Valencia - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Valencia
Barcelona
0 : 2

Domenech ; Montoya, Gabriel, Garay (71' Vezo), Gaya; Coquelin (55' Guedes), Parejo, Kondogbia, Rodrigo (55' Soler); Zaza, Vietto
Cillessen, Roberto, Alba, Umtiti, Pique (83' Yerry Mina), Busquets, Rakitic, Iniesta (65' Paulinho), Messi, Suarez, Andre Gomes (46' Coutinho)

'
Dziękujemy za śledzenie meczu na żywo i zapraszamy na kolejne. Już jutro rusza Lotto Ekstraklasa!

90+2'
Koniec meczu. Barcelona wygrała 2:0 i awansowała do finału Pucharu Króla.

90+1'
żółta kartka Parejo ukarany żółtą kartką.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

89'
Tempo meczu spadło. Obie drużyny czekają już na końcowy gwizdek.

86'
Valencia już zrezygnowana.

83'
Yerry Mina zastąpił Pique. To debiut Kolumbijczyka w Barcelonie.

82'
Goool! Suarez w prosty sposób przejął piłkę na połowie Valencii. Suarez mimo iż był faulowany utrzymał się na nogach, zagrał do Rakiticia, a ten z szesnastu metrów mając sporo miejsca pokonał bramkarza!

81'
Messi uderzył z rzutu wolnego bardzo niecelnie.

78'
Dobrze gra Valencia, ale wciąż nie potrafiła pokonać Cillessena.

75'
żółta kartka Zaza ukarany żółtą kartką za krytykowanie decyzji sędziego.

75'
Niecelny strzał Zazy.

74'
NIEPRAWDOPODOBNE! To musiał być gol dla Valencii. Soler zgrał głową do Gayi, ten huknął z trzech metrów i Cillessen w niewiarygodny sposób obronił ten strzał!

73'
Strzał Coutinho sprzed pola karnego pewnie obronił Domenech.

71'
Vezo wszedł za kontuzjowanego Garay'a.

70'
W powstrzymywaniu Messiego ucierpiał Garay, który na noszach opuszcza boisko.

69'
Mogło być 2:0. Prosta strata Valencii, po chwili Messi znalazł się sam na sam, ale Gabriel znakomicie naprawił błąd i wybił piłkę Argentyńczykowi.

66'
Vietto uderzał lewą nogą z pola karnego. Cillessen zdołał złapać piłkę, którą jeszcze przyblokował wcześniej Pique.

66'
Zaza dośrodkował do Guedesa, który głową uderzył nad bramką.

65'
Paulinho zastąpił Iniestę.

64'
Strzał Coutinho sprzed pola karnego został zablokowany.

62'
Messi otrzymał piłkę w polu karnym, oddał natychmiastowy strzał, był jeszcze rykoszet, ale Domenech zdołał odbić piłkę. Dobitka została zablokowana i będzie rzut rożny.

62'
Valencia gra naprawdę dobry mecz, ale stracony gol przekreślił jej realne szanse na awans.

61'
Soler oddał techniczny strzał sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok bramki.

56'
Guedes uderzał z dystansu. Piłkę znów zablokował Umtiti i będzie rzut rożny.

55'
Podwójna zmiana w Valencii. Boisko opuścili Rodrigo i Coquelin, a zastąpili ich Soler oraz Guedes.

53'
Zamieszanie pod bramką Valencii. Ostatecznie Suarez uderzył niecelnie.

50'
Wydaje się, że losy dwumeczu są już rozstrzygnięte. Valencia potrzebuje teraz przynajmniej trzy gola, aby awansować do finału.

49'
Goool! Atakowała Valencia, a to Barcelona zdobyła bramkę.
Suarez dobrze dośrodkował z lewej strony, a akcje świetnie zamknął Coutinho, który wślizgiem umieścił piłkę w długim rogu bramki bezradnego Domenecha

49'
Ofensywnie rozpoczęła drugą połowę Barcelona.

48'
Rodrigo uderzał z dystansu, piłka odbiła się rykoszetem od Umtitiego i wyszła na rzut rożny.

47'
Dwa dośrodkowania w pola karne Barcelony. Najpierw piłkę wybił Pique, a potem Rakitić.

46'
Coutinho zastąpił Andre Gomesa.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek. Taki wynik daje awans Barcelonie.

45'
Kondogbia uderzał z pola karnego. Tylko boczna siatka.

44'
Wreszcie jakaś szansa Barcelony. Suarez uderzył lewą nogą z pola karnego. Za lekko aby pokonać Domenecha.

40'
Zdecydowanie dłużej przy piłce utrzymuje się Barcelona.

36'
Kontra Valencii, ale nie najlepiej rozegrana. Ostatecznie Zaza dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

35'
Strzał Messiego z rzutu wolnego tym razem trafił w mur.

34'
żółta kartka Rodrigo ukarany żółtą kartką za faul na Messim.

30'
Messi oddał techniczny strzał sprzed pola karnego. Obok bramki.

29'
Barcelona ma optyczną przewagę, ale to Valencia stworzyła groźniejsze sytuacje.

27'
Znów groźnie Valencia. Zaza wygrał pojedynek z Pique, ale potem nieudanie zagrywał do dobrze ustawionego kolegi. Po chwili piłka trafiła jednak do Rodrigo, który oddał potężny strzał z dystansu. Cillessen dobrze jednak odbił futbolówkę.

26'
Vietto szukał miejsca do oddania strzału, ale w prosty sposób stracił piłkę.

23'
Gra toczy się na połowie Valencii. Brakuje jednak sytuacji strzeleckich.

19'
Dobra wymiana piłki w obrębach pola karnego Valencii, ale dośrodkowanie Alby trafiło pod nogi obrońcy.

18'
Mecz toczony jest w szybkim tempie. Jedni i drudzy starają się atakować.

14'
A teraz mogło być 1:0 dla Valencii!!! Po dośrodkowaniu z lewej strony Gayi kapitalny strzał głową oddał Zaza i Barcelonę uratowała poprzeczka!

13'
Sporo szczęścia miała teraz Valencia. Domenech ryzykowanie chciał dryblować z Suarezem i był bliski straty piłki.

12'
Dośrodkowanie z prawej strony boiska prosto w ręce Domenecha.

9'
Messi oddał techniczny strzał z rzutu wolnego, ale Domenech
zdołał odbić piłkę.

8'
Szybka i kombinacyjna akcja Barcelony. Połapali się w tym jednak obrońcy i przejęli piłkę.

6'
Dobra akcja Valencii zakończona płaskim, ale zbyt lekkim strzałem sprzed pola karnego.

5'
Zwycięzca tego dwumeczu w finale Pucharu Króla zagra z Sevillą, która pokonała Leganes.

3'
Dośrodkowanie w pole karne do Rakiticia, ale dobrze interweniował Garaya.

3'
Od początku dłużej przy piłce utrzymuje się Barcelona, która spokojnie próbuje konstruować akcję.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Rezerwowi Valencii: Neto, Vezo, Maksimović, Lato, Santi Mina, Guedes, Carlos Soler.

'
Rezerwowi Barcelony: Ter Stegen, Semedo, Coutinho, Paulinho, Alcacer, Aleix, Yerry Mina.

'
Początek meczu o godzinie 21:30. Pierwsze spotkanie wygrała 1:0 Barcelona i to ona jest bliżej finału Pucharu Króla.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Valencia - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online