Cracovia - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 1

Pesković - Siplak, Dytiatiev, Datković, Diego - Drewniak (76' Madsen), Covilo, Wdowiak (62' Culina) (83' Zenjov), Hernandez, Rakels - Piątek
Słowik - Pawelec, Celeban, Rieder, Lewandowski - Vacek, Riera (64' Kosecki), Chrapek, Pich - Piech (86' Tarasovs), Robak (80' Bergier)

Mecze na żywo: Cracovia - Śląsk Wrocław

Dziękuję uprzejmie Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszam na nasze kolejne sprawozdania.

Koniec meczu! Cracovia sięgnęła po bardzo ważny komplet oczek.

90+4'
Cracovia ma w ostatnich minutach wiele stałych fragmentów gry. Gospodarzom już nic złego nie może się stać.

90+3'
Bardzo chaotycznie pracuje blok obronny "Wojskowych". Coraz trudniej jest gościom myśleć o korzystnym wyniku.

90+2'
Upłynęła druga z czterech doliczonych minut.

90+1'
Ależ się zrobiło nerwowo na boisku. Śląsk Wrocław robi wszystko, aby wyrównać.

90'
Gooool! Cracovia objęła prowadzenie! Którąś z kolei sytuację strzelecką wybornie sfinalizował Rakels. Napastnik ograł w indywidualnej rywalizacji bramkarza, a potem wpakował futbolówkę do pustej bramki.

88'
Na techniczne zakończenie akcji pokusił się Michał Chrapek. Wszystko wyglądało bardzo efektownie, lecz strzał okazał się, jednak, zbyt słaby na Peskovicia.

86'
Igors Tarasovs zastąpił Arkadiusza Piecha. Była to ostatnia zmiana w tym pojedynku.

85'
żółta kartka Niesportowe zachowanie dostrzegł sędzia główny. Jakub Kosecki za nadmierne odzywki został ukarany kartką barwy żółtej.

83'
Antonini Culina nabawił się kontuzji. Zenjov jest ostatnim zmiennikiem Cracovii w dzisiejszym meczu.

82'
Diego zaatakował rozpędzonego Jakuba Koseckiego.

80'
Bezbarwny Marcin Robak opuścił plac gry, jego miejsce na boisku zajął Bergier.

79'
Jakub Słowik przejął centrę z lewego narożnika boiska. Z lecącą futbolówką minęło się dwóch zawodników gospodarzy.

78'
Cracovia ma znów przewagę. Śląsk musi uważać na stałe fragmenty gry.

76'
Szymon Drewniak przywołany przez swojego szkoleniowca, Nicolai Brock-Madsen zaliczy debiut w krakowskim teamie.

74'
Marcin Robak nie wytrzymał nerwowo. Nieprzemyślany atak napastnika Śląska na rywala. Bez kartki.

73'
Pesković spokojnie przejął zbyt głębokie dośrodkowanie na swoją szesnastkę.

71'
Jest decyzja! Nie ma gola dla Śląska Wrocław! Sędzia nakazał gościom rozpocząć nową akcję od rzutu rożnego.

70'
Piotr Celeban był tym, który próbował kończyć wgranie ze stałego fragmentu gry.

70'
Kontrowersja! System VAR musi rozstrzygnąć, czy piłka, po strzale gracza Śląska Wrocław, przekroczyła linię bramkową!

69'
Michał Chrapek upadł na murawę, po klarownym przewinieniu w wykonaniu Diego. Arbiter główny okazał się wspaniałomyślny w stosunku do piłkarza Cracovii, nie wyjmując z kieszonki żółtej kartki.

67'
Robert Pich spróbował samotnego rozwiązania akcji pod polem karnym przeciwnika. Dwaj obrońcy Cracovii wywiązali się znakomicie z zadania, jakim było powstrzymanie pomocnika Śląska.

66'
Wrocławianie bardzo biernie w ofensywie.

64'
W Śląsku Wrocław również doszło do korekty taktycznej. Sito Rierę wymienił Jakub Kosecki.

