Lechia Gdańsk - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kuciak - Nunes, Gerson, Chrzanowski, Mladenović (73' Oliveira) - Stolarski (77' Milos), Sławczew (88' Borysiuk), Łukasik, Peszko - M. Paixao, F. Paixao
Buchalik - Bartkowski, Arsenić, Wasilewski, Sadlok - Boguski (79' Halilović), Llonch, Cywka (83' Kolar), Mitrović, Małecki (61' Imaz) - López

Peszko (33.)
Lopez (16.)

Mecze na żywo: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Chciałbym serdecznie wszystkim podziękować za wspólnie spędzony czas.

Remis z lekkim wskazaniem na Wisłę Kraków. Goście, moim zdaniem, troszeczkę lepiej rozgrywali futbolówkę.
Zarówno Adam Owen, jak i Joan Carrillo po tym spotkaniu mają wiele materiału do analiz taktycznych.

Ostatni gwizdek sędziego! Powtórka wyniku z rundy jesiennej!

90+3'
Coraz więcej przesłanek za podziałem punktów w ostatnim sobotnim meczu 22. kolejki.

90+1'
Wystartowała pierwsza z czterech bonusowych minut.

90'
Sławomir Peszko, pomimo wielkiej ambicji, dał się schwytać w pułapce ofsajdowej.

89'
Joao Oliveira solidnie z dystansu huknął futbolówkę . Ta przeleciała cel, jakim była bramka Buchalika.

88'
Ariel Borysiuk ponownie przywitał się z gdańską publiką, Sławczew otrzymał podziękowania za swój dzisiejszy udział.

86'
Sztab szkoleniowy "Biało - Zielonych" ma jeszcze jedną zmianę do przeprowadzenia.

85'
5 minut do końca regulaminowego czasu gry. Gospodarze podjęli ataki na bramkę krakowskiej ekipy.

83'
Marko Kolar zmienił Tomasza Cywkę.

82'
Sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo.

80'
Marco Paixao ma nad czym pracować do następnego meczu ligowego (z Piastem Gliwice), kolejny ofsajd na jego koncie.

79'
Rafał Boguski ma powody do satysfakcji. Napastnik zanotował ładną asystę. Nowy trener Wisły wydelegował Halilovicia.

78'
Paweł Stolarski, w mojej ocenie, rozegrał dobry mecz. Milos pojawił się na płycie boiska.

76'
Mam wrażenie, że drużynie gospodarzy podział punktów wystarczy. Sytuacja w ligowej tabeli powinna motywować Lechię do podejmowania śmielszych prób ofensywnych.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

73'
Czas na zmianę u gospodarzy. Oliveira zastąpił Mladenovicia.

71'
Wisła Kraków zaczyna oblężenie bramki Dusana Kuciaka. Tomasz Cywka był bliski wybornej asysty do Imaza, ten w doskonałym położeniu nie zachował zimnej krwi.

70'
Płaskie, niebezpieczne wgranie futbolówki przez Imaza. Bliski dojścia do niej był Boguski, ale szybciej zareagowali obrońcy przeciwników.

69'
Zanosi się na kolejne zmiany. Powoli wchodzimy w decydującą fazę meczu.

67'
Marco Paixao jest skutecznie blokowany przez parę stoperów. Portugalski napastnik przegrał, chyba, wszystkie możliwe powietrzne starcia.

66'
W ostatnich kilkunastu minutach brakuje werwy obu zespołom. Kibice zgromadzeni na gdańskim stadionie chętnie by obejrzeli groźne akcje.

64'
Adam Owen, opiekun "Biało - Zielonych", czeka na odpowiedni moment, na zrealizowanie jednej ze zmian.

63'
Trener Wisły Kraków reklamował u arbitra nakładkę ze strony piłkarza Lechii.

61'
Patryk Małecki udał się w kierunku ławki rezerwowej, Jesus Imaz ma pobudzić ofensywę "Białej Gwiazdy".

60'
Już godzina gry tego starcia za Nami. Wciąż czekamy na jakiś zryw ofensywny z jakiejkolwiek ze stron.

59'
Flavio Paixao stracił równowagę, po interwencji Macieja Sadloka. Sędzia dał Lechii rzut wolny.

58'
Spadła produkcja sytuacji strzeleckich. Miejmy nadzieję, że ten stan rzeczy się szybko zmieni.

56'
Kolejny meldunek z trybun.

55'
Flavio Paixao zdecydowanie za szybko włączył się w akcję ofensywną Lechii. W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego.

53'
Łukasik wybornie zablokował dośrodkowanie z prawego skrzydła. Chęć na zanotowanie asysty miał Sadlok.

52'
Wiele pojedynków: Peszko - Bartkowski. W większości przypadków lepszy w tych starciach jest młody obrońca "Białej Gwiazdy".

51'
Początek drugiej odsłony przynosi Nam wiele niedokładności.

49'
Ostre wgranie piłki z prawego narożnika na szesnastkę Wisły. Dobrze ustawiony Arsenić zażegnał niebezpieczeństwo.

48'
Carlitos wrzucił piłkę od rzutu rożnego. Defensywa gdańszczan spokojnie poradziła sobie z ryzykiem. A chwilę potem obejrzeliśmy mocno nieudolną dobitkę w wykonaniu Patryka Małeckiego.

47'
W czasie przerwy nie doszło do zmian w składach. Szkoleniowcy mają pełne zaufanie do swoich zawodników.

46'
Startujemy z II połową tego pojedynku!

Arbiter główny zaprosił obie drużyny do szatni. Wynik 1:1 do przerwy.

44'

42'
Marco Paixao ma kłopoty dzisiaj z odpowiednim ustawieniem. Portugalski snajper wychwycony na kolejnym ofsajdzie.

