Wisła Płock - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
4 : 2

Dahne - Reca, Dźwigała, Łasicki, Stefańczyk - Furman, Szymański, Merebashvili, Stilić (87' Zawada), Michalak (81' Varela) - Kante (90+1' Biliński)
Loska – Wolniewicz, Matuszek, Bochniewicz, Gryszkiewicz – Kądzior, Ambrosiewicz (70' Grendel), Żurkowski (78' Ledecky), Ł. Wolsztyński - Urynowicz (55' Kurzawa), Angulo

Dziękuję ślicznie wszystkim za uwagę.

Kolejne eksperymenty w linii defensywy zabrzan ponownie nie zdały egzaminu. Goście dzisiaj odnotowali trzecią ligową porażkę z rzędu.

Świetny początek ekipy Jerzego Brzęczka. Jego podopiecznym udało się bardzo dobrze wykorzystać słabsze elementy Górnika. Jose Kante pokazał się znów z pozytywnej strony.

Pan Tomasz Musiał zakończył ten pojedynek!

90+4'
Gospodarze stawiają na wielki spokój. Mają świadomość, że w tej chwili wynik daje im awans na 5. miejsce w tabeli ligowej.

90+2'
Przyjezdni walczą jeszcze o gola, który dałby nadzieje. Trzeba to docenić brawami.

90+1'
MVP dzisiejszego starcia - Jose Kante, zszedł z murawy. Na ostatnie fragmenty meczu wpuszczony został Kamil Biliński.

90'
Sędzia techniczny pokazał na swojej tablicy cyfrę "5".

89'
Gramy dalej! Górnik rozpocznie nową akcję.

88'
Gra została na chwilę przerwana. Materiały pirotechniczne dają o sobie znać.

87'
Dla Semira Stilicia to koniec meczu. Oskar Zawada otrzymał swoją okazję.

86'
Co za akcja! Górnik był bliski utraty kolejnego gola! Pecha miał Merebashvili - jego dobitka trafiła w poprzeczkę! Tomasz Loska wypruł przed siebie piłkę.

85'
Bardzo niezdarnie na przedpolu zachował się Tomasz Loska. Bramkarz minął się z długo posłaną futbolówką. Na jego szczęście, rywal nie zdołał skutecznie dograć do swojego napastnika.

83'
GOL! Jose Kante, chyba, dobił swój dawny klub! Hiszpański napastnik efektownym wślizgiem zakończył idealnie, płaskie podanie od Dominika Furmana.

81'
Konrad Michalak ma powody do dumy! Pomocnika zmienił Nico Varela.

80'
Wisła Płock robi wszystko, aby jakoś ukraść sekundy rywalom.

78'
David Ledecky zastąpił Dominika Kądziora.

77'
Obiema nogami na rywala wyruszył jeden z piłkarzy Wisły Płock.

76'
Tomasz Loska umiejętnie wyciągnął kąśliwy strzał w prawy, dolny róg. Bramkarz pokazał bardzo duży kunszt.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego czasu gry.

73'
Z perspektywy trybun...

71'
"Nafciarze" dalej bez zmian w składzie.

70'
Maciej Ambrosiewicz przywołany przez trenera Brosza. Erik Grendel ma wnieść progres w grę ofensywną Górnika.

69'
Kolejne oblężenie bramki zabrzan. Z dystansu pofrunęły dwa soczyste strzały. Oba nie znalazły jednak recepty na pokonanie Tomasza Loski.

67'
żółta kartka Igor Angulo nie może się pogodzić z werdyktem sędziego. Za walkę w powietrzu został ukarany żółtą kartką.

66'
GOL! 3:2! Damian Szymański zaskoczył wszystkich na stadionie! Mierzone zagranie w prawy, dolny róg. Strzał oddany z okolic dwudziestego metra.

65'
Merebashvili został idealnie zatrzymany na lewej flance. Gruzin za długo trzymał się piłki, zamiast próbować dogrywać do lepiej ustawionych partnerów.

63'
W środkowej strefie murawy - faul. Wolniewicz nie dał wyprowadzić kontry przeciwnikom.

61'
Problemy zdrowotne u gracza gospodarzy ujrzał sędzia. Michalak był wyraźnie faulowany przez Kurzawę. Na szczęście, Michalak jest zdolny do kontynuowania gry.