63'
żółta kartka Kara indywidualna. Arkadiusz Piech w starciu z Szymonem Drewniakiem użył zdecydowanie zbyt wiele negatywnej energii.

62'
Michał Probierz dokonał pierwszej roszady: Antonini Čulina za Mateusza Wdowiaka.

61'
Mateusz Wdowiak otrzymał wyśmienite dośrodkowanie od Rakelsa. Wystarczyło skutecznie przyłożyć się do strzału w szesnastce, ale na złość kibiców z Krakowa, tego zabrakło.

60'
Godzina gry tych zawodów przeszła do historii. Pierwszy kwadrans po przerwie zdominowany przez "Pasy".

58'

57'
Krakowianie chcą iść za ciosem. Covilo próbował podwyższyć swój dorobek strzelecki, jednak sędzia główny pokrzyżował te plany, sygnalizując ofsajd.

55'
Paweł Raczkowski ma pełne ręce roboty. Kolejne taktyczne przewinienie. Faulowany był Javi Hernandez.

54'
Gooool! 1:1! Miroslav Covilo wykorzystał swoje warunki fizyczne i bardzo dobrym uderzeniem z powietrza zaskoczył Słowika.

52'
Ależ interwencja Jakuba Słowika! Genialna obrona strzału w prawy sektor bramki! Słowik musiał się nieźle nagimnastykować, aby nie skapitulować.

52'
Szymon Drewniak, w opinii Pawła Raczkowskiego, był niewłaściwie atakowany. Rzut wolny dla gospodarzy.

51'
Cracovia zaczyna atakować coraz większą ilością graczy. Zawodnikom Michała Probierza naprawdę zależy na wyrównaniu rezultatu.

49'
Coraz lepiej wygląda gra ofensywna gospodarzy. Javi Hernandez podjął kolejną próbę z dystansu. Futbolówka, mimo ciekawej rotacji, pofrunęła minimalnie nad poprzeczką bramki.

48'
Jakub Słowik pokazał swoje wysokie umiejętności. Młody bramkarz wzorowo zatrzymał niemal stuprocentową sytuację, do której dopadł Krzysztof Piątek. Jemu zabrakło ciut więcej dokładności w finalizacji.

47'
Obie drużyny grają w niezmienionych składach.

46'
Ruszamy z II odsłoną widowiska!

Dane statystyczne od portalu EkstraStats.

Cracovia przegrywa do przerwy 0:1 ze Śląskiem Wrocław.

45'
Rakels zmarnował kolejną dobrą sposobność na zmianę wyniku. Napastnik gospodarzy, mając znakomitą okazję, bardzo źle kopnął w futbolówkę. Piłka obiła bandy reklamowe.

44'
Do czasu gry I połowy zostanie doliczona 1 minuta.

43'
Cracovia w głębokiej obronie. Druga bramka dla wrocławian staje się bardzo możliwym do spełnienia scenariuszem.

41'
Pesković uchronił Cracovię przed stratą drugiego gola! Goalkeeper wygrał pojedynek z wyśmienicie ustawionym Robertem Pichem!

40'
Powoli zbliżamy się do finiszu I części gry w Krakowie.

38'
Gracze Cracovii reklamowali zagranie piłki ręką przez Mateusza Lewandowskiego. Blisko ustawiony arbiter główny nie zdecydował się na wskazanie na jedenasty metr.

37'
Mateusz Wdowiak był zamieszany w stykową sytuację. Gra została przerwana.

35'
Sędzia liniowy przerwał akcję Cracovii, która mogła zakończyć się groźnie. Krzysztof Piątek znajdował się najbliżej bramki.

34'

32'
Kolejna szansa Rakelsa! Snajper Cracovii, będąc na 13. metrze, koszmarnie kropnął! To była idealna okazja na pokonanie Jakuba Słowika.
Mateusz Wdowiak błysnął efektownym podaniem na wolne pole.

