Polska - Kazachstan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Kazachstan
1 : 5

Kałuża (Widuch) – Zastawnik, Lutecki, Mikołajewicz, Popławski – Kubik, Dewucki, Cyman, Gladczak, Mizgajski, Solecki, Kriezel, Wojciechowski
Higuita (Shamro) – Dovgan, Yesenamanov, Douglas, Nurgozhin – Taynan, Zhamankulov, Suleimenov, Pershin, Taku, Tursagulov, Akbalikov, Orazov

Mecze na żywo: Polska - Kazachstan

Dziękuję ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Reprezentacja Polski, mimo niekorzystnego rezultatu, nadal mamy szansę na awans do 1/4 finału ME.
O tym, czy Polska będzie grała dalej, zdecyduje sobotnie starcie Kazachstanu z Rosją.

Koniec meczu! Kazachstan triumfuje!

39'
Taynan był zaskoczony błędem Polaków! Z dwóch metrów spudłował na niemal pustą bramkę. Gospodarze mogli mówić przy tej sytuacji o wielkim szczęściu.

39'
Gospodarze desperackimi strzałami z dystansu próbują obniżyć niekorzystny dla siebie wynik. Brawa za ambicje, ale wciąż brakuje nutki precyzji.

38'
1:5! Junior Douglas znalazł receptę na pokonanie polskiej drużyny. Kąśliwy strzał w prawy sektor bramki był naprawdę wzorowy.

38'
Michał Widuch pokazał klasę i zimną krew! Bramkarz doskonale zatrzymał strzał Pershina! Ten mógł zdobyć drugą bramkę z rzutu karnego.

37'
Widuch zmienił Kałużę.

37'
Przedłużony rzut karny dla Kazachstanu. Niekorzystny obrót spraw dla naszej drużyny.

36'
Bramkarz lotny u Polaków. Mizgajski na placu gry.

35'
Selekcjoner reprezentacji Polski poprosił o chwilę czasu.

34'
Kazachowie robią wszystko, aby oddalić zagrożenie od swojej bramki.

33'
Bardzo sprytnie płasko z niemal linii autu uderzył Kubik. Piłka przeszła jednak światło bramki.

32'
"Biało - Czerwoni" zdominowali swoich przeciwników. Michał Kałuża był ogromnie bliski przelobowania Higuity, lecz ten szczęśliwą pracą końcówkami palców przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

31'
Z bardzo ostrego kąta, swojego szczęścia szukał Lutecki. Silnie kopniętą piłkę na korner sparował Higuita.

30'
Próba przelobowania Kałuży. Polski bramkarz wykazał się bardzo dobrym ustawieniem w swojej strefie.

29'
GOL! Solecki popisał się kapitalnym wolejem! Piłka ugrzęzła w lewym, dolnym rogu bramki.

28'
Solecki zablokowany. Swojemu bramkarzowi pomagało aż trzech obrońców z Kazachstanu. Polska reprezentacja coraz lepiej radzi sobie w ataku.

28'
W polskich szeregach widać coraz więcej nerwowości.

27'
Tomasz Kriezel znalazł się przed wyborną okazją na zmniejszenie wyniku. W starciu z goalkeeperem okazał się gorszy. Higuita klasowo skrócił kąt.

26'
Artur Popławski soczyście uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego. Skutecznie ustawił się i wyłapał lecącą futbolówkę bramkarz - Higuita.

25'
Kubik mocno niecelnie. Jednak, tuż przed oddaniem strzału, gracz był odpychany.
Sędzia nie dopatrzył się jednak przewinienia na Polaku.

24'
Z kontuzją zmaga się napastnik Kazachstanu - Akbalikov.

23'
Kazachstan bardzo prosto mija naszą obroną. Kilka krótkich podań wystarczyło, by nasi przeciwnicy mieli genialną szansę. Akbalikov, będąc tuż pod bramką, kopnął piłkę obok prawego słupka.

22'
Yesenamanov bez kalkulowania zaatakował jednego z reprezentantów Polski. Rzut wolny dla gospodarzy. Odległość, jednak, jest bardzo duża od bramki.

22'
Polska bardzo odważnie atakuje od pierwszych sekund II odsłony.

21'
Ładny odbiór piłki przez Kriezla. Zawodnik podjął bardzo szybką decyzję o oddaniu strzału, ale w porę nogą zainterweniował przeciwnik, blokując uderzenie.

21'
II połowa meczu!

Arbiter główny zaprosił obie drużyny do szatni. Koniec I części gry!

20'
Rzut karny przyniósł przyjezdnym czwartą bramkę! Michał Kałuża robił wszystko, aby uniknąć kapitulacji, jednak Pershin bardzo precyzyjnie ulokował futbolówkę w lewej części bramki.