60'
Każdy rzut wolny dla zabrzan jest próbą dla bramkarza Wisły. Przed chwilą strzał zawodnika gości powędrował nad poprzeczką.

58'
Dominik Furman musi spróbować utrzymać nerwy u wodzy. Pomocnik Wisły ma już na swoim koncie żółty kartonik.

57'
Merebashvili został uchwycony przez sędziego na ofsajdzie. Oglądając powtórki, można uznać decyzję za trafną.

56'
Tomasz Loska znów świetnie zainterweniował daleko od swojej bramki. Jose Kante przypadkowo zderzył się z broniącym goalkeeperem.

55'
Rafał Kurzawa wszedł na plac gry, w kierunku ławki udał się Marcin Urynowicz.

53'
Oblężenie bramki Loski. Michalak kropnął z głębi szesnastki, dobrze ustawiony obrońca Górnika zneutralizował zagrożenie.

52'
Ależ błyskawiczna odpowiedź! Jose Kante błysnął znakomitym uderzeniem z dwunastego metra. Dobry strzał w prawy sektor bramki, po jakże niespodziewanym odbiorze.

51'
Gooool! Dahne ponownie nie popisał się przy zagraniu z rzutu wolnego. Nieudolny chwyt futbolówki... Łukasz Wolsztyński może zbierać gratulacje.

50'
Dominik Kądzior był obficie chwytany za koszulkę. Faul. Rzut wolny.

49'
Semir Stilić próbował głębszym podaniem z rzutu wolnego obsłużyć kolegów z klubu. Niestety, nikt z nich nie dopadł do lecącej piłki.

48'
Tomasz Loska przytomnie zbił futbolówkę, po bardzo solidnej próbie z dystansu. Zachwycić chciał Semir Stilić.

47'
Nieudolne dośrodkowanie w wykonaniu Konrada Michalaka. Zagranie z pierwszej piłki powędrowało za bramkę Loski.

46'
Ruszamy z grą, po przerwie!

Portal Ekstrastats przygotował solidną porcję statystyk.

Pan Tomasz Musiał podziękował obu ekipom za wysiłek w I części gry.

45'
Trwa jedna doliczona minuta.

45'
Angulo efektownie próbował przelobować bramkarza! Hiszpańskiemu snajperowi futbolówka koszmarnie zeszła z nogi!

44'
Ostatnie chwile I odsłony gry.

42'
Merebashvili upadł w jedenastce Górnika. Gruzin, jednak, nie może być zadowolony, sędzia uznał, że to on przewinił. Rzut wolny dla Górnika.

40'
Groźne dośrodkowanie z prawego narożnika boiska. Szymański dobrze w ostatniej chwili główkował, oddalając zagrożenie od swojej bramki.

39'
Dahne interweniował, niepewny chwyt. Kądzior znów próbował bezpośrednio z rzutu wolnego skarcić niemieckiego bramkarza.

37'
żółta kartka Dominik Furman wykazał się dużą agresją, przy próbie odbioru. Soczysty wślizg na nogę przeciwnika został doceniony karą indywidualną.

36'
Tomasz Loska zanotował genialne wyjście z bramki. Goalkeeper przerwał rajd Arkadiusza Recy. Ten próbował wykorzystać crossowe zagranie.

35'
Mecz się Nam wyrównał. Obie strony co chwilę wyruszają z atakami ofensywnymi.

33'
Łukasz Wolsztyński zbyt szybko wyszedł na pozycję. Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

32'
Arbiter liniowy jasno dał sygnał napastnikowi Górnika, że ten jest na pozycji spalonej.

30'
żółta kartka Arbiter główny wrócił do sytuacji sprzed kilku minut, gdy faul taktyczny zanotował Żurkowski. Młody zawodnik otrzymał swoją czwartą żółtą kartkę w tym sezonie - to oznacza absencję w następnym meczu.

29'
Genialny wślizg! Gryszkiewicz swoją interwencją zabrał akcję bramkową Michalakowi! Kante zaliczył fenomenalne prostopadłe zagranie.

28'
Środek pola jest bardzo zagęszczony. Mało miejsca do gry.

