Zagłębie Lubin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 3

Leciejewski - Balić, Kopacz, Guldan, Czerwiński - Matuszczyk, Jagiełło, Kubicki (75' Żyra), Janoszka (47' Janus), Mares - Pawłowski (69' Moneta)
Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Antolić, Philipps, Mączyński - Hamalainen (90+3' Kucharczyk), Niezgoda (85' Radović), Szymański (46' Eduardo)

Dziękuję uprzejmie Państwu za uwagę.

Takie mecze nie zdarzają się codziennie. Obie drużyny w czasie drugiej połowy dały fenomenalne piłkarskie show.
Mariusz Lewandowski, trener gospodarzy, ma podstawy do smutku, ponieważ jego gracze mieli możliwość wygrania tej batalii.
Z bardzo dobrej strony pokazał się Mares. Ten piłkarz dzisiaj dał wielką nadzieję kibicom z Lubina, że nie będzie już problemów z bramkostrzelnym napastnikiem.

Koniec szalonego widowiska!

90+7'
GOL! Radović zapisuje Legii trzy oczka! Bardzo dobrze wykonana jedenastka!

90+6'
Jedenastka! Sędzia nie zmienił swojej decyzji. Szarpaniny pomiędzy graczami obu drużyn.

90+5'
Ależ mecz! Leciejewski, chyba, faulował rozpędzonego Eduardo! Sędzia wskazał na "wapno"!

90+4'
Arkadiusz Malarz pewnie przejął długie zagranie od rzutu wolnego.

90+4'
Philipps nie miał pomysłu na czyste zatrzymanie zawodnika ekipy przeciwnej. Rzut wolny dla Zagłębia. Ostatnia szansa na zmianę rezultatu.

90+3'
Michał Kucharczyk biega po murawie. Hamalainen już na ławce rezerwowych.

90+2'
GOL! 2:2! Mares daje wyrównanie! Bardzo pewnie wyegzekwowany rzut karny.

90+1'
Rzut karny dla Zagłębia Lubin! Dość nieoczekiwana sytuacja. Zauważono złamanie przepisów.

90'
Sędzia Złotek udał się w miejsce, gdzie znajduje się system VAR. Czekamy na decyzję.

90'
Arbiter dorzucił 4 minuty!

88'
Rzut wolny dla gospodarzy spowodował chaos pod bramką Malarza. W wielkim zamieszaniu zimną krew zachował Philipps.

88'
Michał Pazdan faulował z pełną premedytacją. Brzydki faul reprezentanta Polski.

87'
Dzieje się na boisku. Piłka bardzo szybko krąży po płycie.

85'
Długo na powrót do gry czekał Miroslav Radović. Jarosław Niezgoda ma podstawy do triumfalizmu.

84'
Balić ewidentnie "spalił" akcję swojej drużyny. W górę poszła chorągiewka.

83'
Antolić balansuje. Arbiter dał mu przed chwilą szansę, nie pokazując mu żółtej kartki za wyraźne przewinienie.

81'
Lubinianie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w tym spotkaniu.

80'
Ostatnie 10 minut podstawowego wymiaru czasu gry. Jestem przekonany, że będą emocje.

78'
Alan Czerwiński skarży się na zdrowie. Sytuacja jest dosyć problematyczna, ponieważ trenerzy Zagłębia dokonali już wszystkie dozwolone zmiany.

77'
Gospodarze próbują się zmobilizować do ofensywnych poczynań.

75'
Paweł Żyra daje zmianę za Jarosława Kubickiego. Mariusz Lewandowski, tym sposobem, wyczerpał limit roszad do przeprowadzenia.

74'
Wchodzimy w decydującą fazę spotkania.

72'
Leciejewski otrzymał okazję do zaprezentowania próbki swoich możliwości bramkarskich. Goalkeeper udanie zatrzymał soczysty strzał zza pola karnego.

71'
Przy linii bocznej z fachowej pomocy medycznej skorzystać ma Eduardo. Legia grać będzie przez pewien czas w osłabieniu.

70'
Eduardo ma problemy zdrowotne. Sędzia Złotek przerwał zawody.

69'
Reakcja na wydarzenia boiskowe sztabu szkoleniowego Zagłębia. Moneta za Pawłowskiego.

67'
Gooool! Jarosław Niezgoda zmienił wynik! Młody snajper uwolnił się spod opieki tandemu obrońców Zagłębia. Sprytny, mierzony strzał w prawy sektor bramki okazał się nie do obrony dla Leciejewskiego.

66'
żółta kartka Kolejny faul taktyczny wypatrzono w składzie Zagłębia. Guldan przyjął z pokorą wiadomość o żółtej kartce.

