Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Sandecja Nowy Sącz
4 : 1

Załuska - Rapa, Fojut, Dvali, Nunes - Piotrowski, Murawski (82' Kort), Drygas - Frączczak, Delew (90' Błanik) - Zwoliński (68' Rasmussen).
Gliwa - Basta, Piter-Bućko, Szufryn, Mraz - Małkowski, Grić, Baran, Trochim (46' Danek), Brzyski (61' Cetnarski) - Piszczek.

Mecze na żywo: Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz

90+3'
Na spalonym został złapany Cetnarski.

90+1'
Płasko z dystansu Kort, Gliwa zdołał zatrzymać tę próbę.

90'
Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone trzy minuty.

90'
Ostatnia zmiana w Pogoni: Błanik wszedł, Delew zszedł.

87'
żółta kartka Małkowski ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Rasmussenie.

86'
Grić mocno uderzył z dystansu, próba zablokowana.

82'
Kolejna zmiana w Pogoni: Kort zastąpił Murawskiego.

81'
Piszczek trafił na 1:4!
Snajper wykorzystał bierne postawę Fojuta i strzałem głową nie dał szans Załusce.

79'
Pogoń dalej walczy o zdobycie jeszcze jednego gola.

76'
Jak niewiele zabrakło Piszczkowi do zmniejszenia rozmiarów porażki! Napastnik gości minął już golkipera, ale uderzył ze zbyt ostrego kąta i piłka "tylko" obiła słupek.

75'
4895 widzów ogląda to spotkanie.

73'
Środkowy defensor szczecińskiego zespołu wraca na boisko.

72'
Fojut potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Nie wiadomo, czy będzie mógł kontynuować grę.

71'
Szczecinianie oddalili zagrożenie po tym rogu.

70'
Niepewna interwencja Fojuta, będzie rzut rożny dla gości.

69'
Dla "Duncana" Rasmussena jest to debiut w barwach Pogoni.

68'
Pierwsza korekta w składzie gospodarzy: Rasmussen wszedł za Zwolińskiego.

67'
Zabrakło nieco dokładności Rapie, aby Zwoliński mógł wykończyć akcję uderzeniem.

65'
Przeciągnięte górne podanie Piotrowskiego, Gliwa bez kłopotu złapał futbolówkę.

63'
Spotkanie stało niemal całkowicie jednostronne - goście sprawiają wrażenie drużyny, która czeka na ostatni gwizdek arbitra.

61'
Druga zmiana w ekipie gości: Cetnarski zajął miejsce Brzyskiego.

60'
Oddalone zagrożenie, zawodnicy trenera Kazimierza Moskala nie potrafią stworzyć żadnego zagrożenia.

59'
Zablokowana główka Piszczka, korner dla Sandecji.

56'
Przyjezdni wyglądają na całkowicie pogubionych.

55'
Gol przyznany! Pogoń prowadzi już 4:0!

54'
Trwa weryfikacja VAR.

53'
Gliwa zatrzymał uderzenie Piotrowskiego, tuż przed linią czy już za? Arbiter nakazuje grać dalej.

52'
żółta kartka Murawski otrzymał żółtą kartkę.

51'
Co się odwlecze, to nie uciecze! Frączczak tym razem wpakował piłkę do bramki! Uniwersalny gracz Pogoni zamknął akcję po wstrzeleniu futbolówki przez Delewa.

50'
Ależ skiksował Frączczak! Gdyby czysto trafił w piłkę, gospodarze najprawdopodobniej mieliby trzeciego gola.

49'
Portowcy mają kontrolę nad meczem.

47'
Zawieszona wrzutka Rapy, niewiele zabrakło Zwolińskiemu do zamknięcia akcji.

46'

W klubie z Nowego Sącza nastąpiła zmiana: Danek zastąpił Trochima.

Gracze wracają na boisko po zakończonej przerwie.

Statystyki:

Piłkarze ze Szczecina zasłużenie prowadzą po pierwszej połowie. Nowosądecka drużyna, poza pewnymi momentami, nie zagroziła gospodarzom.

45+2'
Bezpośrednie uderzenie Brzyskiego trafiło w słupek i wyszło poza plac gry!

45+1'
Rzut wolny dla gości tuż przy linii pola karnego szczecinian. Może być groźnie.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'
Nunes podwyższył prowadzenie!
Kapitalny strzał lewego obrońcy Pogoni! Defensor zdecydował się na uderzenie z ponad 25 metrów, a piłka wpadła do siatki. Gliwa pokonany po raz drugi.

42'
Wszelkie próby gości odrobienia strat kończą się niepowodzeniem.

40'
Poślizgnięcie się zabrało Delewowi szansę na, być może, podwyższenie prowadzenia Pogoni.