19'
GOL! 0:3! Kazachstan kapitalnie "rozklepał" polską defensywę. Michał Kałuża nie miał żadnych szans na obronę uderzenia Zhamankulova.

19'
Końcowe fazy pierwszej odsłony tego spotkania.

18'
Michał Kałuża świetną instynktowną obroną nogami zatrzymał bardzo silny strzał od rzutu wolnego. Próbę podjął Douglas.

18'
żółta kartka Zastawnik nie spotkał się z wyrozumiałością ze strony arbitra głównego. Faul taktyczny.

17'
Mikołajewicz jest poza grą. Polska występuje aktualnie w osłabieniu.
Wyżej wspomniany zawodnik ucierpiał po starciu z Douglasem.

16'
Polakom nadal brakuje precyzji w działaniach ofensywnych.

15'
Trener Cacau poprosił o czas. Obaj szkoleniowcy mają wyśmienitą okazję na przekazanie swoich uwag.

14'
Tomasz Kriezel zaliczył efektowną próbę głową! Na posterunku wybitnie zareagował Higuita! Akcję bramkową długim wyrzutem piłki zainicjował Kałuża.

13'
Bardzo przejrzyście dla rywala rzut wolny wykonała polska ekipa. Obrońca Kazachstanu łatwo przejął futbolówkę.

13'
Zastawnik był nieprzepisowo blokowany tuż przy polu karnym rywala!

12'
Goście bardzo łatwo wypracowują sobie sytuacje strzeleckie.

11'
Kazachstan zdobył drugiego gola! Orazov nie miał żadnych kłopotów z umieszczeniem piłki, z najbliższej odległości.

10'
żółta kartka Żółtą kartkę za taktyczne przewinienie musiał obejrzeć Douglas.

9'
Michał Kałuża wykonał długi wyrzut piłki! Z obroną miał wielkie kłopoty Higuita, ale futbolówka po jego błędzie nie przekroczyła linii bramkowej całym obwodem!

8'
Tuż obok lewego słupka piłkę posłał Douglas! Coraz bliżej drugiego gola są Kazachowie.

8'
Douglas miał kolejną okazją na oddanie strzału zza pola karnego. Obrona gospodarzy umiejętnie zablokowała zagranie.

7'
Douglas został soczyście zaatakowany przez polskiego gracza. Rzut wolny.

7'
Higuita posłał daleki cross w kierunku swojego napastnika. Akcja, na nasze szczęście, nie przyniosła większego zagrożenia.

6'
Dużo niedokładności w rozegraniu w wykonaniu naszych piłkarzy.

5'
GOL! Kazachstan na prowadzeniu! Obrona "Biało - Czerwonych" nie dopilnowała Taynana. Płaska próba okazała się nie do obrony dla dobrze predysponowanego Kałuży.

4'
Michał Kałuża perfekcyjnie sparował bardzo nieprzyjemny strzał. Douglas był tym, który uderzał zza pola karnego.

3'
Polska defensywa się na chwilę pogubiła przy rzucie rożnym. Znakomitą szansę z bliskiej odległości miał Orazov, jednak zamiast dobrego strzału, obejrzeliśmy koszmarny kiks.

3'
Kazachstan próbuje dyktować tempo gry.

2'
Strzał ze strony gości. Nurgozhin próbował zagrozić polskiej bramce, ale jego uderzenie zostało doskonale wyblokowane wślizgiem.

1'
Pierwsza próba Polaków. Niestety, Mikołajewicz niedokładnie przyjął sobie piłkę, po prostopadłym zagraniu.

*'
Start! Miejmy nadzieję, że ten mecz będzie atrakcyjny od pierwszej do ostatniej minuty.

*'
Czas na oficjalne hymny obu krajów.

*'
Zawodnicy obu ekip pojawili się na hali!

*'
Wielce oczekiwane starcie przez kibiców arbiter główny rozpocznie za kwadrans.

*'
W taki sposób kształtuje się tabela grupy "B".

*'
Nadchodzące widowisko zostanie rozegrane na Arena Stožice.

*'
Podopieczni Błażeja Korczyńskiego w pierwszej kolejce zremisowali 1:1 z reprezentacją Rosji.

*'
"Biało - Czerwoni" rywalizują w grupie B Mistrzostw Europy 2018. Polska w tej wspomnianej grupie znalazła się wśród: Kazachów oraz Włochów.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! O godz. 18:00 rozpocznie się spotkanie: Polska - Kazachstan.
Na naszej stronie ujrzą Państwo obszerną relację LIVE z tego pojedynku.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Kazachstan, to zapraszamy do śledzenia meczu online