Arka Gdynia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 0

Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Łukasiewicz, Bogdanov - Zarandia (65' Piesio), Szwoch, Kun (79' Nalepa) - Jurado (89' Żebrakowski).
Burić - Gumny, Janicki, Dilaver, Kostewycz (79' Tomasik)- Trałka, Gajos - Barkroth (79' Koljić), Radut, Jevtić - Gytkjaer (58' Chobłenko)

Marcjanik (52.) żółta kartka
Janicki (87.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Lech Poznań

'
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live i zapraszamy na kolejne meczyki online.

90+4'
Koniec meczu. Arka Gdynia zremisowała z Lechem Poznań 0:0.

90+4'
Jevtić doskonale dośrodkował z rzutu wolnego, a Janicki uderzył bardzo niecelnie.

90+1'
Mądrze od kilku minut gra Arka, która oddaliła grę od własnej bramki.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

90'
Strzał Bogdanova wyszedł na... aut.

89'
Żebrakowski zastąpił Jurado.

87'
żółta kartka Janicki ukarany żółtą kartką.

85'
Dośrodkowanie Jevticia z rzutu wolnego przyniosło rzut rożny.

81'
Groźna kontra Arki, ale Burić zdołał odbić piłkęp o uderzeniu Piesio.

79'
Dwie zmiany w Lechu. Boisko opuścili Kostewycz i Barkroth, a weszli na nie Tomasik i Koljić.

79'
Zmiana w Arce. Nalepa zastąpił Kuna.

76'
Przebudziła się Arka. Piesio zgrał głową do niepilnowanego Szwocha, który momentalnie oddał strzał, ale Burić dobrze interweniował.

76'
12 568 kibiców zasiadło na trybunach stadionu Arki Gdynia.

74'
Wejście Chobłenki pozytywnie wpłynęło na grę Lecha.

73'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Trałka.

72'
Barkroth uderzał sprzed pola karnego. Piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na kolejny rzut rożny.

71'
NIESAMOWITE! Jak to nie wpadło? Piłka spadła pod nogi Dilavera, który z trzech metrów huknął na bramkę Arki i Steinbors jakimś cudem odbił piłkę!

69'
Kostewycz zdecydował się na strzał z pola karnego z trudnej pozycji. Piłka przeleciała daleko od bramki.

68'
Radut z rzutu wolnego dośrodkował prosto w ręce bramkarza.

65'
Dośrodkowanie w kierunku Chobłenki, ale górą obrońcy.

65'
Piesio zastąpił Zarandię.

62'
Zarysowuje się przewaga Lecha.

60'
Strzał Barkrotha z pola karnego zablokował Zbozień. Lechici domagali się rzutu karnego, ale po sygnalizacji z wozu VAR sędzia podjął decyzję o braku jedenastki.

58'
Chobłenko zastąpił Gytkjaera, który po kopnięciu przez Marcjanika nie był w stanie kontynuować gry.

55'
Lech dłużej utrzymuje się przy piłce.

52'
żółta kartka Marcjanik ukarany żółtą kartką za kopniecie w głowę Gytkjaera.

51'
Mógł być gol dla Lecha! Niesygnalizowane dośrodkowanie Kostewycza prawą nogą, Gytkjaer urwał się obrońcom, ale z kilku metrów uderzył obok bramki.

51'
Zarandia padł przed polem karnym, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

50'
Gra toczy się w środku pola.

48'
Kostewycz płasko dośrodkował w pole karne, gdzie dobrze ustawiony obrońca wybił piłkę w aut.

46'

'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

44'
Obrońcy Arki wybili piłkę po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu wolnego.

40'
Świetna akcja Arki, która mogła zakończyć się golem. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka trafiła do Zarandii, który uderzył tuż obok dalszego słupka! Burić byłby bez szans!

39'
Brakuje emocji w ostatnich minutach.

36'
Lechowi brakuje pomysłu w kreowaniu akcji. Nie licząc strzału Jevticia z początku meczu, to Kolejorz nie oddał więcej uderzeń.

31'
Okres przewagi Lecha. Brakuje jednak groźnych okazji.

29'
Gumny dwukrotnie dośrodkował w pole karne. Najpierw lepsi byli obrońcy, a potem piłkę złapał bramkarz.

27'
Jurado próbował mijać Dilavera w polu karnym. Górą obrońca Lecha Poznań.

24'
Gumny sprytnie odegrał piłkę do niepilnowanego Jevticia, ale ten się tego nie spodziewał i nie doszedł do piłki.

23'
Ładny strzał Marciniaka z dystansu i Burić musiał się wykazać odbijając piłkę na rzut rożny.

21'
Lech nie zagroził jeszcze poważnie bramce Arki i co ciekawe to gospodarze mają minimalnie większe posiadanie piłki.

17'
Szwoch z rzutu wolnego trafił w mur.

16'
Dośrodkowanie w pole karne Lecha i z problemami poradzili sobie obrońcy. Jak na razie mecz jest wyrównany.

15'
Prostopadłe podanie do Jurado, ale Burić był szybszy od napastnika gospodarzy.

13'
Gytkjaer dobrze wyprowadził akcję Lecha. Ostatecznie dośrodkowanie do Duńczyka od Barkrotha wybili obrońcy.

10'
Groźna akcja Arki. Jurado mógł uderzać, ale chciał dośrodkować do kolegów, których jednak brakowało w polu karnym i obrońca Lecha wybił piłkę na rzut rożny.

9'
Po wrzucie piłki z autu uderzać próbował Bogdanov. Nieczysto jednak trafił w futbolówkę i grę od bramki wznowił Burić.

8'
Zarandia na szybkości minął Kostewycza. Kolejny raz jednak świetnie zachował się Dilaver.

7'
Niezłe dośrodkowanie Raduta z rzutu wolnego, ale Dilaver nie sięgnął piłki.

6'
Dwójkowa akcja Jevticia z Gytkjaerem, ale nic z niej nie wyszło.

4'
Zablokowany strzał Jurado i Trałka głową wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

4'
Akcja pod polem karnym Lecha. Niezbyt pewnie interweniował Janicki, ale asekurował go Dilaver, który wybił piłkę na rzut rożny.

3'
Lech cały czas utrzymuje się przy piłce.

2'
Jevtić uderzył z powietrza obok słupka bramki Arki. Lech zaczął bardzo ofensywnie.

1'
Rozpoczęła Arka.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek meczu.

'
Ławka rezerwowych Lecha Poznań: Putnocky, Rogne, Tomasik, Jóźwiak, Majewski, Koljić, Chobłenko.

'
Ławka rezerwowych Arki: Pilarz, Socha, Sobieraj, Piesio, Nalepa, Kriwiec, Żebrakowski.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online