył Stanislas..

59'
Chelsea ma dużą przewagę i dąży do wyrównania. Na razie bez efektu.

54'
Fabregas zastąpił Barkleya.

54'
Mocny i minimalnie niecelnie sprzed pola karnego uderzał jeden z zawodników gości.

52'
Mocny strzał Hazarda pewnie obronił Begovic.

51'
Goool! 1:0 dla Bournemouth! Ibe zagrał prostopadle do Wilsona, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Chelsea!

50'
Alonso z rzutu wolnego uderzył minimalnie niecelnie.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

38'
Chelsea ma przewagę, ale niewiele z tego wynika.

31'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Cahill.

28'
Rudiger zastąpił Christensena.

21'
Brakuje sytuacji strzeleckich.

15'
Ładna akcja Chelsea zakończona niecelnym strzałem Pedro sprzed pola karnego.

14'
Groźna akcja Chelsea, ale zabrakło celnego ostatniego podania!

13'
Chelsea ma przewagę w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika.

12'
Francis potężnie uderzał z dystansu, ale został zablokowany. Po chwili kolejny strzał jednego z zawodników gości. Lekko i prosto w bramkarza.

9'
Bournemouth od początku gra bardzo odważnie.

6'
Bournemouth wyprowadziło kontrę, ale Wilson za długo czekał z podaniem i nic z tego nie wyszło.

6'
Odpowiedź Chelsea. Hazard dryblował w polu karnym, ale dośrodkował nieco za mocno. Będzie jednak rzut rożny.

4'
Dobrze rozpoczęli ten mecz goście. Teraz sprzed pola karnego uderzał Jordan Ibe , ale został zablokowany.

2'
Bournemouth długo utrzymał się przy piłce i przedostał pod pole karne Chelsea, ale tam zabrakło już precyzji.

1'
Rozpoczęła Chelsea.

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Rezerwowi Chelsea: Caballero, Rudiger, Ampadu, Moses, Drinkwater, Fabregas, Hudson-Odoi.

'
Rezerwowi Bournemouth: Boruc, Simpson, Surman, Arter, Pugh, King, Mousset

'
Początek spotkania o 20:45. Żadna polska telewizja nie pokaże tego meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Bournemouth, to zapraszamy do śledzenia meczu online