SC Paderborn - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
SC Paderborn
0 : 6

Ratajczak - Boeder, Schonlau, Strohdiek, Herzenbruch - Krauße, Zolinski, Wassey (46' Tietz), Adjej (63' Bartels), Ritter (74' Klement) - Michel
Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - James (66' Rudy), Vidal, Coman (80' Ribery) - Müller (31' Tolisso), Lewandowski, Robben

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Koniec spotkania! Bayern w doskonałym stylu wywalczył promocję do 1/2 finału Pucharu Niemiec.

88'
GOL! Pogrom! Arjen Robben ma drugą bramkę. Ribery kapitalnie dostrzegł fenomenalnie ustawionego Holendra. Skrzydłowemu pozostało jedynie wpakować piłkę do pustej bramki. Ratajczyk bez jakichkolwiek szans.

86'
Piłkarze Bayernu bardzo szanują futbolówkę. Widać u nich chęć zdobycia szóstej bramki.

85'
Jest gol na 0:5! Techniczne, piękne uderzenie w wykonaniu Arjena Robbena! Futbolówka powędrowała tuż przy lewym słupku bramki.

84'
Sędzia liniowy dał konkretny sygnał. Jeden z ofensywnych piłkarzy Paderborn został przyłapany na ofsajdzie.

82'
W polu karnym klubu z Monachium doszło do przewinienia. Bayern zacznie nową akcję od rzutu wolnego.

81'
Piłka znów krąży w pobliżu szesnastki Ulreicha.

80'
Coman dał sygnał trenerowi, że warto przeprowadzić zmianę. Zmęczonego skrzydłowego zmienił Ribery.

79'
Tietz zawiódł kibiców zgromadzonych na stadionie! Zawodnik gospodarzy spudłował z dwóch metrów! Nie potrafił ulokować futbolówkę do niemal pustej bramki!
Paderborn nie będzie miał już lepszej sytuacji.

78'
Trener przyjezdnych ma jeszcze jedną zmianę do dokonania.

77'
Paderborn ambitnie szuka sposobu na rozmontowanie bardzo spójnej defensywy Bayernu.

76'
Coman nabawił się, chyba, urazu. Skrzydłowy Bayernu może, jednak, grać dalej.

75'
żółta kartka Sypią się żółte kartki. Za bardzo brzydki wślizg na nogi przeciwnika Zolinski otrzymał żółty kartonik.

74'
Z boiska zszedł jeden z najlepszych graczy Paderborn - Ritter. Szansę otrzymał Klement.

72'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Vidal. Chilijczyk długo pracował dzisiaj na karę indywidualną.

71'
Ulreich dostał dobrą okazję na zaliczenie skutecznej obrony. Z dystansu spróbował Ritter. Futbolówka kopnięta w sam środek bramki.

70'
Ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry.

68'
Mimo bardzo niekorzystnego wyniku trzecioligowiec szuka honorowego gola.

66'
Na roszadę zdecydował się również sztab szkoleniowy Bawarczyków. Rudy zmienił niewidocznego dzisiaj Rodrigueza.

65'
Kibice Paderbornu zagwizdali. W ich opinii gospodarzom należała się jedenastka, po rzekomym zagraniu piłki ręką przez zawodnika gości.
Jedenastki nie odgwizdano.

63'
Zmiana. Adjej otrzymał podziękowania za dzisiejszy występ - Bertels na placu gry.

62'
Zolinski ponownie stracił równowagę w obrębie szesnastki Bayernu. Sędzia główny doskonale wszystko widział, i... rzutu karnego nie zechciał przyznać.

61'
James Rodriguez subtelnie próbował przerwać akcję przeciwników. Arbiter od razu dopatrzył się nieprzepisowego zachowania.

60'
Arjen Robben postanowił zaprezentował konkretne huknięcie z dystansu. Holenderski gwiazdor mógł mówić o wielkim pechu, ponieważ genialną robinsonadą na linii wykazał się Ratajczak.