38'
Gra ponownie toczy w okolicy środka boiska.

36'
Obyło się bez zagrożenia po tym rzucie rożnym.

36'
Jak pokazują powtórki, gol dla gospodarzy był autorstwa Pitera-Bućki, defensora Sandecji.

35'
Rośnie przewaga szczecińskiego zespołu, będzie rzut rożny.

35'
Słupek po centrostrzale Rapy! Nikt z Portowców nie dobił tej sytuacji.

32'
Delew nie zdołał opanować piłki w szesnastce po zagraniu Murawskiego, stracił równowagę i nie oddał celnego strzału.

30'
Zwoliński otworzył wynik spotkania!
Rapa przedarł się prawą stroną, podał celnie do napastnika gospodarzy, a ten umieścił piłkę w siatce.

28'
Fatalna centra Delewa, Bułgar zagrywał piłkę na oślep, co skończyło się wyjściem jej za linię końcową.

25'
Blisko trzydzieści minut minęło. Dzisiejsze spotkanie jest na niższym poziomie aniżeli wczorajsze starcia.

24'
Kolejny atak Sandecji Nowy Sącz, Małkowski uderzył również niezbyt mocno, prosto w golkipera.

21'
Goście pierwszy raz zmusili Załuskę do zachowania czujności. Trochim przyjął sobie futbolówkę na dwudziestym metrze i płasko uderzył, ale niedostatecznie mocno.

20'
Delew bez zastanowienia uderzył zza szesnastki, jednak była to za słaba próba, aby zaskoczyć bramkarza.

19'
Wyrównany mecz w stolicy województwa zachodniopomorskiego, minimalnie lepsze wrażenie sprawiają miejscowi.

18'
Udane wejście Szufryna odcięło gospodarzom możliwość stworzenia zagrożenia pod bramką Gliwy.

15'
Wrzutka Murawskiego "do koszyczka" golkipera Sandecji.

14'
Niezły strzał Nunesa ze stojącej piłki, ale Gliwa na raty zdołał go zatrzymać.

13'
Stały fragment gry dla podopiecznych trenera Runjaicia. Odległość daje możliwość oddania bezpośredniego strzału.

12'
Dobre wyjście Gliwy zażegnało ewentualne niebezpieczeństwo, jakie mogło powstać po prostopadłym podaniu do Frączczaka w pole karne.

11'
Załuska przeciął dalekie podanie w kierunku wybiegającego Piszczka.

9'
Dwa uderzenia z dystansu w ciągu kilkunastu sekund w wykonaniu Portowców - najpierw próba Piotrowskiego została zablokowana, a po chwili Drygas wyraźnie przestrzelił.

8'
Brzyski dośrodkował wprost na głowę Fojuta. Nieudane rozegranie.

7'
Szarża Piszczka przyniosła jego drużynie korner.

6'
Centra Nunesa z lewego skrzydła, nikt z graczy Pogoni nie zdołał dojść do dogrania.

5'
Dużo niedokładności w grze obu stron.

3'
Piłka wybita przez jednego z obrońców z gości trafiła pod nogi Murawskiego. Ten uderzył z dystansu, futbolówka odbiła się po drodze od Fojuta, ale ten rykoszet nie zaskoczył Gliwę, który ją złapał.

2'
Sędzia zauważył przewinienie Mraza na Delewie na wysokości pola karnego Sandecji. Rzut wolny dla szczecinian.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Zawodnicy wychodzą na murawę stadionu w Szczecinie. Sympatycy Pogoni odśpiewują klubowy hymn.

*'
Rozjemcą starcia będzie Pan Paweł Gil (Lublin).

*'
Rezerwowi: Pietrzkiewicz, Straus, Kuban, Krachunow, Gałecki, Danek, Cetnarski.

*'
Skład beniaminka z Nowego Sącza także został przedstawiony.

*'
Ławka rezerwowych szczecinian: Budziłek, Rudol, Matynia, Kort, Błanik, Buksa, Duncan.

*'
Wyjściowe zestawienie Pogoni zostało zaprezentowane.

*'
Podobny los spotkał napastnika Sandecji, Aleksandara Kolewa.

*'
W kadrze gospodarzy zabraknie Marcina Listkowskiego, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

*'
We wczorajszych rywalizacjach padło aż jedenaście bramek. Tabela ligowa prezentuje się następująco:

*'
Arbiter zagwiżdże po raz pierwszy o godzinie 15:30.

*'
Dzień dobry, Państwu! Po przerwie zimowej powróciły rozgrywki Lotto Ekstraklasy. Na dzisiaj zaplanowano trzy spotkania. Pierwsze z nich to mecz pomiędzy Pogonią Szczecin i Sandecją Nowy Sącz.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz, to zapraszamy do śledzenia meczu online