26'
Z trybun rozlegają się głośne okrzyki.

25'
32% - 68%. Statystyka odnosząca się do posiadania piłki.

23'
Łukasz Wolsztyński spróbował swoich sił z dystansu. Piłka posłana została w samo centrum bramki. Błędu nie mógł popełnić Dahne.

21'
Płocczanie próbują za wszelką cenę uspokoić grę pod swoim polem karnym.

20'
Bardzo dynamiczne zawody w Płocku. Dominik Furman próbował zaliczyć błyskotliwy rajd, ale jego plany pokrzyżował jeden z rywali, popełniając faul taktyczny.

19'

17'
Gooool! Jest remis! Szymański wzorcowo uruchomił Michalaka.
Ten nie miał wielkich problemów z zaskoczeniem Loski. Udane uderzenie w prawy, dolny róg.

15'
Niebezpieczna sytuacja. Matuszek doskonale urwał się obrońcom przy wrzutce z rzutu wolnego. Strzał piłki głową okazał się jednak trochę nieudany. Futbolówka pofrunęła nad poprzeczką.

13'
Coś nieprawdopodobnego! Arbiter Tomasz Musiał, po konsultacji z VAR-em, uznał gola! Damian Kądzior wpisał się na listę strzelców. Dośrodkowanie z rzutu wolnego zaskoczyło bramkarza.

12'
Kontrowersja! Krótko trwała radość przyjezdnych, po trafieniu, bezpośrednio z rzutu wolnego.
Sędzia asystent dostrzegł jednak przewinienie w wykonaniu gracza Górnika Zabrze. Gol nie został uznany.

11'
Jose Kante zdecydowanie za wysoko podniósł nogę. Jego rywal, który był blisko, ucierpiał.

10'
Arkadiusz Reca, będąc na lewej flance, szukał swoich kolegów z drużyny. Był zamiar genialnego dośrodkowania, a wyszło koszmarne wgranie.

8'
Atakiem pozycyjnym starają się coś groźniejszego wygenerować piłkarze Marcina Brosza.

7'
W centrum placu doszło do przewinienia na zawodniku z Płocka. Sędzia Musiał został zobligowany do przerwania gry.

5'
Michalak usiłował zacentrować z lewego skrzydła boiska. Kibiców z Zabrza nie zawiódł Bochniewicz, idealnie blokując zagranie ze strony przeciwnika.

4'
Tomasz Loska kapitalnie zainterweniował! Igor Łasicki posłał fantastyczny strzał z okolic szesnastki. Piłka leciała w okolice prawego okna.

3'
Korner dla "Nafciarzy". Gospodarze próbowali zagrozić na prawej flance boiska.

2'
Jesteśmy Państwu winni informację o tym, że na stadionie w Płocku znajduje się wóz z systemem VAR.

1'
Długą centrę na pole karne Górnika posłał Dominik Furman. W czasie walki o futbolówkę, jeden z jego kolegów z klubu, faulował.

1'
Mecz zainaugurowali zawodnicy Wisły Płock.

*'
Pierwszy gwizdek!

*'
Obie podstawowe jedenastki wkraczają na płytę boiska.

*'
Czas poznać wybrańców Jerzego Brzęczka!

*'
W roli arbitra głównego dzisiaj obejrzymy Pana Tomasza Musiała.

*'
W poprzedniej rundzie Górnik Zabrze pewnie 4:0 ograł Wisłę Płock. W tamtym meczu zabrzan awaryjnie prowadził Jan Żurek.

*'
W szerokim składzie "Nafciarzy" pojawili się: Thomas Dahne i Oskar Zawada.

*'
W czasie przerwy zimowej, w składzie Górnika Zabrze doszło dwóch zawodników: Paweł Bochniewicz oraz Daniel Smuga.
Z klubem pożegnał się: Mariusz Przybylski.

*'
Taką sytuację w ligowej tabeli mamy przed 22. kolejką spotkań.

*'
Nasz serwis w obszerny sposób zrelacjonuje zmagania w Płocku. Pojedynek rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Po blisko dwumiesięcznej przerwie wraca LOTTO Ekstraklasa sezonu 2017/18!
Na pierwszy ogień pójdzie spotkanie: Wisła Płock - Górnik Zabrze

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online