58'
Tolisso zdecydował się wykonać wrzutkę z prawego skrzydła boiska. Futbolówka została, jednak, zagrana wprost w rękawice Ratajczaka.

57'
Statystyki Tolisso.

55'
Ależ się wiele dzieje na boisku! Lewy słupek uchronił Ulreicha przed utratą gola! Zoliński błysnął wielce błyskotliwym zagraniem zza pola karnego.

54'
Corentin Tolisso zamienił wynik tego spotkania! Wyśmienity strzał głową zaskoczył Ratajczaka. Pomocnik bardzo dobrze wykorzystał dośrodkowanie z lewego narożnika.

53'
Ratajczyk doskonale zatrzymał stuprocentową sytuację! Miał ją Tolisso, który uderzał z trzynastego metra. Bramkarz idealnie sparował piłkę na rożny.

51'
Robert Lewandowski był bardzo blisko podwyższenia swojego dorobku strzeleckiego! Ładny, płaski strzał z okolic jedenastego metra został w ostatniej chwili zablokowany przez stopera.

50'
Michel padł w polu karnym Bayernu. W całą sytuację zamieszany był Hummels, jednak sędzia nie zdecydował się wskazać na jedenasty metr.

48'
Vidal został zahaczony nogą przez jednego z przeciwników. Sędzia przyznał przyjezdnym rzut wolny.

47'
Schonlau ładnie ruszył do dośrodkowania z rzutu wolnego. Środkowy obrońca gospodarzy dopadł do futbolówki, ale już jego strzał głową powędrował obok celu.

46'
W czasie przerwy doszło do zmiany w składzie gospodarzy. Wassey'a zastąpił Tietz.

46'
Ruszamy z II połową meczu!

Arbiter główny nie wydłużył czasu pierwszej połowy nawet o minutę. Mamy przerwę w grze.

44'
Za chwilę się dowiemy, o ile minut sędzia przedłuży I odsłonę.

43'
Ulreich błysnął wielkim refleksem na linii! W kierunku prawego okienka bramki z rzutu wolnego uderzył Wassey! Jego próba miała szanse powodzenia.

42'

40'
Bayern podwyższył rezultat zawodów! Joshua Kimmich, sprytnym uderzeniem w prawy sektor bramki, upokorzył Ratajczaka.

39'
żółta kartka Mats Hummels popełnił przewinienie z pełną premedytacją na rozpędzonym przeciwniku. Sędzia pokazał, że nie będzie tolerował takich zachowań.

37'
Gra przerwana. Kingsley Coman został wbrew przepisom zatrzymany w okolicach centrum boiska.

36'
Ulreich asekuracyjnie przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę, po groźnym strzale głową, w wykonaniu Michela.

34'
Ritter zaliczył soczysty strzał bezpośrednio od rzutu wolny. Piłka nabrała ciekawej rotacji, ale ostatecznie wylądowała obok lewego słupka bramki.

33'
Rzut wolny dla Paderborn. Po raz kolejny w tym meczu nerwów u wodzy nie utrzymał Vidal.

31'
Urazu nabawił się Thomas Muller. Za kontuzjowanego Niemca na boisko wszedł Corentin Tolisso.

30'
Arjen Robben nie zdołał uniknąć pozycji spalonej.

29'
Zbliżamy się do końca drugiego kwadransa gry w tym spotkaniu.

27'
Bayern stara się trzymać rywala bardzo krótko.

24'
Robert Lewandowski! GOL! Polski snajper fenomenalnie opanował futbolówkę klatką piersiową, a następnie z bliskiej odległości zaskoczył Ratajczaka, umieszczając piłkę w lewym oknie.

22'
Drużyna z III Ligi niemieckiej jest kompletnie roztrzęsiona. Dużo wyżej notowany przeciwników próbuje to jak najszybciej wykorzystać.

21'
Jeden z kibiców wpadł na takie spostrzeżenia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z SC Paderborn - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online