31'
Cracovia się rozkręciła. Klub z Krakowa marzy o błyskawicznym doprowadzeniu do wyrównania rezultatu.

29'
Miroslav Covilo jest piłkarzem, który w mojej opinii, gra najlepiej głową w polskiej Ekstraklasie. Defensywny pomocnik miał przed chwilą szansę, ale w końcowej fazie akcji, niewłaściwie przyłożył się do strzału z powietrza.

28'
Sympatycy gospodarzy oczekują jak najszybszej odpowiedzi na stratę gola.

27'
Gooool! Robert Pich otworzył wór z bramkami! Słowacki pomocnik wykorzystał moment zagubienia obrony "Pasów". Zagranie z okolic szesnastki zaskoczyło Peskovicia.

25'
Szymon Drewniak postanowił spróbować swojego szczęścia, z konkretnej odległości od celu. Jeden z defensorów Śląska wywarł bardzo skuteczną presję.

24'
Drewniakowi nie grozi absencja. Gramy dalej.

23'
Szymon Drewniak leży na murawie. Być może będzie potrzebna pomoc medyczna.

21'
W ofensywie reguły gry złamał jeden z piłkarzy Śląska Wrocław. Chwilę wcześniej, rzut wolny wykonywał Mateusz Lewandowski.

20'
żółta kartka Za wcześniej wspomniane przewinienie żółtą kartkę obejrzał obrońca Cracovii, Dytiatiev.

19'
Gwizdek sędziego. Arkadiusz Piech został wbrew obowiązującym przepisom zablokowany.

18'
Goście z Wrocławia sprawiają wrażenie, jakby nie mieli konceptu na rozegranie piłki.

16'
Jakub Słowik stanął w pełni na wysokości zadania. Goalkeeper bardzo dobrze zatrzymał silną próbę autorstwa Rakelsa.

15'
Możemy zamknąć pierwszy kwadrans gry. Trochę lepsze wrażenie w tym przedziale czasowym na mnie zrobiła Cracovia.

14'
Javi Hernandez próbował za wszelką cenę uciec z pozycji spalonej. Mimo wielkich chęci, sztuka ta się nie powiodła.

13'
Michał Chrapek mógł liczyć na taryfę ulgową od arbitra. Sędzia nie pokazał mu żółtego kartonika za przewinienie na Javim Hernandezie.

11'

10'
Śląsk Wrocław krótkimi podaniami stara się przybliżyć do pola karnego Peskovicia.

8'
"Wojskowi" bardzo spokojnie biegają po placu gry.

7'

5'
Javi Hernandez nie krył rozczarowania, po swoim jakże mocno nieudolnym uderzeniu. Pomocnik miał okazję do lepszego rozwiązania, ale zamiast tego obejrzeliśmy strzał daleko od światła bramki.

4'
Odważny początek starcia w wykonaniu piłkarzy z Krakowa.

3'
Jakub Słowik umiejętnie zachował się w swojej strefie. Cracovia przypadkową akcją sprawiła wiele zamieszania w szesnastce przeciwnika.

2'
Na stadionie w Krakowie zamontowany jest system VAR.

1'
Gra przerwana. Przewinienie na zawodniku z Wrocławia.

*'

*'
Za niespełna kwadrans rozpoczynamy pojedynek!

*'
XVIII popularnych "Pasów".

*'
Jan Urban udowadnia, że lubi stawiać na sprawdzony zestaw graczy. Skład Śląska Wrocław.

*'
Arbiter ze stolicy Polski, Pan Paweł Raczkowski, został wyznaczony do prowadzenia nadchodzącego spotkania.

*'
Mecz zapowiada się bardzo atrakcyjnie.

*'
Podopieczni Michała Probierza mają dzisiaj szansę zrewanżować się na Śląsku Wrocław, za blamaż w rundzie jesiennej (1:2).

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 18:00

*'
Witamy Państwa na naszym portalu! Nasz serwis przygotuje relację tekstową LIVE ze spotkania: Cracovia - Śląsk Wrocław

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online