41'
Bartkowski wypracował rzut wolny. Młody zawodnik próbował oszukać Sławomira Peszkę.

40'
Muszę wspomnieć, że Carlitos ma już na swoim koncie 17 goli. Tylko dwa mniej od liderującego Angulo (Górnik Zabrze).

38'
Piłka bardzo szybko krąży od jednej szesnastki do drugiej. Nie ma czasu na jakąkolwiek kalkulację piłkarską.

36'
Podopieczni Adama Owena na nowo uwierzyli w swoje umiejętności.

35'
Po cztery rzuty rożne mają obie ekipy.

33'
Gooool! Lechia Gdańsk zdołała odpowiedzieć! Po licznych staraniach swoje trafienie ma Sławomir Peszko. Skrzydłowy silnym zagraniem nie dał szans Buchalikowi. Jego obrońcy odpuścili krycie.

31'
Lechia Gdańsk daje "pograć" rywalom w bocznych strefach boiska. Patryk Małecki jest piłkarzem, który stara się to w jak największym stopniu wykorzystać.

30'

28'
Marco Paixao zaprzepaścił szansę na stworzenie czegoś groźniejszego, po kontrze. Portugalczyk, jednak, zbyt wolno prowadził futbolówkę.

27'
Wisła Kraków dynamicznie przesuwa się z piłką.

25'
Gospodarzom nie wychodzą stałe fragmenty gry. Tomasz Cywka był przed momentem przewrócony. Wszystko się działo w środkowej strefie boiska.

24'
Sławomir Peszko wziął odpowiedzialność za wykonanie rzutu wolnego. Boczny pomocnik gdańszczan kompletnie zawalił swoje zadanie. Zbyt silna centra.

22'
Kolejna próba zza pola karnego w realizacji Sławomira Peszki. Pomocnik Lechii znów nie potrafił się dostatecznie dobrze wstrzelić w futbolówkę. Napastnicy z drużyny nie dają mu dużo do gry.

21'
Wisła Kraków ma 53% posiadania piłki.

20'
Carlitos posłał ciekawą wrzutkę od rzutu rożnego. Efektowna podkrętka była bliska zaskoczenia bramkarza ekipy przeciwnej.

18'
Z dobrej odległości od bramki swojego szczęścia spróbował Sławomir Peszko. Skrzydłowy gospodarzy, jednak, niecelnie trafił w piłkę. Ta poleciała obok światła bramki.

18'
Do ataków na pole karne Wisły ruszyła Lechia.

16'
Goooool! Zmiana wyniku! Wisła Kraków skarciła błąd Kuciaka, przy rozegraniu. Carlos Lopez idealnie wykorzystał podanie od Rafała Boguskiego.
Hiszpański snajper zaliczył efektowny lob nad Kuciakiem.

15'
Na zegarze wybił pierwszy kwadrans meczu. Czekamy na śmielszą postawę obu drużyn.

13'
Michał Buchalik, były bramkarz Lechii, umiejętnie wyszedł do dwóch dośrodkowań. Przed chwilą interesującą centrę zaliczył Sławomir Peszko.

12'
Tomasz Cywka wywalczył dla swojej drużyny rzut wolny. Flavio Paixao rażąco naruszył zasady gry.

11'
Dusan Kuciak doskonale popracował na przedpolu. Słowak świetnie wypiąstkował piłkę, po wgraniu z rzutu rożnego. W czasie interwencji doszło nawet na nim do przewinienia.

10'
Maciej Sadlok bardzo dobrze się ustawił w swoim polu karnym. Dogranie z lewego narożnika boiska nie doszło do napastników Lechii.

8'
Goście z Krakowa bardzo ochoczo przystąpili do działań w ofensywie. Drużyna z województwa pomorskiego czeka na możliwość wyjścia z kontratakiem.

7'
Rzut oka na trybuny...

5'
Marcin Wasilewski stanął przed pierwszą sytuacją strzelecką w tym spotkaniu. Doświadczony gracz, jednak, nie popisał się przy zagraniu futbolówki głową. Dusan Kuciak mógł spokojnie obserwować tor lotu piłki.

4'
Gospodarze zwycięsko wyszli z zagrożenia, jakim było wgranie od rzutu wolnego.

4'
Faulu dokonał jeden z zawodników Lechii. Od rzutu wolnego rozpoczną przyjezdni.

3'
Głośne okrzyki z trybun. Szykuje się Nam dobre widowisko.

1'
Nieznacznym faworytem tej potyczki w oczach wielu ekspertów jest Wisła Kraków.

*'
Gra rozpoczęta!

*'
Już za dziesięć minut - start, a tu od portalu EkstraStats szereg danych statystycznych.

*'
W rundzie jesiennej, w bezpośredniej konfrontacji, padł wynik 1:1.

*'
Na ławce szkoleniowej w oficjalnym meczu Wisły Kraków zadebiutuje dzisiaj Joan Carrillo. Hiszpański trener zastąpił na tym stanowisku Radosława Sobolewskiego.

*'
Do Gdańska, w celu pełnienia funkcji arbitra głównego, przyjechał Pan Daniel Stefański.

*'
Ławka rezerwowa gospodarzy: Zelenika, Oliveira, Krasić, Borysiuk, Milos, Vitoria, Macierzyński.

*'
Rezerwa "Białej Gwiazdy".

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego rozlegnie się o godz. 20:30

*'
Dobry wieczór, Państwu. Sobotni maraton związany z 22. kolejką LOTTO Ekstraklasy zakończymy w Gdańsku, gdzie miejscowa Lechia podejmie Wisłę Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online