65'
Legioniści zostali zdominowani. Goście czekają na odpowiedni moment na wyjście z kontrą.

63'
żółta kartka Krzysztof Janus uczynił wszystko, aby nie dać rywalowi się rozpędzić. Przewinienie taktyczne musiało zostać nagrodzone żółtym kartonikiem.

61'
Proste błędy popełniają podopieczni szkoleniowca Jozaka.

60'
Godzina pojedynku w Lubinie. Z minuty na minutę oglądamy dobre widowisko. Przewagę przejęli "Miedziowi".

59'
Nie będzie rzutu karnego! Antolić, w opinii sędziego, zaliczył przepisową interwencję!

57'
System VAR został zaangażowany przez arbitra głównego. Być może Antolić zagrał w swoim polu karnym ręką. Jeśli tak, to szykuje się rzut karny.

56'
żółta kartka Bez pardonu akcję przeciwników przerwał Antolić. Pan Złotek nie myślał długo, przy nakładaniu kary.

56'
żółta kartka Niesportowe zachowanie udokumentowano u Hamalainena. Pojawiła się żółta kartka.

55'

53'
Mariusz Lewandowski musiał dobitnie przekazać swoje uwagi. Zagłębie jest zupełnie inną ekipą, niż ta z pierwszej odsłony.

52'
Zagranie piłki ręką w wykonaniu gości ujrzał sędzia. Gra przerwana.

50'
Zawody wchodzą w bardzo dobry poziom dynamiki.

48'
Arkadiusz Malarz okazał się bohaterem Legii! Bramkarz mistrza kraju zatrzymał dwie genialne sytuacje strzeleckie! Żałować miał czego Aleksander Jagiełło, który miał piłkę na gola.

47'
Eduardo pojawił się na płycie boiska. Szymański, który miał problemy ze zdrowiem, opuścił plac gry.
Zmiana również u gospodarzy: Janus za Janoszkę.

47'
GOL! Zagłębie doprowadziło do remisu! Kompletne zaskoczenie w szeregach Legii. Mares urwał się parze stoperów warszawian.
Arkadiusz Malarz nie był w stanie powstrzymać zgrabnego strzału piętką.

46'
II część gry!

Cyfry i liczby niedawno skończonej części spotkania. Źródło: EkstraStats.

Pierwsza część gry okazała się dosyć wyrównanym bojem. Klub przyjezdnych potrafił wykorzystać brak komunikacji w szeregach rywali w kryciu, przy stałym fragmencie gry.
Obaj szkoleniowcy mają ponad kwadrans na przekazanie swoich uwag.

Pierwsza połowa tego pojedynku dobiegła końca!

45+2'
Warszawski klub mógł podwyższyć wynik. Mączyński nieznacznie się pomylił, przy swojej próbie z dystansu.

45+1'
Guldan i Jagiełło skutecznie zablokowali Szymańskiego. Legia miała sposobność na wyprowadzenie niebezpiecznej kontry.

45'
Sędzia przedłużył I odsłonę o dwie minuty.

44'
Obrona Legii zaliczyła gorszy moment. Wykorzystać ten fakt próbował Aleksander Jagiełło, strzelając zza pola karnego. Piłka przeleciała światło bramki.

43'
Na rozgrzewce widzimy kilku rezerwowych Legii. Roszada jest prawdopodobną możliwością.

42'
Tym zawodnikiem jest Szymański. W sztabie szkoleniowym Legii sonduje się możliwość dokonania zmiany.

41'
żółta kartka Arkadiusz Malarz ukarany żółtą kartką za agresywny atak słowny na sędziego. Bramkarz Legii miał pretensje do niego o to, że nie przerwał gry po faulu na jego koledze.

40'
Zagłębie grało przez chwilę w osłabieniu. Bodajże Janoszka miał problemy ze zdrowiem.

39'
Do tej pory ujrzeliśmy 5 kornerów. 4 z nich po stronie "Wojskowych".

37'
Produkcja akcji bramkowych po obu stronach uległa znacznemu regresowi.

36'
Nowy nabytek Legii daje jak na razie powody do dumy swoim kibicom.

34'
Zagłębie doszło do sytuacji strzeleckiej. Konkretnie - Balić. Artur Jędrzejczyk potrafił jednak wywrzeć presję na strzelającym, i dzięki temu Legia dalej prowadzi.

33'
Mares nie może liczyć na przychylność ze strony obrońców Legii. Ci znakomicie się uzupełniają i blokują zawodnika Zagłębia.

31'
Szymański nie wytrzymał próby nerwów. Młody piłkarz Legii dopuścił się całkowicie nieprzemyślanego zachowania. Od rzutu wolnego rozpocznie drużyna gospodarzy.

