Liverpool - Tottenham online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool
Tottenham
2 : 2

Karius, Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson, Milner (78' Matip), Henderson (65' Wijnaldum), Can, Mane (65' Oxlade-Chamberlain), Salah, Firmino.
Lloris, Trippier, Sanchez (71' Lamela), Vertonghen, Davies, Dier, Dembele, Eriksen, Dele, Son, Kane.

Mecze na żywo: Liverpool - Tottenham

90+6'
Koniec meczu. Remis sprawiedliwy, choć zdobyty w kontrowersyjnych okolicznościach.

90+5'
Gool! Kane tym razem się nie myli! Remis! Co za końcówka

90+4'
Bardzo kontrowersyjna decyzja. Llorente raczej udawawał i Van Dijk nie faulwoał.

90+3'
Niesamowite! Karny dla Tottenhamu! Główny nie podyktował jedenastki, ale po chwili zasygnalizował liniowy, że był faul!

90+3'
Llorente na boisku.

90+1'
Gooool! COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO! Salah poradził sobie z asystą czterech obrońców i z bliskiej odległości, ale z ostrego kąta zdobył cudownego gola. 2:1 dla Liverpoolu!.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

87'
NIE MA GOLA! Karius obronił strzał Kane'a, a dobitka była nieudana!

86'
Decyzja podtrzymana.

85'
Sędziowie się jeszcze konsultują, bo Kane był chyba na spalonym.

84'
Rzut karny dla Tottenhamu! Kane faulowany przez Kariusa!

80'
WOW! Remis! Wanyama dopadł do wybitej przez bramkarza piłki i huknął z dystansu. Strzał był tak mocny, z taką rotacją, że Karius nie miał nic do powiedzenia! CUDOWNY GOL!.

79'
Alexander-Arnold dobrze zablokował uderzenie Daviesa z lewej strony pola karnego.

79'
Wanyama zastąpił Dembele.

78'
Matip zastąpił Milnera.

76'
Firmino nie miał zbytnio pomysłu na wykończenie kontry i stracił piłkę.

74'
Niby dużo się dzieje, szybkie ataki, kontry, dużo przestrzeni, ale czystych sytuacji jak na lekarstwo.

71'
Zablokowany strzał Salaha sprzed pola karnego.

71'
Sanchez opuścił boisko, a zastąpił go Lamela.

69'
żółta kartka Dele Alli wykonał żenującą symulacje w polu karnym i obejrzał żółtą kartkę.

65'
Podwójna zmiana w Liverpoolu. Boisko opuścili Mane i Henderseon, a weszli na nie Oxlade-Chamberlain i Wijnaldum.

61'
Tottenham zyskuje przewagę.

58'
żółta kartka Milner ukarany żółtą kartką.

57'
Co za szansa na remis! Son wbiegł w pole karne, miał przed sobą tylko Karniusa, ale nie zdołał go pokonać. Dobijał jeszcze Dele, ale obok bramki.

54'
Mogło być bardzo groźnie pod bramką Tottenhamu, ale Salah źle zagrywał do kolegi i piłkę przejął obrońca.

52'
Dobra akcja Tottenhamu, ale w polu karnym zabrakło precyzji przy kluczowym podaniu.

49'
Obraz gry podobny jak w pierwszej połowie. Obie drużyny starają się atakować. Póki co bez sytuacji.

46'

45'

42'
żółta kartka Alexander-Arnold ukarany żółtą kartką.

40'
Mocny i płaski strzał Dembele sprzed pola karnego pewnie obronił Karius.

39'
Groźne dośrodkowanie Lovrena wybił jedne z obrońców.

38'
Firmino chciał zagrać do dobrze ustawionych w polu karnym kolegów, ale obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

35'
W świetnej okazji znalazł się Eriksen, ale jego strzał z pola karnego obronił bramkarz Liverpoolu! Sędzia odgwizdał spalonego, choć chyba się pomylił.

34'
Znów Van Dijk uderzał głową po rzucie wolnym. Tym razem celnie, ale pewnie interweniował Lloris.

33'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego nieudanie głową uderzał Van Dijk.

32'
Mecz toczy się w szybkim tempie. Akcja przenosi się z jednej połowy na drugą.

28'
Nieco większe posiadanie piłki ma Tottenham, ale to Liverpool jest groźniejszy.

26'
Robertson popełnił prosty błąd techniczny w polu karnym, do piłki chciał dojść Dier, który się przewrócił. Sugerował, że był faulowany, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki.

23'
Lloris dobrze wyłapał dośrodkowanie Salaha.

22'
Po dośrodkowaniu z prawej strony w dobrej sytuacji znalazł się Firmino, ale głową uderzył obok bramki.

19'
Liverpool prezentuje się lepiej od Tottenhamu.

17'
Milner zagrywał do Salaha, piłka odbiła się rykoszetem co mogło zaskoczyć bramkarza. Ostatecznie minęła bramkę i będzie rzut rożny.

16'
Son chciał mocno zagrać wzdłuż bramki, ale skutecznie interweniował Van Dijk.

12'
Eriksen zagrywał do Kane'a, ale obrońcy byli szybsi.

11'
Dobra akcja Liverpoolu, ale Mane źle zagrywał z pola karnego i będzie tylko rzut rożny.

6'
Tottenham w ataku, ale defensywa Liverpoolu póki co skuteczna.

5'
W poprzednim meczu z Manchesterem United Tottenham zdobył gola już w pierwszej minucie i wygrał 2:0. Teraz wszedł w spotkanie dużo gorzej i musi odrabiać straty.

3'
Goool! Seria kuriozalnych błędów obrońców Tottenhamu! Salah znalazł się sam na sam z Llorisem i pewnym strzałem zdobył bramkę.

2'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Liverpool.

1'
Rozpoczął Liverpool.

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek!

'
Tak prezentował się stadion na dwie godziny przed meczem.

'
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Liverpool jest trzeci w tabeli i nad piątym Tottenhamem ma dwa punkty przewagi.

'
Rezerwowi Tottenhamu: Vorm, Aurier, Wanyama, Winks, Sissoko, Lamela, Llorente.

'
Rezerwowi Liverpoolu: Mignolet, ​Wijnaldum, Moreno, Oxlade-Chamberlain, Ings, Solanke, Matip.

'
Początek meczu o godzinie 17:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Tottenham, to zapraszamy do śledzenia meczu online