Mainz - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Mainz
0 : 2

Zentner - Bell, Hack, Diallo - Donati, Holtmann (73' Berggreen) - Gbamin, Latza - Maxim (57' Serdar), Oztunali (46' Quaison) - Muto.
Ulreich - Rafinha, Hummels, Boateng, Bernat - Rudy (70' Alaba), Tolisso - Rodriguez, Muller, Ribery (82' Coman) - Wagner (63' Lewandowski).

Ribery (33.)
Rodrigeuz (44.)

Rudy (36.) żółta kartka
Wagner (41.) żółta kartka
Boateng (76.) żółta kartka

Mecze na żywo: Mainz - Bayern Monachium

90+1'
Goście coraz bliżsi zgarnięcia kompletu punktów.

90'
Dwie minuty doliczone.

86'
Muto wpakował piłkę do siatki! Sędzia boczny wskazał jednak spalonego - wydaje się, że nie miał racji i gol powinien zostać uznany.

84'
Piłkarze z Moguncji cały czas zaciekle walczą o gola kontaktowego.

82'
Trzecia zmiana w bawarskim klubie: Coman zastąpił Ribery'ego.

80'
Bayern kontroluje boiskowe wydarzenia.

79'
Zentner na raty zdołał wybronić strzał Rodrigueza.

76'
żółta kartka Boateng otrzymał żółtą kartkę za brzydki faul.

74'
Gospodarze nie mogą marnować takich sytuacji, jeśli chcą jeszcze o coś powalczyć w tym spotkaniu! Quaison pomylił się o kilka centymetrów mając kapitalną okazję do umieszczenia piłki w siatce.

73'
Ostatnia zmiana w klubie z Moguncji: Holtmann opuścił murawę, za niego pojawił się Berggreen.

70'
Muller nie wykorzystał dobrej okazji do podwyższenia prowadzenia Bayernu! Kapitan gości będąc niepokrytym w polu karnym uderzył obok bramki.

70'
Roszada w drużynie Juppa Heynckesa: Rudy zszedł, Alaba wszedł.

69'
Niecelna główka Hacka minęła cel o kilka metrów.

68'
Mainz wywalczył rzut wolny tuż przy linii szesnastki.

63'
Pierwsza zmiana w zespole ze stolicy Bawarii: swój udział w meczu zakończył Wagner, jego miejsce zajął lider klasyfikacji strzelców, Lewandowski.

62'
Diallo miał doskonałą okazję do zdobycia gola kontaktowego, ale nie zdołał wygrać wyścigu o piłkę. Uprzedził go Hummels.

61'
Rzut wolny dla gospodarzy na wysokości pola karnego Bayernu Monachium.

57'
Druga korekta w składzie Mainz: za Maxima wszedł Serdar.

56'
Muto uderzył zza szesnastki, za słabo jednak, aby zaskoczyć Ulreicha.

53'
Ribery zepsuł sytuację "sam na sam" z bramkarzem! Francuz już go zdołał minąć, ale za daleko wypuścił sobie futbolówkę i ta uciekła mu za linię końcową.

52'
Jak to wybronił Ulreich?! Bramkarz Bayernu odbił strzał Quaisona z bliskiej odległości.

51'
Zentner świetnie wybronił groźny strzał Rodrigueza! Golkiper najprawdopodobniej uchronił swoją ekipę przed stratą trzeciej bramki.

50'
Doskonale rozegrana akcja przez Bayern nie zakończyła się bramką, ponieważ kończący ją Rodriguez został zablokowany.

48'
Udana interwencja Zentnera po uderzeniu Wagnera! Rzut rożny dla gości.

46'
W przerwie nastąpiła zmiana: Quaison zajął miejsce Oztunaliego.

46'

Gracze powrócili na boisko.

Wyrównane starcie w Moguncji. Bawarczycy prowadzą przede wszystkim dzięki swojej skuteczności.

45+1'
Zabójcza skuteczność Bayernu - dwa celne uderzenia na bramkę i dwa gole.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu.

44'
Rodriguez podwyższył prowadzenie gości!
Kolumbijczyk znakomicie przyjął sobie futbolówkę w szesnastce po centrze i silnym strzałem pokonał Zentnera.

43'
Mocne dogranie Oztunaliego nie znalazło w polu karnym żadnego z graczy Mainz, lecz Hummelsa.

41'
żółta kartka Wagner otrzymał żółty kartonik.

41'
Wagner, dla którego dzisiejsza rywalizacja jest debiutem w Bayernie, nie doszedł jeszcze do okazji, która umożliwiałaby mu zdobycie gola.

40'
Mainz ambitnie szuka swoich szans na stworzenie zagrożenia pod bramką Ulreicha.

39'
Oztunali złapany na spalonym.

38'
Bayern sprawia wrażenie, jakby miał już pełną kontrolę nad spotkaniem.

36'
żółta kartka Rudy popełnił przewinienie na Maximie, za które otrzymał żółtą kartkę.