30'
Jedna trzecia regulaminowego czasu gry już Nam upłynął. W mojej opinii, spotkanie nie zawodzi.

28'
Coraz głośniejsze okrzyki ze strony kibiców Zagłębia Lubin.

27'
Blok defensywny stołecznej ekipy daje coraz więcej swobody graczom Zagłębia.

25'
Rozkręca się drużyna gospodarzy. Minimalnie nad poprzeczką pofrunęła futbolówka, po wgraniu z pobliża szesnastki.

24'
Arkadiusz Malarz stanął przed pierwszym wyzwaniem w dzisiejszym spotkaniu. Doświadczony goalkeeper nie dał się przelobować Baliciowi.

22'
Rzuty rożne wykonywane przez Legię są próbą dla obrony "Miedziowych". Przed momentem wzorowym chwytem futbolówki błysnął Leciejewski.

21'
Widok z pozycji trybun.

19'
Antolić wyśmienicie zaasekurował Pazdana, który był w opałach, w starciu z Maresem. Obrona Legii pracuje na dobrą ocenę.

18'
Gol stracony przez ekipę Mariusza Lewandowskiego powinien zmotywować ją do śmielszego podejścia do działań w ofensywie.

16'
Gooool! Zmiana na tablicy wyników! Jarosław Niezgoda zaprezentował to, co cechuje wybitnych napastników. Idealne dojście do futbolówki z rzutu rożnego, a potem kąśliwy strzał nie dały szans Leciejewskiemu.

15'
Kwadrans gry tego spotkania przeszedł już do historii.

14'
Pazdan doskonale wyjaśnił sytuację, która mogła źle się skończyć dla jego klubu. Mares został inteligentnie wyszukany prostopadłym podaniem.

13'
Pozycję spaloną gracza Legii dostrzegł arbiter liniowy. Goście nie stworzyli zagrożenia po kornerze.

12'
żółta kartka Balić nadszarpnął cierpliwość Pana Mariusza Złotka. Zdecydowany atak na jednego z przeciwników doczekał się kary indywidualnej - żółta kartka.

11'
Mogła być dobra sytuacja dla drużyny gospodarzy. Mogła być, ale koszmarną centrą błysnął Balić. Jego koledzy z teamu oczekiwali dużo lepszej wrzutki.

9'
Sędzia liniowy nie uszczęśliwił kibiców z Lubina. Zanosiło się na fantastyczną szansę dla Maresa, ale w górę powędrowała chorągiewka.

8'
Piłkarze warszawskiego klubu stawia na bardzo wysoki pressing.

6'
Bardzo dobry wślizg w wykonaniu Kopacza! Genialne zagranie uniemożliwiło jednemu ze snajperów "Wojskowych" w dotarciu do świetnej okazji strzeleckiej.

6'
Legia spokojnie buduje swoje akcje. Zagłębie jest zmuszone do obrony.

5'
Na placu gry leży Kopacz. Obrońca ucierpiał podczas realizowania interwencji w obronie. Zawodnik będzie mógł dalej grać.

4'
Kopacz ponownie skutecznie przerwał atak Legionistów.

2'
Niezgoda, w polu karnym zablokowany bardzo dobrze przez Kopacza. Nie będzie rzut rożnego. Rozczarowany całą sytuacją napastnik Legii.

1'
Udana interwencja w swojej strefie Philippsa. Mares nie zdołał nic zdziałać w ofensywie.

*'

*'
Już tylko 10 minut do rozpoczęcia!

*'
Być może, Romeo Jozak, trener Legii, da dzisiaj szansę Eduardo. Chorwacki napastnik jest wymieniany przez wielu ekspertów jako hit okienka transferowego obecnego sezonu.
Przypomnijmy, że wyżej wspomniany napastnik ma w karierze występy m.in. w Arsenalu Londyn.

*'
W ten sposób kształtuje się rezerwa Zagłębia: Hladun, Janus, Moneta, Starzyński, Todorovski, Woźniak i Żyra

*'
Na ławce rezerwowych Legii zasiedli: Astiz, Broź, Cierzniak, Eduardo, Kucharczyk, Pasquato oraz Radović.

*'
"Miedziowi" spróbują się zrewanżować na Legii, za porażkę 1:2 z rundy jesiennej.

*'
O porządek na placu gry zadba dziś Pan Mariusz Złotek

*'
Wszyscy kibice liczą, że obie ekipy przedłużą wspomnianą statystykę.

*'
Pojedynek wystartuje o 20:30.

*'
Dobry wieczór! "Super piątek" 22. kolejki w Lubinie, gdzie miejscowe Zagłębie zagra z aktualnym mistrzem kraju, Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online