Bayern Monachium - Schalke 04 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Schalke 04
2 : 1

Ulreich - Kimmich, Boateng (71' Sule), Hymmels, Alaba - Vidal - Robben, Muller, Rodriguez (81' Martinez), Ribery (77' Coman) - Lewandowski.
Fahrmann - Stambouli, Naldo, Kehrer - Caligiuri, Goretzka, Mayer (59' Oczipka), Schopf - Di Santo, Embolo (77' Konoplyanka) - Burgstaller (65' Harit).

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Schalke 04

Dziękujemy Państwu ślicznie za wspólnie spędzony wieczór. Zapraszamy na kolejne relacje w naszym serwisie.

Bayern umacnia się na pozycji lidera Bundesligi i jest na najlepszej drodze do obronienia tytułu. Schalke, głównie w pierwszej połowie, było waleczne, ale to nie wystarczyło do zdobycia jakichkolwiek punktów.

90+3'
Techniczny strzał Comana, udana interwencja Fahrmanna.

90+2'
Monachijczycy zmienili taktykę i pilnują wyniku poprzez bardzo długie rozgrywanie piłki.

90'
Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

88'
Schalke 04 cały czas w odwrocie, Bayern dąży do zdobycia trzeciej bramki.

86'
Rykoszet od Lewandowskiego po uderzeniu z dystansu w wykonaniu Martineza omal nie zaskoczył bramkarza. Piłka minęła jednak lewy słupek.

83'
Efektowny rajd Comana zakończył się wrzutką pod nogi Kehrera.

81'
Ostatnia roszada w zespole z Bawarii: Martinez zajął miejsce na boisku Rodrigueza.

79'
Coraz bliżej końca spotkania, nic nie wskazuje na to, że goście zdołają jeszcze wyrównać.

77'
Po jednej zmianie w obu ekipach: w Bayernie za Ribery'ego wszedł Coman, a w Schalke Konoplyanka zastąpił Embolo.

77'
Lewandowski wygrał pojedynek szybkościowy z Naldo, podjął próbę przelobowania Fahrmanna, ale fatalnie spudłował.

75'
Dośrodkowanie Oczipki wprost w ręce Ulreicha.

73'
Bawarczycy powinni prowadzić już 3:1! Muller, zamiast wykończyć akcję uderzeniem, postanowił podawać do Lewandowskiego, którego uprzedził Stambouli.

71'
Mocne uderzenie Embolo zmusiło Ulreicha do trudnej interwencji, z której golkiper wyszedł z tarczy.

71'
Zmiana w Bayernie: Sule wszedł za Boatenga.

68'
Kibice oczekujący równie ofensywną grę, co w pierwszej połowie, mogą czuć się rozczarowani - na razie wygląda to jak "piłkarskie szachy".

65'
Druga korekta w wyjściowym zestawieniu Schalke 04: Harit zajął miejsce Burgstallera.

64'
Alaba trafił w mur.

63'
Stały fragment gry dla Bayernu Monachium w miejscu, gdzie można spróbować bezpośredniego uderzenia na bramkę.

62'
Brakuje konkretów w grze obu rywalizujących dzisiaj drużyn.

59'
Zmiana w Schalke: za Meyera wszedł Oczipka.

59'
żółta kartka Vidal otrzymał żółtą kartkę.

58'
Bomba Alaby przeszła nad poprzeczką.

56'
Ribery poślizgnął się na piłce. Francuz właśnie w taki sposób zakończył atak monachijczyków.

55'
Rzut rożny dla Bayernu.

53'
Sporo niedokładności w grze obydwu zespołów.

51'
Tempo bardzo mocno spadło.

49'
żółta kartka Żółty kartonik dla Burgstallera za próbę wymuszenia rzutu karnego. Prawidłowa decyzja sędziego głównego.

47'
Dużo spokojniejszy start drugiej części spotkania aniżeli pierwszej, gracze szukają możliwości przejęcia inicjatywy.

46'

Gracze powrócili na murawę.

Wielkie emocje w stolicy Bawarii. Obie strony grają ofensywnie, goście groźnie naciskają Bayern. Liczymy na równie duże emocje za niecały kwadrans.

45+1'
Bardzo silne uderzenie Naldo z rzutu wolnego, równie niecelne.

45'
Pierwsza część meczu została przedłużona o minutę.

44'
Robben dorzucił piłkę na głowę Lewandowskiego, polski napastnik przeniósł jednak ją wysoko nad poprzeczką.

43'
Stambouli podciął Robbena blisko obrębu szesnastki. Bawarczycy od rzutu wolnego.

42'
żółta kartka Żółta kartka dla Rodrigueza. Kolumbijczyk brzydko sfaulował Schopfa.

40'
Goretzka zmarnował doskonałą okazję do zdobycia gola wyrównującego! Przyszły piłkarz Bayernu świetnie ograł Boatenga, dzięki czemu miał dobrą pozycję strzelecką, ale nieczysto trafił w piłkę, przez co ta nawet nie poleciała w światło bramki.

