Espanyol - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Espanyol
Barcelona
1 : 1

Diego López; Marc Navarro, Naldo, David López, Aarón; Jurado, Víctor Sánchez, Darder. Jurado; Baptistao, Gerard
Ter Stegen, Semedo, Piqué, Umtiti, Digne, Busquets, Coutinho, Paulinho, Iniesta, Suárez, Paco Alcácer

'
Koniec meczu. Derby Barcelony zakończone remisem.

90+3'
Garcia padł w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

86'
Sanchez zastąpił Baptistao.

86'
żółta kartka Alba ukarany żółtą kartką.

86'
Brzydki mecz się zrobił. Pique faulował rywala i było nerwowo.

84'
żółta kartka Moreno ukarany żółtą kartką za faul na Pique.

82'
Gool! Messi dośrodkował z rzutu wolnego, a piłkę w bramce głową umieścił Pique i uciszył tym samym publiczność, która przez cały mecz na niego gwizdała. Jest remis.

79'
żółta kartka Brzydki faul Garcii na Umtitim i tylko żółta kartka.

76'
Lopez zastąpił Navarro.

75'
Alba zastąpił Digne.

73'
Tempo meczu nie powala. Barcelona nie wydaje się być zbyt zdeterminowana do odrabiania strat. Sytuacja w lidze sprawia, że nawet porażka nie będzie tragiczna.

70'
żółta kartka Navarro ukarany żółtą kartką.

66'
Goool! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska gola głową zdobył Moreno!

61'
Płaski strzał Suareza pewnie obronił bramkarz.

61'
Sergio Garcia zastąpił Jose Manuel Jurado.

59'
Dwie zmiany w Barcelonie. Messi zastąpił Paco Alcacera, a Sergi Robert wszedł za Semedo.

55'
Bardzo ładna kombinacyjna akcja Barcelony zakończona zablokowanym strzałem Iniesty.

54'
Na boisku zgromadziło się sporo wody, co nie ułatwia rozgrywania piłki.

52'
żółta kartka Umtiti ukarany żółta kartkę za wymachiwanie rękoma. Będzie pauzował w następnym meczu.

46'
Piłka w bramce Barcelony, ale gol słusznie nie uznany. Baptistao zagrywał zza linii końcowej, co dobrze dostrzegł sędzia.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Po dośrodkowaniu Iniesty głową bardzo niecelnie uderzał Paulinho.

43'
Suarez z rzutu wolnego uderzył nad bramką.

42'
Miejmy nadzieję, że po przerwie piłkarze stworzą lepsze widowisko.

40'
żółta kartka Naldo ukarany żółtą kartką.

35'
Brzydkie zachowanie Naldo, który nie był zainteresowany piłką sfaulował Suareza.

34'
Znów Baptistao. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska uderzył głową nad bramką.

33'
Baptistao przedzierał się w polu karnym Barcelony, ale jego strzał został przyblokowany.

31'
Nie jest to jak na razie wielkie widowisko.

29'
żółta kartka Busquets ukarany żółtą kartką.

27'
Coutinho uderzał z dystansu. Tym razem nieudana próba.

26'
Iniesta stracił piłkę, co mógł wykorzystać Espanyol. Strzał Baptistao z problemami obronił jednak Ter Stegen.

25'
Dośrodkowanie w pole karne Barcelony. Spalony.

22'
Cudowny strzał Coutinho sprzed pola karnego! Espanyol uratowała poprzeczkę!

20'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Suarez zgrał piłkę do Coutinho, ale nie nie zdołał stworzyć zagrożenia.

16'
Po dośrodkowaniu z prawej strony nieudanie głową uderzał Paco Alcácer.

13'
Zagranie z głębi pola do Paco Alcácera, ale ten nie zdołał opanować piłki.

11'
Dośrodkowanie do Suareza, ale ten nie zdołał oddać strzału i piłkę złapał bramkarz.

10'
Dośrodkowanie w pole karne Barcelony. Prosto w ręce bramkarza.

9'
Kontakt z piłką Pique "nagradzany" gwizdami.

8'
Barcelona nie forsuje tempa. Dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

5'
Jak na razie spokojny początek spotkania.

2'
Suarez otrzymał piłkę blisko bramki, ale otoczony zawodnikami rywala nie zdołał ani oddać strzału, ani podać do kolegów.

1'

'
Leo Messi mecz rozpocznie dziś na ławce rezerwowych.

'
Rezerwowi Espanyolu: Pau López, Óscar Duarte, Carlos Sánchez, Sergio García, Melendo, Javi López, Mario Hermoso.

'
Rezerwowi Barcelony: Cillessen, Alba, Roberto, Mina, Jordi Alba, Denis, Rakitić, Messi

'
Początek meczu o godzinie 16:15.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Espanyol - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online