33'
Ribery otworzył wynik spotkania!
Fantastyczny wolej Francuza z szesnastego metra po dograniu z narożnika boiska, skrzydłowy nie dał najmniejszych szans golkiperowi.

33'
Wrzutka Mullera wybita przez Bella. Róg dla Bayernu.

31'
Oztunali przedobrzył z siłą podania do Maxima i akcja Mainz spaliła na panewce.

30'
Pół godziny gry za nami, a gole wciąż nie padły.

28'
Wcześniej wspomniany gracz leży na murawie i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

27'
Holtmann szarżował, szarżował i przeszarżował. Pomocnik gospodarzy nie miał pomysłu na dalsze rozegranie akcji i wpadł w Hummelsa.

24'
Muller domagał się wskazania na narożnik boiska, ale sędzia liniowy nie przychylił się do jego próśb. Dosyć spokojny mecz w Moguncji.

23'
Fatalnej jakości strzał Boatenga poszybował kilkanaście metrów nad poprzeczką.

22'
Kolejny rzut rożny dla monachijczyków.

20'
Doskonały odbiór Diallo rozpoczął akcję gospodarzy, po której niewiele Maximowi zabrakło, aby dać prowadzenie swojej drużynie. Rumun nie trafił jednak w światło bramki.

19'
Bawarczycy wciąż poszukują drogi do rozbicia szczelnego jak do tej pory muru przeciwnika.

17'
Po nieco ponad kwadransie pierwszej części spotkania można powiedzieć, że bezbramkowy remis dobrze oddaje to, co się dzieje na boisku.

16'
Mainz nie stworzyło najmniejszego zagrożenia, Bayern przy futbolówce.

15'
Rzut wolny dla zawodników drużyny z Moguncji.

14'
Zamieszanie w polu karnym gości, Muto domagał się wskazania na punkt karny, sędzia główny miał jednak odmienne zdanie.

13'
Drugie uderzenie Tolisso, ponownie z dystansu, ale i tym razem futbolówka nie odnalazła drogi do celu.

11'
Oztunali upadł w starciu z Hummelsem przy próbie przedarcia się prawą stroną boiska. Arbiter uznał, że było to czyste wejście i nakazał wznowić grę od bramki.

10'
Nic nie wynikło z tego stałego fragmentu gry, gospodarze w posiadaniu piłki.

9'
Jeszcze jeden rzut rożny dla gości.

8'
Korner dla piłkarzy ze stolicy Bawarii.

7'
Tolisso autorem pierwszego uderzenia w tym starciu. Piłka jednak minęła cel w niewielkiej odległości.

6'
Dalekie podanie w kierunku Wagnera zostało przez niego przyjęte, po chwili zagrał futbolówkę do Bernata, a on został przyblokowany.

5'
Podopieczni Juppa Heynckesa dosyć spokojnie grają od pierwszego gwizdka.

3'
Zablokowana centra Holtmanna, zespół z Moguncji bez strachu naciska mistrza Niemiec.

2'
Ostre dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne Bayernu, obrońcy monachijskiego klubu oddalili zagrożenie.

1'
Rozpoczęli goście.

*'
Gracze obydwu "jedenastek" wychodzą na plac gry.

*'
Poza kadrą gości są kontuzjowani: Manuel Neuer oraz Thiago Alcantara.

*'
Tym razem Robert Lewandowski rozpocznie spotkanie jako rezerwowy. Poza nim zasiądą na niej także: Starke, Sule, Robben, Alaba, Coman, Kimmich.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Muller, De Jong, Quaison, Berggreen, Brosinski, Ujah, Serdar.

*'
Wyjściowe zestawienia obu ekip zostały zaprezentowane.

*'
Czy "Lewy" przedłuży tę serię?

*'
Do poprowadzenia nadchodzącego pojedynku został wyznaczony Pan Soren Storks.

*'
Sytuacja w tabeli jest zupełnie różna dla obu stron. Mainz z dwudziestoma punktami, zajmuje piętnastą lokatę, czyli są tuż nad strefą spadkową. Natomiast Bayern jest na najlepszej drodze do kolejnego tytułu mistrza Niemiec.

*'
Dzisiejszy mecz to także okazja dla Roberta Lewandowskiego do zdobycia kolejnych bramek i wypracowania sobie jeszcze większej przewagi nad pozostałymi strzelcami. Polak przewodzi w klasyfikacji strzelców aktualnego sezonu Bundesligi. Były snajper Borussii Dortmund ma obecnie na swoim koncie osiemnaście goli.

*'
Początek spotkania zaplanowany jest na 15:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Zapraszamy za naszą zachodnią granicę, na ciekawie zapowiadające się starcie pomiędzy Mainz i Bayernem Monachium. Dla lidera z Bawarii będzie to okazja do powiększenia przewagi nad resztą stawki, a gospodarze będą z pewnością chcieli sprawić niespodziankę i zaskoczyć monachijczyków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Mainz - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online