39'
Vidal wyjaśnił sytuację po dograniu ze stałego fragmentu.

38'
Caligiuri walczył, walczył i w końcu wywalczył - rzut wolny dla swojej drużyny na wysokości pola karnego bawarskiej ekipy.

36'
Muller trafił do siatki!
Wychowanek Bayernu otrzymał podanie w pole karne od Robbena i strzałem z niezwykle ostrego kąta umieścił futbolówkę w bramce. Niezwykła precyzja.

35'
"Lewy" padł w szesnastce Schalke, arbiter nie podyktował rzutu karnego.

34'
Lewandowski, będąc w niezłej sytuacji, uderzył ponad bramką. Futbolówka znalazła się pod nogami Polaka po tym jak podanie Ribery'ego nie przeszło do Robbena.

33'
Kimmich złapany na pozycji spalonej.

30'
Po trzydziestu minutach wydaje się, że obecny wynik dobrze oddaje to, co się dzieje na placu gry.

29'
Di Santo wyrównał!
Szczęśliwe wykończenie Argentyńczyka! Goretzka uderzył nożycami, a napastnik delikatnie zmienił kierunek lotu piłki.

27'
Lewandowski posłał potężne uderzenie z lewej nogi, minęło ono jednak bramkę o kilkadziesiąt centymetrów.

25'
Nic z tego nie wynikło, gracze Juppa Heynckesa ponownie w posiadaniu futbolówki.

24'
Od rzutu wolnego wznowią grę piłkarze Schalke.

23'
Mogło być groźnie w szesnastce Bayernu, ale Schopf zagrał wprost pod nogi Vidala.

22'
Tempo, niezwykle szybkie w pierwszych minutach, teraz nieco spadło.

20'
Alaba huknął z dystansu, golkiper z najwyższym trudem wybronił tę próbę.

18'
żółta kartka Meyer otrzymał kartonik w kolorze żółtym za faul na Riberym.

17'
Ribery zepsuł szybki kontratak monachijczyków, błędna decyzja Francuza.

15'
Przeciągnięta wrzutka Schopfa, nikt z graczy przyjezdnych nie miał szans na dojście do tego.

14'
Goretzka przewrócony przez Alabę przy linii szesnastki, gwizdek sędziego milczy.

12'
Złe przyjęcie "Lewego", strata w polu karnym.

12'
Oddalone zagrożenie tylko na moment, Hummels skiksował przy próbie wybicia futbolówki. Zespół z Gelsenkirchen mocno naciska Bayern.

11'
Kolejny rzut rożny dla Schalke 04.

10'
Lewandowski był bliski zdobycia drugiej bramki! Polak nie wykorzystał jednak dośrodkowania Rodrigueza.

8'
Wielkie pudło Kehrera! Obrońca spudłował w dogodnej sytuacji po dograniu z narożnika boiska.

7'
Ostre wstrzelenie Di Santo, obrońcy wybili piłkę, ale wprost pod nogi Caligiuriego. Ostatecznie goście zdobyli korner.

6'
Lewandowski wyprowadził Bayern na prowadzenie!
Fahrmann odbił bombę posłaną przez Mullera przed siebie, na co tylko czekał polski snajper. Pewne wykończenie, 19 gol w tym sezonie Bundesligi.

5'
Centra Rodrigueza, sędzia boczny dostrzegł jednak spalonego, na którym znajdował się Hummels.

4'
Rzut wolny dla gospodarzy w niewielkiej odległości od pola karnego.

3'
Agresywna gra Schalke 04 od samego początku, Bayern próbuje przejąć inicjatywę.

2'
Jak niewiele zabrakło gościom, aby już objąć prowadzenie! Po odbiorze piłki przeprowadzili szybką kontrę, którą strzałem zamknął Embolo. Po drodze był rykoszet, co znacznie utrudniło interwencję Ulreichowi. Próbę Szwajcara chciał poprawić Caligiuri, ale wyraźnie przestrzelił.

1'
Zaczęli!

*'
Wybrańcy obydwu szkoleniowców wychodzą na murawę Allianz Arena.

*'
Czy Schalke, pomimo bardzo słabego bilansu, zdoła dzisiaj zaskoczyć aktualnego mistrza Niemiec?

*'
Arbitrem meczu będzie Pan Tobias Stieler.

*'
Ławka rezerwowych: Nubel, Konoplyanka, Pjaca, Teuchert, Oczipka, Harit, Tekpetey.

*'
Wyjściowe zestawienie gości także zostało przedstawione.

*'
Rezerwowi: Starke, Sule, Rafinha, Martínez, Tolisso, Coman, Wagner.

*'
Skład gospodarzy został zaprezentowany.

*'
W obecnym sezonie doszło już do starcia pomiędzy tymi zespołami. W Gelsenkirchen 3:0 zwyciężyli monachijczycy.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.

*'
Witamy Państwa serdecznie! Zapraszamy na sobotni hit Bundesligi - starcie pomiędzy Bayernem Monachium i Schalke.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Schalke 04, to zapraszamy do śledzenia meczu online